Martin Mária Kolár

Martin Mária Kolár

(2 produkty)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Hľa, Tvoja Matka
Hľa, Tvoja Matka

Martin Mária Kolár

220 biblických ružencových rozjímaní a františkánsky ruženec. „Hľa, tvoja Matka“ sú slová Pána Ježiša vypovedané z kríža, ktorými dal svoju Matku za Matku celému ľudstvu. Ona verne plnila vôľu nebeského Otca, je preto naším vzorom v nasledovaní Ježiša a v zachovávaní jeho slov.Martin Mária Kolár nám v publikácia Hľa, Tvoja Matka ponúka úvahy nad Božím slovom, ktoré sa týkajú tajomstiev posvätného ruženca. Svätý Ján Pavol II. v apoštolskom liste o ruženci napísal, že základná štruktúra ruženca môže byť obohatená vhodnými symbolickými a praktickými pomôckami na jeho lepšie pochopenie. V modlitbe Zdravas´ Mária na to slúžia dôvetky za menom Ježiš. Rovnako to nájdeme i v tejto knihe: vo všetkých štyroch častiach posvätného ruženca v modlitbe Zdravasʼ, Mária po mene Ježiš nasleduje dôvetok, ktorý približuje rozjímané tajomstvo. Pre každý desiatok je pripravených desať rôznych dôvetkov a pri každom dôvetku je uvedená krátka osobitná prosba o pomoc pre náš duchovný život adresovaná Panne Márii.Kniha obsahuje aj rozjímania k jednotlivým častiam svätého ruženca s odvolávkami na súvisiace časti Svätého písma. Rozjímanie nad ružencovými tajomstvami takto môže prerásť do osobného štúdia posvätných textov.V závere knihy nájdeme niekoľko myšlienok svätého Maximiliána Márie Kolbeho a rozjímania k Františkánskemu ružencu, ktorý má tieto tajomstvá: zvestovanie, návšteva, pôrod, poklona troch kráľov, nájdenie v chráme, stretnutie so zmŕtvychvstalým Synom, nanebovzatie a korunovanie.

Skladom

9,70 €

Posledné kusy
Neustále sa radujte
Neustále sa radujte

Martin Mária Kolár

Malý poradca pri budovaní vnútorného pokoja. Jedna z myšlienok svätého Františka z Assisi znie: „Vnútorný pokoj je najlepší liek proti všetkým útokom nepriateľa.“ A svätý Pavol píše: „Ustavične sa radujte...“ Ako však dosiahnuť pokoj a radosť? Odpovedať na túto otázku sa snaží Martin Mária Kolár v napohľad útlej publikácii Neustále sa radujte. Okrem iného sa v nej dočítame, že pokoj a radosť v duši je možné získať prostredníctvom vytrvalej modlitby, prijatia svojho života a vďakyvzdávaním Bohu. Brožúra má tri časti: Zápas o pokoj v duši (v ktorej autor hovorí o pokoji, odpustení a utrpení);Zotrvávať pri Ježišovi (hovorí o modlitbe svätého ruženca a o tom, ako rozjímať o Božom slove);Krátky výklad základných modlitieb (rozoberá modlitby Otče náš; Zdravas´ Mária; Sláva Otcu; Ó, Ježišu).

Skladom

1,94 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

PAVOL, 24.3.2024

žiadna

userAvatar

Ľubomír, 20.3.2024

Veľmi dobrý. Zatiaľ nemám zlú skúsenosť

userAvatar

JOZEFÍNA, 19.3.2024

Obchod je nedaleko môjho bydliska, s dlhou otváracou dobou.

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk