Don Camillo

Don Camillo

(4 produkty)

Don Camillo je kňaz podľa gusta Filipa Neriho. S útrapami života sa pasuje s úsmevom na tvári a aj v...

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Don Camillo a jeho svet
Don Camillo a jeho svet

Giovannino Guareschi

1. diel. Filmové spracovanie kňaza Don Camilla a komunistického starostu Pepponeho si získalo srdcia miliónov divákov na celom svete. Televízia Lux vám prináša exkluzívne knižné vydanie príbehov Giovannina Guareschiho, na základe ktorých boli filmy natočené.Prvý diel jednej z najprekladanejších talianskych kníh Don Camillo a jeho svet, je obohatený o originálne ilustrácie autora, čo zvýrazňuje historickú hodnotu vydania. Veríme, že vám prinesie radosť, smiech i poučenie. Príjemné čítanie celej rodine prajú tvorcovia prvého slovenského vydania!

Skladom

9,60 €

Don Camillo a jeho ovečky
Don Camillo a jeho ovečky

Giovannino Guareschi

2. diel. Druhý diel knižného vydania príbehov Giovannina Guareschiho (Džovanína Gvareskiho) pod názvom Don Camillo a jeho ovečky.Príbehy kňaza Dona Camilla a komunistického starostu Pepponeho sú späť. Vážne, no väčšinou veselé príbehy, sú zasadené do bežného života. Sú učebnicou života, prameňom poučenia a ich spoločným menovateľom je humor.

Skladom

9,60 €

Don Camillo a don Chichi
Don Camillo a don Chichi

Giovannino Guareschi

4. diel. Don Camillo a starosta Peppone zostarli. V hluku a zhone šesťdesiatych rokov, ktoré prinášajú závratné zmeny, sa necítia dobre. Pripadajú si v nich ako cudzinci. Akoby sa nedokázali zorientovať. Do toho všetkého prichádzajú pestvá mládežníkov, za ktorých je potrebné žehliť ich výstrelky. A jedným z nich je aj mladý kaplán don Chichi /Kiki/. Televízia Lux vám prináša štvrtý diel knižného vydanie príbehov Giovannina Guareschiho /Džovanína Gvareskiho/ pod názvom Don Camillo a don Chichi /Kiki/.

Skladom

7,66 €

Súdruh Don Camillo
Súdruh Don Camillo

Giovannino Guareschi

3. diel. Don Camillo sa vydáva na cestu, ktorú si pred niekoľkými rokmi nevedel ani len predstaviť. V prezlečení a pod novou identitou sa z Dona Camilla stáva súdruh Tarocci (Taročči). Spolu s ďalšími „vyvolenými“ sa vydáva na dobrodružnú a zároveň nebezpečnú cestu za „železnú oponu“. Cieľom ich cesty je ZSSR. Televízia Lux vám prináša tretí diel knižného vydania príbehov Giovannina Guareschiho (Džovanína Gvareskiho) pod názvom Súdruh Don Camillo.

Skladom

7,66 €

Don Camillo a jeho ovečky
Don Camillo a jeho ovečky

Giovannino Guareschi

V Pádské nížině, zemi horkokrevných, prchlivých a nepředvídatelných lidí, leží malé městečko, v němž Peppone vede v poválečných letech svou vlastní soukromou válku s donem Camillem. Jejich strategie se sice zakládají na opačných politických postojích, ale ani jeden z nich se nevyhýbá ranám, dobrodružstvím, odvetám, drobným schválnostem a kanadským žertíkům.V ponuke kniha v slovenskom jazyku Don Camillo a jeho ovečky (2021).

Vypredané

10,57 €

Don Camillo a don Chichi
Don Camillo a don Chichi

Giovannino Guareschi

aneb don Camillo a dnešní mládež. Don Camillo a Peppone mají tentokrát rodinné problémy: K donu Camillovi byl přidělen mladý progresivní kaplan a navíc na faru vtrhla mladá, ztřeštěná, drzá a „nekonvenční“ neteř. Je všemi mastmi mazaná a vyvádí spoustu hloupostí. Strýček farář se ji snaží umravnit, ale dává mu to pořádně zabrat…V ponuke kniha v slovenskom jazyku Don Camillo a don Chichi (2021).

Vypredané

7,08 €

Soudruh don Camillo
Soudruh don Camillo

Giovannino Guareschi

Don Camillo se stává „soudruhem“ a vyráží na cestu s novou identitou, důkladně teoreticky připraven a vybaven nejrůznějšími tematickými pomůckami. Co čeká skupinu „vyvolených“ v Sovětském svazu? A jak obstojí oni sami, až budou jejich představy konfrontovány s realitou? Může se stát, že ani stokrát prověřený a důvěryhodný soudruh není k cestě do „ráje pracujícího lidu“ veden politicky správnými důvody.Na Peppona i dona Camilla čeká spousta groteskních, vážných, směšných i záludných situací. Jak se s nimi vypořádají? Obstojí farářův převlek před zkoumavým pohledem zkušených politických pracovníků? A kolik „vyvolených“ se vrátí zpět do Itálie? Jedno je jisté: pro čtenáře je připraven napínavý, zábavný, někdy trochu smutný, někdy veselý příběh. Tak absurdní, že se klidně mohl stát. Především proto, že jeho postavy jsou hluboce lidské a ukazují, že za všech situací – všedních i mezních – je nejdůležitější láska k Bohu a člověku.V ponuke kniha v slovenskom jazyku Súdruh Don Camillo (2021).

Vypredané

7,66 €

Rok dona Camilla
Rok dona Camilla

Giovannino Guareschi

Populární a vtipné příběhy o venkovském faráři a komunistickém starostovi, kteří proti sobě vedou ideologický boj, ale přitom by se jeden bez druhého neobešli, jsou tentokrát zasazeny do padesátých let. Nepochybně patří k nejzdařilejším z celé série.

Vypredané

12,51 €

Don Camillo a jeho svět
Don Camillo a jeho svět

Giovannino Guareschi

Příběhy Dona Camilla a jeho protivníka starosty Peponeho jsou laskavým a humorným vyprávěním o prostých lidech a jejich starostech.V ponuke kniha v slovenskom jazyku Don Camillo a jeho svet (2021).

Vypredané

8,68 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

Zákazníci nám píšu:

Viac hodnotení
user avatar

Knihy som už kupovala na rôznych stránkach. Ale váš obchod je prehľadný, zaujala ma výhodná cena poštovného a prekvapivo extra rýchle doručenie.

Petra

99 % zákazníkov <br/> nás odporúča

99 % zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2023 Zachej.sk