Doručujeme! Dodacie lehoty však môžu byť posunuté kvôli vyťaženosti kuriérov. Odporúčame platbu vopred a doručenie na adresu. Ak môžete, zostaňte doma.

Zachej.sk - kresťanské kníhkupectvo

je tá nenápadná náboženská predajňa na rohu námestia. Útulný malinký obchod s charakterom - nedostanete tu síce kávu a koláčiky ako niekde v hypercentre, no objavíte tituly aké inde nie, hneď si vás pamätajú po mene, a zo skladu vám vyčarujú čokoľvek. Je to presne to kníhkupectvo s preplnenými policami, len dnes sa už volá internetové, prípadne e-shop. A všetko beží online, aj zázraky.

Najpredávanejšie za posledných 30 dní

zobraziť všetky
Ľudmila Čekanová (1 recenzií)
07.04. 2020

Úžasná kniha! Nečítala som ju, ale počúvala v čítaniach na pokračovanie v rádiu Lumen. Veľmi hlboké myšlienky a naozaj reálne opísaná postava Petra, jeho reakcie, ale tiež láska k Ježišovi. Ďakujem!

František Sirovič
skladom
3,88 €
Lea (2 recenzií)
07.04. 2020

Všetky diela o bl. Anne Kataríne a jej víziách sa veľmi dobre čítajú, sú autentické a obohacujúce.

Anna Katarína Emmerichová
skladom
7,83 €
overený zákazník
06.04. 2020

Naozaj veľmi pekný obraz.

Zachej.sk na Facebooku

pridajte sa k nám!

Kresťanské kníhkupectvo Zachej.sk by sme nerozbehli bez niekoľkých krokov do tmy. Náboženský e-shop si totiž nevystačí s obchodnou stratégiou a overenými praktikami. Potrebuje veľký sen, a potrebuje Božie vedenie, v malých dávkach milosti vždy na každý deň. A samozrejme potrebuje vás. Bez spojení a vzťahov neprežije žiaden obchod, a ten internetový obzvlášť. Možno sa vám zdá, že ste len adresátmi balíčkov z nášho e-shopu. V skutočnosti ste pre nás svedkami vízie a zároveň materiálom, z ktorého je ušitá.

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.