Vicki de Hoxar

(5 produktov)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
E-kniha
Nové v ponuke
E-kniha: Kráčanie v Otcovej láske
E-kniha: Kráčanie v Otcovej láske

Robert Hoxar; Vicki de Hoxar

Biblické zamyslenia. Kniha obsahuje výber z biblických zamyslení na liturgické čítania rímskokatolíckeho obradu, ktoré vznikali v rokoch 2018 – 2022. Sú usporiadané od Knihy Genezis po Zjavenie apoštola Jána, čo uľahčuje orientáciu v textoch. Pri čítaní Svätého písma teda možno siahnuť aj po tejto knihe ako inšpirácii a nechať sa obohatiť myšlienkami manželov Hoxarovcov k jednotlivým biblickým statiam.„Veľmi by sme si priali, aby každého človeka posilnila, povzbudila a požehnala láska nášho nebeského Otca, ktorá je vyjadrená v Božom slove. Áno, Bibliu môžeme čítať aj bez toho, aby sme si všimli túto dôležitú tému. Preto vám prinášame úvahy nad dennými liturgickými čítaniami, ktoré sme usporiadali v poradí, v akom sa nachádzajú jednotlivé knihy v Biblii, aby ste ľahko našli Otcovu lásku. Pevne veríme, že pre vašu rodinu alebo pre vaše spoločenstvo bude radosťou zažívať, ako láska nášho nebeského Otca prúdi na vás všetkých cez jeho slovo. Kúpou tejto knihy podporujete šírenie posolstva o Otcovej láske, ktoré, veríme, mení rodiny, spoločenstvá a dokonca aj národy. Ďakujeme vám. Osobitne sme vďační Cirkvi na Slovensku, v Českej republike, Poľsku, na Ukrajine, ako aj v iných krajinách. Biskupi, kňazi, rehoľné sestry a obrovské množstvo rodín prispelo k tomu, že sa cítime duchovne doma vo všetkých týchto krajinách, ktoré sme mali tú česť navštíviť.“ – Robert a Vicki de Hoxar„Tak ako pre toľkých iných, ktorí už mali možnosť spoznať Božiu lásku na seminári Otcovo srdce, aj pre mňa to bola silná skúsenosť. Už počas seminára som chápal, že to nie sú len nové vedomosti o Bohu, ale je to nové nasmerovanie, nový životný štýl neustáleho kráčania v Otcovej láske, ktorý si však vyžaduje aj neustále každodenné obrátenie od sirotstva k synovstvu. A taktiež som už počas seminára chápal, že na ňom sa to síce začína, ale každý deň treba pokračovať, inak ma moje nesprávne naučené vzorce znova strhnú na starú cestu sirotstva. Knižka zamyslení, ktorú držíte v rukách, je zdrojom polienok, ktoré potrebujeme neustále prikladať na oheň v našom srdci, aby bol stále živený a nevyhasol. Oheň synovstva a dcérstva, ktoré odpovedá na Božiu lásku a dovolí Bohu, aby nás premieňal a viedol.“ –ThLic. Ondrej Chrvala, programový riaditeľ TV LUX a správca farnosti Abrahám

Ihneď na stiahnutie

20,00 €

Posledné kusy
Kráčanie v Otcovej láske
Kráčanie v Otcovej láske

Robert Hoxar; Vicki de Hoxar

Biblické zamyslenia. Robert a Vicki de Hoxar, manželia, ktorí pochádzajú z Veľkej Británie a na Slovensku sú známi hlavne svojimi seminármi Otovo srdce, ktoré vedú od roku 2008. Publikácia Kráčanie v Otcovej láske je knihou zamyslení a zdrojom dôležitých, nie len informácii o Bohu, ale hlavne skúsenosťou s Bohom ako Otcom. Kniha Kráčanie v Ocovej láske je pripomenutím toho, o čom je celá Biblia - o vzťahu. O synovsko-dcérskom vzťahu medzi Bohom Otcom a nami, jeho synmi a dcérami. Už viac nie sme siroty, ale sme milovaní a navždy budeme.Kniha pozostáva z krátkeho výkladu k jednotlivým evanjeliovým státiam, ale aj ostatným knihám Starého a Nového zákon. Nevyhasnúť, ale horieť. Prikladať polienka Božieho slova do nášho srdca, aby vzťah s milujúcim Otcom bol živený. To je odkaz knihy a celá podsta vzťahu s Bohom.

Skladom

27,16 €

E-kniha
E-kniha: Život v Otcovej láske
E-kniha: Život v Otcovej láske

Robert de Hoxar; Vicki de Hoxar

Kniha je vzácnym zhrnutím duchovného dedičstva manželov Hoxarovcov, ich životných skúseností a cesty poznávania Božieho otcovského srdca. Je to súhrn všetkých vyučovaní, ktoré účastníci môžu počuť na seminároch Otcovo srdce, spolu s otázkami na reflexiu na konci každej kapitoly. Vďaka týmto praktickým aplikáciám možno knihu využiť aj ako príručku na štúdium a osobné zdieľanie v malej skupinke. Čitatelia v nej nájdu témy ako dôležitosť srdca, odpustenie, materinské srdce Boha, falošné útechy, sirotstvo a synovstvo, slabosť, hranice… ochutené o príhody zo života autorov podané s typickým hoxarovským humorom. V knihe tiež nájdete svedectvá účastníkov seminárov.

Ihneď na stiahnutie

10,00 €

E-kniha
E-kniha: Život v Otcově lásce
E-kniha: Život v Otcově lásce

Robert de Hoxar; Vicki de Hoxar

Kniha je vzácným shrnutím duchovního dědictví manželů de Hoxarovcov, jejich životních zkušeností a cesty poznávání Božího otcovského srdce. Je to souhrn všech vyučování, které účastníci mohou slyšet na seminářích Otcovo srdce. Na konci kapitol jsou zařazeny biblické odkazy, reflexe a otázky. Díky těmto praktickým aplikacím lze knihu využít i jako příručku ke studiu a osobní sdílení v malé skupince. Čtenáři v ní najdou témata jako důležitost srdce, odpuštění, mateřské srdce Boha, falešné útěchy, sirotci a synovství, slabost, hranice a iné. V knize je množství příhod ze života autorů s jejich typickým humorem a také zde najdete svědectví účastníků seminářů.

Ihneď na stiahnutie

12,00 €

Audiokniha
Audiokniha: Život v Otcovej láske
Audiokniha: Život v Otcovej láske

Robert de Hoxar; Vicki de Hoxar

Audiokniha Život v Otcovej láske je vzácnym zhrnutím duchovného dedičstva manželov Hoxarovcov, ich životných skúseností a cesty poznávania Božieho otcovského srdca. Je to súhrn všetkých vyučovaní, ktoré účastníci môžu počuť na seminároch Otcovo srdce, spolu s otázkami na reflexiu na konci každej kapitoly. Vďaka týmto praktickým aplikáciám možno audioknihu využiť aj ako príručku na štúdium a osobné zdieľanie v malej skupinke. Poslucháči v nej nájdu témy ako dôležitosť srdca, odpustenie, materinské srdce Boha, falošné útechy, sirotstvo a synovstvo, slabosť, hranice ochutené o príhody zo života autorov podané s typickým hoxarovským humorom. V audioknihe tiež nájdete svedectvá účastníkov seminárov. Robert a Vicki de Hoxar sú na ceste do stále hlbšej intimity s Bohom Otcom. Uvedomili si, že v ranej Cirkvi byť kresťanom znamenalo veľmi silnú skúsenosť, ktorá premieňala životy, a oni chceli zažiť niečo rovnako silné. Robert túžil porozumieť pravde, ktorá by ho oslobodila od obáv, Vicki zas po prežívaní radosti. Obaja našli to, čo hľadali, v láske Otca. Stali sa tak zrelými kresťanmi a zároveň Božími deťmi. Ich vzťahy premenila Božia láska. Pred tým, ako začali chodiť na Slovensko, vyučovali o Otcovej láske na seminároch vo viacerých krajinách. V súčasnosti trávia na Slovensku päť mesiacov z roka, pretože veria, že tento národ je premieňaný Otcovou láskou prúdiacou skrze Cirkev. Žijú vo Veľkej Británii neďaleko Liverpoolu. Sú manželmi už 44 rokov, majú tri dcéry a štyri vnúčatá.

Ihneď na stiahnutie
-15%

13,76 €

Život v Otcovej láske
Život v Otcovej láske

Robert de Hoxar; Vicki de Hoxar

Nie sme otrokmi, ale synmi a dcérami a ak synmi, tak skrze to aj dedičmi Božieho kráľovstva. Tak ťažko sa nám táto pravda prijíma. Mnoho kresťanov bojuje s duchom výkonu. Snaží sa svojou aktivitou a dobrými skutkami "kúpiť" lásku Boha Otca. Takto to ale vôbec nefunguje. Robert a Vicki de Hoxar prinášajú knihu Život v otcovej láske, v ktorej sa zameriavajú na prijatie identity Božieho dieťaťa. Naše srdcia majú mnohokrát pokrivenú predstavu o otcovskej postave Boha, čo má za následok otrocké zmýšľanie či ukracovanie sa o Božie milosti. Anglický manželský pár sa celosvetovo venuje organizovaniu seminárov Otcovo srdce, skrze ktoré zjavujú skutočný charakter Boha Otca. Aj skrze svoju knihu pozývajú čitateľa do poznávania pravdy o Bohu, o sebe a o druhých, čo často vedie k uzdraveniu a premene ľudských sŕdc, ktoré netúžia po ničom inom, len po splynutí s Otcom.

Vypredané

12,61 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Mária, pred 4 dňami

Vsetko super.

userAvatar

Oľga, pred 5 dňami

Absolútna spokojnosť, rýchle dodanie objednaného tovaru

userAvatar

Katarína, pred 5 dňami

V poslednom nákupe som objednala knižku tak pre seba, ako aj darček blízkej osobe.

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk