Mária Župová

(3 produkty)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Posledné kusy
Hravé poznávanie 5 - 6 rokov
Hravé poznávanie 5 - 6 rokov

Dáša Mochňacká; Mária Župová

Vedieť všetko sa asi nedá. Dôležité je však pýtať sa!Najdôležitejšia otázka v živote dieťaťa je “prečo”? Každý malý zvedavec túži vedieť, prečo je v zime zima a kedy príde jar, prečo musí zastaviť, keď svieti červená, prečo ďateľ ďobe do stromu…? Na tieto a na mnoho ďalších otázok mu odpovie pracovný zošit Hravé poznávanie. Na úlohy dieťa odpovedá rôznymi spôsobmi, slovne, môže kresliť, vyfarbovať, spájať, dopĺňať, vystrihovať a lepiť. Vďaka tomu sa ani chvíľu nenudí. V pracovnom zošite Hravé poznávanie sa dieťa stretne s úlohami, ktoré sú zamerané na rôzne oblasti života. Popíše a pomenuje, kto tvorí rodinu, naučí sa niečo o svojom tele, vlasti, zvieratách a ich mláďatách. Naučí sa rozlišovať ročné obdobia, pomenovania mesiacov v roku, i prečo je dôležité triediť odpad. Svoje vedomosti si môže nakoniec preveriť v zaujímavej hre, kde vyhráva ten, kto vie správne odpovedať!Pracovný zošit je v súlade so Štátnym vzdelávacím programom pre predprimárne vzdelávanie v materských školách.

Skladom

6,40 €

Posledné kusy
Hravé kreslenie 5 - 6 rokov
Hravé kreslenie 5 - 6 rokov

Dáša Mochňacká; Mária Župová

Od bodiek a čiarok až k autoportrétu!Čiarky zvislo nadol sú ako dážď; vodorovné - to sú drôty, kde sedávajú lastovičky, špirála je hadica na hasičskom aute, oválne sú vajíčka.Všetky úlohy v pracovnom zošite Hravé kreslenie využívajú motív podobnosti so známymi vecami. Okrem grafomotoriky rozvíjajú i fantáziu a dieťa sa pri ich plnení rozhodne nenudí. Pracovný zošit Hravé kreslenie zahŕňa úlohy, ktoré vedú k osvojeniu si základných grafomotorických zručností. Dieťa si úlohami precvičí ruku, naučí sa ako správne držať ceruzku. Kreslenie bodu, zvislých či vodorovných čiar, vlnoviek, slučiek, osmičiek, ale i plnenie náročnejších zadaní preň nebude problémom. Na záver si môže vyskúšať nakresliť rybu alebo kvet jedným ťahom, či dokonca vlastnú podobu. Hviezdička je ako víla, mnohému ťa naučila. Kreslíš, píšeš veru tak, bude z teba dobrý žiak!

Skladom

6,40 €

Posledné kusy
Hravé rozprávanie 5 - 6 rokov
Hravé rozprávanie 5 - 6 rokov

Dáša Mochňacká; Mária Župová

Hlásky, slová, vety - a čo s nimi, deti? Hravé rozprávanie pomôže deťom rozvíjať základné komunikačné zručnosti a skladať slová do viet a krátkych príbehov. Prostredníctvom rozmanitých úloh spoznajú jednotlivé písmená, hlásky a osvoja si spisovnú slovenčinu, dokonca objavia homonymá a antonymá (hlávka môže byť aj kapustná a ak je zajac rýchly, slimák je pomalý). V pracovnom zošite Hravé rozprávanie nájdete rôzne spájačky, tajničky, hádanky, vymýšľanie príbehov a množstvo ďalších kreatívnych a zábavných úloh. Zadania úloh sú doplnené zábavnými rýmovačkami. Niektoré pritom priamo vyzývajú dieťa, aby aj ono vymyslelo vlastný rým. Po jazere pláva kačka, a na brehu sedí mačka. Poďme aj my rýmovať, a pritom sa zabávať.

Skladom

6,40 €

Hravé počítanie 5 - 6 rokov
Hravé počítanie 5 - 6 rokov

Dáša Mochňacká; Mária Župová

Aký je to tvar? Čo je viac - dva bociany alebo tri vrany? Koľko je tu kvietkov?V pracovnom zošite Hravé počítanie sa deti vďaka podobnosti so známymi predmetmi naučia rozoznávať jednotlivé geometrické tvary.Naučia sa sčítať a odčítať do 10, teda toľko, koľko im dovolia prstíky na rukách.Zistia, že mať štyri cukríky je viac, ako keď má niekto len dva - ale najviac budú chutiť, ak sa s nimi podelia :) Pracovný zošit Hravé počítanie dopĺňajú nádherné ilustrácie, ktoré deti môžu vyfarbiť, nechýbajú aj kreatívnejšie úlohy ako hľadanie správnej cesty, lúštenie sudoku a vrcholom je stovky rokov stará čínska hra Tangram. Tú si môžu vystrihnúť priamo zo zošita a pokúsiť sa poskladať domček, psa či motýlika. Zadania sú doplnené ľahko zapamätateľnými básničkami, ktoré sa hodia k téme a úlohe, ktorú deti plnia. Kruh je ako slniečko, čo nám všetkým svieti.Obdĺžnik zas postieľka, čo uspáva deti.Pracovný zošit je v súlade so Štátnym vzdelávacím programom pre predprimárne vzdelávanie v materských školách.

Vypredané

6,40 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

PAVOL, 24.3.2024

žiadna

userAvatar

Ľubomír, 20.3.2024

Veľmi dobrý. Zatiaľ nemám zlú skúsenosť

userAvatar

JOZEFÍNA, 19.3.2024

Obchod je nedaleko môjho bydliska, s dlhou otváracou dobou.

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk