Zachej.sk Zoznam autorov Francine Riversová

Francine Riversová

(43 produktov) Zobrazujem 1 - 36 výsledkov z 43 produktov
strana: 1 z 2 Ďalej
Francine Riversová

Americká autorka Francine Riversová začala svoju literárnu kariéru na univerzite v Nevade Reno, kde získala diplom za angličtinu a žurnalistiku. Od roku 1976 do roku 1985 zažívala úspešnú spisovateľskú kariéru v komerčnom žánri a jej knihy boli nominované na niekoľko ocenení. Hoci Francine vyrastala vo veriacej rodine, nikdy sa skutočne nestretla s Kristom. Táto zásadná zmena v jej živote nastala až neskôr, keď už bola manželka a matka troch detí a známa autorka románov.
Krátko po svojom duchovnom prerode napísala knihu Vykúpená láska, ako svoje vyznanie viery. Táto kniha sa považuje za klasické delo kresťanskej beletrie a svoje postavenie v rebríčku najpredávanejších kresťanských kníh si udržala takmer 10 rokov.
Autorku tento úspech úprimne potešil a inšpiroval k napísaniu ďalších 20 románov s kresťanskou tematikou. Všetky sa stali bestsellermi.
Francine Riversová a jej manžel žijú v Kalifornii a tešia sa z času, ktorý môžu tráviť spolu so svojimi deťmi a využívajú každú možnosť, na to, aby boli aj so svojimi piatimi vnúčatami.


strana: 1 z 2

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.