Knihy od: Ben Carson • Zachej.sk

Ben Carson

(1 produkt)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Audiokniha
Audiokniha: Zlaté ruky
Audiokniha: Zlaté ruky

Cecil Murphey; Ben Carson

Ak sa niekto narodí v černošskom gete, vyrastá v neúplnej rodine a v škole ho považujú za jedného z najhorších, potom asi nie je ťažké predstaviť si, „čo asi z toho dieťaťa bude“. Na začiatku Ben Carson – chlapec bez perspektívy, ktorý nevie, či nájde v živote zmysluplné uplatnenie. Na konci Ben Carson – známa kapacita v odbore neurochirurgia, muž z novinových titulkov, ktorý prináša nádej mnohým pacientom a ich blízkym…Skutočný príbeh interpretuje Ivo Gogál. Obsah: "Zbohom, otec!" Sama a odvážna V ôsmich rokoch Nádej 1. Nádej 2. Veľký problém jedného chlapca Zúrivec Úspešný študent Kam do školy? Zmena pravidiel Vážna známosť 1. Vážna známosť 2. Krok vpred Konečne lekárom Rok v Austrálii Maranda Úspech, alebo prehra? 1. časť Úspech, alebo prehra? 2. časť Malá Beth Tri deti Craig a Susan 1. Craig a Susan 2. Siamské dvojčatá Dni napätia Rodina

Ihneď na stiahnutie
-15%

7,97 €

Zlaté ruky
Zlaté ruky

Ben Carson; Cecil Murphey

Príbeh Bena Carsona. Ak sa niekto narodí v černošskom gete, vyrastá v neúplnej rodine a v škole ho považujú za jedného z najhorších, potom asi nie je ťažké predstaviť si, „čo asi z toho dieťaťa bude“. Život však niekedy prináša nečakané rozuzlenia. O tom hovorí aj príbeh s príznačným názvom „Zlaté ruky“, ktorými bol obdarovaný dnes už svetoznámy neurochirurg. Na začiatku je to Ben Carson – chlapec bez perspektívy, ktorý nevie, či nájde v živote zmysluplné uplatnenie. Na konci je to tiež Ben Carson – ale už ako známa kapacita v odbore neurochirurgia, muž z novinových titulkov, ktorý prináša nádej mnohým svojim pacientom a ich blízkym.Zlaté ruky, to je príbeh chlapca, ktorý má mnoho snov, ale ešte viac problémov – so školou, spolužiakmi, so svojím okolím, sám so sebou. Zároveň je to tiež príbeh muža, u ktorého sa odvaha snúbi s vytrvalosťou, skromnosťou a súcitom. Čitateľ sa spolu s autorom dostáva nielen do svojrázneho chlapčenského a neskôr i študentského sveta, ale sčasti aj do prostredia významnej neurochirurgickej kliniky – Hopkinsovho centra – kde v tichu operačných sál ožívajú mnohé stratené nádeje. Carsonovo životopisné rozprávanie poskytuje aj priestor na uvažovanie a inšpiráciu zvlášť mladým ľuďom.

Vypredané

7,28 €

Širšie súvislosti
Širšie súvislosti

Ben Carson; Gregg Lewis

Alebo čo je v živote skutočne dôležité. Som len chirurg, ktorý sa špecializuje na operácie mozgu. Nemôžem vedieť všetko. Som rád, že ani nemusím, pretože som pochopil niečo z múdrosti kráľa Šalamúna, ktorý napísal: „Dôveruj celým srdcom Hospodinovi a nespoliehaj sa na svoj rozum. na všetkých svojich cestách ho poznávaj a on sám ti urovná chodníky. “ (Príslovia 3,5. 6)Inak povedané, musíme si uvedomiť, že Boh má situáciu pod kontrolou. Na nás je, aby sme sa snažili poznávať jeho vôľu a chápať jeho pohľad na veci tým, že budeme rozvíjať vzťah s ním a poznávať ho prostredníctvom jeho Slova. Nakoľko sa nám podarí uvidieť svet jeho očami lásky a súcitu, natoľko uvidíme seba v správnom svetle a pochopíme, že v jeho plánoch máme svoje miesto. Potom, jedine potom budeme schopní skutočne vnímať ŠIRŠIE SÚVISLOSTI.

Vypredané

7,76 €

6 CD - Zlaté ruky
6 CD - Zlaté ruky

Ben Carson; Cecil Murphey

Ak sa niekto narodí v černošskom gete, vyrastá v neúplnej rodine a v škole ho považujú za jedného z najhorších, potom asi nie je ťažké predstaviť si, „čo asi z toho dieťaťa bude“. Život však niekedy prináša nečakané rozuzlenia. Na začiatku Ben Carson – chlapec bez perspektívy, ktorý nevie, či nájde v živote zmysluplné uplatnenie. Na konci Ben Carson – známa kapacita v odbore neurochirurgia, muž z novinových titulkov, ktorý prináša nádej mnohým pacientom a ich blízkym. Skutočný príbeh interpretuje Ivo Gogál a Ľudmila Mandžárová.Celkový čas: 451 min.Balenie obsahuje 6 CD.Titul je dostupný aj v printovej verzii Zlaté ruky (2012).

Vypredané

16,10 €

CD - Zlaté ruky
CD - Zlaté ruky

Ben Carson; Cecil Murphey

mp3. Ak sa niekto narodí v černošskom gete, vyrastá v neúplnej rodine a v škole ho považujú za jedného z najhorších, potom asi nie je ťažké predstaviť si, „čo asi z toho dieťaťa bude“. Život však niekedy prináša nečakané rozuzlenia. Na začiatku Ben Carson – chlapec bez perspektívy, ktorý nevie, či nájde v živote zmysluplné uplatnenie. Na konci Ben Carson – známa kapacita v odbore neurochirurgia, muž z novinových titulkov, ktorý prináša nádej mnohým pacientom a ich blízkym.Skutočný príbeh interpretuje Ivo Gogál a Ľudmila Mandžárová.Celkový čas: 451 min.Titul je dostupný aj v printovej verzii Zlaté ruky (2012).

Vypredané

11,25 €

Zlaté ruce
Zlaté ruce

Ben Carson; Cecil Murphey

Příběh Bena Carsona. Kniha Zlaté ruce líčí životní osudy kluka, který má spoustu snů, ale ještě víc problémů - se školou a spolužáky, se svým okolím, sám se sebou. Zároveň je to ale i příběh muže, jež se vypracoval z outsidera na přednostu neurochirurgie Fakultní nemocnice Univerzity Johna Hopkinse. Autor v knize vypráví o svém dětství, studiu, ale z části popisuje i prostředí věhlasné kliniky, kde v tichu operačních sálů ožívají mnohdy ztracené naděje.

Vypredané

7,47 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Poštovné zadarmo nad 39 €

Zákazníci nám píšu:

Viac hodnotení
user avatar

Tak s takouto pružnosťou a rýchlosťou som sa ešte nestretla! Som nadšená! Veľmi sa teším na knihy. Budem u Vás nakupovať. Ponúkate zľavy na nákup.

Katarína

99 % zákazníkov <br/> nás odporúča

99 % zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2023 Zachej.sk