Jordan B. Peterson

Jordan B. Peterson

(4 produkty)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Posledné kusy
12 pravidiel pre život
12 pravidiel pre život

Jordan B. Peterson

Liek na chaos. Čo potrebuje každý človek vedieť o súčasnom modernom svete? Aký je najúčinnejší liek na chaos? Renomovaný psychológ Jordan B. Peterson v odpovedi na tieto otázky spája rokmi overené pravdy získané zo starodávnych tradícií s ohromujúcimi odhaleniami špičkového vedeckého výskumu. V knihe 12 pravidiel pre život odhaľuje svetovú múdrosť a ponúka praktické rady a pravidlá, ako sa vyhnúť chaosu v našom živote. Humorným štýlom no zároveň pravdivo a vecne ponúka odpovede na otázky ako napríklad: Prečo sa musia chlapci a dievčatá naučiť skateboardovať sami? Aký osud čaká tých, ktorí príliš ľahko a často kritizujú? Prečo starovekí Egypťania uctievali schopnosť sústrediť sa ako jedno z božstiev? Aké zlé chodníčky doviedli ľudí k arogantnosti a pomstychtivosti? Jordan B. Peterson je kanadský klinický psychológ, spisovateľ, kultúrny kritik a profesor psychológie na Univerzite v Toronte. Jeho hlavné študijné oblasti sú v abnormálnej, sociálnej a osobnostnej psychológií, so zvláštnym záujmom o psychológiu náboženského a ideologického presvedčenia zameranú na zlepšenie osobnosti.

Skladom

19,30 €

Za hranicou poriadku
Za hranicou poriadku

Jordan B. Peterson

Ďalších 12 pravidiel pre život. Jordan Peterson je uznávaný verejný mysliteľ a zároveň kanadský klinický psychológ, kultúrny kritik a profesor psychológie na univerzite v Toronte. Jeho hlavnými oblasťami zájmu a štúdia sú psychológia, náboženské a ideologické víry a hodnotenie a zlepšovanie osobnosti a výkonu.Titul Za hranicou poriadku je dlhoočakávaným pokračovaním bestselleru 12 pravidiel pre život a Peterson v ňom zachádza ešte ďalej. Vyzýva k vyváženiu dvoch základných princípov reality - poriadku a chaosu - a odhaľuje hlboký význam, ktorý možno nájsť na ceste, ktorá ich rozdeľuje. Peterson čerpá z múdrostí a právd staroveku a tiež z hlboko osobných lekcií svojho vlastného života a klinickej praxe. Prináša tak dvanásť nových principov, ktoré čitateľov dovedú k odvážnejšiemu, pravdivejšiemu a zmysluplnejšiemu životu.

Skladom

22,21 €

Audiokniha
Audiokniha: 12 pravidel pro život
Audiokniha: 12 pravidel pro život

Jordan B. Peterson

Co by měl znát každý člověk v moderním světě? Odpověď jednoho z nejvlivnějších intelektuálů současnosti propojuje odvěké pravdy a nejnovější objevy vědy Pokud by svět psychologie měl svoje rockové hvězdy, byl by Jordan B. Peterson bezpochyby jednou z nich. Jeho youtubový kanál Jordan Peterson Videos má téměř dva miliony sledujících, a milionové publikum mají i záznamy Petersonových veřejných vystoupení. Audiokniha renomovaného psychologa Jordana B. Petersona destiluje poznání o lidském charakteru a osudu do dvanácti pravidel, vyrůstajících z těch nejtradičnějších hodnot: zodpovědnosti za vlastní život i svět kolem sebe, víry v lidské společenství a vztah k nadosobním hodnotám. Autor klade důraz na (sebe)kázeň a svobodu, dobrodružství a zodpovědnost. Cituje množství odborných studií, opírá se o Bibli, klasické ruské romány i vlastní životní zkušenosti. 12 pravidel pro život je nekompromisním pokusem přivést nás zpět k tomu, co je dobré, správné a krásné.

Ihneď na stiahnutie
-15%

11,64 €

E-kniha
E-kniha: Za hranicou poriadku
E-kniha: Za hranicou poriadku

Jordan B. Peterson

Ďalších 12 pravidiel pre život. Vo svojej predchádzajúcej knihe 12 pravidiel pre život ponúkol uznávaný mysliteľ, klinický psychológ Jordan B. Peterson liek na chaos v našom živote: sú ním večné pravdy aplikované na moderné problémy. Svojimi postrehmi pomohol skvalitniť život miliónom čitateľov a dnes ho poznajú všade vo svete.V dlho očakávanom pokračovaní tejto knihy načiera Peterson ešte hlbšie do danej problematiky. Vysvetľuje, že časť zmyslu života objavíme až vtedy, keď sa odvážime vkročiť na miesta, ktoré nepoznáme, a prispôsobíme sa neprestajne sa meniacemu svetu. Platí totiž, že ak priveľa chaosu vnáša do života neistotu, nadbytok poriadku vedie k strate zvedavosti a kreatívnej životaschopnosti. Kniha Za hranicou poriadku nás vyzýva, aby sme našli rovnováhu medzi poriadkom a chaosom, dvoma fundamentálnymi princípmi reality, a objavili tak zásadné pravdy, ktoré ležia na ich hranici. Jordan Peterson pripomína, že aj v časoch neistoty a utrpenia máme k dispozícii zdroje sily. Sú to poznatky o ľudskej duši, filozofické pravdy aj veľké príbehy a mýty našich predkov. Na základe stáročiami overených pilierov ľudského poznania a tiež vlastných životných a pracovných skúseností z psychologickej poradne formuloval autor ďalších dvanásť pravidiel pre život predstavujúcich mapu, pomocou ktorej sa dopracujú k odvážnejšiemu, kvalitnejšiemu a zmysluplnejšiemu životu.

Ihneď na stiahnutie
-22%

17,95 €

E-kniha
E-kniha: 12 pravidiel pre život
E-kniha: 12 pravidiel pre život

Jordan B. Peterson

Liek na chaos. Ktoré najhodnotnejšie poznatky by mal každý vedieť? Uznávaný klinický psychológ Jordan Peterson významne ovplyvnil súčasné chápanie osobnosti. Vďaka svojim prednáškam o Biblii, ľúbostných vzťahoch, či mytológii, ktoré oslovili desiatky miliónov ľudí, ho možno zaradiť medzi najpopulárnejších mysliteľov na svete. V dobe nevídaných zmien a polarizujúcej politiky našiel jeho priamy a osviežujúci odkaz o dôležitosti osobnej zodpovednosti a starovekej múdrosti odozvu na celom svete. V tejto knihe ponúka dvanásť dômyselných a praktických princípov pre zmysluplný život, ktoré nás nabádajú, aby sme si upratali vo vlastnom dome skôr, než začneme kritizovať iných, alebo aby sme sa porovnávali so svojím včerajším ja, nie s dnešným ja niekoho iného. Ukazuje nám, že sa nemáme snažiť dosiahnuť šťastie. Namiesto toho musíme hľadať zmysel nielen pre zmysel samotný, ale aby sme sa bránili proti utrpeniu, ktoré je neoddeliteľnou súčasťou nášho života.Peterson vychádza z jasných príkladov zo svojej klinickej praxe i osobného života, z prvotriednych poznatkov psychológie a filozofie a ponaučení plynúcich z najstarších mýtov a príbehov ľudstva. Čitateľa tak pozýva na neopakovateľnú intelektuálnu cestu. 12 pravidiel pre život je pútavá, inšpiratívna kniha, ktorá ponúka liek na chaos v našich životoch: nesmrteľné pravdy aplikované na naše súčasné problémy.

Vypredané
-30%

11,90 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

PAVOL, 24.3.2024

žiadna

userAvatar

Ľubomír, 20.3.2024

Veľmi dobrý. Zatiaľ nemám zlú skúsenosť

userAvatar

JOZEFÍNA, 19.3.2024

Obchod je nedaleko môjho bydliska, s dlhou otváracou dobou.

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk