Sv. Júda Tadeáš

Sv. Júda Tadeáš

(14 produktov)

Sv. Júda Tadeáš bol synom Kleofáša a Márie, ktorá sa vo Svätom písme nazýva sestrou Panny Márie. Jak...

Ako radíme tieto výsledky?

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Svätý Júda Tadeáš - veľký pomocník v ťažkých chvíľach
Svätý Júda Tadeáš - veľký pomocník v ťažkých chvíľach

životopis, pobožnosť, modlitby, novéna, litánie. Kto z nás sa ešte nikdy neocitol v situácii, ktorá by sa dala nazvať bezvýchodisková, beznádejná alebo len jednoducho ťažká?V ľudskom živote býva takýchto situácií dosť. Čo vtedy robiť? Cirkev nám odporúča utiekať sa k svätým. Jedným z nich je i apoštol Júda Tadeáš. Táto knižočka nám predostiera dôvody, prečo by nám práve tento svätec mohol byť v najťažších chvíľach naklonený.Svätý Júda Tadeáš zdôrazňuje: nestačí sa len modliť, treba aj niečo urobiť. Ani tento svätý apoštol nie je automat na plnenie našich prianí. Knižka ho predstavuje ako veľmi citlivú a láskavú osobnosť, ktorá nám chce pomôcť, ak sme my ochotní úprimne sa zrieknuť svojho ega a aj v tých najťažších chvíľach hľadieť viac na druhého než na seba.Brožúrka obsahuje krátky životopis, pobožnosť ku cti svätého apoštola Júdu Tadeáša, modlitbu, novénu a litánie k svätému Júdovi Tadeášovi.Kniha je cirkevne schválená.

Skladom
-12%

2,55 €

Najnižšia cena za posledných 30 dní pred zľavou: 2,55 €

E-kniha
E-kniha: Svätý Júda Tadeáš - veľký pomocník v ťažkých chvíľach
E-kniha: Svätý Júda Tadeáš - veľký pomocník v ťažkých chvíľach

Kto z nás sa ešte nikdy neocitol v situácii, ktorá by sa dala nazvať bezvýchodisková, beznádejná alebo len jednoducho ťažká? V ľudskom živote býva takýchto situácií dosť. Čo vtedy robiť? Cirkev nám odporúča utiekať sa k svätým. Jedným z nich je i apoštol Júda Tadeáš. Táto knižočka nám predostiera dôvody, prečo by nám práve tento svätec mohol byť v najťažších chvíľach naklonený. Svätý Júda Tadeáš zdôrazňuje: nestačí sa len modliť, treba aj niečo urobiť. Ani tento svätý apoštol nie je automat na plnenie našich prianí . Knižka ho predstavuje ako veľmi citlivú a láskavú osobnosť, ktorá nám chce pomôcť, ak sme my ochotní úprimne sa zrieknuť svojho ega a aj v tých najťažších chvíľach hľadieť viac na druhého než na seba. Brožúrka obsahuje krátky životopis, pobožnosť ku cti svätého apoštola Júdu Tadeáša, modlitbu, novénu a litánie k svätému Júdovi Tadeášovi. Kniha je cirkevne schválená.

Ihneď na stiahnutie
-15%

2,47 €

Kartička: Svätý Júda Tadeáš
Kartička: Svätý Júda Tadeáš

RCC8SK. Obojstranná plastová kartička (ako kreditná karta) so zlatou medailou. Na jednej strane je vyobrazený svätý Júda Tadeáš a na druhej strane je modlitby k tomuto svätcovi.Rozmer kartičky: 5,4 x 8,4 cm.

Skladom

0,49 €

Svätý Júda Tadeáš
Svätý Júda Tadeáš

životopis • modlitby. Svätý Júda Tadeáš bol apoštolom Ježiša Krista.To o svätcovi môžeme s určitosťou povedať. Snaha reprodukovať jeho život na základe skúpych a občas aj protichodných informácií často prináša viac otázok ako odpovedí. Avšak tento svätec, skrytý za záclonou nevedomosti a času, je v celej Cirkvi známy ako nezvyčajne účinný orodovník v ľudsky beznádejných prípadoch. Autorka sa pokúsila o rekonštrukciu obrazu sv. Júdu Tadeáša. Takže v útlej knižke nájdeme životopis svätca a tradičné i súčasné modlitby a rovnako aj Novénu k sv. Júdovi Tadeášovi.

Skladom

1,16 €

Deviatnik k svätému Júdovi Tadeášovi pomocníkovi v každom súžení
Deviatnik k svätému Júdovi Tadeášovi pomocníkovi v každom súžení

Deviatnik k Júdovi Tadeášovi je aj súčasťou brožúrky: Pomocníci v ťažkých a beznádejných situáciách (2016).Novéna k obľúbenému svätcovi, patrónovi všetkých tých, ktorí sú v neriešiteľných, beznádejných situáciách. Brožúra Deviatnik k svätému Júdovi Tadeášovi pomocníkovi v každom súžení obsahuje: deviatnik (novénu)modlitby v rozličných potrebáchmodlitba vo veľkej opustenostimodlitba proti zlým jazykommodlitba v malomyseľnosti a zúfalstvemodlitba v chorobe a biedemodlitba vo veľkej úzkostimodlitba za trpezlivosť v trápeniachmodlitba za konečnú vytrvalosťmodlitba proti zlým myšlienkammodlitba v zúfalých trápeniach.

Skladom

1,46 €

Obrázok: K Júdovi Tadeášovi za trpezlivosť v trápeniach
Obrázok: K Júdovi Tadeášovi za trpezlivosť v trápeniach

91/69. Laminovaný obrázok s modlitbou k svätému Júdovi Tadeášovi.Svätý Júda Tadeáš bol apoštol a príbuzný Pána Ježiša.Odporúčame vám brožúrku Svätý Júda Tadeáš - veľký pomocník v ťažkých chvíľach, v ktorej nájdete novénu, litánie a modlitby k tomuto veľkému orodovníkovi.Rozmer: 6,1 x 9,6 cm.

Skladom

0,24 €

Posledné kusy
Soška: svätý Júda Tadeáš - 13 cm
Soška: svätý Júda Tadeáš - 13 cm

PB13575. Soška svätého Júdu Tadeáša s rozmermi 13 x 4,5 cm vyrobená z polyresínu. Svätý Júda Tadeáš je jedným z pomocníkov a orodovníkov v tažkých a beznádejných situáciách.

Skladom

10,57 €

Magnetka: Svätý Júda Tadeáš - výrez
Magnetka: Svätý Júda Tadeáš - výrez

15/S38. Magnetka s motívom svätého Júda Tadeáša. Magnetka je vyrobená v rozmere 7 x 3 cm.

Skladom

2,13 €

Pexeso: Hádaj, kto som?
Pexeso: Hádaj, kto som?

Pexeso s veľmi peknými kresbami najznámejších a najobľúbenejších svätcov.Rozmer celého hárku: 21 x 29,7 cm.Rozmer jedného obrázka: 4,9 x 4,9 cm.Hárok bsahuje 20 párov obrázkov. Svätci na obrázkoch:svätá Cecíliasvätý don Boscosvätý Jozefsvätá Edita Steinovásvätí Cyril a Metodsvätý Tadeášsvätá Annasvätý František z Assisisvätá Klárasvätý Maximilián Kolbesvätý Dominiksvätá Bernadetasvätá Matka Terezasvätý PavolPán Ježiš - Dobrý pastiersvätý Petersvätý Štefanblahoslavená Anka Kolesárovásvätá Monikasvätý AugustínNenáročná hra, pri ktorej sa zaručene zabaví celá rodina.

Skladom

1,46 €

Obrázok: Svätý Júda Tadeáš s modlitbou - laminovaný
Obrázok: Svätý Júda Tadeáš s modlitbou - laminovaný

Z043. Laminovaný obrázok Svätého Júda Tadeáša v rozmere 6,5 x 10 cm.Na zadnej strane obrázka je uvedený text modlitby na príhovor tohto svätého.

Skladom

0,15 €

Magnetka: svätý Júda Tadeáš
Magnetka: svätý Júda Tadeáš

Z002. Magnetka s rozmerom 8 x 5,4 cm, na ktorej je znázornený svätý Júda Tadeáš, príbuzný Pána Ježiša a veľký pomocník v ťažkých a bezvýchodiskových situáciách.Odporúčame Vám novénu a modlitby k tomuto svätcovi: Svätý Júda Tadeáš - veľký pomocník v ťažkých chvíľach (2020).

Skladom

1,16 €

Socha: svätý Júda Tadeáš - 30 cm
Socha: svätý Júda Tadeáš - 30 cm

HY72264-2A. Socha svätého Júdu Tadeáša je vyrobená z polyresínu (živice). Jej rozmer je 30 x 10 cm. Socha je určená do interiéru.

Skladom

24,15 €

Posledné kusy
Soška: svätý Júda Tadeáš - 15 cm
Soška: svätý Júda Tadeáš - 15 cm

HY72264A. Socha svätého Júdu Tadeáša je vyrobená z polyresínu (živice). Jej rozmer je 15 x 5 cm. Socha je určená do interiéru.

Skladom

11,64 €

Socha: svätý Júda Tadeáš - 22 cm
Socha: svätý Júda Tadeáš - 22 cm

HY72264-1A. Socha svätého Júdu Tadeáša je vyrobená z polyresínu (živice). Jej rozmer je 22 x 6,5 cm. Socha je určená do interiéru.

Skladom

15,52 €

Pomocníci v ťažkých a beznádejných situáciách
Pomocníci v ťažkých a beznádejných situáciách

Stanislav Mrozek

Sv. Júda Tadeáš, Sv. Rita z Cascie, Sv. Expedit, Sv. Peregrín Laziosi. My, ľudia sme zvyknutí obracať sa v ťažkých situáciach na Boha, ako na najväčšiu autoritu. No nezabúdame niekedy na tých, ktorí za nás orodujú priamo pred jeho tvárou? Každý zo svätých sa nejakým jedinečným spôsobom zapísal do histórie Cirkvi. Niektorí z nich sú známi po celom svete, o iných sme ešte nepočuli, no tento fakt nič neuberá na ich zásluhách.Brožúra Pomocníci v ťažkých a beznádejných situáciách zahŕňa stručné životopisy štyroch svätých: Sv. Rita z Cascie, sv. Júda Tadeáš, sv. Expedit a sv. Peregrín, na ktorých sa môžeme obrátiť, keď sa nám bude zdať, že čelíme nevyriešiteľným problémom. Ďalej obsahuje modlitby, deviatniky a litánie k týmto svätcom. Nezabúdajme v svojej modlitbe, že v nebi nie je iba Boh - obracajme sa aj na tých, ktorí sa svojím životom k nemu priblížili a teraz sú tam s ním.

Vypredané

2,42 €

Deviatnik k svätému Júdovi Tadeášovi
Deviatnik k svätému Júdovi Tadeášovi

pomocníkovi v každom súžení. K dispozícii máme aj Deviatnik k svätému Júdovi Tadeášovi pomocníkovi v každom súženíDeviatnik k Júdovi Tadeášovi je súčasťou brožúrky: Pomocníci v ťažkých a beznádejných situáciách (2016).Deviatnik na počesť sv. Júdu Modlitba vo veľkej opustenosti Proti zlým jazykom V malomyseľnosti a zúfalstve V chorobe a biede Vo veľkej úzkosti Za trpezlivosť v trápeniach Za konečnú vytrvalosť Proti zlým myšlienkam a v zúfalých trápeniach.

Vypredané

0,87 €

Svatý Juda Tadeáš
Svatý Juda Tadeáš

Pomocník v beznadějných situacích. Malá brožurka, která informuje o tom, kdo je sv. Juda Tadeáš, a nabízí texty modliteb k tomuto velkému pomocníkovi v těžkých záležitostech. Vyšlo s církevním schválením.

Vypredané

1,26 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Dominik , pred 1 dňom

Úžasný chválim obchod aký by mal byť človek si tu ľahko niečo nájde za nízke ceny rýchlo to dorazí žiadny problém je to super obchod kde nájdete všetko super som rád že t...

userAvatar

Michal, pred 3 dňami

Zaujímavý sortiment, dobré knihy, dobrá cena. Zaujímavé akcie.

userAvatar

Peter, pred 5 dňami

som velmi spokojný

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk