Gary Thomas

(0 produktov)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Posvätné manželstvo
Posvätné manželstvo

Gary Thomas

Čo ak je Božím zámerom, aby sme boli v manželstve nielen šťastní, ale najmä svätí?. Vaše manželstvo je viac než len posvätný zväzok s iným človekom. Je to vzťah stvorený na to, aby sme mohli viac spoznať Boha, naučiť sa mu dôverovať a hlbšie ho milovať . Na tému budovania manželstva vašich snov bolo napísaných už množstvo kníh. Ale čo ak Boh v prvom rade stvoril manželstvo nie preto, aby sme boli šťastní, ale aby sme boli... svätí? A čo ak naše vzťahy nie sú až tak o nás a našich partneroch, ale o nás a Bohu? Všetko čo sa týka manželstva - všetko - je naplnené prorockým potenciálom a s potenciálom objavovať a odhaľovať Kristov charakter. Rešpekt s akým pristupujete k svojmu partnerovi, odpustenie, ktoré pokorne hľadáte a nachádzate, extázy, bázeň a číra radosť z milovania, príbeh, ktorý so svojim partnerom vytvárate - v týchto a v mnohých ďalších aspektoch vášho manželstva odkrýva Posvätné manželstvo tajomstvo Božieho ohromného zámeru s našimi vzťahmi. Táto kniha môže veľmi viditeľne zmeniť to, ako sa dívate a ako vidíte svoje manželstvo a určite zmení aj vás. Či už je vaše manželstvo radostné, alebo náročné, vždy sa môže stať bránou k bližšiemu vzťahu s Bohom a k spirituálnej integrite, ktorá - tak ako soľ, ochucuje svet okolo nás.Recenzia Posvätné manželstvo na stránke Blog.Zachej.sk

Vypredané

14,45 €

E-kniha
E-kniha: Posvätné manželstvo
E-kniha: Posvätné manželstvo

Gary Thomas

Čo ak je Božím zámerom, aby sme boli v manželstve nielen šťastní, ale najmä svätí?. Biblický manželský poradca.Thomas Gary je presvedčený, že manželstvo je viac ako posvätná zmluva medzi dvoma ľuďmi. Je to duševná hodnota, ktorá nám pomáha, aby sme lepšie spoznali Boha, dôverovali mu a vrúcne ho milovali. Je nespočetné množstvo kníh, ktoré sa zaoberajú tým, ako sa dopracovať k vysnívanému a šťastnému manželstvu. Posvätné manželstvo je iné, kladie dôraz na vnútorné hodnoty a ako v manželstve prehĺbiť svoj osobný vzťah s Bohom. Podľa autora je manželstvo pozvanie nielen k šťastiu, ale aj k svätosti, pretože nás učí láske a úcte k druhým. Je živnou pôdou pre dobrú modlitbu, ale odhaľuje aj naše hriechy. Vedie nás k tomu, aby sme odpúšťali, zdokonaľovali sa vo vytrvalosti a slúžili svojmu partnerovi. Manželstvo nám pomáha vnímať Božiu prítomnosť, prehlbovať duchovné poslanie a zmysel života. Kniha Garyho Thomasa je povzbudzujúca, hlboká a skutočne úderná. Autor v nej uvádza množstvo manželských príbehov, biblických citátov a praktických skúseností zo svojho života. V každej kapitole nájdeme množstvo nových a podnetných myšlienok pre páry, ktoré bojujú s manželskou krízou.

Vypredané
-27%

10,90 €

E-kniha
E-kniha: Posvátnost manželství
E-kniha: Posvátnost manželství

Gary Thomas

Co když Bůh zamýšlel manželství spíše jako cestu ke svatosti než ke štěstí?. Vaše manželství je víc než jen posvátná smlouva mezi dvěma partnery. Je to duchovní cesta, na níž můžete lépe poznávat Boha a učit se mu víc důvěřovat a hlouběji ho milovat. Kniha není návodem na to, jak budovat lepší manželství; ukazuje cestu, jak vám manželství může pomoci prohloubit vztah s Bohem. Od praktikování odpuštění přes extázi manželské intimity k posvátnému příběhu, který svým společným životem píšete – všechno v manželství skrývá potenciál k objevování Kristovy podoby a k jejímu zjevování světu. Ať už je vaše manželství radostné, nebo náročné, může být v každém případě vstupní branou k životu v důvěrnějším vztahu s Bohem. Tato publikace dost možná výrazně změní váš manželský život.

Vypredané
-51%

5,79 €

Posvátné stezky
Posvátné stezky

Gary Thomas

Devět duchodních temperamentú – jejich silné a slabé stránky. Je zcela běžné a přirozené, že se v církvi setkáváme s lidmi odlišného duchovního založení a temperamentu. Problém vyvstává v okamžiku, kdy vlastní typ zbožnosti upřednostňujeme a prosazujeme jako ten jediný možný a správný, aniž bychom se seznámili s čímkoli odlišným.Užitečnou pomocí v bourání přesudků nám může být práce Garyho Thomase, která popisuje devět různých duchovních temperamentů, s nimiž se můžeme setkat v církvi – jejich rysy, silné a slabé stránky. Je nanejvýš pravděpodobné, že v jednom či více temperamentech poznáte sami sebe a také způsob, kterým nejpřirozeněji vyjadřujete svůj vztah k Ježíši Kristu.A ať už půjde o jeden temperament či jejich směsici, nejedná se v žádném případě o „náhodu“. Vaše založení je totiž dáno samotným Stvořitelem, jenž vás stvořil s určitým a jedinečným záměrem. Posvátné stezky vám mohou pomoci najít cestu vyjádření svého vztahu k Bohu. Cestu, která vám může přinést osobní růst a větší porozumění druhým lidem.

Vypredané

10,46 €

Posvátnost manželství
Posvátnost manželství

Gary Thomas

Co když Bůh zamýšlel manželství spíše jako cestu ke svatosti než ke štěstí?. Titul vyšiel aj v slovenčine: Posvätné manželstvo (2016).Vaše manželství je víc než jen posvátná smlouva mezi dvěma partnery. Je to duchovní cesta, na níž můžete lépe poznávat Boha a učit se mu víc důvěřovat a hlouběji ho milovat.Kniha není návodem na to, jak budovat lepší manželství; ukazuje cestu, jak vám manželství může pomoci prohloubit vztah s Bohem. Od praktikování odpuštění přes extázi manželské intimity k posvátnému příběhu, který svým společným životem píšete - všechno v manželství skrývá potenciál k objevování Kristovy podoby a k jejímu zjevování světu.Ať už je vaše manželství radostné, nebo náročné, může být v každém případě vstupní branou k životu v důvěrnějším vztahu s Bohem. Tato publikace dost možná výrazně změní váš manželský život.

Vypredané

13,29 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Daniela, pred týždňom

rychle vybavenie

userAvatar

Vera, pred týždňom

Objednavka byla velice brzy do zahranici v poradku dorucena. Moc dekuji, priste budu opet objednavat. Vera Lick Nemecko

userAvatar

Lucia, pred týždňom

dobierka bola doručená, krásne zabalená, prakticky do dvoch dní. Opakovaná spokojnosť.

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2023 Zachej.sk