Jiřina Prekopová

Jiřina Prekopová

(7 produktov)

PhDr. Jiřina Prekopová bola česká detská psychologička a autorka populárno-náučnej literatúry z obla...

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Posledné kusy
Malý tyran
Malý tyran

Jiřina Prekopová

Príčiny a liečba detskej panovačnosti. Deti sú poklad každého rodiča. Ale aby bol poklad v bezpečí, potrebuje nad sebou stálu ochranu a stanovené pravidlá, aby sa neprihodilo niečo neočakávané a poklad sa nestratil.Je to roztomilé stvorenie v útlom veku, ale niekedy sa dokáže zmeniť na neľútostné monštrum, ktoré svojich úbohých rodičov vie okradnúť o posledné zvyšky nervov. Malý tyran. Prinúti rodičov skákať tak, ako on píska.Známa detská psychologička Jiřina Prekopová vysvetlila vo svojom bestselleri, ktorých chýb sa najčastejšie rodičia dopúšťajú pri výchove. Pre deti je nevyhnutné, aby cítili lásku ale zároveň akúsi „nadradenosť“, či pevnú ruku rodiča. Pomoc ponúka tiež terapia pevným objatím, ktorú autorka opisuje spolu s mnohými inými radami, ako deti zodpovedne vychovávať.Recenzia: Malý tyran na stránke blog.zachej.sk

Skladom

9,65 €

E-kniha
E-kniha: Keď dieťa nechce spať
E-kniha: Keď dieťa nechce spať

Jiřina Prekopová

Pravidlá pre láskyplné zaspávanie. Uspávanie patrí k najväčším problémom rodín s malými deťmi. Práve im je určená kniha detskej psychologičky Jiřiny Prekopovej, ktorá ukazuje cestu k pokojnému spánku. Poukazuje pritom na skúsenosti mnohých prírodných kultúr, ktoré ešte nestratili spojenie s tradíciou a stáročnými zvykmi. Autorka propaguje návrat k prirodzeným vzťahom, kde dieťa pociťuje istotu zavedených rituálov, ale aj bezpečie, ktoré cíti zo strany matky. Dieťa nemá rado zmeny, potrebuje pocit istoty, ako napríklad dôverne známe miesto, kde zaspáva, kolísanie či hladenie. Kniha poukazuje na najčastejšie chyby a ponúka rady, ako premeniť zaspávanie zo stresujúcej skúsenosti na prirodzenú časť dňa, ktorej nechýba jej čaro a krása.

Ihneď na stiahnutie
-35%

6,50 €

Audiokniha
Audiokniha: Malý tyran
Audiokniha: Malý tyran

Jiřina Prekopová

Paní Marplová v oboru psychologie pátrá po stopách a příčinách narušených vztahů mezi dětmi a jejich nejbližším okolím. Kniha Malý tyran se zrodila ze setkání s dětmi a jejich utrápenými rodiči a patří k bestsellerům knižního trhu. Pojednává nejen o příčinách a léčbě dětské panovačnosti, ale o skutečných výchovných potřebách malých dětí. Stále více rodičů a vychovatelů je bezradných. Ačkoliv při výchově chtěli dělat všechno dobře, zdá se jim, že se jejich děti vyvíjejí v malé tyrany. Udržují své rodiče v poklusu a nechávají je kolem sebe tancovat. Známá dětská psycholožka Jiřina Prekopová tento fenomén ve své knize vysvětluje a ukazuje, jakou oporu děti potřebují, aby se mohly nerušeně vyvíjet.

Ihneď na stiahnutie
-15%

13,57 €

E-kniha
E-kniha: Prvorodené dieťa
E-kniha: Prvorodené dieťa

Jiřina Prekopová

Aj z nevítaných hostí môžu byť vaši najlepší priatelia. Ako je možné, že najstaršie dieťa sa vyvíja úplne inak ako jeho mladší súrodenci? Nedávny výskum ukázal, že poradie narodenia má významný vplyv na formovanie osobnosti. Príchodom nových súrodencov prvorodení zažívajú veľký šok, ktorý otrasie ich svetom. Už nie sú stredobodom pozornosti a rodičovskej lásky, prichádzajú o prostredie, do ktorého sa narodili brali ho za samozrejmosť. Reakcie detí bývajú rôzne a ako ukazuje autorka na vlastnom vzťahu so staršou sestrou, napätie a nedorozumenia medzi súrodencami môžu pretrvávať nielen celé roky. Existuje pritom niekoľko jednoduchých pravidiel, ako si vytvoriť a udržať pekné súrodenecké vzťahy.„Máloktorá detská skúsenosť je taká ďalekosiahla, ako keď jedináčikovi zrazu pribudne súrodenec. Pre dieťa je to prvá veľká životná skúška, ktorú musí zvládnuť. S príchodom súrodenca sa všetko zmení, dôverné veci miznú. Doteraz bol prvorodený časťou sveta dospelých. Predstavoval si, že svet je tu pre neho a kvôli nemu. Tento svet mu už teraz nepatrí úplne, krúti sa okolo inej hviezdy. Dieťa sa cíti vyčlenené, ponechané samo na seba. V myslení a cítení pokročilo už natoľko, že je schopné vedome spracovať prvú životnú krízu. Táto prevratná skúsenosť sa môže spájať s veľkými obavami, môže však znamenať aj veľkú šancu.“Kniha vychádzajúca aj z osobných skúseností autorky zapĺňa medzeru v psychologickej literatúre venovanej najintímnejším a najdôležitejším otázkam ľudského života.

Ihneď na stiahnutie
-35%

6,50 €

E-kniha
E-kniha: Rodina žije z lásky
E-kniha: Rodina žije z lásky

Jiřina Prekopová

Pravidlá pre láskyplné spolužitie. Najnovšia kniha známej psychologičky vychádza z jej dlhoročnej praxe ako aj zo skúseností s projektom Škola lásky v rodine. Hoci sa dnes rozpadá oveľa viac rodín ako v minulosti, nemusí to tak byť. Dôvody problémov sú rozmanité, podľa autorky je hlavnou príčinou to, že sme zabudli na zákony lásky. Vo svojej knihe predstavuje desať prikázaní, aby láska v rodine mohla prekvitať. Vychádzajú z prirodzených zákonov života, akými je rešpektovanie rodičov, ale aj poradia narodenia detí. Každý člen rodiny by mal mať miesto v jej systéme, ako aj príležitosť vyjadriť tvárou v tvár akékoľvek pripomienky. Nápad na jej napísanie knihy vznikol po prednáške, kde rozprávala o nezmyselnosti telesných trestov, ako aj o tom, aké kruté je deti trestať odopieraním lásky. V priebehu času sme zabudli na najužitočnejšie pravidlá harmonického spolužitia a aj keď sme sa ich nenaučili od svojich rodičov, môžeme sa k nim vrátiť. Autorka ukazuje, ako konflikty pomocou empatie spracovať a premeniť na vzájomnú lásku.

Ihneď na stiahnutie
-35%

6,50 €

E-kniha
E-kniha: Deti sú hostia, ktorí hľadajú cestu
E-kniha: Deti sú hostia, ktorí hľadajú cestu

Jiřina Prekopová; Christel Schweizerová

Rodičom radia nielen v tom, ako svoje deti vychovávať, ale aj vysvetľujú, v akom štádiu duševného vývoja sa práve nachádzajú. Až do siedmich rokov zvyčajne trvá tzv. magické štádium, takže v tomto veku môže byť škodlivé k deťom pristupovať ako k malým dospelým a vychovávať ich príliš rozumovo.Svoje rady ilustrujú množstvom konkrétnych príkladov z každodenného života – venujú sa uspávaniu, zvládaniu detskej agresie, čistote, jedlu, darčekom, zodpovednosti, zamestnaniu matky či situácii detí v neúplných rodinách. Cieľom tohto prístupu je z detí vychovať osobnosti so slobodným a optimistickým prístupom k životu, ktoré sa neboja rozdávať ani prijímať lásku.

Ihneď na stiahnutie
-35%

6,50 €

E-kniha
E-kniha: Malý tyran
E-kniha: Malý tyran

Jiřina Prekopová

Čoraz viac rodičov je bezradných: hoci sa svoje deti snažili vychovávať čo najlepšie, vykľuli sa z nich malí tyrani. V novom, rozšírenom vydaní svojej najúspešnejšej knihy známa detská psychologička vysvetľuje, koľko opory a aké hranice deti potrebujú, aby ich vývin prebiehal hladko a bez porúch.U detských porúch osobnosti sa stretávame s pozoruhodnou zmenou, ktorá sa ako výbuch šíri približne od osemdesiatych rokov. Dovtedy prevažovali úzkostné deti a outsideri, dnes sú to najmä poruchy spájajúce sa s deštrukciou a agresiou. Pre takéto deti je typický citový chlad, egoizmus a bezohľadnosť. Autorka upozorňuje, aký typ rodičov je na výchovu „malého tyrana“ najnáchylnejší, v ktorých obdobiach výchovy sa rodičia dopúšťajú chýb, a o aké chyby zvyčajne ide. Vďaka mnohým príkladom z praxe je kniha názorná a neraz otriasajúca. Pomoc ponúka terapia pevným objatím, ktorú autorka opisuje spolu s mnohými inými radami, ako deti zodpovedne vychovávať.

Ihneď na stiahnutie
-35%

6,50 €

Deti sú hostia, ktorí hľadajú cestu
Deti sú hostia, ktorí hľadajú cestu

Jiřina Prekopová; Christel Schweizerová

„Deti sú hostia, ktorí hľadajú cestu. Cieľom je ponúknuť dobré miesto pre hostí a zabezpečiť bezpečnosť a milujúcu starostlivosť, kým oni sami budú môcť ísť svojou cestou.“Tohto motta sa pridŕžali autorky tejto úspešnej knihy. Je bezpodmienečne dôležité pre zdravý vývoj dieťaťa, aby ho rodičia akceptovali so všetkými jeho detskými povahovými črtami. Nočný plač, prieberčivosť v jedle, agresivita, neobľúbené umývanie zubov.Kniha Děti jsou hosté, kteři hledají cestu ukazuje zároveň cestu rodičom. Cestu ako sprevádzať svoje dieťa životom. Novinkou je kapitola Chodník prechádza pubertou.Recenzia Deti sú hostia, ktorí hľadajú cestu na stránke Dobré čítanie.sk.

Vypredané

9,65 €

Rodina žije z lásky
Rodina žije z lásky

Jiřina Prekopová

Pravidlá pre láskyplné spolužitie. Najnovšia kniha známej psychologičky vychádza z jej dlhoročnej praxe ako aj zo skúseností s projektom Škola lásky v rodine. Hoci sa dnes rozpadá oveľa viac rodín ako v minulosti, nemusí to tak byť. Dôvody problémov sú rozmanité, podľa autorky je hlavnou príčinou to, že sme zabudli na zákony lásky.Vo svojej knihe predstavuje desať prikázaní, aby láska v rodine mohla prekvitať.Vychádzajú z prirodzených zákonov života, akými je rešpektovanie rodičov, ale aj poradia narodenia detí. Každý člen rodiny by mal mať miesto v jej systéme, ako aj príležitosť vyjadriť tvárou v tvár akékoľvek pripomienky.Nápad na jej napísanie knihy vznikol po prednáške, kde rozprávala o nezmyselnosti telesných trestov, ako aj o tom, aké kruté je deti trestať odopieraním lásky.V priebehu času sme zabudli na najužitočnejšie pravidlá harmonického spolužitia a aj keď sme sa ich nenaučili od svojich rodičov, môžeme sa k nim vrátiť. Autorka ukazuje, ako konflikty pomocou empatie spracovať a premeniť na vzájomnú lásku.

Vypredané

9,65 €

Prvorodené dieťa
Prvorodené dieťa

Jiřina Prekopová

Aj z nevítaných hostí môžu byť vaši najlepší priatelia. Ako je možné, že najstaršie dieťa sa správa úplne inak ako druhé, aj keď majú obe rovnakých rodičov?Nedávny výskum ukázal, že poradie v akom sa deti narodili, má najväčší vplyv na charakterové črty. Pre prvorodených platí zvláštna výsada toho, že sa musia zrieknuť svojich privilégií a zdieľať rodičovskú lásku spolu so súrodencami. Pre mnohých jedináčikov to nie je ľahké, lebo nový brat alebo sestra je často vnímaný ako súper. Problémy v správaní, ktoré však nikto nemôže klasifikovať ako jeho právo, sú často výsledkom.Autorka knihy Prvorodené dieťa Jiřina Prekopová, druhorodená dcéra, dlhé roky bojovala so svojou ,o štyri roky staršou, sestrou. Až po mnohých rokoch sa uzmierili. Vychádzajúc z vlastných skúseností chce, aby rodičia chápali svoje deti aj v tejto oblasti, pretože neexistuje nikto, koho by sa to nedotýkalo. Buď je človek prvorodený, alebo vyrastal pod vplyvom prvorodeného, alebo má jednoducho vlastné deti a tým aj prvorodeného v rodine.

Vypredané

9,65 €

Keď dieťa nechce spať
Keď dieťa nechce spať

Jiřina Prekopová

Pravidlá pre láskyplné zaspávanie. Kniha detskej psychologičky Jiřiny Prekopovej, autorky úspešného titulu Malý tyran.V mnohých rodinách sa noc nenesie v znamení pokoja, ale skôr dlhého a vyčerpávajúceho súboja:Kto vydrží dlhšie?Mama alebo dieťa?Otec alebo drobec?Zažmúri dnes v domácnosti oko aspoň jeden člen?A ak áno, tak na koľko?Aké metódy zaberajú?Jiřina Prekopová, známa psychologička sa snaží pomáhať prostredníctvom svojich rodičovských kníh. V diele Keď dieťa nechce spať vysvetľuje aké podmienky musia byť splnené, aby dieťa mohlo pokojne spať a spolu s ním aj zvyšok domácnosti. Hlavnými faktormi ovplyvňujúcimi sladký spánok dieťaťa je jeho pocit bezpečia a dodržiavanie istých rituálov pri spaní, tzv. nemennosti.

Vypredané

9,65 €

Pevné objetí
Pevné objetí

Jiřina Prekopová

Cesta k vnitřní svobodě. Terapie pevným objetím má svou vypracovanou metodiku, jsou pevně stanoveny její hlavní kroky a principy. V pevném objetí je třeba vyjádřit a konfrontovat vzájemné city, a to nejprve ty negativní (vzájemné výhrady). Ty musí být vyjádřeny autentickým, pro druhého vnímatelným způsobem, tedy nejen slovně.Terapeutické setkání lze považovat za úspěšné teprve tehdy, když se mezi oběma zúčastněnými znovu rozproudí vzájemná láska. České vydání autorka aktuálně doplnila některými novými metodickými postupy při terapeutické praxi, na jejichž vývoji mají zásluhu také čeští a slovenští terapeuti. Kniha je psána pro rodinné terapeuty a pro rodiče.

Vypredané

12,03 €

Malý tyran
Malý tyran

Jiřina Prekopová

Příčiny dětské panovačnosti. Poruchy vývoje osobnosti dítěte. Co vlastně děti potřebují?. Titul vyšiel aj v slovenskom jazyku: Malý tyran (2014).Stále více rodičů a vychovatelů je bezradných, ačkoliv při výchově chtěli dělat všechno dobře, zdá se jim, že se jejich děti vyvíjejí v malé tyrany. Udržují své rodiče v poklusu a nechávají je kolem sebe tancovat.Známá německá dětská psycholožka Jiřina Prekopová tento fenomén ve své knize vysvětluje a ukazuje, jakou oporu děti potřebují aby se mohly nerušeně vyvíjet.Jiřina Prekopová, významná německá psycholožka českého původu, se mnoho let zabývá duševním vývojem dítěte. Vedle knihy Malý tyran vyšly v Portálu ještě knihy Děti jsou hosté, kteří hledají cestu, Když dítě nechce spát a Neklidné dítě, Prvorozené díte, Pevné objetí, I rodiče by měli dělat chyby.

Vypredané

8,24 €

Neklidné dítě
Neklidné dítě

Jiřina Prekopová; Christel Schweizerová

Dvě třetiny českých rodičů se domnívají, že jejich děti jsou výrazně neklidnější a nesoustředěnější než děti ostatní. Někdy to není jen subjektivní pocit plynoucí ze snížené tolerance přirozeného dětského temperamentu. Některé děti svou zvýšenou dráždivostí, neposedností a rozjíveností dovádějí k zoufalství rodiče, učitele, vychovatele i lidi, k nimž nemají žádný vztah. Neklid se u nich stává vývojovou poruchou, kterou je třeba brát vážně. Kniha vysvětluje příčiny hyperaktivity vrozené i získané, přináší poznatky z oblasti neurofyziologie i sociologie a seznamuje s možnostmi nápravy-terapie. Nabízí podporu a rady rodičům neklidných dětí, doporučení učitelkám v mateřských školách a pedagogům ZŠ.

Vypredané

9,82 €

Prvorozené dítě
Prvorozené dítě

Jiřina Prekopová

O sourozenecké pozici. Titul vyšiel v slovenčine: Prvorodené dieťa (2015).Psychologické výzkumy ukazují, že pořadí, ve kterém se děti rodí, významně ovlivňuje rozvoj jejich osobnosti. Zvláště to platí o prvorozených – pokud se narodí další sourozenci, musí se vzdát své role „jedináčka“ a rozdělit se o přízeň a lásku rodičů. Pro mnoho z nich je to velmi bolestná zkušenost, která někdy negativně ovlivní jejich psychiku, zvláště když se jim nedostane emoční podpory od nejbližších.Autorka vychází ze své zkušenosti druhorozeného dítěte: v dětství trpěla prvorozenstvím své o čtyři roky starší sestry, teprve později dospěly k silnému vztahu. Prekopová během své praxe na základě terapie pevného objetí pochopila úzkosti, které prvorozené děti díky své dětské frustraci prožívají.Dr. Jiřina Prekopová pracovala na dětské klinice ve Stuttgartu, k jejímu základnímu terapeutickému přístupu, terapii pevného objetí, ji inspirovalo dílo a působení americké psychoterapeutky M. Welchové.

Vypredané

9,39 €

Děti jsou hosté, kteří hledají cestu
Děti jsou hosté, kteří hledají cestu

Jiřina Prekopová; Christel Schweizerová

Titul vyšiel v slovenčine: Deti sú hostia, ktorí hľadajú cestu (2015).Návod pro rodiče, jak doprovázet své děti na cestě k dospělosti. Vychovávat dítě znamená respektovat jeho dětskou osobnost se všemi jejími zvláštnostmi a bezpodmínečně ho přijmout. Autorky společně hrnuly své dlouholeté zkušenosti do příručky určené všem rodičům, kteří chtějí ze svých dětí vychovat osobnosti se svobodným, tvořivým myšlením, silnou vůlí a odolností, optimistickým životním postojem a schopností milovat.

Vypredané

7,76 €

I rodiče by měli dělat chyby
I rodiče by měli dělat chyby

Jiřina Prekopová

Známá psycholožka a rodinná terapeutka se už po několik desetiletí zabývá výchovnými problémy a rodinnou psychoterapií. V této knize shrnuje svou celoživotní praxi a poznání. Jeden z nedostatků moderní výchovy vidí v neschopnosti rodičů stanovit dětem pravidla a vést je k sebereflexi. Rodiče vychovaní generacemi svých přísných rodičů dnes často odmítají jakékoli tresty a pravidla a zároveň se při výchově dopouštějí mnoha chyb, které mohou negativně ovlivnit vývoj dětí. Rodiče však mají právo na to, aby chybovali. Zároveň by si ovšem měli chyby přiznat a vyvodit z nich správné důsledky. Kniha je psána pro rodiče a rodinné terapeuty.

Vypredané

6,21 €

Když dítě nechce spát
Když dítě nechce spát

Jiřina Prekopová

Bezesné noci, které rodiče tráví nekonečnými pokusy o uspání svých dětí, bývají velkým problémem v mnoha rodinách. Známá dětská psycholožka Jiřina Prekopová přináší ve své knize užitečná doporučení, jak mohou rodiče svým dětem trpícím nespavostí zajistit klidný spánek. Autorka vychází ze svého přesvědčení, že pro dítě je ke spánku důležitý pocit jistoty. Potřebuje důvěrně známé místo, na kterém je zvyklé usínat, navyklou polohu těla, oblíbený způsob hlazení… Změny na dítě nepůsobí dobře. Kniha je praktickým rádcem, poskytuje mnohé podněty a zároveň upozorňuje rodiče na chybné kroky, kterých se mohou v souvislosti se spánkem dětí dopustit. Je určena rodičům dětí od nejútlejšího věku.

Vypredané

8,34 €

Nese mě řeka lásky
Nese mě řeka lásky

Jiřina Prekopová

Rozhovor s Ingeborg Szöllösi a Ivanou Krausovou. Jaké je tajemství ženy, která za své životní poslání přijala obnovení láskyplných vztahů v rodinách a u níž zaměstnání plně splývá se soukromým životem? S Jiřinou Prekopovou vedly intenzivní rozhovory Ingeborg Szöllösi a Ivana Krausová. Z knihy je patrné, jak se životní cesty této ženy promítly do jejího díla. Její působení ovlivnilo dětství a dospívání, studium, společenské a politické struktury, rány osudu a „náhodná“ setkání a známosti. Napínavé čtení, které na práci Jiřiny Prekopové nabízí nový pohled.

Vypredané

9,81 €

Jen v lásce přežijeme
Jen v lásce přežijeme

Jiřina Prekopová

Moderní člověk si přivykl na různé způsoby prožívání rodinného života a rodinných svazků. Rozpad rodin a zakládání nových je už téměř standardem západního světa, závazky na celý život a pevné partnerské vztahy už se nenosí.Známá rodinná terapeutka a spisovatelka bestsellerů v nové knize ukazuje, že by tomu tak nemuselo být a že láska na celý život je možná. Předkládá srozumitelné rady a úvahy, které vycházejí z přirozených zákonů, které jsou pro investici zvanou rodina klíčové: zájem o druhého, schopnost odpuštění, každodenní projevy zájmu.

Vypredané

8,73 €

E-kniha
E-kniha: Malý tyran
E-kniha: Malý tyran

Jiřina Prekopová

Příčiny dětské panovačnosti. Poruchy vývoje osobnosti dítěte. Co vlastně děti potřebují?. Titul vyšiel aj v slovenskom jazyku: Malý tyran (2014).Stále více rodičů a vychovatelů je bezradných, ačkoliv při výchově chtěli dělat všechno dobře, zdá se jim, že se jejich děti vyvíjejí v malé tyrany. Udržují své rodiče v poklusu a nechávají je kolem sebe tancovat.Známá německá dětská psycholožka Jiřina Prekopová tento fenomén ve své knize vysvětluje a ukazuje, jakou oporu děti potřebují aby se mohly nerušeně vyvíjet.Jiřina Prekopová, významná německá psycholožka českého původu, se mnoho let zabývá duševním vývojem dítěte. Vedle knihy Malý tyran vyšly v Portálu ještě knihy Děti jsou hosté, kteří hledají cestu, Když dítě nechce spát a Neklidné dítě, Prvorozené díte, Pevné objetí, I rodiče by měli dělat chyby.

Vypredané
-34%

5,95 €

Děti jsou hosté, kteří hledají cestu
Děti jsou hosté, kteří hledají cestu

Jiřina Prekopová; Christel Schweizerová

Výchova a respektování dítěte. Titul vyšiel v slovenčine: Deti sú hostia, ktorí hľadajú cestu (2015).„Deti sú hostia, ktorí hľadajú cestu. Cieľom je ponúknuť dobré miesto pre hostí a zabezpečiť bezpečnosť a milujúcu starostlivosť, kým oni sami budú môcť ísť svojou cestou.“Tohto motta sa pridŕžali autorky úspešnej knihy. Je bezpodmienečne dôležité pre zdravý vývoj dieťaťa, aby ho rodičia akceptovali so všetkými jeho detskými povahovými črtami. Nočný plač, prieberčivosť v jedle, agresivita, neobľúbené umývanie zubov.Kniha Děti jsou hosté, kteři hledají cestu ukazuje zároveň cestu rodičom. Cestu ako sprevádzať svoje dieťa životom. Novinkou je kapitola Chodník prechádza pubertou.

Vypredané

8,52 €

Děti se ptají, odborníci odpovídají
Děti se ptají, odborníci odpovídají

Jiřina Prekopová; Marie Svatošová; Marek Vácha

s předmluvou Dominika Duky. Kniha poslouží nejen rodičům, ale i kněžím při setkání s rodiči dětí, připravujících se k prvnímu sv. přijímání nebo na křest svých dětí.Líbí se Bohu, co mu zpíváme v kostele, i když se to nelíbí mně?K čemu je dobré to, co se děje v kostele?Jak to vypadá v nebi?Má Bůh rád také zlé lidi?Proč je na světě dobro a zlo?Kdo stvořil Boha?Už dal Bohu někdy někdo facku?Proč Ježíš nezůstal s námi na zemi?Proč se neděje to, co bych chtěla?Jaké je to umřít?Bude konec světa? Kdy?Jak to, když první lidé byli Adam a Eva, tak jsou vykopávky pravěkých lidí?Na otázky odpovědají: Jiřina Prekopová; David Eben; František Kunetka; František Václav Lobkowicz; Tomáš Machula; Ludmila Muchová; Adolf Pintíř; Mireia Ryšková; Vladimír Smékal; Marie Svatošová; Tomáš Tyc; Marek Orko Vácha.

Vypredané

5,34 €

Kdybyste věděli, jak vás miluji
Kdybyste věděli, jak vás miluji

Jiřina Prekopová; Bert Hellinger

Jak pomoci obtížně vychovatelným dětem postavením rodinného systému a terapií pevným objetím. Kniha dětské psycholožky Jiřiny Prekopové je zajímavá tím, že nedává nahlédnout pouze do terapie pevným objetím, tedy jejího vlastního terapeutického směru, ale nabízí i nová řešení pomocí rodinné systemické terapie. Devět příběhů obtížně vychovatelných dětí (např. Malá tyranka, hyperaktivní dítě či adoptované dítě) sesbírala autorka na společných seminářích se zakladatelem systemické terapie Bertem Hellingerem a jejich protagonisty pak sledovala i nadále.

Vypredané

13,29 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Katarína, pred 6 dňami

Precízne zabalené knihy, rýchle doručenie, možnosť platby na dobierku, záložka od Zacheja sa mi veľmi páči

userAvatar

Michaela, pred týždňom

Bývám spokojená s obchodem, vždy si tu vyberu něco, co mě zaujme:).

userAvatar

jela, pred týždňom

Rýchle dodanie, nádherné produkty. ODPORÚČAM!!!

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk