Stonožka

(27 produktov)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Novinka
Posledné kusy
Miška a jej malí pacienti: Veterinárka z Lipovej kliniky
Miška a jej malí pacienti: Veterinárka z Lipovej kliniky

Aniela Cholewinska-Szkoliková

1. diel. Detská knižka Miška a jej malí pacienti: Veterinárka z Lipovej kliniky, ktorú napísala Aniela Cholewinska-Szkoliková, je určená všetkým zvedavým deťom, ktoré majú rady zvieratká.Miška je veselé sedemročné dievčatko s ryšavými vlasmi, šibalskými očami a pehavou tváričkou. Miška býva so svojimi rodičmi v malom mestečku a miluje jahody a kakao so slamkou. Okrem toho rada maľuje, zbiera farebné lístie a trávi čas v záhrade - v malom drevenom domčeku v konároch starej lipy, ktorý jej postavil ocko. Nie je to však obyčajný domček na hranie - Miška tam vedie nemocnicu pre zvieratká! Dievčatko rozumie zvieracej reči, preto vždy vie, čo pacientov trápi. Toto Miškino tajomstvo pozná iba dedko Tibor, ktorý je veterinár, a Miškin psík Popík.Knižka obsahuje tri rozprávky: Nešťastný pád - o vrabčekovi so zraneným krídlom, pre ktoré sa vrabček ocitne na Veterinárnej klinike;Priateľka z parku - o veveričke, čo vypadla z obydlia na strome;Pichľavý pacient - o slabom a vychudnutom ježkovi.Čo sa zvieratkám prihodilo a ako ich Miška vylieči?

Skladom

9,60 €

Novinka
Svätí
Svätí

Charlotte Grossetete

Fakty a zaujímavosti zo života svätých. Detská kniha Svätí, ktorej autorkou je Charlotte Grossetete, prístupným spôsobom podáva fakty a zaujímavosti zo života najznámejších svätcov. Dočítame sa v nej napríklad o svätom Petrovi, Martinovi, Františkovi, Jánovi Boscovi, o svätej Jane z Arku, Terézii Avilskej, Terezke z Lisieux či o Matke Tereze. Príbeh každého svätca sa začína jeho celostránkovou ilustráciou. Nasledujú dve strany textu, ktorý deti oboznámi s podstatnou časťou života svätca. Príbeh uzatvára jedna stránka s farebným komiksom. Ďalšia strana obsahuje prehľadne usporiadané fakty a zaujímavosti zo svätcovho života. A na poslednej strane nájdeme modlitbu k danému svätcovi, prípadne jeho obľúbenú modlitbu. Odporúčame ako tip na darček k prvému svätému prijímaniu i pri rôznych iných príležitostiach.

Skladom

16,39 €

Biblia pre deti
Biblia pre deti

Karine-Marie Amiot; François Campagnac; Christophe Raimbault

od 6 rokov. Biblia pre deti je výbornou príležitosťou ako pútavým spôsobom priblížiť najznámejšiu knihu sveta deťom. Pekné ilustrácie a prepracované texty, ktoré deti budú milovať, sú zárukou príjemne stráveného času rodičov s deťmi. Formát knihy je veľmi praktický, nie je to veľká ťažká kniha, ale taká akurát do ruky.

Skladom

16,39 €

Posledné kusy
Spinkaj, malý ježko
Spinkaj, malý ježko

Sophie Schoenwaldová

od 1,5 roka. Nádherne ilustrovaná kniha Spinkaj, malý ježko od autorky Sophie Schoenwaldovej je originálnym darčekom pre našich najmenších čitateľov. Zavedie nás do farebnej, jesennej prírody a zoznámi s hravým a zvedavým ježkom. Pomôžeš ježkovi pripraviť sa na prvý zimný spánok? Určite Ti bude vďačný za pomoc pri hľadaní potravy a zimného brlôžteka. Unavený ježko nakoniec tvrdo zaspinkal. Počuješ ako veselo odfukuje?

Skladom

7,66 €

Posledné kusy
Pritúľ si ma
Pritúľ si ma

Sophie Schoenwaldová

od 1,5 roka. Malé vajíčko tučniaka sa odkotúľa preč. Pomôžeš mláďatku von zo škrupinky a nájdeš spolu s ním jeho rodičov? Milý príbeh pre deti od 18 mesiacov plný dobrodružstva pre našich najmenších. Fúkajte, klopkajte, hladkajte, nakŕmte a pritúľte si tučniačika.

Skladom

7,66 €

Posledné kusy
Malý princ pre deti
Malý princ pre deti

Antoine de Saint-Exupéry

„Stala sa mojou priateľkou a teraz je pre mňa jediná na svete.“ Podeľte sa so svojím dieťaťom o čarovný príbeh Malého princa.Pôvodné autorove kresby a upravený text odhalia nežný a poetický svet Malého princa.Podľa Antoina de Saint-ExupéryhoPre deti od 4 rokov

Skladom

7,66 €

Nečakaný vianočný list
Nečakaný vianočný list

Annette Amrheinová; Sabine Straubová

pre deti od 3 rokov. Autorky Annette Amrheinová a Sabine Straubová prinášajú pre tých najmenších čitateľov zaujímavý príbeh Nečakaný vianočný list. Deti sa spoločne s rodičmi ponoria do príbehu plného záhad, kde je hlavným hrdinom malý Puk. Ten túžobne očakáva vianočnú poštu, ktorá však neprichádza a jeho kamarát vtáčik oriešok taktiež túži po ozajstnom zážitku: vo svojom vnútri si želá niekedy doručiť niekomu skutočný list! Ostatné zvieratká ho však považujú za malého a slabého. Kto mu teda pomôže splniť toto želanie?

Skladom

7,66 €

Najkrajší dar na svete
Najkrajší dar na svete

Mark Sperring; Lucy Fleming

pre deti od 3 rokov. Ideálnym darčekom (nielen na Vianoce) pre deti od troch rokov je krásne ilustrovaná veľká knižka Najkrajší dar na svete. Rozprávka sa začína ráno po Štedrom dni, keď si Ema a Macko rozbaľujú darčeky a pod stromčekom nájdu i jeden balíček pre neznámeho majiteľa. Rozhodnú sa vydať na cestu a zásielku za každú cenu doručiť. Musia však prekonať rôzne nástrahy - nebezpečný chodník, strašnú víchricu i hlbočizné záveje. Vydajte sa na cestu s nimi a objavte ten najkrajší darček na svete.

Skladom

9,60 €

Posledné kusy
Vianoce s tetou Jozefínou
Vianoce s tetou Jozefínou

Michael Engler

pre čitateľov od 3 rokov. Rodina Myšiakovcov sa pripravuje na slávenie vianočných sviatkov, keď dostane list od tety Jozefíny, slávnej pískačky, ktorá chce svojich príbuzných na Vianoce navštíviť. Myšiakovci s príchodom tety oboznámia aj susedov a známych. Všetci chcú stráviť Vianoce s tetou Jozefínou, a tak ju v deň jej príchodu ju idú čakať do prístavu, kde má loď zakotviť. Tam ich však bude čakať nemilé prekvapenie...Krásny a dojemný rozprávkový príbeh Michaela Englera nás prenesie do čarovného vianočného obdobia minulých čias a pôvabné obrázky na obálke aj vnútri knižky pohladia dušu malým aj veľkým.

Skladom

7,66 €

Posledné kusy
Poď sa so mnou hrať
Poď sa so mnou hrať

Sophie Schoenwaldová

od 1,5 roka. Poď sa so mnou hrať je veľmi milé leporelo pre tých najmenších. Malé mačiatko sa nudí, a preto si hľadá kamaráta alebo kamarátku, aby sa s ním zabavili a pomohli mu v rôznych situáciách.A tak mačiatko môžu kamaráti vymotať z klbka alebo mu pohľadať misku s mliečkom, či vyplašiť psíka. A to nie je všetko, tak smelo do toho! To bude zábava!

Skladom

7,66 €

Nádherná vianočná koleda
Nádherná vianočná koleda

​Annette Amrheinová

pre deti od 3 rokov. Zvieratká v lese sa nevedia dočkať príchodu Santa Klausa. Chcú ho však prekvapiť milým darčekom. Rozhodnú sa vymyslieť preňho vianočnú koledu. Veverička Škvrnka dostane za úlohu vymyslieť text koledy. Vymýšľanie jej síce ide, ale poskladané verše rýchlo zabudne. Pomôže jej medveď, ktorý vie písať, a tak všetok vymyslený text hneď aj zapíše. Veverička prednesie koledu ostatným lesným zvieratkám a všetky spoločne nacvičujú spev až do príchodu Santa Klausa. Čo myslíte, podarí sa zvieratkám prekvapiť a potešiť ho?

Skladom

7,66 €

Posledné kusy
Kniha s magnetkami: Malý princ
Kniha s magnetkami: Malý princ

Antoine De Saint-Exupéry

„Bol raz jeden Malý princ, ktorý býval na planéte iba o niečo väčšej ako on sám. .. “ Pomocou 16 farebných obrázkových magnetiek môžu deti kreatívne dotvoriť príbeh Malého princa4 ilustrované dvojstrany s magnetickým podkladom16 pestrých obrázkových magnetiekpraktický uzatvárací obal„Ale oči sú slepé. Treba hľadať srdcom...“

Skladom

11,54 €

Posledné kusy
Tajné písmo
Tajné písmo

Roman Brat

Dobrodružný román z obdobia Veľkej Moravy. Roman Brat v knihe Tajné písmo oboznamuje (nielen) detského čitateľa s dvoma paralelnými príbehmi. Ide jednak o dobrodružný román z obdobia Veľkej Moravy, a zároveň o napínavý príbeh z 21. storočia. Rozprávania z minulosti a zo súčasnosti sú rozlíšené rozdielnym farebným písmom.Obidve dobrodružstvá majú svojich hlavných hrdinov a viažu sa k Devínu. Samo zo súčasnosti je synom archeológa. V hradnom brale objaví puzdro so vzácnymi pergamenmi. Je to denník Ľubena, ktorý si ho písal novým písmom – hlaholikou v roku 864. Vďaka nálezu sa Samo začne zaujímať o život našich predkov, a postupne si tiež uvedomuje nesmiernu hodnotu nájdených pergamenov.Čitatelia nájdu v knihe tabuľku s písmenami hlaholiky, ktorá je zmodernizovaná a prispôsobená dnešnej slovenčine.Na obálke knihy je efektný kruhový výrez a písmenká hlaholiky sú v priehľadnom laku.

Skladom

11,54 €

Kniha s magnetkami: Vozidlá
Kniha s magnetkami: Vozidlá

Zábavné učenie so 16 magnetkami. Na čo slúži vysokozdvižný vozík? Kam ide policajné auto? Aké je tempo na pretekárskej dráhe? Pomocou 16 farebných obrázkových magnetiek si môžu deti vymýšľať vlastné príbehy o rôznych vozidlách.4 ilustrované scény s magnetickým podkladom16 pestrých obrázkových magnetiekpraktický uzatvárací obalKrátke texty pri obrázkoch vedú deti od 4 rokov hravou formou k správnemu umiestneniu magnetiek.

Skladom

11,54 €

Sladké sny, ježko
Sladké sny, ježko

Giuditta Campello

Sladké sny, ježko je poetický a krásne ilustrovaný príbeh Giuditty Campello o tom, ako ročné obdobia menia podobu lesa a správanie zvieratiek, no tiež o tom, že silné puto priateľstva nič nezmení.Zvieratká v lese spozorovali, že nastala jeseň. Začali sa tešiť z farebných stromov, z prechádzok po šuchotavom lístí i z toho, že môžu ísť na huby. Jediný, kto sa netešil, bol ježko. Vedel, že preňho nastáva čas zimného spánku. Rozhodol sa však, že sa ešte nepoberie spať a vybral sa za svojimi kamarátmi. Začal pomáhať veveričke s ukladaním orieškov. Potom šiel počítať sýkorkine lístky. Bol sa rozlúčiť s husami, ktoré odlietali do teplých krajín. Nech však robil čokoľvek, vždy ho premáhala únava a oťažievali mu viečka. Napokon usúdil, že je naozaj čas pobrať sa na zimný spánok. Ešte predtým však na ježka čakala parádna oslava aj s darčekmi! Ježkovi kamaráti totiž spozorovali, že je ježko smutný. Ježka takéto prekvapenie nesmierne potešilo a potom sa už naozaj odobral do nachystanej postieľky. „Sladké sny, ježko,“ zamávali mu nakoniec všetci kamaráti, „a dobrú noc, veď na jar sa opäť stretneme!“

Skladom

10,57 €

Posledné kusy
Hádanky z abecedy
Hádanky z abecedy

Ivona Ďuričová

od 4 rokov. Krásna detská knižka od autorky Ivony Ďuričovej, plná hádaniek a nádherných ilustrácii. Kniha nesie názov: Hádanky z Abecedy, pretože na každej dvojstránke knihy nájdeme hádanku práve k jednému písmenku z abecedy. Správnu odpoveď na každú hádanku vám pomôže odhaliť aj nádherná ilustrácia od autora Adriana Macha. Skúste to milé deti.Ich domom je kopček v lese,každý z nich svoj náklad nesie.Cesty krivé, cesty rovné,zvládnu tvory usilovné. Čo je to deti?

Skladom

9,60 €

Posledné kusy
Ty si moje najväčšie šťastie
Ty si moje najväčšie šťastie

Jule Ambach

pre deti 3+. Ty si moje najväčšie šťastie je pekne ilustrovaná knižka pre deti od troch rokov, ktorú napísala Jule Ambach.Malá a veľká vydra chcú zistiť, čo robí ich životy šťastnými. Rozhodnú sa prežiť jeden deň zábavnými činnosťami. Večer spolu sledujú padajúce hviezdy. Nakoniec zistia, že najväčším šťastím je mať jeden druhého.A aký bol tvoj najšťastnejší deň?

Skladom

8,63 €

Vstávaj, malá včielka
Vstávaj, malá včielka

Sophie Schoenwaldová

od 1,5 roka. Autorka Sophie Schoenwaldová vytvorila v knihe Vstávaj, malá včielka dobrodružný príbeh pre tých najmenších z nás. Malá včielka sa raduje z príchodu jari, no pri zberaní peľu potrebuje pomoc. Najviac jej pomôžu deti od 18 mesiacov, ktorí listovaním leporela zažijú aj veľa zábavy.

Skladom

7,66 €

Posledné kusy
Písmenká z abecedy
Písmenká z abecedy

Ivona Ďuričová

od 4 rokov. Známa autorská dvojica Ivona Ďuričová a Adrián Macho sa chystá znovu rozveseliť našich najmenších čitateľov. Tentoraz Písmenkami z abecedy. Podobne ako pri Zvieratkách z abecedy, aj s touto knižkou sa dá výborne zabaviť a dokonca sa aj naučiť niečo nové. Veď písmenká sú hravé a celkom ľahké. S veselými básničkami určite! Stačí sa s nimi skamarátiť. Vďaka tejto krásne ilustrovanej knižke sa môžu deti zoznámiť s abecedou a vo veršoch dopĺňať slová podľa roztomilých obrázkov. Kam sa ukryli zvieratká či predmety z básničiek? Pohľadajme ich všetci spolu. Alebo skúste vymyslieť na každé písmenko vlastné veršíky.

Skladom

9,60 €

Povedz mi prečo na každý deň
Povedz mi prečo na každý deň

Isabelle Fougerová

Kalendár pre bystré deti. 365 otázok a odpovedí pre všetky bystré hlavičky!Ďalšie pokračovanie obľúbenej a úspešnej série netradičných detských encyklopédií Povedz mi... tentoraz vo forme kalendára! Každé ráno obráť list a objav zaujímavé informácie o svete, ktorý nás obklopuje, či už je to veda, príroda, zvieratá, alebo ľudské telo...Knižka je vhodná pre deti od 3 rokov.

Skladom

15,42 €

Posledné kusy
Kniha s magnetkami: Princezné
Kniha s magnetkami: Princezné

Zábavné učenie so 16 magnetkami. S princeznou Rozáliou a jej priateľkami ťa čaká kopec zábavy! Spoločný piknik v parku, či návšteva koníkov v stajni – určite sa už nevieš dočkať, keď uvidíš rozkošné žriebätko! Pomocou 16 farebných obrázkových magnetiek si môžu deti vymýšľať vlastné príbehy o princeznách. 4 ilustrované dvojstrany s magnetickým podkladom 16 pestrých obrázkových magnetiek praktický uzatvárací obalKrátke texty a úlohy pri obrázkoch vedú deti od 4 rokov hravou formou k správnemu umiestneniu magnetiek.Upozornenie! Nevhodné pre deti do 3 rokov. Hrozí nebezpečenstvo udusenia v dôsledku prehltnutia malých dielov.

Skladom

11,54 €

Posledné kusy
Zvieratká z abecedy
Zvieratká z abecedy

Ivona Ďuričová

od 4 rokov. V knižke plnej veselých básničiek sa deti zoznámia s pruhovanou zebrou, s barančekom Neposedkom aj so žirafiačikom, čo ľúbi čokoládu, s pandami fešandami, so zatúlaným sloníkom a s inými zvieratkami. Na konci knižky sa všetky ukryli do hádaniek. Kto v nich zvieratká objaví, bude dobrý kamarát aj s ABECEDOU.

Skladom

9,60 €

Posledné kusy
Heidi
Heidi

Johanna Spyriová

od 6 rokov. Autorka Johanna Spyriová vytvorila známy príbeh o dievčatku Heidi, ku ktorému sa vracajú aj dnešné deti. Je to kniha o statočnosti, radosti a zmene plánov. Heidi má náročné detstvo. Po smrti jej rodičov si ju do starostlivosti vezme teta Dete a neskôr dedko vo švajčiarskych Alpách. Je to starší, zatrpknutý muž, ktorý žije v malej chalupe v horách. Ten má ale obavy, ako to s malým dievčatkom zvládne. Heidi je však veselá a veľmi nadšená z okolitej prírody a rýchlo si na seba zvyknú. Dokonca sa skamaráti s pastierikom Petrom. Po niekoľkých rokoch do chalúpky zavíta teta Dete, ktorá chce Heidi odniesť do bohatej frankfurtskej rodiny. Ako bude vyzerať život Heidi vo Frankfurte?

Skladom

12,51 €

Posledné kusy
Básničky z abecedy
Básničky z abecedy

Ivona Ďuričová

od 4 rokov. Pre milovníkov série Zábava s abecedou, ale aj pre nových malých čitateľov prichádzajú Básničky z abecedy. Ivona Ďuričová a Adrián Macho opäť potešia zvedavé deti, ktoré si vďaka tejto knižke hravou formou obľúbia abecedu. Naučiť sa každé jedno písmenko nie je ľahká úloha, ale s básničkami ide všetko ľahšie! Aby ste si abecedu naozaj zamilovali, siahnite aj po ostatných knihách z tejto série: môžete sa zoznámiť s veselými zvieratkami (Zvieratká z abecedy), vylúštiť tajomné hádanky (Hádanky z abecedy) alebo si podľa maľovaných obrázkov doplniť do textu slovo na každé písmenko (Písmenká z abecedy). Kniha je určená pre deti od 4 rokov. Štebotala lastovička, že je z teplých krajín späť. Vychová tu zo šesť detí, kým bude čas na odlet.

Skladom

9,60 €

Posledné kusy
Nie som žaba, pobozkaj ma!
Nie som žaba, pobozkaj ma!

Nastja Holtfreter

od 2 rokov. Chrabrý princ si raz na prechádzke len trochu zažartoval s čarodejnicou, no čo tá neurobila! Zakliala ho na žabu! Teraz je malý, zelený, musí jesť muchy a už vôbec nie je krásny. Aby sa znova premenil na princa, súrne potrebuje tvoju pomoc, malý čitateľ, a najmä tvoj čarovný bozk! Bude však jeden stačiť?Verše prebásnila Jana Kantorová-Báliková.

Skladom

6,69 €

Posledné kusy
Kniha s magnetkami: Dinosaury
Kniha s magnetkami: Dinosaury

Ako vyzeral nebezpečný Tyrannosaurus rex? Ktoré dinosaury žili vo vode? A čím sa živili lietajúce dinosaury? Pomocou 16 magnetiek si môžu deti vymýšľať vlastné príbehy o dinosauroch;4 ilustrované dvojstrany s magnetickým podkladom;16 pestrých obrázkových magnetiek;praktický uzatvárací obal; krátke texty a úlohy pri obrázkoch vedú deti od 4 rokov hravou formou k správnemu umiestneniu magnetiek.

Skladom

11,54 €

Zvieratká celého sveta
Zvieratká celého sveta

Camille Jourdy

Zvieratká celého sveta je detská knižka francúzskej autorky Camille Jourdy určená detičkám od troch rokov.V štyroch jednoducho písaných príbehoch sa vaši malí zvedavci oboznámia s rôznymi prostrediami, ktoré tvoria domov množstvu živočíchov. Postupne na základe príbehov a veľmi detailných ilustrácií spoznajú:Zvieratká na farmeZvieratká na savaneZvieratká v leseZvieratká na pólochVo všetkých príbehoch sa stretnete s trojicou kamarátov - s Lotkou, Alžbetkou a Artúrom, ktorí sa veľmi radi hrajú a do svojich hier zapájajú aj zvieratká. Vytvárajú tak spolu milé priateľské spoločenstvo, do ktorého bude chcieť patriť každé dieťa.Text knižky je písaný veľmi jednoduchou formou. Každá strana obsahuje len jednu alebo dve krátke vety. Celý dojem z čítania je však umocnený pôsobivými realistickými ilustráciami. Knihu si preto rýchlo zamilujú deti aj dospelí.

Skladom

11,54 €

Malé ženy
Malé ženy

Louisa May Alcottová

pre deti od 8 rokov. Malé ženy je klasický román prerozprávaný pre deti, ktorého autorkou ja známa spisovateľka Louisa May Alcottová. V knihe spoznáte štyri sestry: plachú Beth, pokojnú Meg, opovážlivú Amy a dobrodružnú Jo. Mamička a jej štyri dcéry pritom ako čakajú na návrat svojho otecka z vojny si prechádzajú každodennými starosťami, ale aj radosťami. Zažívajú pri tom aj nevídané dobrodružstvá, pri ktorých sa určite zabavíte a zasmejete. S hlavnými hrdinkami prežijete aj ich bolestné chvíľky a uvidíte neskutočnú súdržnosť sestier. Kniha je doplnená o krásne ilustrácie, aby ste si ľahšie vedeli predstaviť napr. aj to, ako sa dajú plniť sny.

Vypredané

11,54 €

Moja vianočná knižka
Moja vianočná knižka

Stanka Preclíková Wűrfl

pre deti od 3 rokov. S veľkým citom vytvorená knižka o Vianociach a o veciach, ktoré k nim neodmysliteľne patria. Je plná prekrásnych obrázkov, príbehov, básničiek i pesničiek a jej hlavnými hrdinami sú zväčša deti. Niektoré sú poslušné, iné menej, ale všetky bez rozdielu sa tešia na Vianoce a, samozrejme, na darčeky. Vianoce však nie sú len o darčekoch. Tento čarovný čas je najmä o rozdávaní lásky a o spoločne prežitých chvíľach s najbližšími, napríklad aj pri knižke, ktorá vyčarí iskierky radosti v detských očkách. Vychádza už v treťom vydaní.

Vypredané

8,68 €

Kniha s magnetkami: Naši hasiči
Kniha s magnetkami: Naši hasiči

Zábavné učenie so 16 magnetkami. Spúšťa sa siréna a hasiči vyrážajú na miesto požiaru. V hasičských autách nájdu všetko, čo potrebujú k svojej práci. Pridaj sa k nim a pomôž im zvládnuť všetky úlohy počas dramatických výjazdov. Pomocou 16 farebných obrázkových magnetiek si môžu deti vymýšľať vlastné príbehy o hasičoch. 5 ilustrovaných scén s magnetickým podkladom 16 pestrých obrázkových magnetiek praktický uzatvárací obalKrátke texty a úlohy pri obrázkoch vedú deti od 4 rokov hravou formou k správnemu umiestneniu magnetiek.

Vypredané

11,54 €

Tajný vianočný hosť
Tajný vianočný hosť

Annette Amrheinová; Sabine Straubová

Či tomu veríte alebo nie, je tu niekto, kto ešte nikdy neoslavoval Vianoce. Nikdy nezažil radosť z ligotajúceho sa vianočného stromčeka a nepomaškrtil si na chutných dobrotách z vianočého stola. Šlo o obyvateľa lesa - medveďa, ktorý Vianoce stále prespal. Na zimný spánok sa však chystal tak dlho, že nadišiel Štedrý večer. Vyzdobil svoju jaskyňu, prichystal jedlo a všetkých obyvateľov lesa pozval na spoločnú hostinu. No napriek tomu všetkému ostal sám. A vôbec nevedel prečo. Všetko však zmenilo stretnutie s malou, vystrašenou veveričkou...Kniha je vhodná pre deti od 3 rokov.

Vypredané

7,66 €

Biblické príbehy pre neveriace deti
Biblické príbehy pre neveriace deti

Martin Vopěnka

pre deti od 12 rokov. Farebná kniha Biblické príbehy pre neveriace deti je plná biblických príbehov, ktoré veľmi jasne a stručne opisujú význam a pozadie udalostí v Svätom písme. Mladý čitateľ sa môže zahĺbiť do vyše stovky príbehov sprevádzaných farebnými ilustráciami. Spozná jednotlivé biblické postavy, historické pozadie mnohých udalostí a priblíži sa taktiež mentalite vtedajšieho sveta, vďaka čomu bude môcť lepšie porozumieť posolstvu Božieho slova.Autor Martin Vopěnka texty postavil na vysokej zrozumiteľnosti, vďaka čomu je titul vhodný aj pre ľudí, ktorí sa doposiaľ s Bibliou nestretli.

Vypredané

9,60 €

Učíme sa slušne správať: Doma
Učíme sa slušne správať: Doma

Nathalie Bélineau; Émile Beaumont

pre deti od 3 rokov. Detská knižka Učíme sa slušne správať: Doma obsahuje na každej farebnej dvojstránke scénku z bežného života. Ja ľavej strane je zobrazené a popísané, ako sa nepatrí správať a na pravej strane je uvedený opak - čo sa smie robiť.

Vypredané

6,69 €

Zverolekárka Katka a jej zázračný kufrík
Zverolekárka Katka a jej zázračný kufrík

Deborah Allwright; Miriam Moss

pre deti od 3 rokov. Zverolekárka Katka a jej zázračný kufrík je interaktívna kniha, v ktorej sa Katka hrá na zverolekárku. Katka rieši zdravotné problémy zvieratiek a deti jej pritom môžu pomáhať. Katka ma totiž v knihe zázračný kufrík, z ktorého jej deti pomôžu vybrať napríklad medicínu pre pelikána. Tak poďte zistiť ako treba vyliečiť aj ľadového medveďa, či krokodíla.

Vypredané

11,54 €

Učíme sa slušne správať: V spoločnosti
Učíme sa slušne správať: V spoločnosti

Nathalie Bélineau; Émile Beaumont

pre deti od 3 rokov. Čo sa smie a čo sa nesmie v spoločnosti? Kniha Učíme sa slušne správať: V spoločnosti je vynikajúcim pomocníkom, ktorý spolu s ilustráciami pomôže rodičom a vychovávateľom zábavnou formou ukázať menším deťom, čo sa patrí a čo už je v spoločnosti neprípustné.

Vypredané

6,69 €

Kniha s magnetkami: Malý krtko
Kniha s magnetkami: Malý krtko

Zdeněk Miler

Malý krtko má vždy dobrú náladu. Najradšej je vonku na veľkej lúke. Choď tam s ním a stretni sa s ježkom, zajačikom, myškou a mnohými ďalšími kamarátmi!Šestnásť farebných obrázkových magnetiek pomáha deťom vytvárať vlastné príbehy s malým krtkom. 4 s láskou ilustrované scény s magnetickým prichytením 16 pestrých obrázkových magnetiek na priloženie praktické uloženie v uzatváracom obaleKrátke texty a úlohy v obrázku poskytujú deťom od 4 rokov cenné rady, kam magnetky správne uložiť.

Vypredané

11,54 €

Knižka pre (ne)poslušné deti
Knižka pre (ne)poslušné deti

Miro Jaroš

Knižka pre (ne)poslušné deti je pekná ilutrovaná detská knižka pre všetky deti, ktoré si radi zaspievajú s Mirom Jarošom, a zároveň sa zabavia aj iným spôsobom.V knihe nájdete texty piesní:Na tom našom dvore,Do lesa,Tobogan,Planéty,Strašidlá.Obrázky plné milých detailov a podnetov na hravé poznávanie iste oslovia každého malého zvedavca. Okrem textov piesní v knihe nájdete aj rôzne otázky, na ktoré je potrebné nájsť na stránkach knihy správnu odpoveď.

Vypredané

9,60 €

Tešíme sa na Ježiška
Tešíme sa na Ježiška

Miro Jaroš

Vianočné príbehy pre celú rodinu. Skôr než dopadnú na zem prvé snehové vločky, skôr než si pred Mikulášom dáte topánočky do okna a napíšete list Ježiškovi, zoberiem vás na cestu za najväčším vianočným darom! Vydáme sa do malej dedinky, v ktorej bývajú naši kamaráti z knižky - Lujza a Max. Spolu s nimi ho do Vianoc musíme nájsť! Ste zvedaví, čo to je? Stačí otvoriť túto knižku. Zima sa už začína, je najvyšší čas!

Vypredané

9,60 €

Do školy sa teším + CD
Do školy sa teším + CD

Miro Jaroš

Pre deti od 5 rokov. Milí škôlkari, čoskoro pôjdete prvýkrát do školy. Poďte sa pozrieť, ako to v nej vyzerá, a zaspievajte si pesničku s Mirom Jarošom!

Vypredané

5,34 €

Pesničkový neposlušník 1 +CD
Pesničkový neposlušník 1 +CD

Miro Jaroš

Pre deti od 3 rokov. Miro ťa naučí, ako vstávať ráno s úsmevom, ako si poupratovať hračky a čo všetko robia poslušné deti. Zaspievajte si pritom spolu!

Vypredané

7,66 €

1 z 2
logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Tatiana, pred 1 dňom

Bohatý výber vzácnej literatúry a doplnkových predmetov a k tomu spoľahlivý nákup a expresné doručenie. Odporúčam všetkým...

userAvatar

Daniela, pred 2 dňami

Spokojnosť, všetko Super. Vďaka.

userAvatar

Martin, pred 2 dňami

ochota a flexibilita

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk