Marek Urban

(3 produkty)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Nepoškvrnená Mária
Nepoškvrnená Mária

Marek Urban

Exercície klarisiek kapucínok o Panne Márii. Tieto Exercície klarisiek kapucínok o Panne Márii vyšli na podnet samotných sestričiek s túžbou prehĺbiť mariánsku úctu a to najmä nasledovaním Máriiných čností. Autor Marek Urban pripravil rozjímania na tému Nepoškvrnená Mária, lebo tvorí mariologický základ a podľa neho od základu treba aj začať. Rozjímania o Nepoškvrnenej sú zostavené z troch častí:Nepoškvrnený život Panny Márie.Nepoškvrnené počatie.Nepoškvrnené Srdce.Autor pri príprave rozjímaní čerpal aj zo súkromného zjavenia Ježiša Krista a jeho matky Márii Valtorte v jej diele: Evanjelium, ako mi bolo odhalené. Napriek tomu, že súkromné zjavenia nepatria do pokladov viery a ich úlohou nie je "zlepšovať" či "dopĺňať" Kristovo definitívne Zjavenie, môžu nám pomôcť hlbšie spoznať Boží plán spásy.

Skladom

7,76 €

Posledné kusy
Láska za lásku
Láska za lásku

Marek Urban

Duchovné obnovy klarisiek kapucínok o utrpení Pána. Kto si nezamiluje ukrižovaného Krista, sotva si ho niekedy zamiluje. Práve na dreve kríža sa nám zjavila láska Lásky v miere bez miery a každého túži pritiahnuť sebe. V škole kríža sa učíme každej čnosti, ktorá má zdobiť Ježišovho učeníka. Z týchto dôvodov nám Marek Urban prináša tieto rozjímania nad utrpením Pána Láska za lásku. Pri každom rozjímaní vychádza autor z ústredného a nenahraditeľného prameňa, ktorými sú evanjeliá. Vyberal ich tak, aby korešpondovali so zjaveniami Ježišovho Srdca Jozefíne Menéndezovej.

Skladom

7,76 €

Telesnosť a odkazy vzkrieseného Krista
Telesnosť a odkazy vzkrieseného Krista

Marek Urban

Duchovné obnovy Rádu klarisiek kapucínok. Cieľom zamyslení v knihe Telesnosť a odkazy vzkrieseného Krista je priblížiť si novosť Ježišovho zmŕtvychvstalého a osláveného tela. Autor Marek Urban sa zamýšľa nad niektorými podstatnými odkazmi, ako sú slová a gestá vzkrieseného Krista, ktoré adresoval apoštolom a rodiacej sa Cirkvi. V krátkosti sa zameriava aj na vyznanie viery vo vzkriesenie tela.Tieto rozjímania o vzkriesení Pána sú voľným pokračovaním autorových kníh Láska za lásku (rozjímania o utrpení Krista) a Blahoslavenstvá - prísľuby šťastia a nádeje (rozjímania nad Ježišovým verejným účinkovaním).Pri príprave rozjímaní Urban čerpal aj zo súkromného zjavenia Ježiša Krista Márii Valtorte v dielach Evanjelium, ako mi bolo odhalené, ktoré nám pomáha hlbšie chápať osobu a tajomstvo Ježiša Krista a povzbudzuje nás kráčať za ním. Niektoré rozjímania sú obohatené aj o spiritualitu svätej Kláry z Assisi.

Skladom

7,76 €

Blahoslavenstvá - Prisľúbenia šťastia a nádeje
Blahoslavenstvá - Prisľúbenia šťastia a nádeje

Marek Urban

Exercície klarisiek kapucínok pri príležitosti 800. výročia založenia Rádu chudobných panien.

Vypredané

4,46 €

Exercície pre seminaristov
Exercície pre seminaristov

Marek Urban

Chceme vidieť Ježiša. Tieto meditácie sú určené predovšetkým budúcim kňazom a sú hlbším zamyslením nad dektétom II. vatikánskeho koncilu o kňazskej výchove, ktorý seminaristom zdôrazňuje na adresu Ježišovej tváre: Nech sa učia hľadať Krista verným rozjímaním o slove Božom, činnou účasťou na presvätých tajomstvách Cirkvi, najmä v Eucharistii a modlitbovej bohoslužbe. Nech sa ho učia hľadať aj v biskupovi, ktorý ich posiela, i v ľuďoch, ku ktorým sa posielajú, hlavne v chudobných, maličkých, chorých, hriešnikoch i neveriacich. Nech synovskou dôverou milujú a uctievajú preblahoslavenú Pannu Máriu, ktorú Kristus umierajúc na kríži, dal učeníkovi za matku. (Optatam totius, 8b. )

Vypredané

3,86 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Daniela, pred 1 dňom

rychle vybavenie

userAvatar

Vera, pred 1 dňom

Objednavka byla velice brzy do zahranici v poradku dorucena. Moc dekuji, priste budu opet objednavat. Vera Lick Nemecko

userAvatar

Lucia, pred 2 dňami

dobierka bola doručená, krásne zabalená, prakticky do dvoch dní. Opakovaná spokojnosť.

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2023 Zachej.sk