Junior

(3 produkty)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Posledné kusy
Vianočné koledy - spevník s notami
Vianočné koledy - spevník s notami

Plnofarebne ilustrovaný spevník tradičných vianočných kolied. Obsahuje notový zápis, ku každej piesni je ilustrácia.

Skladom

4,84 €

Posledné kusy
Veľká kniha riekaniek
Veľká kniha riekaniek

Mária Štefánová (ed.)

Hľadáte riekanky pre najmenších? Alebo si chcete spolu s nimi zaspomínať na detské časy? Tak Veľká kniha riekaniek je správna voľba.Nájdete v nej asi všetky známe, možno aj trošku pozabudnuté veršovanky. Pamätáte na Ide vláčik, ši-ši-ši alebo Mám koníčka vraného, Jedna druhej riekla, Pec nám spadla, Hijo-heta na koníčku? To všetko a oveľa, oveľa viac nájdete v tejto knihe, ktorú zostavila Mária Štefánová.

Skladom

9,60 €

Posledné kusy
Ako robia zvieratká?
Ako robia zvieratká?

Mária Štefánková

pre deti od 2 rokov. Ako robia zvieratká je nádherne ilustrované leporelo, v ktorom okrem krátkych veršíkov, nájdete aj zaujímavé tlačidlo. To, po stlačení vydáva zvuky zvieratiek. Úlohou detičiek je správne priradiť zvuk k zvieratku na obrázku.Deti sa tak veľmi zábavnou formou naučia, aké zvuky vydávajú mačky, psy, kravičky, prasiatka, aj ako erdží koník.

Skladom

7,75 €

My sme malí muzikanti (klavír)
My sme malí muzikanti (klavír)

Klavír so svetielkom, ktoré ťa naučí hrať. Dvanásť pesničiek, ktoré si môžeš zahrať na klavíri. Pesničku sa ľahko naučíš hrať pomocou svetielka. Pesničku si môžeš aj vypočuť. - Prší, prší, len sa leje - Pec nám spadla - Maličká som - Pokapala na salaši slanina - Išli dievky ľan trhať - Spievanky, spievanky - Zlatá brána otvorená - Kohútik jarabý - Pod tým naším okienečkom - Krásna, krásna - Sedemdesiat sukieň mala - Trávička zelená, zelenaj sa

Vypredané

15,51 €

Autá
Autá

Mária Štefánková

Leporelo s puzzle a krátkymi básničkami, ktoré urobí radosť každému chlapcovi. Okrem názorných obrázkov dopravných prostriedkov a ľahko zapamätateľných veršíkov si môžu čitatelia priamo na stranách zložiť skladačku. Puzzle si môžu tiež nalepiť na kartón a obrázkom si potom vyzdobiť svoju izbičku.

Vypredané

1,89 €

Môj pamätník k prvému sv. prijímaniu
Môj pamätník k prvému sv. prijímaniu

Milan Rúfus; Ján Sucháň

Prvé sväté prijímanie patrí k najslávnostnejším chvíľam v živote dieťaťa. Táto kniha sa stane trvalou spomienkou na slávnostný deň, keď deti prijmú Pána Ježiša v Oltárnej sviatosti do svojich čistých sŕdc. Priateľstvo s Pánom Ježišom je jedno z najcennejších. Želáme všetkým deťom, aby sa nikdy tohto krásneho priateľstva nevzdali a nech im vydrží po celý život.Pamätník má v úvode venovanie a zaujímavý rodostrom s miestami na nalepenie fotografií najbližších príbuzných prvopríjímajúceho. Texty Jána Sucháňa + básne Milana Rúfusa.Pamätník je dostupný aj v rámci výhodnej sady Biblia pre deti + Môj pamätník k prvému svätému prijímaniu.

Vypredané

6,11 €

Na stavbe
Na stavbe

Mária Štefánková

Leporelo s puzzle a krátkymi básničkami, ktoré urobí radosť každému chlapcovi. Okrem názorných obrázkov staveniska a ľahko zapamätateľných veršíkov si môžu čitatelia priamo na stranách zložiť skladačku. Puzzle si môžu tiež nalepiť na kartón a obrázkom si potom vyzdobiť svoju izbičku.

Vypredané

1,89 €

Detská ilustrovaná Biblia
Detská ilustrovaná Biblia

Iveta Pijáková

Kniha plná nezabudnuteľných príbehov zo Starého a Nového zákona s množstvom nádherných ilustrácií. Nevšedné a dramatické osudy známych biblických postáv Adama a Evy, Lota, Jakuba, Dávida, Panny Márie, Jozefa, Jána Krstiteľa či Ježiša Krista a jeho učeníkov – sú upravené a prerozprávané tak, aby boli prístupné aj detskému chápaniu.

Vypredané

11,54 €

Na vode aj vo vzduchu
Na vode aj vo vzduchu

Mária Štefánková

Leporelo s puzzle a krátkymi básničkami, ktoré urobí radosť každému chlapcovi. Okrem názorných obrázkov dopravných prostriedkov a ľahko zapamätateľných veršíkov si môžu čitatelia priamo na stranách zložiť skladačku. Puzzle si môžu tiež nalepiť na kartón a obrázkom si potom vyzdobiť svoju izbičku.

Vypredané

1,89 €

Záchranári
Záchranári

Mária Štefánková

Leporelo s puzzle a krátkymi básničkami, ktoré urobí radosť každému chlapcovi. Okrem názorných obrázkov hasičov a záchranárov i ľahko zapamätateľných veršíkov si môžu čitatelia priamo na stranách zložiť skladačku. Puzzle si môžu tiež nalepiť na kartón a obrázkom si potom vyzdobiť svoju izbičku.

Vypredané

1,89 €

Kufrík rozprávok na dobrú noc
Kufrík rozprávok na dobrú noc

Mária Štefánková

od 3 rokov. Kufrík rozprávok na dobrú noc je malá prenosná knižnička so štyroma malými knižočkami v leporelo väzbe. Nájdeme v nej rozprávky: Červená čiapočka, Tri prasiatka, Popoluška a Zlatá priadka. Každá rozprávka má 10 strán a je písaná jednoduchým štýlom. Autorkou textov je Mária Štefánková. Príbehy sú vhodné pre deti od troch rokov.Kufrík má rozmery cca 12,5 x 8,5 x 7,5 cm. Rozmer jednej knižočky je 8 x 11,5 cm.

Vypredané

9,69 €

Heidi a jej priatelia
Heidi a jej priatelia

Marie-José Maury

V nešťastí spoznáš priateľa, hovorí staré príslovie. Hrdinka našej série príbehov, malá Heidi, sa o jeho pravdivosti presvedčila už neraz. Dobre vie, že priateľstvo je vzácny dar, ktorý treba chrániť, ale aj rozdávať. Presvedčíš sa o tom aj ty, keď sa začítaš do príbehov v štvrtej časti série. Heidi ťa v nej zavedie do tajomného hradu, na milované horské pasienky pod alpskými končiarmi, no i k moru, kde ju čaká obrovské prekvapenie. Láskavé a šľachetné srdce Heidi spoznáš v každom jej čine. Neváhaj a poď sa zoznámiť s jej novými kamarátmi a nauč sa rovnako ako ona pomáhať priateľom, keď to potrebujú najväčšmi.

Vypredané

6,08 €

Hľadaj, čo tu nesedí!
Hľadaj, čo tu nesedí!

Ralf Butschkow

Betka cestuje na prázdniny k starým rodičom. Veľmi sa teší, lebo si tam vždy užije veľa zábavy. No od chvíle, ako si sadla do vlaku, má pocit, že je všetko akosi inak. Na stanici vidí kufor, ktorý má nohy a pobehuje ako divý. Neskôr na pastvine Betka stretne ovečku v pletenom pulóvri a kravu s okuliarmi.Na stromoch rastú ryby, prasiatka sedia v stajni pred televízorom a z koberca starej mamy vyrastajú kvietky. Ach, jaj, tu sa ale dejú čudné veci! Môžete sa teda pustiť do pátrania. Ak však máte chuť, zalistujte si v knižke spolu s rodičmi, kamarátmi či starkou. Rýchlo sa ukáže, kto má bystrejšie oči! Na konci knižky sú zmenšené všetky obrázky. Na nich si môžete overiť, či ste naozaj našli všetko, čo je na smiech – no podvádzať sa nesmie! Nazrite ta, až keď si dôkladne poprezeráte všetky obrázky, platí? A teraz sa už dobre zabavte!

Vypredané

4,85 €

Heidi na cestách
Heidi na cestách

Marie-José Maury

Nastupovať! Vlak na nikoho nečaká. Heidi sa spolu s priateľkou Klárou pohodlne usadia a nechajú sa unášať na svojej prázdninovej ceste do ďalekých miest Nemecka a Francúzka. Paríž ich víta svojimi malebnými uličkami, útulné reštaurácie lákajú netradičnými špecialitami francúzskej kuchyne a tajomné zákutia Boulognského lesíka ponúkajú vzrušujúce okamihy. V nádhernom pobrežnom meste Nice čaká naše priateľky opäť veľa nezabudnuteľných zážitkov. Ale nie vždy nám život prináša len šťastie a radosť, občas sa prihodí niečo, s čím sme ani vo sne nerátali. Aj Heidi zažije nepríjemnú udalosť, pri ktorej sa tlačia slzy do očí. Ale neboj sa, všetko dobre dopadne, ak budeš Heidi sprevádzať na jej ceste do New Yorku. Tak už rýchlo vkĺzni medzi riadky, lebo ti utečie vlak!

Vypredané

6,41 €

Nájdi, čo tu nesedí!
Nájdi, čo tu nesedí!

Ralf Butschkow

Betka má hneď zrána zvláštny pocit: Dnes je čosi inak ako včera. Darmo si však láme hlavu, na nič nepríde. A pritom ju obklopujú čudné veci – či už na stole v kuchyni, obchode alebo na ulici. V rúre sa usmieva snehuliak, v nákupnom vozíku sa vytvorilo jazierko a miešačka betónu vyplazuje jazykMôžete sa teda pustiť do pátrania. Ak však máte chuť, zalistujte si v knižke spolu s rodičmi, kamarátmi či starkou. Rýchlo sa ukáže, kto má bystrejšie oči! Na konci knižky sú zmenšené všetky obrázky. Na nich si môžete overiť, či ste naozaj našli všetko, čo je na smiech – no podvádzať sa nesmie! Nazrite ta, až keď si dôkladne poprezeráte všetky obrázky, platí? A teraz sa už dobre zabavte!

Vypredané

4,86 €

Auta
Auta

Skládanky s puzzle. Leporelo s puzzly a krátkými veršíky, které udělá radost každému klukovi. Kromě názorných obrázků dopravních prostředků a snadno zapamatovatelných básniček si čtenáři můžou přímo na stránkách složit skládačku. Puzzle si také mohou nalepit na karton a obrázkem si pak vyzdobit svůj pokojík.

Vypredané

2,42 €

Cisárove nové šaty
Cisárove nové šaty

Rozprávka so samolepkami. Knižka je doplnená o samolepky, ktoré deťom spríjemnia čítanie. Môžu ich nalepiť a tým doplnia obrázok k textu.

Vypredané

2,54 €

Ezopove bájky
Ezopove bájky

Ezop

Keď Ezop potoval po starovekom Grécku a rozprával svoje bájky rôznym poslucháčom, vôbec netušil, že aj o stáročia neskôr sa budú robnako páčiť deťom i dospelým. Ezop svoje bájky nikdy nenapísal, no iní ľudia si uvedomili, aké sú zaujímavé, a zapísali ich namiesto neho. Odvtedy vyšli knihy s jeho príbehmi o zvieratách s poučeniami vyplývajúcimi z nich pre ľudí v rôznych storočiach, v mnohých krajinách. V knihe, ktorú vám ponúkame, sú bájky doplnené viktoriánskymi drevorezmi z anglického vydania v 19. storočí a súčasnými ilustráciami. Tieto pôvabné príbehy isto zaujmú dnešné dieťa práve tak ako čitateľov v nedávnych storočiach či poslucháčov pred mnohými storočiami v antickom Grécku.

Vypredané

8,02 €

Heidi
Heidi

Marie-José Maury

Dievčatko z hôr. Ktože by nepoznal Heidi, dievčatko, ktoré prežíva nezabudnuteľné detstvo spolu so svojím deduškom pod alpskými končiarmi? Na stránkach tejto knižky pocestuješ spolu s Heidi do Frakfurtu, zoznámiš sa s Klárou, chromým dievčatkom, ktorému Heidi pomáha prekonávať ťažké chvíle na vozíčku, zasmeješ sa na lapajstvách, ktoré Heidi povyvádza prísnej slečne vychovávateľke, a na konci knižky ťa čaká krásne prekvapenie: Klára sa totiž… ale to už neprezradíme, táto knižka je predsa na to, aby chvíľku nudy vymenila za vzrušujúce čítanie. A ak sa ti zapáči, môžeš v čítaní pokračovať na stránkach ďalších dvoch knižiek z tejto série.

Vypredané

4,37 €

Heidi
Heidi

Marie-José Maury

Život na Poľane. Však nemôžeš odolať? Určite máš chuť dozvedieť sa o Heidi opäť niečo viac. A čo tak nadýchať sa čerstvého horského vzduchu, či privoňať si k sviežim kvietkom na zarosenej tráve a popritom sa nechať unášať príhodami z Poľany… Odohrávajú sa pod zasneženými končiarmi, kde sa pasie stádo pastiera, ktorému Heidi zachráni život. No nielen jemu. Heidi sa podarí zachrániť aj šteniatka, ktoré sa narodili na skalnatom útese vyčerpanej a doráňanej sučke. V tejto knižke má Heidi takmer anjelské poslanie, každému je naporúdzi, pomáha, kde sa dá, je trpezlivá a láskavá, ale aj detsky hravá a zvedavá. Bude ti určite výbornou kamarátkou vo chvíľach samoty, keď sa len tak uvelebíš do kresla a zatúžiš po spriaznenej duši. A ak ti bude málo, môžeš sa s chuťou pustiť aj do poslednej, tretej knižky o Heidi a jej potulkách po svete.

Vypredané

6,40 €

Najkrajšie bájky
Najkrajšie bájky

Jean de La Fontaine

Knižka ponúka výber z najkrajších bájok (35 bájok) francúzskeho umelca, ktorý svojimi krátkymi poučnými príbehmi núti premýšľať ľudí nad ich chybami. Bájky sú prerozprávané, aby boli zrozumiteľné aj pre tých najmenších čitateľov a doplnené krásnymi ilustráciami.

Vypredané

6,40 €

S Ezopom o zvieratkách
S Ezopom o zvieratkách

Kedysi dávno žil slávny bájkar Ezop. V jeho príbehoch najčastejšie vystupujú zvieratá, ktoré sa však správajú ako ľudia, majú ich dobré aj zlé vlastnosti. Ezopove zábavné a zároveň poučné bájky sú stále aktuálne. Nielenže sa pri nich pobavíme, ale niečo sa aj o sebe naučíme. Milé príbehy v tejto knižke ilustrujú vydarené vtipné obrázky.

Vypredané

9,30 €

Fablehaven I.
Fablehaven I.

Brandon Mull

Čaroles. Stáročia boli čarovné bytosti zhromažďované v ukrytej rezervácii nazvanej Čaroles, aby sa zabránilo ich vyhubeniu. Kendra a jej brat Seth nevedia, že ich starý otec je správcom Čarolesa. Prastaré zákony udržiavajú v lesoch ukrytých za vstupnou bránou rezervácie poriadok medzi chamtivými trolmi, nezbednými satyrmi, zlomyseľnými bosorkami, skazenými škriatkami a závistlivými vílami. Keď však Kendra a Seth porušia pravidlá, oslobodia sa mocné sily zla a súrodenci musia čeliť najväčšej výzve svojho života, aby zachránili svoju rodinu, Čaroles a možno aj celý svet.

Vypredané

11,54 €

Rango
Rango

Ron Fontes

Hrdina divokého západu. Cudzinci v Prachu dlho nevydržia. Nevydrží v ňom ani voda, ktorej majú obyvatelia tohto mesta žalostne málo. Obyvatelia Prachu mali šťastie, keď dostali nového šerifa - uvraveného chameleóna menom Rango. Zozbiera Rango odvahu, aby pochytal všetkých darebákov a stal sa skutočným hrdinom divokého západu? Kniha pre deti napísaná podľa rovnomenného animovaného filmu. Text bohato dopĺňajú obrázky z filmu.

Vypredané

8,04 €

Rango
Rango

Ron Fontes

Hrdina divokého západu. Chameleón Rango sa nie vlastnou vinou ocitne sám v púšti. Hrá sa na drsného hrdinu a darí sa mu vyviaznuť z každého nebezpečenstva. Ale situácia v púštnom mestečku Prach je zo dňa na deň vážnejšia. Zásoby vody v meste miznú a smädní obyvatelia sú vydaní na milosť a nemilosť nenásytnému starostovi a jeho prisluhovačom. Podarí sa Rangovi zachrániť mesto? Premení sa z utáraného frajera na skutočného hrdinu divokého západu?

Vypredané

8,91 €

Rozprávkové puzzle
Rozprávkové puzzle

Vlk a sedem kozliatok, Rybár a jeho žena, Žabí princ. Rozprávková knižka, ktorá je nielen na čítanie. Puzzle precvičí postreh detí, ich šikovnosť a predstavivosť pri skladaní obrázkov s rozprávkovými motívmi: Vlk a sedem kozliatok, Rybár a jeho žena, Žabí princ.

Vypredané

8,24 €

Rozprávkové puzzle
Rozprávkové puzzle

Šípková Ruženka, Kocúr v čižmách, O Červenej čiapočke. Rozprávková knižka, ktorá je nielen na čítanie. Puzzle precvičí postreh detí, ich šikovnosť a predstavivosť pri skladaní obrázkov s rozprávkovými motívmi: Šípková Ruženka, Kocúr v čižmách, O Červenej čiapočke.

Vypredané

8,24 €

Rozprávkové puzzle
Rozprávkové puzzle

Snehulienka a sedem trpaslíkov, Martinko Klingáčik, Šalatienka. Rozprávková knižka, ktorá je nielen na čítanie. Puzzle precvičí postreh detí, ich šikovnosť a predstavivosť pri skladaní obrázkov s rozprávkovými motívmi. Snehulienka a sedem trpaslíkov, Martinko Klingáčik, Šalatienka.

Vypredané

8,24 €

Hľadaj skryté slovíčka
Hľadaj skryté slovíčka

"Mami, oci, poďte mi čítať!" Ktorý rodič by nepoznal túto vetu? Knižka Hľadaj skryté slovíčka však do čítania zapojí aj vaše dieťa. Krátke príbehy, v ktorých sú niektoré slová nahradené obrázkami, sú tou najlepšou príležitosťou. Dieťa si hravou formou rozšíri slovnú zásobu a v príbehoch sa oboznámi s novými prostrediami. Zábavnejšie je čítať si spolu!

Vypredané

3,40 €

Ilustrovaný nemecko-slovenský slovník
Ilustrovaný nemecko-slovenský slovník

Monika Kaczmarek-Klose

Pre deti vo veku 7 - 10 rokov. V tomto slovníku deti vo veku 7 – 10 rokov získajú užitočnú pomôcku pri osvojovaní si cudzieho jazyka. Je rozdelený do 26 tematických častí, ktoré obsahujú základnú slovnú zásobu a jednoduché konverzačné texty. Deti si ich ľahko osvoja vďaka názorným ilustráciám. Pri každom slove i vete je zjednodušený prepis výslovnosti, prispôsobený slovenčine. Učenie deťom oživia nemecké veršíky a komiksy. Na konci knihy nájdete zhrnujúci slovník a veršíky prebásnené do slovenčiny.

Vypredané

3,88 €

Ja a moje telo
Ja a moje telo

Encyklopédia pre deti vo veku 7 - 10 rokov. Encyklopédia deťom vo veku 7 – 10 rokov zaujímavou formou približuje anatómiu ľudského tela, osvetľuje vývojové fázy človeka, oboznamuje ich s najčastejšími chorobami, ukazuje, ako sa starať o zdravie, hygienu a bezpečnosť. Nové poznatky ľahšie zvládnu vďaka názorným ilustráciám a praktickému slovníčku neznámych pojmov.

Vypredané

4,46 €

Moja prvá knižka o mačkách
Moja prvá knižka o mačkách

Ingrid Anderssonová

Moja prvá knižka o mačkách uvádza malých, ale aj o čosi väčších čitateľov do úžasného sveta mačiek.

Vypredané

3,88 €

Moja prvá knižka o psoch
Moja prvá knižka o psoch

Ingrid Anderssonová

Moja prvá knižka o psoch je krásne čítanie pre všetkých milovníkov psov – tak pre tých, ktorí psa už majú, ako aj pre tých, ktorí zatiaľ iba snívajú, že ho raz budú mať.

Vypredané

3,88 €

Nauč sa farby ako Viktor
Nauč sa farby ako Viktor

Jan Ivens

leporelo. Leporelo knižôčka, ktorá hravým spôsobom naučí deti rozlišovať farby.

Vypredané

5,24 €

Nauč sa počítať ako Viktor
Nauč sa počítať ako Viktor

leporelo. Náučné leporelo s veľkým kolieskom s obrázkami. Dieťa z nich vyberie správnu odpoveď na danú ulohu.

Vypredané

5,24 €

Nauč sa protiklady ako Viktor
Nauč sa protiklady ako Viktor

Jan Ivens

leporelo. Poznávacie leporelá s obrázkami na koliesku, ktore deti musia otočiť tak, aby splnili úlohu maca Viktora.

Vypredané

5,24 €

Nauč sa tvary ako Viktor
Nauč sa tvary ako Viktor

leporelo. Náučné leporelo s veľkým kolieskom s obrázkami. Dieťa z nich vyberie správnu odpoveď na danú ulohu.

Vypredané

5,24 €

Rozprávky o princeznách a princoch
Rozprávky o princeznách a princoch

Rozprávky môžu byť skoro o všetkom – o kráľoch a kráľovnách, o drakoch, o zvieratkách. Tie najkrajšie, o krásnych princeznách, sa šírili nielen ústnym podaním, ale ich písali aj mnohí slávni rozprávkari.

Vypredané

7,57 €

Rozprávky utáranej myšky
Rozprávky utáranej myšky

Ursel Schefflerová

Ako sa myš na Šeherezádu hrala, aby si na nej mačka nepochutnala. Aká smola! Nezbedná myška vbehla rovno do náručia hladnej mačky. Ešteže má tá malá šibalka taký podrezaný jazýček. Vie rozprávať tie najneuveriteľnejšie príbehy, za ktoré by sa nemusela hanbiť ani slávna Šeherezáda z rozprávok Tisíc a jedna noc. Mačka sa do nich započúva natoľko, až celkom zabudne na svoj prázdny žalúdok...

Vypredané

5,04 €

Snehulienka a sedem trpaslíkov
Snehulienka a sedem trpaslíkov

Zahraj sa s magnetmi!. Máš rád rozprávky? Určite áno. V tejto krásnej knižke nájdeš pekný príbeh o Snehulienke a siedmich trpaslíkoch. Okrem neho ťa v nej čakajú milé obrázky, ktoré si môžeš dotvoriť magnetmi. Popri hre sa naučíš aj zopár užitočných anglických slovíčok.

Vypredané

7,86 €

1 z 3
logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Radoslav, 28.1.2024

odporucam

userAvatar

Radovan, 26.1.2024

Nadherná knižka hlavne pre mladých.

userAvatar

Pavol, 23.1.2024

doporučujem

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk