1. list Korinťanom

1. list Korinťanom

(10 produktov)

Už podľa názvu vieme, že Prvý list Korinťanom bol venovaný kresťanskému spoločenstvu v Korinte. Išlo...

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Posledné kusy
Hrnček: Láska je trpezlivá... (1Kor 13,4)
Hrnček: Láska je trpezlivá... (1Kor 13,4)

č. 7. Hrnček s biblickým citátom: „Láska je trpezlivá, láska je dobrotivá, nezávidí, nevypína sa, nevystatuje sa...“ (1Kor 13,4)Výška hrnčeka: 9,5 cm.Praktický darček na akúkoľvek príležitosť.

Skladom

5,34 €

Skúmanie darov Ducha
Skúmanie darov Ducha

John Michael Talbot; Steve Rabey

Objavte silu, ktorú vám Boh pripravil. Božie riešenia. Aj tak sa dajú nazvať dary Ducha, ktoré Boh dáva k dispozícii veriacim ľuďom. Vo všetkých situáciách, kde zlyháva či nestačí ľudská múdrosť, predvídavosť, logika, úsilie, Boh obdarúva svoje deti darmi uzdravovania, múdrosti, proroctva, sĺz... Jeho dary sú pre nás východiskom z neriešiteľných situácií či chvíľ, keď beznádejne pozeráme na biedu svoju či iných. Sú však darom aj pre tie celkom najobyčajnejšie chvíle, keď sa v nás rozhorí modlitba (v jazykoch) pri čistení zemiakov či zažijeme nesmiernu radosť pri pohľade na nečakanú scenériu, ktorá sa pred nami vynorí pri šoférovaní.Kniha Johna Talbota nás prevedie školou poznávania darov Ducha. Ani nie tých „klasických“, siedmich, ako skôr darov, ktoré spomína apoštol Pavol v Prvom liste Korinťanom. V jeho 12. a 13 kapitole spomína slovo múdrosti, slovo poznania, vieru, dar uzdravovať, schopnosť robiť zázraky, prorokovať, rozlišovať duchov, dar rozličných jazykov... a dar lásky. Autor veľmi zdôrazňuje, že takmer všetky dary sú určené pre spoločenstvo, pre službu. Neraz sú pre obdarovaného bremenom, ktoré má však s láskou a pokorou niesť. Po týchto daroch treba túžiť s čistým a pokorným srdcom.

Skladom

8,63 €

Zápisník: Láska (A5)
Zápisník: Láska (A5)

Pietro Biblico (ed.)

Kvalitný zápisník obsahujúci 96 nepopísaných linajkovaných strán. Zatváranie na elastický pásik.Rozmer: 14 x 21 cm

Skladom

5,72 €

Krížik: Láska je trpezlivá
Krížik: Láska je trpezlivá

Drevený krížik vyrobený v rozmere 15 x 9 cm, so špagátikom na zavesenie. Na krížiku je napísaná časť citátu z 1. listu Korinťanom: Láska je trpezlivá, láska je dobrotivá...

Skladom

2,81 €

E-kniha
E-kniha: Skúmanie darov Ducha
E-kniha: Skúmanie darov Ducha

John Michael Talbot; Steve Rabey

Objavte silu, ktorú vám Boh pripravil. Božie riešenia. Aj tak sa dajú nazvať dary Ducha, ktoré Boh dáva k dispozícii veriacim ľuďom. Vo všetkých situáciách, kde zlyháva či nestačí ľudská múdrosť, predvídavosť, logika, úsilie, Boh obdarúva svoje deti darmi uzdravovania, múdrosti, proroctva, sĺz… Jeho dary sú pre nás východiskom z neriešiteľných situácií či chvíľ, keď beznádejne pozeráme na biedu svoju či iných. Sú však darom aj pre tie celkom najobyčajnejšie chvíle, keď sa v nás rozhorí modlitba (v jazykoch) pri čistení zemiakov či zažijeme nesmiernu radosť pri pohľade na nečakanú scenériu, ktorá sa pred nami vynorí pri šoférovaní.Kniha Johna Talbota nás prevedie školou poznávania darov Ducha. Ani nie tých „klasických“, siedmich, ako skôr darov, ktoré spomína apoštol Pavol v Prvom liste Korinťanom. V jeho 12. a 13 kapitole spomína slovo múdrosti, slovo poznania, vieru, dar uzdravovať, schopnosť robiť zázraky, prorokovať, rozlišovať duchov, dar rozličných jazykov… a dar lásky. Autor veľmi zdôrazňuje, že takmer všetky dary sú určené pre spoločenstvo, pre službu. Neraz sú pre obdarovaného bremenom, ktoré má však s láskou a pokorou niesť. Po týchto daroch treba túžiť s čistým a pokorným srdcom.

Ihneď na stiahnutie
-22%

6,90 €

Posledné kusy
Evanjelium Ježiša Krista
Evanjelium Ježiša Krista

D. A. Carson

so Základnými dokumentmi Spoločenstva evanjelia. Útla knižočka Evanjelium Ježiša Krista prináša preskúmanie 1.listu Korinťanom 15:1-19. Autor D. A. Carson, ktorý je uznávaným evanjelikálnym učencom a stal pri zrode The Gospel Coalition, sa pokúša vysvetliť evanjelium ôsmimi súhrnými slovami: kristologické (Kristo-centrické)teologickébiblickéapoštolskéhistorickéosobnéuniverzálneeschatologickéa piatimi objasňujúcimi vetami.V druhej časti knihy približuje Spoločenstvo evanjelia (The Gospel Coalition), ktoré pomáha ľuďom lepšie spoznať Božie slovo svojou mysľou, naplno milovať Boha svojim životom a angažovať sa vo svete s milosťou a pravdou.

Skladom

5,34 €

Posledné kusy
Obraz: Láska - silver rám (33 x 24)
Obraz: Láska - silver rám (33 x 24)

Láska-1. Obraz s obľúbeným biblickým citátom o láske: Láska je trpezlivá, láska je dobrotivá... (1 Kor, 13). Obraz je v ráme striebornej farby a jeho celkový rozmer je 33 x 24 cm.

Skladom

16,01 €

Magnetka: Láska je trpezlivá... (1 Kor 13, 4-6)
Magnetka: Láska je trpezlivá... (1 Kor 13, 4-6)

LV104. Magnetka s obrázkom farebných papagájov a s biblickým citátom:Láska je trpezlivá, láska je dobrotivá; nezávidí, nevypína sa, nevystatuje sa, nie je nehanebná, nie je sebecká, nerozčuľuje sa, nemyslí na zlé, neteší sa z neprávosti ale raduje sa z pravdy. (1 Kor 13, 4-6)Magnetka má rozmer 9 x 5 cm.

Skladom

1,94 €

Magnetka: Láska je trpezlivá, láska je dobrotivá… (1 Kor 13, 4-6)
Magnetka: Láska je trpezlivá, láska je dobrotivá… (1 Kor 13, 4-6)

LV105. Magnetka s obrázkom Panny Márie s malým Ježiškom v náručí, a s biblickým citátom:Láska je trpezlivá, láska je dobrotivá; nezávidí, nevypína sa, nevystatuje sa, nie je nehanebná, nie je sebecká, nerozčuľuje sa, nemyslí na zlé, neteší sa z neprávosti ale raduje sa z pravdy. (1 Kor 13, 4-6)Magnetka má rozmer 9 x 5 cm.

Skladom

1,94 €

Posledné kusy
Pamiatka na dreve: Láska nikdy nezanikne
Pamiatka na dreve: Láska nikdy nezanikne

Sviatosť manželstva - A. Pamiatka na sviatosť manželstva. Dekorácia na zavesenie s rozmerom 21 x 15 cm. Obrázok s textom je nalepený na drevenom podklade.Na prednej strane je uvedený citát z Prvého listu Korinťanom: Láska všetko znáša, všetko verí, všetko dúfa, všetko vydrží. Láska nikdy nezanikne.Na zadnej strane je text manželského sľubu pre manžela a manželku.Dekorácia je balená v kartónovej krabičke.

Skladom

16,39 €

První list Korinťanům
První list Korinťanům

Franz J. Ortkemper

Nový Zákon 7. Malý Stuttgartský komentář k Novému zákonu (celkem v 18 svazcích) je základním dílem, napomáhajícím dobré orientaci v biblickém textu. Každý svazek přináší hutnou informaci k autorství daného spisu, k místu a době sepsání, objasňuje literární zvláštnosti a teologické poslání příslušné novozákonní knihy. Znamená seriózní oporu i pro odborníky, ale mimořádně vhodný je pro ty, kdo se s Biblí teprve blíže seznamují, pro středoškolské a vysokoškolské studenty, pro učitele náboženství, biblické kroužky. Výklad je uzpůsoben českému čtenáři: zohledňuje české překlady Písma, připojuje potřebné vysvětlivky a poznámky a cituje sekundární literaturu napsanou v češtině.Text odborně garantovalo České katolické biblické dílo.

Vypredané

7,28 €

Chvála lásky
Chvála lásky

Ladislav Tichý

Interpretace a účinky 13. kapitoly prvního listu Korinťanům. Publikace se zabývá poměrně známým textem apoštola Pavla v 13. kapitole Prvního listu Korinťanům, který bývá tradičně označován jako 'velepíseň lásky'. První část práce obsahuje exegetickou analýzu perikopy 1 Kor 12,31b-13,13. Problematické určení druhu tohoto textu řeší autor tím, že za relativně nejpřijatelnější pokládá označení 'chvála lásky'. Ve svém textu o lásce apoštol Pavel po úvodní větě (12,31b) zdůrazňuje nenahraditelnost lásky (verše 1-3), pak vykresluje její podobu (vv. 4-7) a nakonec proklamuje její věčné trvání (vv. 8-13). 13. verš ovšem slouží také jako závěr celého textu.

Vypredané

9,51 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

PAVOL, 24.3.2024

žiadna

userAvatar

Ľubomír, 20.3.2024

Veľmi dobrý. Zatiaľ nemám zlú skúsenosť

userAvatar

JOZEFÍNA, 19.3.2024

Obchod je nedaleko môjho bydliska, s dlhou otváracou dobou.

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk