Bl. sestra Zdenka • Zachej.sk
Bl. sestra Zdenka

Bl. sestra Zdenka

(9 produktov)

Obdobie komunizmu a prenasledovania kresťanov sa do slovenskej histórie zapísalo čiernym písmom. V ť...

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Obrázok: Modlitba zdravotníka
Obrázok: Modlitba zdravotníka

Papierový obrázok blahoslavenej sestry Zdenky s modlitbou zdravotníka.„Keď sa s niekým stretnem, každý musí cítiť: Boh je tu!“ (sestra Zdenka)Rozmer: 7 x 11 cm.

Skladom

0,15 €

Posledné kusy
Modlitby blahoslavenej Zdenky
Modlitby blahoslavenej Zdenky

Mojmíra Hauptvoglová (ed.); Anna Kolková (ed.)

Kniha Modlitby blahoslavenej Zdenky obsahuje rozmanité modlitby s jedným spoločným cieľom: usilovať sa o dôverný rozhovor s Bohom. V duchu zachovaných modlitieb sestry Zdenky sa odvíja jej každodenný život. Sú najvýraznejším svedectvom o výške a hĺbke i dĺžke a šírke jej duše, nasmerovanej k nebu. Knižka vychádza v treťom nezmenenom vydaní.

Skladom

2,42 €

Posledné kusy
Obeta darovaného života
Obeta darovaného života

Sestra Zdenka Schelingová

Tebe dám svoj mladý život na obetnú paténu za duše, lebo všetko, čo mám, či radosť, či bolesť, ospevuje na mne chválu Božiu. Všetko je krásne, nechcela by som s nikým meniť. Milujem Ježiša. Mám ho tak rada. (Zo zápiskov sestry Zdenky)Ducha sestry Zdenky nezlomilo veľké utrpenie, ktoré jej spôsobovali vyšetrovatelia ŠTB a pobyt vo väzeniach. Nedala sa zlákať ani nádejou a prísľubmi, že bude prepustená. Bola rozhodnutá obetovať aj svoj život za vieru a zostať vždy verná pravde.

Skladom

3,40 €

Posledné kusy
Skladom

2,13 €

Oltárik: Bl. Zdenka (3CM-12)
Oltárik: Bl. Zdenka (3CM-12)

Rozmer: 3.3 x 4.2 cm.

Skladom

0,97 €

Posledné kusy
Obraz na dreve: blahoslavená Zdenka (25x20)
Obraz na dreve: blahoslavená Zdenka (25x20)

1117. Obraz na dreve s motívom blahoslavenej sestry Zdenky Schelingovej. Ide o reprodukcia obrazu nalepeného na drevenom podklade s rozmermi 25 x 20 cm.

Skladom

7,08 €

Skladom

1,36 €

Skladom

1,65 €

Posledné kusy
Obraz na dreve: blahoslavená Zdenka (30x20)
Obraz na dreve: blahoslavená Zdenka (30x20)

Obraz na dreve s motívom blahoslavenej sestry Zdenky Schelingovej. Ide o reprodukcia obrazu nalepeného na drevenom podklade s rozmermi 29 x 20,5 cm.

Skladom

7,76 €

Usmievaj sa!
Usmievaj sa!

Myšlienky blahoslavenej Zdenky. Táto knižka nám odkrýva jej duševnú veľkosť a jedinečnosť, jej ideál svätosti, po ktorom túžila do konca svojho života, jej lásku k Bohu a blížnym. Nech sú pre vás zdrojom povzbudenia v raste osobnej svätosti.

Vypredané

3,88 €

Omaľovanka - Zdenkin príbeh
Omaľovanka - Zdenkin príbeh

Milosrdné sestry Svätého kríža

Vymaľuj si Zdenkin príbeh. Knižočka - omaľovánka s príbehom o sestre Zdenke Schellingovej.

Vypredané

0,68 €

O sestre Zdenke
O sestre Zdenke

Margaréta Kolníková

Príbeh pre deti o sestre Zdenke Schelingovej: Ako bola Ciľka maláAko sa Ciľka zaľúbilaAko sa z Ciľky stala sestra ZdenkaAko sa sestra Zdenka rozhodla zachraňovať kňazovAko bola sestra Zdenka veľmi statočnáAké to bolo za mrežamiAko sestra Zdenka stretla pani HelenkuAko sestra Zdenka odišla do neba

Vypredané

2,42 €

15 dní s bl. sestrami Máriou Teréziou, Ulrikou a Zdenkou
15 dní s bl. sestrami Máriou Teréziou, Ulrikou a Zdenkou

Sr. M. Benedicta Roggen

Modlíme sa s bl. Milosrdnými sestrami Sv. kríža. 15 dní s blahoslavenými Milosrdnými sestrami Svätého kríža ponúka duchovné putovanie s tromi sestrami tejto kongregácie: Máriou Teréziou Schererovou, Ulrikou Nischovou, Zdenkou Schelingovou. Každá z nich má osobitný duchovný profil, ale všetky tri spája podstata osoby zasvätenej Pánovi, ktorého stretáva v biednom človekovi.Matka Mária Terézia, prvá generálna predstavená, priniesla svojej rehoľnej rodine ducha jej zakladateľa otca Teodózia Florentiniho OFM cap. Blahoslavenú Sestru Ulriku, jednoduchú kuchárku, obdaril Pán mystickou milosťou.Sestra Zdenka zo slovenskej provincie kongregácie bola vystavená vyčíňaniu totalitného režimu, ktorý ju priviedol k svedectvu mučeníctva.Denná modlitba s každou z týchto troch blahoslavených sestier nám môže pomôcť stretnúť Pána v našich každodenných skúškach.

Vypredané

3,88 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Poštovné zadarmo nad 39 €

Zákazníci nám píšu:

Viac hodnotení
user avatar

Príjemný dobrý deň, dnes mi prišla moja objednávka, veľmi pekne ďakujem za jej skoré vybavenie a váš príjemný prístup. Prajem vám všetko dobré, veľmi rada sa opäť na vás obrátim.

Michaela

99 % zákazníkov <br/> nás odporúča

99 % zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2023 Zachej.sk