Relax

(0 produktov)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
CD: Tíško počúvaj
CD: Tíško počúvaj

Relaxačná hudba pre deti. Táto hudobná zostava je pripravená vo vzťahu k detskému veku, no môže byť "pohladením duše" pre každého, kto má rád nežné a príjemné melódie. Hudba môže znieť ako tichučké pozadie pri čítaní rozprávok pred spaním, možno ju použiť aj ako hudobnú kulisu k rôznym tvorivým činnostiam dieťaťa.Niektoré skladby sú vhodné k relaxačno-koncentračným cvičeniam, dychovým cvičeniam, pohybovým kreáciám, na uvoľnenie psychického napätia pri problémoch so zajakavosťou, hyperaktivitou ap. CD sa používa na stovkách materských a základných škôl na Slovensku, ale s obľubou ho používajú aj kozmetičky a maséri. Na CD sú obmedzené zvuky tečúcej vody.

Vypredané

11,64 €

CD: Tóny srdca
CD: Tóny srdca

Príjemné, pokojné melódie majú podobný účinok ako CD Tóny snov. Nájdeme v ňom prírodné zvuky lesného potoka, ktoré v spojení s krásnou hudbou vytvárajú pocit úľavy a uvoľnenia napätia. Zostava je vhodná na hudobné podfarbenie rôznych relaxačných techník, k vizualizačným cvičeniam, k imagináciám ap.Prostredníctvom tejto 64 minútovej zostavy vám chceme ponúknuť nevšedný zážitok z krásy a jemnosti hudby, ktorá je skôr stavom srdca a duše ako rozumu a racionality.

Vypredané

11,64 €

CD: Trblietanie nehy 1.
CD: Trblietanie nehy 1.

František Biroš

výber hudby pre relaxáciu a inšpiráciu. Prostredníctvom tejto výberovej relaxačnej zostavy Vám chceme ponúknuť nevšedný zážitok z krásy a jemnosti hudby, ktorá je skôr stavom srdca a duše ako rozumu a racionality. Je to hudba, ktorá vytvára pocity nežnosti, rozlet fantázie, môžete sa pri nej ponoriť do meditácie. Niektoré skladby prinášajú zážitok jemnej nostalgie, no aj povznášajúcej inšpirácie.Pri zostavovaní tohto CD sa urobil výber predovšetkým zo skladieb našich slovenských autorov, ktorí sa venujú tomuto žánru hudby. Muzikoterapeutický účinok viacerých skladieb je umocnený šumením morských vĺn a pôsobivými zvukmi delfínov.

Vypredané

11,64 €

CD: Tóny snov
CD: Tóny snov

CD začína šumením morských vĺn, z ktorých sa postupne vynára jemná hudba. Všetky skladby vytvárajú ucelené hudobné pôsobenie, sú pomalé, no nie depresívne, každá skladba má pôsobivú, povznášajúcu melódiu. CD je vhodné k relaxačným cvičeniam, masážam, do kozmetických salónov, k predspánkovej relaxácii... Celkový čas: 65:50 min.

Vypredané

11,64 €

CD: Trblietanie nehy 2.
CD: Trblietanie nehy 2.

hudba pre relaxáciu a meditáciu. Vedieť nachádzať chvíle telesného a duševného uvoľnenia, to je dôležitý predpoklad našej životnej pohody i nášho zdravia. Jednou z ciest vedúcich k uvoľneniu môže byť aj hudba. Trblietanie nehy II je CD, na ktorom nájdete 72 minút harmonizujúco pôsobiacej relaxačnej a meditačnej hudby.Hudobná zostava je v niektorých častiach doplnená autentickými prírodnými zvukmi (šumenie morských vĺn, dážď, búrka, spev lesného vtáctva), ktoré umocňujú jej muzikoterapeutický účinok. V prvej polovici CD plynie hudba cez melodicky príjemné a pôsobivé skladby navodzujúce stav pohody a zážitok krásy z počúvania. V druhej polovici je hudba pokojnejšia, meditačnejšia, s výrazným uvoľňujúcim účinkom.

Vypredané

11,64 €

CD: Tóny lásky
CD: Tóny lásky

František Biroš

Romanticko – relaxačná zostava, ktorá pôsobí emotívne a vznešene. Prostredníctvom hudby F. Biroša vstupujeme do dimenzií, ktoré sa výrazne líšia od každodenných momentov nášho života. Jeho hudba je zrkadlom jeho vnútorných pocitov, jeho hudobným stvárnením lásky v jej rôznych zážitkových rovinách (láska ako Božia prítomnosť, ľudské šťastie i bolesť, tichý dotyk nehy i citlivá chvíľa nostalgie, nádej prichádzajúceho svetla do ľudského života).

Vypredané

11,64 €

CD: Dotyky duše
CD: Dotyky duše

Relaxačná hudba. V relaxačnej hudobnej zostave nájdete veľa príjemných, a pôsobivých melódií, ktoré sa môžu jemne dotknúť Vašej duše. Jednotlivé skladby ponúkajú pohodu, radosť, pokoj, uvoľnenie. 1. MYSTIC DANCE (Mystický tanec) 5:08 Geoff Bastow, Jim Harbourg 2. SOUNDWAVES (Zvukové vlny) 5:32 Erik Berglund a Christoph Hausmann * 3. SERENITE (Pokoj) 3:31 Michel Pépé * 4. DIVINE PROTECTION (Nebeská ochrana) 7:35 Philip Chapman * 5. WHISPERING CORNFIELDS (Šepkajúce kukuričné polia) 4:53 Rick Wakeman * 6. POND SCENE (Pri jazere) 3:00 Norman Candler 7. DOLCE VITA (Sladký život) 2:52 Paul Stroud 8. ANNAMARIE 4:36 Dušan Rapoš 9. MATTERS OF THE HEART (Záležitosti srdca) 3:01 John Epping, Peter Bento, Jeff Newmann 10. TOWARDS AUTUMN (V ústrety jeseni) 2:40 Frank Comedes 11. PERGOLA ROMANCE (Romanca pod pergolou) 7:52 Jim Harbourg 12. POETRY (Poézia) 4:31 Norman Candler 13. COLETTE 3:50 Mac Prindy 14. IN GOOD TIMES (V dobrých časoch) 3:57 Gregor F. Narholz 15. SOMETHING REMEMBERED (Spomienka) 4:08 Tom Campbell, Sam Sorensen Celkový čas 67:09

Vypredané

11,64 €

CD: Harmónia
CD: Harmónia

Skúste si vytvoriť chvíľu sami pre seba a nechajte sa unášať jemnou hudbou. Dobrým signálom Vášho uvoľňovania je "nabehnutie" pocitu tiaže, tepla či príjemnej malátnosti v celom tele. Môžete pri tom sledovať pravidelnosť svojho dýchania alebo si vytvárať príjemné predstavy, sprítomňovať pekné spomienky. Pri hudbe môžete aj zaspať. Hudbu z CD Harmónia môžete počúvať aj ako príjemné zvukové pozadie pri rôznych činnostiach, ktoré vyžadujú "pokojnú myseľ".U niektorých ľudí takýto typ hudby zlepšuje schopnosť sústredenia sa, napríklad pri práci s počítačom. Naopak, CD nedoporučujeme počúvať pri jazde autom (môže utlmovať vašu pozornosť, predlžovať reakčný čas, prípadne navodiť mikrospánok).

Vypredané

11,64 €

CD: Plynutie
CD: Plynutie

Hudba pre meditáciu a relaxáciu. Zoznam skladieb:Večerné moreWe Dream (Snívame)Spievanie vĺnSilence I (Ticho 1)Silence II (Ticho 2)PlynutieThe Great Wheel (Veľký kruh)Boston Streets (Ulice Bostonu)Cesta životomFairy Dance (Tanec víl)Atmosféra ránaSonotechLost In Transcendence

Vypredané

11,64 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Peter, pred 2 dňami

som velmi spokojný

userAvatar

Viera , pred 2 dňami

Nemala som žiadne nevýhody - zlé skúsenosti - so Zachejom

userAvatar

Jozef, pred 4 dňami

S týmto obchodom som veľmi spokojný.

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk