Kay Arthurová

(5 produktov)

Kay Arthurová je evanjelizátorka, rečníčka, štvornásobná autorka ocenená ECPA Christian Book Award a...

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Posledné kusy
Manželstvo bez sklamaní
Manželstvo bez sklamaní

Kay Arthurová

Indukatívne štúdium, ktoré ti pomôže porozumieť Božiemu slovu. Indukatívne štúdium, ktoré ti pomôže porozumieť Božiemu slovu, prinesie uzdravenie tvojej duši a dá usmernene tvojmu životu. Vo svete, ktorý nás bombarduje odpoveďami, sa pýtame, čo Boh hovorí o úlohe muža a ženy v manželstve, o komunikácií v manželstve, o sexe a láske, o rozvode a novom manželstve, o financiách a výchove detí? Manželské páry ale aj slobodní muži a ženy môžu žiť v súlade s Božími odpoveďami a zažiť manželstvo, ktoré nebudú ľutovať, manželstvo bez sklamaní.

Skladom

7,40 €

Posledné kusy
Kamaráti, mám problém!
Kamaráti, mám problém!

Janna Arndtová; Kay Arthurová

Študovanie Biblie môže byť skutočným dobrodružstvom. Induktívne štúdium Biblie zo série „preskúmajte si to sami“ vám pomôže interaktívnym a zaujímavým spôsobom objaviť posolstvo Biblie. Táto kniha -pracovný zošit vás povedie skrze štúdium Biblie, získate zručnosti ktoré si Pán Boh použije k tomu, aby ste mohli spoznávať úžasné posolstvo Božieho slova predovšetkým o Spasiteľovi Ježišovi Kristovi.Veľmi mnoho detí píšu dopisy našej Ele a v nich ju prosia o radu. Odpovede, ktoré od nej dostávajú sú pre nich obrovskou pomocou. Teraz je však naša Ela nemocná a potrebuje vašu pomoc.Počuli sme, že vy máte všetko, čo je potrebné, aby ste Elu zastúpili. Nemajte obavy z toho, že ste to ešte nikdy nerobili. Odpovede na všetky otázky detí, nájdete priamo v 1 biblii. Pre Pána Boha nič nie jepriťažké a nezvládnuteľné. Už sme vám povedali, čo získate, ak nám v tomto pomôžete? Získate úžasnú príležitosť sami objaviť čo hovorí Biblia a v nej list Jakuba o vašich osobných problémoch.Kay Arthurová je zakladateľkou Precept Ministries, organizácie, ktorá vyučuje ľudí, ako študovať Bibliu. Kay je autorkou mnohých kníh, vrátane kníh Ako študovať Bibliu; Pane, nauč ma modliť sa - za 28 dní; taktiež mnohých ďalších kníh štúdia Biblie pre deti zo série Preskúmajte si to sami.Janna Amdtová je jednou z vedúcich v tíme Precept Ministries, učiteľkou induktívneho štúdia Biblie; taktiež na rôznych seminároch vyučuje o tom, ako používať tieto materiály štúdia Biblie zo série “Preskúmajte si to sami” v službe deťom. Má dvoch synov: Chase a Brent. Jej srdce horí túžbou po tom, aby deti mohli viac poznať a milovať Božie slovo.

Skladom

4,75 €

Byť učeníkom to niečo stojí
Byť učeníkom to niečo stojí

Kay Arthurová; Tom Hart; Jane Hartová

6- týždňový študijný program. Čím sa vyznačuje skutočný nasledovník Krista?V našej súčasnej, takzvanej kresťanskej kultúre, je niekedy ťažké navonok rozlíšiť, kto je skutočným kresťanom a kto ním nie je. Preto Ježiš vyzval svojich nasledovníkov, aby si uvedomili, že učeníctvo ich bude čosi stáť; že budú musieť počítať s cenou - spočítať náklady.Toto štúdium vás postaví tvárou v tvár Ježišovej výzve zaprieť seba a nasledovať Krista. Čím viac porozumiete znakom skutočného učeníctva, tým lepšie porozumiete výzve k radikálnemu životu a nasledovaniu Krista a objavíte požehnanie ktoré prichádza z podriadenia sa Ježišovi Kristovi.40 minút týždenne môžu zmeniť tvoj život!Táto nová séria štúdia Biblie hovorí o veľmi dôležitej téme, avšak stručným a ľahko pochopiteľným spôsobom, formou 40 minútových lekcií, ktoré sú použiteľné či už pre osobné štúdium alebo aj na štúdium v menších či väčších skupinkách... Tieto lekcie vám pomôžu objaviť, čo Boh hovorí na danú tému a ako môžeme túto pravdu aplikovať do svojho života. Tieto lekcie nutne nevyžadujú domácu úlohu; je možné študovať ich spolu priamo na skupinke. Chceme ťa preto povzbudiť - pridaj sa k nám v tomto študovaní Biblie, ktoré spôsobí zmenu tvojho zmýšľania i tvojho života a prispeje k tvojmu duchovnému rastu.Precept Ministries International, bola založená Kay a jej manželom Jackom Arthur v roku 1970 v Chattanooga Tennessee. Na príprave týchto materiálov, spolupracuje Kay s tímom biblických učiteľov, medzi ktorými sú aj Tom a Jane Hart, ktorí sú aj spoluautormi tejto série kníh. Služba induktívneho štúdia Biblie, okrem týchto materiálov, zahŕňa aj vyučovanie Biblie na rôznych konferenciách, v rozhlasových či televíznych programoch, taktiež tréningové a vzdelávacie stretnutia... Dnes je tento program induktívneho štúdia Biblie rozšírený v 150 krajinách sveta v 70 jazykoch.

Skladom

4,75 €

Bože, si tam?
Bože, si tam?

Kay Arthurová

Čo ak:Boh môže tvojmu životu dať cieľ a zmysel? (Aj keď si si ho sám, alebo ti ho niekto iný, poriadne skomplikoval.)Boh ti môže ukázať ako žiť v dnešnej dobe? (Bez ohľadu na akékoľvek okolnosti.)Boh sľúbil, že ťa bude milovať a že sa o teba postará? (Navždy.)Ak Boh skutočne dokáže urobiť všetky tieto veci, nechcel by si s Ním mať hlboký a úprimný vzťah?Bože, si tam? bude tvojím sprievodcom na výprave Evanjeliom podľa Jána, ktoré mení život. Je jednoduché použiť - "priamy štart" na objavovanie právd Božieho slova pre každého nováčika alebo užitočných pár lekcií pre štúdium v skupinke.Zaraduješ sa, keď sám pre seba objavíš:Áno! Je tam!Áno! Má záujem!Áno! On o tebe vie!Hovorí ti svoje Slovo.

Skladom

4,75 €

Zlý smer Jonáš
Zlý smer Jonáš

Kay Arthurová; Scoti Domeijová

Štúdium Biblie môže byť doopravdy aj zábavné. Táto kniha zo séňe „Objav pravdu pre seba“ ti vzrušujúcim spôsobom pomôže objaviť o čom Biblia v skutočnosti je. Naučíš sa pritom základným zručnostiam študovania Biblie, ktoré ti zostanú aj do budúcnosti.Úžasný príbeh o mužovi menom Jonáš, ktorý sa odohráva v Izraeli. Týždenník v meste Ninive hľadá skvelých reportérov aby preskúmali fakty. Potrebujú aj tvoju pomoc. Budeš robiť reportáž z mužom, ktorý strávil tri dni v bruchu ryby, dokonca aj s kráľom, ba aj s Bohom.Ako budeš pátrať po detailoch z Jonášovho príbehu, naučíš sa mnohým skutočnostiam a pravdám o Bohu: ako si Boh používa búrku na mori, veľrybu i tekvicu, aby získal pozornosť muža, ktorý sa vydal zlým smerom. Taktiež objavíš ako sa tvoj život môže stať úžasným dobrodružstvom ak budeš poslúchať Boha a jeho slovo.Vezmi si pero a začni sledovať horúcu stopu proroka, ktorý sa pokúšal utiecť od Boha.Autorka tejto knihy, Kay Arthurová je vášnivou učiteľkou Biblie. Spolu so svojim manželom založili misijnú spoločnosť Precept Ministries International aby skrze induktívne štúdium Biblie budovali ľudí v Božom slove. Vyučovanie a tréning vykonávajú aj TV a rozhlasovými programami, organizujú konferencie... Táto služba zahŕňa 150 krajín v 70 jazykoch.Scoti Domeijová je taktiež jednou z vedúcich tejto služby a zároveň matkou, ktorá má vrúcnu túžbu vyučovať deti a viesť ich k láske k Božiemu slovu.

Skladom

4,75 €

Budovanie manželstva, ktoré skutočne funguje
Budovanie manželstva, ktoré skutočne funguje

Kay Arthurová; David Lawson; B. J. Lawson

6 - týždňový študijný program. Program budovania trvalej láskyKeďže je tradičný pohľad na rodinu, manželstvo a domácnosť pod obrovským tlakom, manželský vzťah čelí výzvam, ako nikdy predtým. Dokonca aj niektorí kresťanskí manželia sa nevedia rozhodnúť, či benefity manželstva sú hodné námahy, ktorá s manželstvom prichádza.Ale v skutočnosti to takto nemusí byť. Ak v našom manželskom vzťahu žijeme podľa Božieho dizajnu, tak nás to naplňuje radosťou, a nášmu životu dáva skutočný a nový zmysel.V tomto kurze nahliadneš do Božieho plánu pre manželstvo, ktorý chce, aby manželia v tomto vzťahu našli uspokojenie a naplnenie svojho života. Objavíš biblickú múdrosť pre oblasť financií, komunikáciu a rešpektovanie úlohy, ktorú Boh dal tvojmu partnerovi v manželstve. Najdôležitejšie je to, že sa naučíš princípom, ktoré potrebuješ na to, aby si budoval/a lásku, ktorá pretrváva. 40 minút týždenne môžu zmeniť tvoj život!Táto nová séria štúdia Biblie hovorí o veľmi dôležitej téme, avšak stručným a ľahko pochopiteľným spôsobom, formou 40 minútových lekcií, ktoré sú použiteľné či už pre osobné štúdium alebo aj na štúdium v menších či väčších skupinkách... Tieto lekcie vám pomôžu objaviť, čo Boh hovorí na danú tému a ako môžeme túto pravdu aplikovať do svojho života. Tieto lekcie nutne nevyžadujú domácu úlohu; je možné študovať ich spolu priamo na skupinke. Chceme ťa preto povzbudiť - pridaj sa k nám v tomto študovaní Biblie, ktoré spôsobí zmenu tvojho zmýšľania i tvojho života a prispeje k tvojmu duchovnému rastu.Precept Ministries International bola založená v roku 1970. Založili ju manželia Jack a Kay Arthur, a od tej doby bolo službou tejto misijnej spoločnosti ovplyvnených milióny ľudí, ktorí týmto spôsobom objavovali pravdy Božieho slova. Rovnako tak boli Božím slovom zasiahnuté milióny ľudí skrze rozhlasovú a televíznu službu tejto misijnej spoločnosti. Taktiež sú organizované mnohé workshopy a tréningové podujatia, zakladané mnohé skupinky induktívneho štúdia Biblie a to všetko vo viac než 150 krajinách sveta v 70 rôznych jazykoch.

Vypredané

4,75 €

Vyslobodenie z pút Božou mocou
Vyslobodenie z pút Božou mocou

Kay Arthurová

Mnohí kresťania strácajú nádej, lebo nepoznajú pravdu. Boj ich zastihne nepripravených, šípy nepriateľa zasahujú a osídla hriechu spútavajú. Legalizmus zväzuje a metódy jednoduchých a rýchlych riešení zlyhávajú. Ako sa zbaviť pút, ako a u koho hľadať možnosť oslobodenia? Sloboda prichádza z poznania pravdy a „toho“, kto je „Cesta, Pravda a Život“.

Vypredané

3,86 €

Skutočná pravda o sexe
Skutočná pravda o sexe

Kay Arthurová

Ľudia hovoria: veď to predsa každý robí. Je pravdou, že či už pozeráte TV, či surfujete internetom, všade narazíte na sex. Naša kultúra si žiaľ osvojila myslenie, že sex je ako každá iná základná telesná potreba, ktorej nemožno vzdorovať, ktorá človeku neublíži, naopak, ktorá prinesie uspokojenie tak ako jedlo uspokojí tvoj hlad či smäd. Je to ale pravda? Alebo sme prijali lož, ktorá veľmi rýchlo ničí naše duše a našu spoločnosť?Keď prichádza k otázke sexu je treba si uvedomiť, že si nemôžeme namýšľať, že môžeme ignorovať návod, ktorý k nemu dáva jeho „výrobca" a teda Stvoriteľ a pritom si myslieť, že to nebude mať negatívne dôsledky. Preto každý z nás, či už sme dospievajúci alebo dospelí, slobodní či v manželstve či v inom vzťahu potrebuje poznať, aká je skutočná pravda o sexe.Táto kniha, interaktívnym spôsobom, odhaľuje rafinované lži a klamstvá, ktorými sme, pokiaľ ide o sex, denne bombardovaní a poukazuje na ich nebezpečný dopad na život človeka. Pri študovaní tejto knihy sa naučíš:■ Prečo Boh stvoril sex a aký je jeho zámer s ním■ Čo sa stane, ak nebudeš nasledovať Boží plán pokiaľ ide o sex■ Prečo tak záleží zachovať si panictvo až do manželstva■ Aké sú dôsledky toho, ak sa sex používa mimo manželstva■ Ako môžeš nájsť uzdravenie z toho, že ty sám si porušil Božie smernice v tejto oblasti alebo si stal/a obeťou porušenia týchto inštrukcií...S týmto poznaním prichádza sila stáť pevne, ísť proti prúdu doby, odolávať tlaku pokušenia. Nech už to s tvojim životom bolo v tejto oblasti akokoľvek, PRAVDA O SEXE otvorí tvoje oči a tvoj život bude premenený touto pravdou Božieho slova.„Môže ťa kniha o sexe usvedčiť z hriechu a zároveň ti priniesť slobodu? Môže ťa vyučovať a zároveň priniesť povzbudenie? Môže priniesť uzdravenie tvojej minulosti a uviesť ťa do budúcnosti, v ktorej objavíš hlbšiu a bohatšiu úroveň intimity? Áno. Táto kniha PRAVDA O SEXE sleduje práve tieto ciele a ešte omnoho viac.

Vypredané

7,76 €

Pravda o sexu (biblická studie)
Pravda o sexu (biblická studie)

Kay Arthurová

Co vám o něm svět neřekne a co vám chce říct Bůh. Velká biblická studie od známé autorky, tentokrát na téma sexuality. V této otázce nelze přehlížet pokyny Výrobce, a přitom vyváznout bez újmy. Každý člověk – dospívající i dospělý, svobodný i žijící v manželství – proto potřebuje objevit a znát pravdu o sexu.Ať už máte za sebou cokoli, ať jste zůstali sexuálně čistí nebo jste zažili bolest zapříčiněnou zneužitím Božího vzácného daru, tato povzbudivá, interaktivní a poutavá kniha vám otevře oči a promění váš život.

Vypredané

12,32 €

Kázání na hoře
Kázání na hoře

Kay Arthurová

Životní styl Božího království. Víra neoslabená kompromisy má zaslíbenou budoucí odměnu a také přináší život osvobozený od úzkosti a starostí tohoto světa. Induktivní studie Ježíšova neznámějšího kázání čtenáři nabízí možnost prozkoumat a hlouběji poznat ovoce a bezpečí, které biblická spravedlnost přináší tomu, kdo opravdu věří.

Vypredané

8,24 €

Pane Bože, jak se jmenuješ?
Pane Bože, jak se jmenuješ?

Kay Arthurová; Janna Arndtová

Kniha, jež zve malé dobrodruhy na cestu k Božímu srdci – formou špionského příběhu. Vynikající pomůcka jak pro nedělní školy nebo dětské kluby, tak pro rodinné či samostatné studium Bible.Studium Bible je zábava! Knížky z biblické edice "Prozkoumej to sám" pomohou dětem osvojit si základní dovednosti pro studium Bible a celoživotní objevování Božího slova. Určitě se u toho nebudou nudit! Pro: Tajné Boží agentyÚkol: Najít všechna Boží jména!

Vypredané

8,34 €

Jsi tam, Pane?
Jsi tam, Pane?

Kay Arthurová

Zajímám tě? Víš o mně?. Průvodce Janovým evangeliem pro nováčky - Lekce pro studium ve skupince. Induktivní metoda, kterou autorka používá, ti neřekne, co Bible znamená, ani čemu bys měl věřit. Pomůže ti pochopit a poznat Bibli tím, že ti ukáže, jak se máš dívat a sám pro sebe objevovat, co říká tobě.

Vypredané

2,42 €

Jak studovat svou Bibli pro děti
Jak studovat svou Bibli pro děti

Kay Arthurová; Janna Arndtová

Zábavná a zároveň praktická pomůcka pro studium Bible od známé autorky biblických studií pro dospělé i děti. Detektivové Martin a Míša spolu se psem Brokem vás provedou šestitýdenním „induktivně-detektivním“ kurzem. Chtějí společně s vámi odhalit velké tajemství – co vám osobně chce Pán Bůh říct. Bude to dobrodružství! Jako člen týmu si protříbíte důvtip při zkoumání, co Bible říká, co to konkrétně znamená a jak to můžete sami uplatnit (aplikovat) ve svém životě. Tak popadněte lupu a připravte se na to, že budete skládat puzzle, luštit šifry, křížovky a přemýšlet nad hlavolamy, abyste získali potřebnou nápovědu nebo klíče, budete stopovat podezřelé a dokonce mluvit s očitými svědky!

Vypredané

6,69 €

Pane, uzdrav má zranění
Pane, uzdrav má zranění

Kay Arthurová

Biblická studie o Boží péči a vysvobození. Každý trpí. Naše bolest je hluboká, jizvy nemizí, vzpomínky nás mučí. V důsledku toho přestáváme růst, jsme ochromení při chůzi a máme narušené vztahy. Copak nikdy nepřijde úleva? Přijde – když se odevzdáte do rukou Boha, který uzdravuje! Bez ohledu na to, co jste udělali nebo vytrpěli vinou druhých lidí, chce být Bůh vaším útočištěm. Miluje vás. Bez ohledu na to, jak jsou vaše rány hluboké, Bůh je může zahojit.

Vypredané

9,99 €

Filipským
Filipským

Kay Arthurová

Biblí krok za krokem. Může člověk ovládat svou mysl? Jak jednat s úzkosti? Kde nalézt zdroje radostného života? Tato příručka vám skvělým způsobem umožní nechat se nově oslovit myšlenkami apoštola Pavla v jeho dopise Filipským. Svěží způsob práce s biblickým textem nabízí čtenářům hlubší a zároveň praktické poznání této epištoly. Od autorky úspěšné knihy Jak studovat svou Bibli, která nedávno vyšla v druhém vydání.

Vypredané

6,89 €

Jak studovat svou Bibli
Jak studovat svou Bibli

Kay Arthurová

Podrobný průvodce induktivní metodou studia Písma.

Vypredané

5,63 €

Pane, chci Tě znát
Pane, chci Tě znát

Kay Arthurová

Biblická studie o Božích jménech. Jedinečná studie o Božích jménech.

Vypredané

7,37 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

Zákazníci nám píšu:

Viac hodnotení
user avatar

Dobrý deň. Na začiatok by som sa Vám chcela poďakovať za všetky objednávky, ktoré som zrealizovala na stránke a tiež patri veľká vďaka za expresné vybavenie objednávok. Ak sa náhodou daný tovar nenachádza na sklade, ste ochotný sa spojiť aj telefonicky. Za mňa ste jeden z najlepších predajcov. Určite budem odporúčať všetkými desiatim :)

Romana

99 % zákazníkov <br/> nás odporúča

99 % zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2023 Zachej.sk