Po kvapkách

Po kvapkách

(6 produktov)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Už nevládzem
Už nevládzem

Anselm Grün

Liek na únavu zo života. Každý z nás poznáme pocit, keď už nemáme síl, sme unavení a nevládzeme ísť životom ďalej. Potrebujeme odpočinok, či relax, aby sme sa opäť pohli a vstúpili do dobrodružstva zvaného život. Nemecký katolícky kňaz, Anselm Grün autor publikácie Už nevládzem, pomáha čitateľovi poodhaliť nové skutočnosti o sebe, o človeku, o ľudskej osobe stvorenej na Boží obraz. Benediktínsky mních Anselm Grün ide v ústrety čitateľovi a predostiera mu možné príčiny únavy, hovorí o skúsenosti s únavou, poukazuje na únavu vo Svätom písme. Povzbudzuje čitateľa na ceste ako sa vysporiadať s únavou. Poodkrýva ako neostať odstavený na kraji cesty, ale opäť kráčať, žiť prítomnosť a vzťahy.Vo vydavateľstve Don Bosco vyšla od autora Anselma Grüna aj publikácia o každodennom žasnutí s názvom: Žasnime.

Skladom

13,48 €

Uzdravenie srdca
Uzdravenie srdca

Chiara Amirante

Dnešná doba je dobou samoty a opustenosti. Napriek tomu, že ľudia sú obklopení stovkami "priateľov" na sociálnych sieťach, predsa mnohí žijú v biede osamotenia a zranení. Rany srdca bolia často omnoho viac ako tie fyzické. Ako premeniť zranené a uzdravené srdce na uzdravené srdce schopné prijímať lásku?Uzdravenie srdca je proces, ktorý nie je možný bez Boha a sebapoznávania. Chiara Amiante, autorka tejto knihy a lektorka kurzov zameraných na sebapoznávanie a duchovné uzdravovanie pomáha čitateľom spoznať hlbiny svojho srdca a zodpovedať si na otázku: Kto som a čo hľadám?Ak vo svojom živote prežívate utrpenie a máte doráňané srdce, táto kniha je práve pre vás. Preskúmajte svoje rany a nechajte Boha, aby do nich vstúpil aj prostredníctvom tejto knihy.

Skladom

12,51 €

Posledné kusy
Byť doma sám v sebe
Byť doma sám v sebe

Zacharias Heyes

Čo je domov? Kde sa nachádza? Väčšina z nás by zrejme na tieto otázky odpovedala, že domov je miesto, kde sme spolu s rodinou, kam si pozývame priateľov a trávime s nimi čas. Domov môže znamenať i pokoj, keď sa po dlhom namáhavom dni konečne doma usadíme, snažíme sa oddychovať, utriediť si myšlienky, jednoducho - celkom spočinúť v sebe.Aj Ježiš dostal podobnú otázku, keď sa ho jeden z učeníkov opýtal: „Kde bývaš?“ A Ježiš prekvapujúco odpovedá: „Poďte a uvidíte!“ Neukazuje však svojim priateľom žiaden reprezentatívny dom, manželku ani rodinu. Neskôr učeníci pochopili, že Ježišovým domovom je Boh, ktorého videl všade: v ľuďoch okolo, v prírode i v osamelej modlitbe. Ježiš bol doma sám v sebe - v láskyplnom vzťahu s Bohom.Aj my sme pozvaní usadiť sa v takomto vzťahu s Bohom a nájsť v sebe pokoj, bezpečie a domov. Inšpiráciou v tomto smere môžu pre nás byť praktické cvičenia a rady v knihe Byť doma sám v sebe, ktorej autorom je benediktínsky mních Zacharias Heyes.

Skladom

12,51 €

O hľadaní ticha
O hľadaní ticha

Zacharias Heyes

Ticho je vzácne, preto by sme si ho mali chrániť. Prečo je také vzácne? Pretože v tichu možno nájsť Boha, a to je to najdôležitejšie. Dnes sme však vystavení hluku prostredníctvom veľkého množstva impulzov či už je to televízia, rôzne reklamy, vrava a hudba v pozadí našich činností, a stíšiť sa popri tom všetkom býva veľmi náročné.O hľadaní ticha píše benediktínsky mních Zacharias Heyes, ktorý napriek životu v kláštore mal tiež problém nájsť pokoj. Kniha je zhrnutím Heyesových myšlienok o tom, kde nájsť vytúžené ticho a ako si ho udržať. Obohatením preňho boli spisy svätého Benedikta z Nursie, zakladateľa rádu benediktínov, ktoré určite na ceste do vlastného vnútra pomôžu každému, kto úprimne túži nájsť Boha.

Skladom

10,57 €

Koľko toho potrebuješ
Koľko toho potrebuješ

Susanne Niemeyerová

Aké by to bolo, keby všetko bolo možné? - Keby všetko, čo potrebujeme, ležalo priamo pred nami... Aké by to bolo, keby existoval darca a volal by sa Boh? - Rovno pred očami by nám rozprestrel všetko, čo potrebujeme...Susanne Niemeyerová, autorka knihy Koľko toho potrebuješ, sa rada hrá s myšlienkami. Pozýva nás zahrať sa hru a predstavovať si pri nej, že všetko je možné. Pozýva nás zas a znova objavovať, kde sa skrýva život, a zistiť, ako chutí. A koľko toho vlastne potrebujeme? Autorka hovorí o siedmich veciach: o slobode, domove, priateľstve, láske, práci, spravodlivosti a dôvere. V každej zo siedmich kapitol knihy sa zameriava na jeden aspekt, ktorý potom na základe jedného príbehu rozvíja v ďalších siedmich podkapitolách. V knihe teda nájdeme 49 podkapitol, ktoré sa začínajú výzvami ako:vychutnaj si slobodunájdi domovži v priateľstvepostav všetko na láske pracujpričiň sa o spravodlivosťuč sa dôverea nabádajú k ďalším jednoduchým aktivitám.A koľko toho potrebuješ ty?

Skladom

12,51 €

E-kniha
E-kniha: Byť doma sám v sebe
E-kniha: Byť doma sám v sebe

Zacharias Heyes

Byť doma.Tu sa môžem vyzuť, odložiť všetky pracovné povinnosti, byť taký, aký skutočne som. Nechám sa občerstviť trochou pokoja, slobody, lásky. Po tomto túži každý človek. Mnohí sa však necítia doma, ani keď sú doma.Čo je to vlastne domov? Prečo ho potrebujeme? A čo presne znamená „byť doma“? Zacharias Heyes poukazuje na spôsoby, ako môže človek, vystavený zmenám dnešných čias, nájsť svoj domov – v sebe a v Bohu. Čitateľovi dáva podnety a pozýva ho, aby každý deň pomocou praktických cvičení preberal zodpovednosť za svoju dušu a staral sa o ňu.Zacharias Heyes je mníchom benediktínskeho opátstva v Münsterschwarzachu. Rodák z Porýnia sa rozhodol vstúpiť do kláštora po púti z Taize do Santiaga de Compostela. Podľa benediktínskeho princípu „modli sa a pracuj“ otec Zacharias popri písaní kníh pracuje v dielni a vedie kurzy remesla s duchovným sprevádzaním.

Ihneď na stiahnutie
-26%

9,05 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Alžbeta, pred 2 dňami

Pre nás jeden z najlepších internetových obchodov na Slovensku.

userAvatar

Martina, pred 4 dňami

Široký sortiment, skvelé ceny a rýchle dodanie.

userAvatar

Gabriela, pred 6 dňami

Vybavenie objednávky bolo rýchle. Komunikácia na profesionálnej úrovni. Perfektne zabalené. Odporúčam !

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk