main_image

Pravda o očistci

10,32 €

12,90 €

Detail

Teresio Bosco

(3 produkty)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Svätý Dominik Savio (životopis)
Svätý Dominik Savio (životopis)

Teresio Bosco

Túžiť po nebi je nákazlivé a Dominik Savio o tom vedel svoje. Vyskúšal úsmev, prirodzenú veselosť, čisté srdce a vyšlo to. A ešte priateľstvo s Ježišom a Máriou! O to stál nadovšetko.Dominikovo úsilie získať víza na pobyt v nebi je sympatické, aktuálne a také akurát. Ak ho pri čítaní tejto knižky pustíte k slovu, bude vám o plnení tejto vízovej povinnosti rozprávať celé hodiny, dni, ba aj roky.

Skladom

5,81 €

Život mamy Margity
Život mamy Margity

Teresio Bosco

Mama dona Bosca. Svätec nikdy nerastie sám. Don Bosco rástol v láskavom rodinnom prostredí, ktoré vytvárala svojou dobrotou jeho mama. Margita Occhienová (1788 – 1856) veľmi dobre rozumela životu, preto aj ľudia rozumeli jej. „Ľudová“ spiritualita tejto ženy sa zakladala na evanjeliových hodnotách. Ján Bosco ich prijal, žil a použil ako tehličky svätosti, ktorá nespočíva v pochopení ťažkých teologických kníh, ale v láskavej službe tým, čo sú okolo nás.Mama Margita zomrela 25. novembra 1856 v prítomnosti svojho syna a mnohých chlapcov. Jej život je aj po dvesto rokoch inšpiráciou pre každého, kto chce byť vždy na pulze dní, bližšie k srdcu iných aj k Bohu.

Skladom

9,60 €

Posledné kusy
Otec Pio (krátký životopis)
Otec Pio (krátký životopis)

Teresio Bosco

Otec Pio je zářící postava, kterou Bůh daroval této době, aby všem připomněl nutnost „obrácení“, bez kterého lidé ničí sami sebe i svět. Příhody pátra Pia jsou často líčeny v jeho životopisech tak, aby se ho zastávaly, a používají výrazy a tóny, které poškozují jeho osobu.Tento životopis, po dlouhých a trpělivých úvahách s použitím přímých svědectví, vypráví o velkých a trpkých chvílích stigmatizovaného světce ze San Giovanni Rotondo s pokojnou vyrovnaností.

Skladom

4,75 €

Dominik Savio
Dominik Savio

Teresio Bosco

Túžiť po nebi je nákazlivé a Dominik Savio o tom vedel svoje. Vyskúšal úsmev, prirodzenú veselosť, čisté srdce a vyšlo to. A ešte priateľstvo s Ježišom a Máriou! O to stál nadovšetko. Dominikovo úsilie získať víza na pobyt v nebi je sympatické, aktuálne a také akurát. Ak ho pri čítaní tejto knižky pustíte k slovu, bude vám o plnení tejto vízovej povinnosti rozprávať celé hodiny, dni ba aj roky.

Vypredané

4,86 €

Pápež Wojtyla
Pápež Wojtyla

Teresio Bosco

Stručný životopis Jána Pavla II.. Stručný životopis Jána Pavla II. Prakticky a pútavo spracovaný životopis pápeža Jána Pavla II. zaznamenáva všetky dôležité míľniky jeho života od narodenia až po smrť.

Vypredané

2,42 €

Ži odvážne ako Dominik Savio
Ži odvážne ako Dominik Savio

Teresio Bosco

deväť dní s Dominikom Sáviom. Dominik Savio nebol chlapec z cukru ani tichá ovečka bez vlastného názoru. Bol silný, odvážny vo svojich rozhodnutiach a veselý. Mal veľkú túžbu stať sa svätým. S Dominikom môžeme nájsť zdroj nadšenia pre pravú kresťanskú odvahu a chuť pripodobniť sa Ježišovi.Bude ťa sprevádzať počas 9 dní a naučí ťa v jednoduchosti kráčať cestou svätosti.

Vypredané

0,57 €

Život Dona Boska
Život Dona Boska

Teresio Bosco

Už v druhé polovině roku 2014 vstupujeme do roku Dona Boska, v jehož rámci si roku 2015 připomeneme 200 let od jeho narození. Při té příležitosti vychází malý ilustrovaný životopis tohoto světce, určený především pro mladé čtenáře.Ti se v krátkých kapitolkách seznámí s mládím Giovannina, jeho slavnými sny, cestou k duchovnímu povolání, se začátky jeho práce s mládeží, která vyvrcholí založením salesiánů. Knížku ocení všichni mladí zájemci o život a dílo Dona Boska a (nejen) salesiánští pracovníci, kteří díky ní mohou šířit povědomí o svém zakladateli.

Vypredané

5,01 €

Svätci saleziánskej rodiny
Svätci saleziánskej rodiny

Teresio Bosco

Profily svätých, blahoslavených, ctihodných a Božích služobníkov saleziánskej rodiny. Môžeme povedať, že existovala „saleziánska piemontská škola svätosti“, do ktorej za jedno storočie patrilo osemdesiatosem svätých a blahoslavených. Ich spiritualitu charakterizovala úcta k Eucharistii, pristupovanie k sviatosti zmierenia, práca a modlitba, vyrovnanosť, miernosť, pokojnosť a veselosť. A práve v tejto knihe nájdeme ich životopisné črty.Z obsahu:Predhovor (don Angelo Viganň) Sväty Ján Bosco Božia služobníčka Margita Occhienová Svätá Mária Dominika Mazzarellová Svätý Dominik Savio Blahoslavený don Michal Rua Svätý monsignor Alojz Versiglia Blahoslavená Laura Vicuňová Blahoslavený don Filip Rinaldi Blahoslavená Magdaléna Moranová Ctihodný don Augustín Czartoryski Ctihodný don Andrej Beltrami Blahoslavený don Alojz Variara Ctihodný Zefirín Namuncurá Ctihodná sestra Terézia Valsé-Pantellini Ctihodná Dorota Chopiteová Ctihodný don Vincent Cimatti Ctihodný Šimon Srugi Ctihodný don Rudolf Komorek Ctihodná Alexandra Mária da Costová Ctihodná sestra Euzébia Palominová Blahoslavený Artemid Zatti Boží sluha monsignor Alojz Olivares Blahoslavení 97 španielski mučeníci Božia služobníčka sestra Mária Troncattiová Blahoslavená sestra Mária Romerová Menesesová Boží sluha don Alojz Mertens Boží sluha don Jozef Quadrio Božia služobníčka sestra Laura Meozziová Boží sluha Attílio Giordani Boží sluha kardinál Augustín Hlond Boží sluha don Ignác Stuchlý Boží sluha monsignor Oktávio Ortiz Arrieta Boží sluha monsignor Anton de Almeida Lustosa

Vypredané

5,63 €

Dej mi duše
Dej mi duše

Teresio Bosco; Carlo Nanni

Salesiánská tradice. Tato kniha je koncipována jako úvod do života a myšlenek Dona Bosca na základě dvou útlých knížek, Exercicií s Donem Boskem od Teresia Boska a Preventivního systému od Carla Nanniho.

Vypredané

8,73 €

Don Bosco
Don Bosco

Teresio Bosco

Světec 19. století - Don Bosco - byl Janem Pavlem II. Za otce a učitele mládeže celého světa. Byl pedagogem v terénu, zakladatelem večerní školy, dětských domovů, středisek mládeže, dělnických sdružení. Léčil bolesti svého století - analfabetismus, nezaměstnanost, problémy opuštěné dospívající a pracující mládeže. Je zakladatelem kongregace salesiánů (SDB).Kniha je sestavená z vlastních pamětí Dona Bosca a čerpá z dvaceti svazků životopisných pamětí jeho žáků a spolupracovníků.

Vypredané

14,55 €

Maminka Markéta
Maminka Markéta

Teresio Bosco

Život matky Dona Bosca. Teresio Bosco nám na svěžích a barvitých stránkách představuje matku Markétu velice živě a přitažlivě. Autor je salesiánský kněz, profesor literatury a žurnalista. Velkou část svého života věnoval studiu a publikacím o životě a díle Dona Bosca.

Vypredané

6,50 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Peter, pred týždňom

Maximalna spokojnost

userAvatar

Katarína , 10.9.2023

Veľmi dobrá ponuka

userAvatar

Anna , 6.9.2023

Spokojná došlo to v poriadku

99 % zákazníkov <br/> nás odporúča

99 % zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2023 Zachej.sk