Knihy od: Peter J. Matuška • Zachej.sk
Peter J. Matuška

Peter J. Matuška

(2 produkty)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Svätá spoveď - Jasno vo svedomí a pokoj v duši
Svätá spoveď - Jasno vo svedomí a pokoj v duši

Peter J. Matuška

hriech, pôvod, formy, dôsledky, riešenie. Hlavná hodnota príručky spočíva v tom, že neoslovuje predovšetkým tých 99 spravodlivých a slušných, ale onoho jedinca lopotiaceho sa v tŕní svojich morálnych prečinov a človeka pokoreného osudom svojich hriechov, ktorý stojí na rázcestí a prijíma pozvánku na kráľovskú hostinu (porov. Mt 22, 1–14).Presnejšie – práve tomuto človeku, ktorý pochybuje o Bohu, o Cirkvi, násilníkovi, cudzoložníkovi, podvodníkovi každého druhu podáva bratskú ruku. Spoľahlivo orientuje v duchovnom živote a privádza k zmiereniu s Bohom, ľuďmi i so sebou samým.

Skladom

2,91 €

Posledné kusy
List nezamestnaným priateľom
List nezamestnaným priateľom

Peter J. Matuška

Milý priatelia, po prečítaní tejto brožúry budete vedieť, ako a čím napĺňať svoj život a ako ho začať budovať novým spôsobom.

Skladom

0,97 €

Deväť dní s milujúcim Otcom
Deväť dní s milujúcim Otcom

Monika Waldhierová; Peter J. Matuška

Novéna. Novéna Deväť dní s milujúcim Otcom čerpá z Posolstva, ktoré nebeský Otec v súkromnom zjavení odovzdal svetu prostredníctvom matky Eugénie Elisabetty Ravasiovej v roku 1932. Ústrednou témou novény je láska nebeského Otca, ktorý hovorí: „Prichádzam z ľudí vyhnať ich neopísateľný strach zo mňa, prichádzam, aby ma poznali takého, aký som.“ Každý deň novény je zameraný na niektorého svätca, ktorý vynikol v láske k Bohu i človeku, ako Ján Pavol II., Terezka Ježiškova, Anton Paduánsky, Zdenka Schelingová, sestra Faustína, páter Pio, Ján Vianney, Edita Steinová a Ignác z Loyoly. Kniha je bohato ilustrovaná a veľmi obľúbená.

Vypredané

2,42 €

Zázračná medailka
Zázračná medailka

Karl M. Harrer; Peter J. Matuška

Knížka patří do řady svědectví o živé důvěře lidí v ochranu a pomoc Neposkvrněné a také o věrnosti, s níž Panna Maria plní, co slíbila. Přináší zprávy o mimořádných jevech zprostředkovaných Zázračnou medailkou. Příběhy uveřejněné v knížce jsou výběrem ze stovek věrohodných záznamů o událostech přesahujících lidské zkušenosti a zákony přírody. Zde hovoříme o zázracích. Proto medailka dostala pojmenování Zázračná.Pozrite aj slovenské verzie: Zázračná medaila 1.diel a Zázračná medaila 2.diel.

Vypredané

5,92 €

Devět dní s milujícím Otcem
Devět dní s milujícím Otcem

Peter J. Matuška; Monika Waldhierová

Novéna. Význam této novény lze odvodit z poznatku, že nejhlubší citová zranění v naší době způsobuje zdeformovaný obraz otce. Ten člověku brání vnímat Boha jako Otce. Budoucnost lidstva závisí i na tom, zda dokážeme znovu objevit obraz Boha Otce a příjmout ho do svého života.Titul vyšiel aj v slovenčine: Deväť dní s milujúcim Otcom (2008).

Vypredané

4,07 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Poštovné zadarmo nad 39 €

Zákazníci nám píšu:

Viac hodnotení
user avatar

Váš obchod budem vrelo odporúčať ostatným nakupujúcim. Bol som veľmi prekvapený pružnosťou, akou bola moja objednávka vybavená.

Pavol

99 % zákazníkov <br/> nás odporúča

99 % zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie