Sv. Vincent de Paul • Zachej.sk
Sv. Vincent de Paul

Sv. Vincent de Paul

(6 produktov)

„Apoštol milosrdenstva" a „Otec chudobných" - svätý Vincent de Paul. Svätý Vincent de Paul sa narodi...

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Posledné kusy
Svätci v milosrdenstve
Svätci v milosrdenstve

Pápežská rada na podporu novej evanjelizácie

Učme sa od svätých, „pre ktorých sa milosrdenstvo stalo životným poslaním“. Čo prináša titul Svätí v milosrdenstve? Rozpráva o tom, ako 27 svätých, blahoslavených, ctihodných a iných svätých ľudí vydalo svedectvo o viere nielen prostredníctvom skutkov milosrdenstva, ale aj životom v Božom milosrdenstve. Prostredníctvom ich príbehov začneme rozumieť tomu, ako sa bežný život každého z nich stal mimoriadnym obrazom svätosti. Pochopíme, že sa tak stalo vďaka ich vytrvalosti a pokore a taktiež vďaka tomu, že dovolili, aby ich Božie milosrdenstvo preniklo a zaplavilo.

Skladom

3,01 €

Záložka: Litánie k svätému Vincentovi de Paul
Záložka: Litánie k svätému Vincentovi de Paul

záložka. Záložka s krátkym životopisom a litániami k svätému Vincentovi de Paul.Rozmer: 7 x 15 cm.

Skladom

0,10 €

Svätý Vincent de Paul
Svätý Vincent de Paul

Catherine Ethievant

Životopis Svätého Vincenta de Paul pre deti.

Skladom

0,97 €

Posledné kusy
Nadchnutí milosrdenstvom
Nadchnutí milosrdenstvom

Myšlienky sv. Vincenta de Paul. Obsah: Úvod Január: V mene Božom Február: Ochotné je moje srdce Marec: Kto trpí, porozumie Apríl: V duchu Ježiša Krista Máj: Blahoslavení milosrdní Jún: Nič bez pokory Júl: Dobrotivá úcta získava August: Vnútorne silní September: Rozprestri Božie siete Október: Kristova tvár žiari v chudobných November: Puto jednoty December: Skutok lásky trvá večne

Skladom

2,91 €

Sv. Vincent de Paul - Otec chudobných
Sv. Vincent de Paul - Otec chudobných

Eugen Schindler

Kniha bola vydaná pri príležitosti posvätenia kostola svätého Vincenta de Paul. Je to práve desať rokov náročnej a bohumilej práce.1. februára 1990 krátko po politických zmenách Misijná spoločnosť prevzala z poverenia pána arcibiskupa Mons. Jána Sokola vedenie farnosti Bratislava – Prievoz. Pán arcibiskup nám vtedy zdôraznil:„Farnosť potrebuje nielen kostol, ale i cirkevné centrum so sociálnocharitatívnym zameraním, aby sme tak mohli odpovedať na všetky potreby súčasného človeka.”V konkurze z mnohých projektov bol komisionálne vybraný projekt akad. arch. Ing. Eduarda Šuteka.V stavbe kostola sa nachádza nielen liturgický priestor, ale pod kostolom je i spoločenská viacúčelová sála, v ktorej sa môžu realizovať mladí, starí a rovnako veriaci i neveriaci.

Skladom

0,97 €

Posledné kusy
Povzbuzení k milosrdenství
Povzbuzení k milosrdenství

P. Stanislav Bindas; Pavol Vandžura

Myšlenky sv.Vincente de Paul. Myšlenky svatého Vincente de Paul na každý den, vybrané z jeho listu a konferencí a uspořádané jako rady na cestu těm, kteří jsou ve službách milosrdné lásky.

Skladom

2,71 €

15 dní so svätým Vincentom de Paul
15 dní so svätým Vincentom de Paul

Jean-Pierre Renouard

Modlime sa so svätým Vincentom de Paul. Publikácia otca Jean-Pierra Renouarda ponúka pohľad na spiritualitu svätého Vincenta de Paul (1581 - 1660) v pätnástich meditáciách:Prvé tri, vychádzajúce zo skúseností svätca, umožnia prehĺbiť si vieru. Šesť nasledujúcich vysvetľuje, čo znamená prežiť skutočné obrátenie: Svätý Vincent daroval život Bohu a chudobným a nabáda nás, aby sme ho nasledovali. Hnacou silou jeho života je modlitba (týkajú sa jej ďalšie tri kapitoly). Ą napokon tri posledné meditácie nás uvádzajú do svätcovej lásky ku kňazstvu, k základným kresťanským čnostiam a k spoločnej práci pre Cirkev.

Vypredané

3,88 €

Svätý Vincent de Paul
Svätý Vincent de Paul

Viliam Hünermann

misionár lásky. Úvodné slovo autora:Kto by bol predpovedal mladému gaskonskému pastierikovi Vincentovi de Paul, že raz bude radcom kráľov, obnoviteľom Cirkvi vo Francúzsku, jedným z najväčších dobrodincov všetkých čias? V jeho mladosti nepoukazuje vôbec nič na takú budúcnosť. Ale v jeho živote, ktorý je bohatý na dobrodružstvá a trpké zážitky, cítime Božiu ruku, ktorá si ho vyvolí, očisťuje a vedie.Pokorného kňaza zo Saint Lazare by sme mohli pomenovať „pátrom Werenfriedom XVII. storočia“. Núdznym rozdal viac miliónov, ako ich bolo v bankách Francúzska. Stal sa otcom chudobných, nájden-cov a sirôt, mrzákov a starcov, chorých a neduživých, idiotov, väzňov a galejných trestancov. Počas tridsaťročnej vojny a divých bojov civilnej vojny nazvanej „Fronde“ zachraňoval pred smrťou hladom celé provincie. Každá bieda bola vecou jeho srdca. Všade, kde trpeli telesnou či duševnou núdzou, posielal svojich synov a dcéry - lazaristov a dcéry kresťanskej lásky. Jeho dobrota nepoznala hraníc. Jeho zľutovanie našlo otrokov v otrockých barakoch severnej Afriky, morom nakazených v Poľsku, prenasledovaných katolíkov v írsku a pohanov na Madagaskare.Nerozlučne s ním bola spojená jeho verná pomocníčka svätá Lujza de Marillac. Zúčastnila sa pri všetkých jeho skutkoch, podieľala sa na všetkých jeho starostiach a trápeniach a do večnosti ho predišla iba o niekoľko mesiacov skôr v roku 1660.Nech táto kniha, ktorá bola napísaná pri príležitosti tristého výročia smrti svätého Vincenta a svätej Lujzy, priblíži srdcu kresťanského ľudu obraz týchto veľkých Božích priateľov.Essen, Veľká noc 1959Autor

Vypredané

7,76 €

DVD: Interview s Milosrdnou láskou
DVD: Interview s Milosrdnou láskou

Sv. Vincent de Paul & Sv. Lujza de Marillac. Sv. Vincent de Paul a Sv. Lujza de Marillac iniciovali veľkú revolúciu milosrdnej lásky. Slúžili tým, ktorí to najviac potrebovali. Stali sa hlasom chudobných, ktorý dovtedy nik nechcel počúvať. Vincent a Lujza sú aj dnes hlasom chudobných. Slúžia im prostredníctvom svojich nasledovníkov, ktorými sú kňazi vincentíni a sestry vincentky. Okrem nich aj mnoho laikov obetuje svoje sily preto, aby bol tento svet krajší, lepši a znesiteľnejší pre tých, ktorí sú na to odkázaní.Jazyk: slovenský, talianský. Celková dĺžka: 44 min.

Vypredané

7,00 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Poštovné zadarmo nad 39 €

Zákazníci nám píšu:

Viac hodnotení
user avatar

Minulý štvrtok neskoršie popoludní som si u Vás objednala knihy a tento pondelok ráno, keď som prišla do práce, balík bol už na mojom stole. Vlastne vždy to tak je, keď si u Vás nakupujem. Tentokrát mi to už nedalo a rozhodla som sa, že sa Vám musím veľmi pekne poďakovať za Vaše úžasné a rýchle služby a nech sa Vám darí aj naďalej.

Lucia

99 % zákazníkov <br/> nás odporúča

99 % zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2023 Zachej.sk