V chorobe

(15 produktov)

Choroba nás vie pekne potrápiť. Nič nefunguje ako má, sme namrzení, lebo trpíme, trpíme, lebo sme na...

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Novinka
Top 61
Krížové cesty v chorobe a skúškach
Krížové cesty v chorobe a skúškach

Helena Borgašová

Publikácia Krížové cesty v chorobe a skúškach obsahuje dve krížové cesty, ktorých autorkou je Helena Borgašová. Sú reflexiou o význame utrpenia, ktoré sa týka každého človeka. Na chorých sa často pozerá ako na ľudí, ktorí akoby už neboli potrební a užitoční. Pritom Pán je veľmi blízko pri tých, ktorí trpia a ak chorí vedia spájať svoj kríž s Kristovým krížom, môžu získať hojné zásluhy pre seba a veľké milosti pre iných. V úvodnej modlitbe čítame: “Pane, Ty nás učíš, že v živote človeka sú dve cesty. Jedna je široká cesta úspechu a svetskej slávy a druhá je úzka cesta odriekania, kríža a utrpenia. Chorí a nevládni sú na tej druhej ceste, ceste kríža, ale aj sladkej útechy, nádeje a istoty, že sú bližšie k Tebe a Tvojej Cirkvi.” Tieto modlitby krížovej cesty odporúčame všetkým, ktorí prežívajú bolesť a hľadajú nádej.

Skladom

1,84 €

Dotlač
Modlitby za chorých a trpiacich
Modlitby za chorých a trpiacich

Modlitba na začiatku dňa Modlitba na konci dňa Prosba o plnenie Božej vôle Pane, daj mi odvahu V ťažkej záležitosti Modlitba v chorobe Modlitba v ťažkej chorobe Modlitba v príprave na operáciu V ohrození života V strachu Modlitba za uzdravenie Modlitba chorého Za chorého Za odpustenie hriechov Vyznanie viny Dobrý pastier Túžba za Pánom Modlitba chorého Pri zomierajúcom Ježišovi Za umierajúceho Modlitba očakávania Za šťastnú hodinu smrti

Skladom

1,65 €

Kartička: Matka ustavičnej pomoci
Kartička: Matka ustavičnej pomoci

(RCC3SK). Obojstranná plastová kartička (ako kreditná karta) so zlatou medailou s motívom Matky ustavičnej pomoci a s modlitbou chorého.Rozmer kartičky: 5,4 x 8,4 cm.

Skladom

0,49 €

Novéna za uzdravenie tela a duše k Jánovi Pavlovi II.
Novéna za uzdravenie tela a duše k Jánovi Pavlovi II.

Mária Vicenová

Novéna - deväť dní modlitieb pre tých, ktorí sú chorí, alebo sa chcú prihovárať za svojich blízkych chorých.

Skladom

2,42 €

Panna Mária, uzdravenie chorých
Panna Mária, uzdravenie chorých

Woiciech Weglicki

Deviatnik. Z Kostola sv. Jána Krstieľa a sv. Kamila v mestečku Tarnowskie Góry v Poľsku sa šíri úcta k Panne Márii – Uzdraveniu chorých vo forme deviatnika, svätých omší a rôznych pobožností. Utiekajú sa k nej chorí a trpiaci, zverujú jej svoje starosti a utrpenia. Pred jej obrazom získavajú uzdravenie duše i tela.

Skladom

0,97 €

Obrázok: Modlitba v ťažkej chorobe
Obrázok: Modlitba v ťažkej chorobe

35. Laminovaný obrázok s modlitbou v ťažkej chorobe. Na obrázku je zobrazená sv. Anna.

Skladom

0,19 €

Obrázok: Modlitba pre trpiacich na rakovinu
Obrázok: Modlitba pre trpiacich na rakovinu

Z009. Laminovaný obrázok s modlitbou.Na obrázku je znázornený svätý Peregrín, ktorý je patrónom ľudí trpiacich na rakovinu, no svojím príhovorom pomáha aj pri iných chorobách ako dna či reuma. Zadná strana obsahuje text modlitby, ktorá sa odporúča modliť ľuďom trpiacim na rakovinu.Rozmer: 10 x 6,5 cm.

Skladom

0,15 €

Obrázok: Modlitba k Panne Márii za uzdravenie chorých
Obrázok: Modlitba k Panne Márii za uzdravenie chorých

202/34. Laminovaný obrázok s Pannou Máriou Lurdskou a modlitbou k Panne Márii za uzdravenie chorých.Rozmer: 6 x 9,7 cm.

Skladom

0,19 €

Obrázok: Modlitba za chorých, ktorá má mimoriadnu silu
Obrázok: Modlitba za chorých, ktorá má mimoriadnu silu

A5. Obrázok s motívom Panny Márie Medžugorskej. Na obrázku je uvedená modlitba za chorých, ktorá má mimoriadnu silu. Na zadnej strane sa nachádzajú informácie o medžugorských zjaveniach a posolstvách.Rozmer: 17 x 24 cm.Odporúčame Vám: Moje srdce zvíťazí.

Skladom

0,34 €

Obrázok: Modlitba za odvrátenie pandémie
Obrázok: Modlitba za odvrátenie pandémie

179/286. Laminovaný obrázok s modlitbou.Obrázok znázorňuje svätú Ritu, patrónku nevyriešiteľných situácií. Na zadnej strane sa nachádza modlitba za odvrátenie pandémie.Mária, Matka zdravia a nádeje, oroduj za nás!

Skladom

0,19 €

Obrázok: Modlitba k svätému Rochusovi
Obrázok: Modlitba k svätému Rochusovi

457/291. Laminovaný obrázok s modlitbou k svätému Rochusovi, patrónovi boja proti epidémiám.Svätý Rochus vyliečil znamením kríža mnohých chorých morom. Aj v Ríme takýmto spôsobom zachránil veľa chorých. Ak ho budeme prosiť, zaiste pomôže aj nám v boji proti chorobám, ktoré sa šíria vo svete.Rozmer: 9,5 x 6 cm.

Skladom

0,19 €

Obrázok: Sviatosti chorých
Obrázok: Sviatosti chorých

LV35. Papierový obrázok Sviatosti chorých na zadnej strane obsahuje priestor na napísanie mena osoby, ktorá pristúpila k sviatostiam: svätá spoveď, sväté prijímanie, pomazanie chorých. Nakoniec je možné uviesť dátum a meno vysluhovateľa.

Skladom

0,15 €

A prečo ja?
A prečo ja?

C. M. Novak

Myšlienky a modlitby. Choroba, bolesť, utrpenie, sú v ľudskom živote dôležitými skutočnosťami. Mnohí z nás sme sa s ich existenciou v rôznej podobe stretli vo svojom živote. V týchto životných okolnostiach sa často vynorí otázka:Prečo práve ja?Muselo sa to prihodiť práve mne?Zmysel utrpenia a silu znášať ho, môže človeku pomôcť viera v Boha a presvedčenie, že skrze Ježiša Krista sa utrpenie a bolesť stávajú zmysluplnými. Ježiš Kristus vykúpil svet utrpením a smrťou. Táto útla knižočka iste nevyrieši stanovené diagnózy, ani problémy, ale môže pomôcť ľahšie znášať bolesť, chorobu a utrpenie.

Skladom

1,55 €

Obrázok: Modlitba za uzdravenie chorého
Obrázok: Modlitba za uzdravenie chorého

ISK 039. Papierový obrázok s modlitbou.Na prednej strane obrázka je znázornené Božské Srdce Ježišovo. Na zadnej strane sa nachádza modlitba za uzdravenie chorého.Rozmer: 6 x 10,5 cm.

Skladom

0,16 €

Posledné kusy
Nemocným
Nemocným

Jaroslav Studený

Úvahy a modlitby. Knížka modliteb pro nemocné. Modlitba nám dává útěchu a posilu ve všech životních situacích a také v nemoci a bolesti. Tato brožurka obsahuje však nejen modlitby, ale i stručné uvedení do svátosti smíření a svátosti pomazání nemocných.

Skladom

2,42 €

Litánie na rozličné príležitosti
Litánie na rozličné príležitosti

Gabriel Varga (ed.)

Kniha Litánie na rozličné príležitostivám ponúka účinný prostriedok modlitby. Litániová forma modlitby má v sebe veľkú silu a jej hodnota je veľká. Opakovanie určitých viet a formúl nám pomáha prehĺbiť emócie a túžby vznikajúce v našom srdci, ktoré nám je niekedy zaťažko vysloviť.Litánie možno prirovnať aj k piesni, v ktorej znova a znova s radosťou opakujeme refrén. Litánie sú rozdelené do tematických častí:modlitby k Najsvätejšej Trojicilitánie k Panne Máriimodlitby k ostatným svätýmlitánie za ťažko chorého a za zomrelých.

Vypredané

1,84 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

Zákazníci nám píšu:

Viac hodnotení
user avatar

Knihy som už kupovala na rôznych stránkach. Ale váš obchod je prehľadný, zaujala ma výhodná cena poštovného a prekvapivo extra rýchle doručenie.

Petra

99 % zákazníkov <br/> nás odporúča

99 % zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2023 Zachej.sk