Pán Ježiš

Pán Ježiš

(97 produktov)

Pán Ježiš v jednej zo svojich rečí hovorí: "Ja som cesta, pravda a život. Nik neprichádza k Otcovi, ...

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Dotlač
Top 32
Kristus Kráľ uzdravuje rodinu
Kristus Kráľ uzdravuje rodinu

Mária Vicenová

2. doplnené vydanie. "Rodina je miestom lásky a života. Miestom, kde láska rodí život," Ján Pavol II. Kniha Kristus Kráľ uzdravuje rodiny ponúka modlitby pre celú rodinu, cez ktoré chce Boh uzdravovať vzťahy a problémy v každom rodinnom spoločenstve.Brožúrka od Márie Vicenovej obsahuje novénu ku Kristovi Kráľovi, korunku, litánie a modlitby za uzdravenie, odovzdanie a ochranu rodiny. Je určená všetkým, ktorí sú ochotní otvoriť svoje srdcia na modlitbu a zveriť ťažkosti a problémy do rúk Krista Kráľa.

Skladom

2,52 €

E-kniha
Novinka
E-kniha: Ježíš
E-kniha: Ježíš

James Martin

Svědectví o cestě, která může změniť i váš život. Známý jezuita vypráví o svém putování po Svaté zemi a originálně přibližuje osobnost Ježíše Krista věřícím i hledajícím. James Martin propojuje moderní vědecké poznatky o evangeliích a svědectví o své osobní cestě víry, svoji zkušenost s modlitbou a postřehy z četby starých i současných textů, smysl pro humor i životní moudrost. Nepředvádí se, kolik toho ví, ale slouží jediné věci – zpřístupnit hloubku toho největšího příběhu v dějinách: příběhu Ježíše Krista. Odhaluje bohatství a krásu Ježíšových podobenství. Zdůrazňuje, že Ježíšovy mocné činy, uzdravení a zázraky, nás nemají oslnit, ale přivést k poznání Ježíše jako našeho přítele, bratra a Spasitele. Na otázku: „Co nám můžeš říct o Ježíšovi nového?“ odpovídá James Martin jednoduše: „Píšu o Ježíšovi, kterého jsem potkal ve svém životě. O něm se totiž ještě nepsalo.“ Poznávat Ježíše je nikdy nekončícím putováním. Cestou, která může změnit i váš život. James Martin, SJ (* 1960) je americký katolický kněz, uznávaný interpret ignaciánské spirituality a autor mnoha knih, jež vycházejí po celém světě. Narodil se a vyrostl v Pensylvánii, studoval ekonomiku podnikání a pracoval v nadnárodní korporaci. Rozčarován světem velkého byznysu se začal hlouběji zajímat o křesťanství a v roce 1988 vstoupil k jezuitům. V současnosti je mimo jiné poradcem vatikánského Dikasteria pro komunikaci. Obhajuje katolickou víru a papeže Františka v amerických médiích a věnuje se divadlu s duchovní tematikou. V Karmelitánském nakladatelství mu vyšel Jezuitský návod (téměř) na všechno, Jezuitský návod na modlitbu (Pro domácí duchovní obnovu) a Modlitba pro začátečníky i mírně pokročilé.

Ihneď na stiahnutie
-20%

22,16 €

Obrázok: Modlitba za zachovanie Božieho plánu s manželstvom a rodinou
Obrázok: Modlitba za zachovanie Božieho plánu s manželstvom a rodinou

(Z018). Laminovaný obrázok s modlitbou za zachovanie Božieho plánu s manželstvom a rodinou.Rozmer: 10 x 6,5 cm

Skladom

0,15 €

Obrázok: Modlitba za duše v očistci
Obrázok: Modlitba za duše v očistci

82/187. Laminovaný obrázok s motívom Pána Ježiša v Getsemanskej záhrade a modlitbou za duše v očistci.Rozmer obrázku: 6 x 9,6 cm.

Skladom

0,24 €

Ježiško - plyšová postavička
Ježiško - plyšová postavička

A je to tu! Prvýkrát v histórii vchádza na scénu hračiek tá, ktorá je jediná svojho druhu: Plyšová hračka Ježiško.Príbeh o tom, ako vznikla plyšová hračka Ježiška:Viac ako rok sme rozmýšľali nad vytvorením zmysluplnej a príjemnej kresťanskej plyšovej hračky pre naše deti vo veku 5, 3 a 1 rokov a pre ostatné deti, a modlili sme sa na tento úmysel. Rozhodli sme sa pre čistý a jednoduchý vzhľad podľa obrazu Pána Ježiša ako sa ukázal sv. Faustíne Kowalskej v Poľsku a vyšili sme na jeho tuniku Najsvätejšie Srdce Ježišovo. Táto hračka tiež symbolizuje meno Emanuel - Boh s nami.Popis: plyšový Ježiško na hranie, túlenie a k modlitbevysoká kvalita prevedeniatelo a tunika vyrobené z extra jemného plyšuvlasy z priadzevyšité oči, obočie a usmievavé ústamodrá farba očívšitý nos, opasok a sandálevýška 30 cm, hračka stojívyrobený v súlade s Európskym štandardom EN71čistiteľný povrchvekové odporúčanie od 3+dodávame v PVC sáčkupapierová ceduľka s nápisom v angličtine „Jesus ♥ you”Využitie: Pri modlitbe: Plyšového Ježiška je možné použiť ako výbornú pomôcku pri modlitbePri zaspávaní: Plyšový Ježiško je vyrobený z extra jemného plyšu, a deti si ho budú radi túliť pri zaspávaní.Na svätú omšu: Plyšový Ježiško je skvelá hračka na pokojnú hru pre deti počas dlhšej kázne. Dieťa si vie ľahšie predstaviť situácie z evanjelií, keď má v ruke realistickú hračku Ježiška.Na hry: Ježiš Kristus je Emanuel – Boh s nami (Mt.1,23), preto si myslíme, že nie je urážlivé, keď deti zapájajú Ježiška do svojich každodenných aktivít.V ponuke aj Hravé katechézy s plyšovým Ježiškom 2020.

Skladom

19,30 €

Obrázok: Modlitba za pokoj v rodinách
Obrázok: Modlitba za pokoj v rodinách

421/247. Laminovaný obrázok s motívom Pána Ježiša a modlitbou za pokoj v rodinách.Rozmer obrázku: 6,1 x 9,6 cm.

Skladom

0,24 €

Obrázok: Modlitba k plecovej rane Pána Ježiša
Obrázok: Modlitba k plecovej rane Pána Ježiša

243/184. Laminovaný obrázok s modlitbou k plecovej rane Pána Ježiša.Rozmer obrázku: 6 x 9,7 cm.

Skladom

0,24 €

Obrázok: Modlitba za zomrelých rodičov a príbuzných
Obrázok: Modlitba za zomrelých rodičov a príbuzných

422/244. Laminovaný obrázok s modlitbou za zomrelých rodičov a príbuzných.Rozmer obrázku: 6,1 x 9,6 cm.

Skladom

0,24 €

Záložka: Modlitba ponorenia do Kristovej krvi
Záložka: Modlitba ponorenia do Kristovej krvi

Obojstranná záložka s obrázkom Pána Ježiša a s modlitbou ponorenia do Kristovej krvi na druhej strane.Rozmer: 6 x 13 cm.

Skladom

0,29 €

Omaľovánka - Pán Ježiš robil zázraky
Omaľovánka - Pán Ježiš robil zázraky

Malgorzata Wilková

s textom. maľovanka s textom

Skladom

0,97 €

Obrázok: Ranná modlitba posledných optinských starcov
Obrázok: Ranná modlitba posledných optinských starcov

Z015. Laminovaný obrázok s modlitbou.Obrázok znázorňuje modliaceho sa Pána Ježiša. Na rubovej strane sa nachádza text rannej modlitby posledných optinských starcov.Rozmer: 6,5 x 10 cm.

Skladom

0,15 €

Kartička: Klaniame sa Ti Kriste
Kartička: Klaniame sa Ti Kriste

RCC667SK. Obojstranná plastová kartička Krista na kríži (ako kreditná karta) so zlatou medailou a s modlitbou k ukrižovanému Kristovi:Klaniame sa Ti Kriste a dobrorečíme Ti, lebo si svojim krížom vykúpil svet.Ukrižovaný Ježišu, zmiluj sa nad nami aj nad dušami v očistci.Hľa, drevo kríža, na ktorom zomrel Spasiteľ sveta. Poďte, pokloňme sa mu.Rozmer kartičky: 5,4 x 8,4 cm.

Skladom

0,49 €

Kartička: Modlitba požehnania
Kartička: Modlitba požehnania

LV48. Obojstranná plastová kartička s obrázkom a modlitbou požehnania.Na obrázku je znázornené Božie milosrdenstvo. Autorom modlitby je známy benediktín Anselm Grün.Rozmer kartičky: 10 x 7,5 cm.

Skladom

0,87 €

Obrázok: Modlitba za duše zomrelých
Obrázok: Modlitba za duše zomrelých

Z005. Laminovaný obrázok Pána Ježiša s modlitbou.Obrázok znázorňuje modliaceho sa Pána Ježiša v záhrade. Na zadnej strane obrázka je text modlitby za duše zomrelých.Rozmery: 6,5 x 10 cm.

Skladom

0,15 €

Ježiš vždy
Ježiš vždy

Sarah Youngová

Prijímanie radosti v Jeho Prítomnosti. Život dnes je plný ťažkostí, strát, smútku, strachu. Uprostred týchto negatív sa radosť cíti akási nemožná a mimo dosahu. Ale Ježiš vždy má viac pre svojich nasledovníkov ako len strach, bolesť a nespokojnosť! On ponúka zmysluplný život, prekypujúci radosťou! Sarah Young nám predkladá 365 prísľubov šťastia a spokojnosti. Sú napísané, akoby Ježiš hovoril priamo k čitateľovi, pozýva nás do nového spôsobu života – do života radosti. Čítaním Božieho Slova sa užšie spájame s Ježišom, ktorý sa chce s nami stretnúť, kdekoľvek sme. Prijímajme radosť v Jeho prítomnosti a pritúľme sa k Nemu čo najvrúcnejšie.

Skladom

12,13 €

Ježiš a zázraky
Ježiš a zázraky

Sophie Piper

Malé deti sú najvnímavejšie stvorenia na svete a sú ochotné prijímať množstvo podnetov, ktoré by vytvorili pevný základ pre budovanie ich vzťahu s Ježišom.Pestrofarebná knižka Ježiš a zázraky je písaná jazykom, ktorý je deťom dobre známy a zrozumiteľný. Obsahuje príbehy z čias, keď Ježiš verejne účinkoval a uzdravoval chorých ľudí. Príbeh o uzdravení ochrnutého je všetkým dobre známy a predsa sa ho autorke podarilo podať neobyčajným spôsobom.

Skladom

2,91 €

Moja prvá kniha o Ježišovi
Moja prvá kniha o Ježišovi

Marilis Lunkenbein

Moja prvá kniha o Ježišovi je malička forma knižočky, ale s veľkým množstvom krátkych biblických príbehov:Zvestovanie, Narodenie, Traja mudrci od východu, Dvanásťročný Ježiš v chráme, Krst v Jordáne, Ježiš a rybári, Svadba v Káne, Búrka na mori, Chlieb a ryby, Ježišova reč na vrchu, Milosrdný otec, Uzdravenie malomocného, Milosrdný samaritán, Zachej na strome, Príchod do Jeruzalema, Posledná večera, Smrť na kríži, Vzkriesenie, Na ceste do Emauz, Učeníci prijímajú Ducha SvätéhoTieto krátke príbehy, ktoré napísal Marilis Lunkenbein, upútajú takmer každé dieťa od cca 3 do 8 rokov a tak im bude Pán Ježiš bližší.

Skladom

3,88 €

Manga Mesiáš
Manga Mesiáš

Hidenori Kumai

Manga je japonský štýl kresleného komixu, ktorý získal v dnešnej dobe na obrovskej popularite u detí, mladých ale aj dospelých. Manga Mesiáš je príbeh o Ješuovi, ktorý žil pred dvetisíc rokmi na zemi. Jeho príbeh má stále obrovský vplyv na históriu a na každého človeka. Existuje niekto, kto by ho nepoznal? Alebo niekto, kto by nestretol niekoho, kto o ňom počul? Bez ohľadu na to, či veríme alebo neveríme, že Ješua je Mesiáš, nikto nemôže poprieť, že aj v Európe a na Slovensku jeho učenie ovplyvňuje mnohé oblasti života. Oplatí sa preto prečítať jeho príbeh, aby sme si vedeli na neho vytvoriť vlastný názor. V tejto knihe, je nakreslený a zapísaný príbeh o najkontroverznejšom mužovi, aký kedy žil. Trúfnete si tento príbeh prečítať, aj keby vám to malo zmeniť život? Na 288 plnofarebných stranách vstúpiš do histórie a tvoje srdce musí dať odpoveď. Titul Manga Mesiáš nemá nahrádzať biblický text, ale má priblížiť Ješuov príbeh populárnym spôsobom, tým, ktorým sa zdá Biblia nezrozumiteľná, nepríťažlivá a nudná. Poznáte niekoho takého? Možno aj toto je príležitosť, aby sa konečne o ňom dozvedel. Manga Mesiáš obsahuje: životný príbeh Ježiša Krista odprezentovaný unikátnym spôsobom, biblické mapy, profily kľúčových biblických osobností, ilustrovanú Ješuovu dvanástku.

Skladom

9,70 €

Obrázok: Modlitba za priateľov
Obrázok: Modlitba za priateľov

96/180. Laminovaný obrázok Pána Ježiša s modlitbou za priateľov.„Verný priateľ je ako mocná pevnosť, kto takého nájde, nájde si poklad.“ (Sir 6, 14)Rozmer: 6,1 x 9,6 cm.

Skladom

0,24 €

Obrázok: Modlitba zasvätenia sa Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie
Obrázok: Modlitba zasvätenia sa Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie

476/293. Laminovaný obrázok s modlitbou.Na prednej strane obrázka je vyobrazená tvár Pána Ježiša. Na zadnej strane je text modlitby zasvätenia sa Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie.Rozmer: 9,5 x 6 cm.

Skladom

0,24 €

Obrázok: Modlitba študenta
Obrázok: Modlitba študenta

217/246. Laminovaný obrázok s modlitbou.Na prednej strane obrázka je Pán Ježiš. Na opačnej strane sa nachádza modlitba študenta k svätej Rite....Svätá Rita, pomôž mojej pamäti, aby som nezabúdal. Predovšetkým potrebujem, aby som sa štúdiom zdokonaľoval v Božom živote a prežíval ho v čase i vo večnosti...

Skladom

0,24 €

Obrázok: Modlitba v starobe
Obrázok: Modlitba v starobe

97/24. Laminovaný obrázok Pána Ježiša s modlitbou v starobe.Dožiť sa staroby je dar a za prežitie dobrej staroby so všetkými ťažkosťami, ktoré obnáša, je potrebné sa modliť.Rozmer: 10 x 6,5 cm.

Skladom

0,24 €

Obrázok: Žiale Najsvätejšieho Spasiteľa
Obrázok: Žiale Najsvätejšieho Spasiteľa

101/75. Laminovaný obrázok Pána Ježiša so Žiaľmi Najsvätejšieho Spasiteľa.„Ježiš, Mária, milujem vás, zachráňte duše. Ježišu, v teba dôverujem.“Rozmery: 6 x 9,5 cm.

Skladom

0,24 €

Obrázok: Modlitba k Duchu Svätému (orchidey)
Obrázok: Modlitba k Duchu Svätému (orchidey)

499/326. Laminovaný obrázok s rozmermi 9,5 x 6 cm. Na prednej strane obrázka je je znázornený Pán Ježiš, holubica - symbol Ducha Svätého a biele orchidey. Zadná strana obsahuje text modlitby k Duchu Svätému.Odporúčame Vám publikáciu Litánie k Duchu Svätému s rozjímaniami (2023).

Skladom

0,24 €

Posledné kusy
Obraz na dreve: Pán Ježiš a tínedžerka (20x30)
Obraz na dreve: Pán Ježiš a tínedžerka (20x30)

Peter Čiernik

Reprodukcia obrazu nalepeného na drevenom podklade.Rozmer: 21 x 29,5 cm.

Skladom

8,73 €

Posledné kusy
Obraz na dreve: Pán Ježiš a dievča (28 x 21)
Obraz na dreve: Pán Ježiš a dievča (28 x 21)

ODZ061. Reprodukcia obrazu nalepeného na drevenom podklade. Obraz v sivých odtieňoch má rozmery 28,5 x 21 cm a znázorňuje Pána Ježiša a dievča.

Skladom

8,73 €

Obraz na dreve: Modliaci sa Pán Ježiš (42x32)
Obraz na dreve: Modliaci sa Pán Ježiš (42x32)

Reprodukcia obrazu s rozmermi 42,3 x 32 cm nalepeného na drevenom podklade. Na obraze je znázornený Pán Ježiš pri modlitbe.

Skladom

15,52 €

Príbeh o Ježišovi
Príbeh o Ježišovi

Biblické príbehy so samolepkami. Spoznajte Ježišov život a pomocou samolepiek si vytvor svoju vlastnú interaktívnu knižku. Kráčajte o stopách Ježiša a pozorujte Ho, ako učí a robí zázraky. So 60 opakovane použiteľnými samolepkami a 5 jedinečnými rozkladacími scénami.

Skladom

6,60 €

Poznáme Krista?
Poznáme Krista?

Tomáš Špidlík

Ježiš Kristus, tretia Božská osoba a vtelené Božie Slovo, je ústrednou osobou a podstatou kresťanskej viery. V dnešnej dobe môže byť ťažké povedať niečo nové a príťažlivé o osobe Ježiša Krista. Môžeme hovoriť o základných pravdách katechizmu, ale neupútame nikoho. V úvahách tejto malej publikácie sa kardinál Špidlík pokúša priblížiť vieru tým, ktorí ju strácajú a nezaujímajú sa o ňu. Nepúšťa sa do zložitých diskusií, ale z bohatej tradície vyberá aspekty, na ktoré sa zabúda.Dočítame sa v nej, či sú všetky náboženstvá rovnaké, aký je obraz Krista v živote svätých, o nasledovaní Krista. Obsahuje tiež úvahy o Ježišovi Kráľovi, Spasiteľovi a osloboditeľovi.

Skladom

2,91 €

Magnetka: Ježišova Krv má moc...
Magnetka: Ježišova Krv má moc...

310. Magnetka s motívom umučenej tváre Pána Ježiša. Na magnetke je nápis: Ježišova Krv má moc. Rozmer magnetky je 7,5 x 5 cm.

Skladom

1,26 €

Posledné kusy
Magnetka: Božské Srdce Ježišovo a  Nepoškvrnené Srdce Panny Márie
Magnetka: Božské Srdce Ježišovo a Nepoškvrnené Srdce Panny Márie

39. Magnetka s motívom Božského Srdca Ježišovho a Nepoškvrneného Srdca Panny Márie. Magnetka je vyrobená v rozmere 7,5 x 5 cm.

Skladom

1,26 €

Obraz na dreve: Pán Ježiš (25x20)
Obraz na dreve: Pán Ježiš (25x20)

Reprodukcia obrazu nalepeného na drevenom podklade. Obraz s modrofialovým pozadím znázorňuje Pána Ježiša hľadiaceho do diaľky.Rozmer: 25 x 20 x 0,6 cm.

Skladom

4,75 €

Posledné kusy
Obraz na dreve: Modliaci sa Pán Ježiš (30x20)
Obraz na dreve: Modliaci sa Pán Ježiš (30x20)

Reprodukcia obrazu s rozmermi 30 x 20,7 cm nalepeného na drevenom podklade. Na obraze je znázornený Pán Ježiš pri modlitbe.

Skladom

8,73 €

Obrázok: Modlitba k Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu
Obrázok: Modlitba k Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu

495/301. Laminovaný obrázok s modlitbou.Predná strana obrázka znázorňuje tvár Pána Ježiša. Na rubovej strane sa nachádza modlitba k Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu.Rozmer: 9,5 x 6 cm.

Skladom

0,24 €

Magnetka: Pán Ježiš
Magnetka: Pán Ježiš

15/K132. Magnetka v motívom Pána Ježiša s eucharistiou. Magnetka je vyrobená v rozmere 7 x 4,6 cm.

Skladom

2,13 €

Obraz na dreve: Pán Ježiš s kalichom (40x30)
Obraz na dreve: Pán Ježiš s kalichom (40x30)

Reprodukcia obrazu nalepeného na drevenom podklade.Rozmer: 40 x 30,3 cm.

Skladom

15,52 €

Posledné kusy
Obraz v ráme: S krížom ku Svetlu (40x30)
Obraz v ráme: S krížom ku Svetlu (40x30)

Ladislav Záborský

Reprodukcia obrazu S krížom ku Svetlu od akademického maliara Ladislava Záborského.Rozmer: 31,5 x 41,5 cm.

Skladom

16,20 €

Posledné kusy
Ježiš je môj priateľ
Ježiš je môj priateľ

Regis Castro; Maisa Castro

A preto, aby ste sa dozvedeli viac o sile spásy, uzdravenia a oslobodenia, ktoré sú stelesnené v Ježišovom mene a v jeho slove, predkladáme vám túto knihu. Nech vás Ježiš požehnáva!

Skladom

2,91 €

Obraz na dreve: Pán Ježiš (40x30)
Obraz na dreve: Pán Ježiš (40x30)

Reprodukcia obrazu nalepeného na drevenom podklade. Obraz s modrofialovým pozadím znázorňuje Pána Ježiša hľadiaceho do diaľky.Rozmer: 40 x 30 x 0,6 cm.

Skladom

9,51 €

1 z 4
logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Mária, pred 1 dňom

Spokojna

userAvatar

Karol, pred 3 dňami

Ďakujeme za výbornú knižku a tisíckrát +++++++++ pre Zachej.sk

userAvatar

Alžbeta, pred týždňom

Pre nás jeden z najlepších internetových obchodov na Slovensku.

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk