Jean Vanier

(1 produkt)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Porušené telo
Porušené telo

Jean Vanier

Všetkým, ktorí chcú nasledovať Ježiša na ceste k vnútornej jednote.

Skladom

0,97 €

Prijať svoju ľudskosť
Prijať svoju ľudskosť

Jean Vanier

Úvaha o láske, slobode, odpustení a prijatí druhého v jeho odlišnosti, utrpení a úzkosti. Odmieta spoločnosť, ktorá uznáva len mocných, inteligentných a úspešných, a pozýva objaviť zmysel života v spoločenstve.Autor je zakladateľom svetovo známeho spoločenstva Archa.

Vypredané

4,67 €

Komunita, miesto odpúšťania a sviatkov I.
Komunita, miesto odpúšťania a sviatkov I.

Jean Vanier

Rast a poslanie. Kniha o tom, čím je a má byť život v komunite.

Vypredané

1,58 €

Komunita, miesto odpúšťania a sviatkov II.
Komunita, miesto odpúšťania a sviatkov II.

Jean Vanier

Všedný život a dary. Kniha o tom, čím je a má byť život v komunite.

Vypredané

1,90 €

Hľadanie pokoja
Hľadanie pokoja

Jean Vanier

Autor sa zamýšľa nad udalosťami z 11. septembra 2001, uvažuje o nedávnych svetových udalostiach a rozpoznáva zdroje konfliktu a strachu vo vnútri človeka, medzi jednotlivcami, spoločenstvami, spoločnosťami i národmi.Zastáva názor, že pokoj nie je len vysledkom politiky tej-ktorej vlády, armády alebo diplomatov, ale aj úlohou každého jedného z nás.

Vypredané

5,32 €

Škandál služby
Škandál služby

Jean Vanier

Ježiš nám umýva nohy. Ježiš nám umýva nohy. Doba, v ktorej žijeme na začiatku 21. storočia, obľubuje škandály. Priam ich vyhľadáva a sýti nimi diváka i čitateľa. Ľudia ich priam hltajú a škandály (menšie i väčšie, celosvetové i naše dedinské) sa stávajú obľúbeným predmetom rozhovorov. Jean Vanier, aj u nás na Slovensku známy autor, v tejto knihe tiež opisuje škandál.Vysokopostavený pán si kľaká a umýva nohy svojim sluhom. Kto to kedy videl?! Tento škandál, o ktorom vieme už dvetisíc rokov, nemá sa však stať len predmetom našich rozhovorov, ale podľa autora v ňom máme dokonca pokračovať. Prečo? Ako? Odpovede na tieto otázky sú ukryté na stránkach tejto knihy.

Vypredané

1,74 €

Jako muže a ženu je stvořil
Jako muže a ženu je stvořil

Jean Vanier

Autor mluví o lidské sexualitě z perspektivy křesťanské antropologie, ověřované letitou zkušeností s mentálně postiženými a jejich asistenty žijícími v komunitách Archa.Mluví svým inteligentním, laskavým, nekonfrontačním a nedogmatickým způsobem, plným příkladů ze života, který nechá zasvítit ideálu skutečné lásky, aniž by však zastíral reálné lidské problémy a ohraničenosti a některé těžko řešitelné otazníky. Podle jeho vlastních slov kniha nabízí podněty k vlastní úvaze, nikoli dané normy.

Vypredané

9,60 €

Krása lidskosti
Krása lidskosti

Jean Vanier; Carolyn Whitney-Brownová (ed.)

V roce 2015 probleskla tiskem zpráva, že Templetonovu cenu získal Jean Vanier, zakladatel komunity Archa. V knize předkládáme jeho životopisný portrét, spolu s výběrem těch nejlepších textů z jeho knih. Jean Vanier miluje lidi, ale především miluje Krista a jeho evangelium. V jeho světle se zamýšlí nad všelidskými tématy, jako je odpuštění, důstojnost člověka, bolest v našem životě, modlitba, sexualita a láska hodná toho jména.

Vypredané

12,22 €

Otázky, na kterých v životě záleží
Otázky, na kterých v životě záleží

Jean Vanier

Autor ve svém přemítání vychází ze svých vlastních prožitků, ze zkušeností s postiženými lidmi, z biblických textů i z historie. V jeho odpovědi na tyto otázky je obsažen důraz na společenství s lidmi z okraje lidské společnosti, které dává životu mnoha jeho následovníků obsah a smysl.

Vypredané

9,60 €

Rodí se nová naděje
Rodí se nová naděje

Jean Vanier

Čím je a má být komunita. Autor s mnohaletými zkušenostmi se životem v komunitě vypráví o cestách vedoucích k takovému společenství, kde lze život prožívat jako svátek.

Vypredané

6,21 €

Každý člověk je dílem spásy
Každý člověk je dílem spásy

Jean Vanier

„Každý je ve svém tajemství a ve svém zvláštním osudu povolán k růstu. Důležité není dosáhnout lidské dokonalosti, ale vydat se na cestu pomocí gest otevřenosti a lásky, dobroty a společenství. Každý dnes ve své současné situaci, na svém místě a ve své práci může udělat toto gesto.“ To tvrdí Jean Vanier, autor této knihy, která prostým a konkrétním jazykem mluví o všech aspektech existence, totiž o různých obdobích života, o zraněních, která si neseme z dětství, o strachu, který v každém z nás zůstává, o zdech, které nás navzájem dělí, i o síle lásky a cestách vnitřního uzdravení. Tato kniha od jedné z největších osobností současné charity má pomoci těm, kteří se chtějí naučit více milovat samy sebe, aby mohli více milovat ostatní.

Vypredané

8,24 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Libuša, pred 12 hodinami

Som veľmi spokojná s týmto obchodom, rýchle dodanie, z nákupu sa vám vždy vráti späť nejaká čiastka, krásne a s láskou zabalené. :)

userAvatar

Stanislava , pred 1 dňom

Vždy veľmi rýchle odoslanie objednávky, rýchla komunikácia. Moj najobľúbenejšie internetové kníhkupectvo ❤️

userAvatar

Stanislav, pred 1 dňom

Výhoda

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk