Katrina J. Zeno

(1 produkt)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Keď život nejde podľa tvojich predstáv
Keď život nejde podľa tvojich predstáv

Katrina J. Zeno

Nádej pre katolícke ženy prežívajúce sklamanie a bolesť. Uprostred mnohých problémov a ťažkostí si možno pomyslíme: „Keby sa to tak teraz dalo všetko do poriadku. Samo…“ Ale nefunguje to. A práve to môže dostať naše srdce do krízy. Nutnosť riešiť, namáhať sa, znášať, padať i vstávať nás bolí a možno až volá k vzbure: „Načo to všetko!?“Autorka tým všetkým prešla. A našla riešenia, ktoré si overila na vlastnom živote. Vložiť si srdce do Božej marinády… Žiť eucharistický model: „Vzal, požehnal, lámal a dával…“ Prijať nečakané zmeny v scenári…Texty Katriny J. Zeno nie sú jednoduché, tak ako nie sú jednoduché otázky, na ktoré sa pokúša odpovedať. Môžu však byť pohladením pre dušu každej ženy, ktorá verí, že je niečo viac, ako „len“ žena – že je Božia dcéra.

Skladom

3,78 €

Telo zjavuje Boha
Telo zjavuje Boha

Katrina J. Zeno

Sprievodca štúdiom teológie tela Jána Pavla II.. Autorka v tomto diele načrela do katechéz svätého Jána Pavla II., známych ako teológia tela. A vediac, že vyjadrovanie tohto pápeža bolo a je aj pre mnohých zložité, pokúsila sa pretlmočiť jeho učenie o význame ľudského tela a dôstojnosti človeka do jednoduchšej reči.Publikácia vám pomôže lepšie spoznať seba samého i cieľ svojho života.

Vypredané

5,34 €

Som žena
Som žena

Katrina J. Zeno

Cesta každej z nás. „Kto vlastne som?“ Taká otázka nám môže pripadať ako banálna, takmer detinská fráza. Ženy si na ňu napokon odpovedajú samy: „Som matka. “ „Som účtovníčka. “ „Som rehoľná sestra. “ „Pravdaže viem, kto som…“ A predsa to nevieme. V kútiku každého ženského srdca sa skrýva túžba po niečom viac. "Som iba matka?Iba manželka?Iba učiteľka či ošetrovateľka?Ak nie som len toto, kto vlastne som?“Objaviť v ženskom srdci a duši ten najhlbší zmysel pre identitu sa nedá na prvýkrát. Je to cesta. Ženy si v rôznych fázach svojho života stále znova kladú otázku: „Kto som?“, pretože identita ženy nie je stojatá voda v jazierku. Je ako dravá rieka, čo sa rúti od jedného ohybu k ďalšiemu a vytvára si čoraz hlbšie a širšie koryto.Ak vám niekedy v živote zišla na um rovnaká otázka, vrhnite sa do jej prudkého toku. Voda vám možno bude v prvom okamihu pripadať studená, no keď sa s dravou riekou spriatelíte, donesie vás na miesta, o ktorých ste nemali tušenia. A nielen to – naučíte sa mať z cesty potešenie.

Vypredané

3,59 €

Být ženou
Být ženou

Katrina J. Zeno

Titul vyšiel aj v slovenskom vydaní Som žena (2010).Smysl a význam těla? Kdo vůbec myslí na takové věci! Jako zaměstnané ženy si sotva najdeme čas, abychom se soustředily na spletitosti svých (velmi komplikovaných!) duchovních cest, a už vůbec ne na otázku, proč nás Bůh stvořil s tímto konkrétním tělem. Spíše si vystačíme s minimálními nebo udržovacími dávkami – dopřejeme si právě tak akorát citové a duchovní potravy, abychom zvládly každý další den.Avšak úplně v nitru cítíme hlubší touhu. Chceme vědět, že v životě jde o víc než o zvládání deseti hromad prádla, opravování domácích úkolů nebo hledání toho „pravého“ na internetové seznamce. Tu a tam unikne z našeho srdce naléhavé volání a odvážíme se zeptat: „Kdo vlastně jsem?“Pokud jste si někdy tuto otázku položily, nejste samy! Matky, které vypravily své poslední dítě na vysokou školu, vdovy, co se cítí být vyloučeny ze života, i svobodné pracující ženy, svírané otupující rutinou každodenního života, všechny vstoupily do stejné otázky. Díky poznání papeže Jana Pavla II. a jeho teologii těla se můžeme jako ženy s touto otázkou vyrovnat s novou silou a elánem. Můžeme odhalit ženského ducha a objevit jeho význam pro cestu každé ženy a definitivně odpovědět na otázku: „Kdo vlastně jsem?“ (z aurtorčina úvodu knihy)Katrina J. Zenová je spoluzakladatelkou hnutí „Women of the Third Millenium“ – Ženy třetího tisíciletí a zakládající koordinátorkou Centra pro teologii těla a kulturu Jana Pavla II. v diecézi Phoenix. Oblíbená přednášející na duchovních obnovách, autorka mnohých knih nejen pro ženy. Katrina je zapálená turistka, nadšená tanečnice tanga a šťastná matka svého mladého syna Michaela.

Vypredané

6,69 €

DVD - Manželstvo ako tajomstvo
DVD - Manželstvo ako tajomstvo

Katrina J. Zeno

Boh nás stvoril ako muža a ženu, aby sme mohli byť obrazom jeho lásky tým, že sa staneme jeden druhému úprimným darom. Tak sa manželská láska v istom zmysle stáva pozemským obrazom vnútorného života Svätej Trojice.DVD vyšlo pri príležitosti prednášok Katriny J. Zeno, ktorá navštívila Slovensko v roku 2011. Katrina J. Zeno sa špecializuje na život slobodných, formáciu k čistote, manželstvo, Eucharistiu, ako aj odovzdávanie viery.

Vypredané

6,00 €

DVD - Identita ženy
DVD - Identita ženy

Katrina J. Zeno

Žena svoju identitu naplno objavuje vo vzťahu s Bohom. Je otcovou milovanou dcérou.DVD vyšlo pri príležitosti prednášok Katriny J. Zeno, ktorá navštívila Slovensko v roku 2011. Katrina J. Zeno sa špecializuje na život slobodných, formáciu k čistote, manželstvo, Eucharistiu, ako aj odovzdávanie viery.

Vypredané

6,00 €

CD - Tvoje telo zjavuje Boha
CD - Tvoje telo zjavuje Boha

Katrina J. Zeno

bonus DVD. Teológia tela Jána Pavla II. je šírym morom myšlienok o láske, tele, manželstve, rodine, celibáte aj o nebi. Záznam prednášok Katriny J. Zeno je ponáraním sa do hlbín tohto mora. Katrina J. Zeno prezentuje tieto témy bezprostredným, autentickým, zrozumiteľným a často aj humorným štýlom.Teológia tela Jána Pavla II. takto ožíva pred našimi očami a chytá za srdce. Táto sada obsahuje audio prednášky vo formáte MP3 a bonusové DVD.Obsah:1. prednáška pre manželov - Manželstvo ako tajomstvo2. prednášky pre verejnosť - Formovanie identity ženy, Identita ženy – vzácny poklad (matka, dcéra, nevesta) 3. prednášky pre zasvätených - Génius ženy, Milosť večnosti, Nevesta Ducha4. prednáška pre slobodných - Sexualita ako dar

Vypredané

6,79 €

Když život nejde podle tvých představ
Když život nejde podle tvých představ

Katrina J. Zeno

Není ostuda ptát se proč, když život nejde podle našich představ; je to ta nejpřirozenější reakce. A přitom mnohem užitečnější metodou hledání je otázka jak, jak se ke všemu postavit, jak pokračovat dál, jak dál důvěřovat Bohu, jehož cesty nejsou cesty naše a jehož myšlení tolik převyšuje myšlení naše (srov. Iz 55). Leckdy se člověku rázem zhroutí celý životní scénář: rozpadne se rodina, zkrachuje podnikání nebo zemře někdo z nejbližších…Bolest může vyvolat malomyslnost, zahořklost nebo i zatvrzelost a vzdor. Někomu se ale stane výzvou k jobovskému hledání a nakonec k hlubšímu setkání s Bohem. Autorka nám na příkladech skutečných lidí ukazuje, že bolestná událost neznamená nutně tragický konec žití, ale může se stát smysluplným začátkem další životní etapy, v níž nebude chybět radost a štěstí.Katrina J. Zeno (* 1961) se narodila a vyrůstala v San Diegu v Kalifornii, později se přestěhovala do Steubenville ve státě Ohio, kde v roce 1986 vystudovala teologii na tamní Františkánské univerzitě. Nyní žije ve Phoenixu. Je zakladatelkou a koordinátorkou Centra pro teologii těla a kulturu Jana Pavla II. v diecézi Phoenix. Přednáší na mezinárodních konferencích nejen ve Spojených státech, ale i v Evropě. Její knihy jsou ve Spojených státech bestsellery.Titul je dostupný aj v slovenskom jazyku: Keď život nejde podľa tvojich predstáv (2011).

Vypredané

5,82 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

Zákazníci nám píšu:

Viac hodnotení
user avatar

Dobrý deň prajem, zatiaľ som si cez Vašu stránku objednávala dva krát tovar. Chcem podotknúť, že mi prišiel odo dňa objednania vo veľmi krátkej dobe a musím pochváliť aj pánov kuriérov, ktorí mi tovar doručili, že boli veľmi milí a ústretoví. Takže v konečnom dôsledku môžem napísať iba jedno, že ste skvelá firma a odporúčim Vás aj mojím známym :-)

Alžbeta

99 % zákazníkov <br/> nás odporúča

99 % zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2023 Zachej.sk