Oznam: 29. júla až 2. augusta 2024 máme INVENTÚRU. E-knihy a audioknihy posielame bez obmedzenia, ostatné budeme postupne odosielať od pondelka 5. augusta 2024.

kolektív

(3 produkty)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Biblia s kovovými rožkami
Biblia s kovovými rožkami

kolektív

Starý zákon a Nový zákon. Biblia je jedna z najčítanejších, najvplyvnejších a aj najpredávanejších kníh ľudstva. Rodinná kronika v úvode knihy robí z tejto Biblie výnimočný dar, ktorý sa bude dediť z pokolenia na pokolenie. Obsahuje perorytecké ilustrácie a text Písma je v rímskokatolíckom preklade.Na našom blogu si môžete prečítať recenziu na Bibliu s kovovými rožkami.

Skladom

57,23 €

E-kniha
E-kniha: iMama
E-kniha: iMama

Jana Šimkovičová; Palo Hlubina; kolektív

Aj vy riešite, ako zladiť prácu, rodinu a koníčky? Prečítajte si príbehy žien, ktorým sa to podarilo.V knihe iMAMA nájdete skutočné motivačné príbehy, aj množstvo užitočných rád a tipov. Rovnováhu medzi prácou a rodinou nájdete ľahšie, keď uvidíte, že v tom nie ste sama. Prečítajte si, ako tieto inšpiratívne ženy popri deťoch zvládli (a dokážete to aj vy): Vybudovať eventovú agentúruZaložiť škôlkuViesť internetový portálPrevádzkovať reštauráciuOtvoriť kozmetický salónVyrábať raw koláčePredávať pokreslené teniskyNatáčať videá do celého svetaStať sa obľúbenou detskou lekárkouPísať úspešné knihyProdukovať oceňované dokumentyModerovať v televíziiManažovať oddelenie vo veľkej firme. ... a pri tom všetkom byť stále ženou a milujúcou matkou.Okrem toho v knihe iMAMA nájdete aj tieto overené rady a tipy: Ako si vybudovať sebaláskuAký vplyv má vaša pohoda na dieťa a rodinuČo robiť, ak chcete začať blogovať či podnikaťAko sa zbaviť kruhov pod očamiAko sa správne predať a odprezentovaťČo robiť, ak vám zostalo bruško po pôrode. ... a taktiež ďalších minimálne 7 tipov, ako sa pri tom všetkom nezblázniťKu knihe iMAMA dostanete taktiež odpovede na 10 najčastejších otázok týkajúcich sa chudnutia a spevnenia tela (nielen) po pôrode.

Ihneď na stiahnutie
-33%

11,95 €

E-kniha
E-kniha: Stratégie tvorby bezpečnej školy
E-kniha: Stratégie tvorby bezpečnej školy

Jana Hanuliaková; kolektív

Publikácia reflektuje na aktuálnu problematiku súčasnej pedagogickej praxe, ktorou je agresívne správania detí a mládeže. Primárne sa orientuje na výchovné aspekty prevencie prostredníctvom prosociálnej, osobnostnej a sociálnej výchovy, na výchovu k hodnotám a tradíciám. Súčasťou textu sú konkrétne návrhy ako eliminovať agresivitu u žiakov, kyberšikanovanie a praktické ukážky, metodické postupy realizácie programov pri prevencii sociálno-patologických javov.

Ihneď na stiahnutie

7,50 €

Svätá Biblia - Roháčkov preklad
Svätá Biblia - Roháčkov preklad

kolektív

z pôvodných jazykov preložil prof. Jozef Roháček. Svätú Bibliu preložil z pôvodných jazykov prof. Jozef Roháček. Text je podľa druhého revidovaného vydania z roku 1969. Okrem biblických textov, ktoré profesor Roháček preložil z pôvodných jazykov (Starý zákon z hebrejčiny a aramejčiny, Nový zákon z gréčtiny), sa tu nachádzajú farebné biblické mapy a prehľad mesiacov, váh, mier a mincí používaných v biblických časoch. Odporúčame Vám: Jazykový sprievodca Roháčkovým prekladom Novej zmluvy.Obal na túto bibliu nájdete tu: Obal na sväté písmo (polopriehľadný).

Vypredané

22,12 €

Svätá Biblia - Roháček, rodinný formát - čierna
Svätá Biblia - Roháček, rodinný formát - čierna

kolektív

Svätú Bibliu preložil z pôvodných jazykov prof. Jozef Roháček. Text je podľa druhého revidovaného vydania z roku 1969. Titul obsahuje 1351 strán s farebnými biblickými mapami v prílohe. Tmavomodrý obal so zlatorezom, biblia má dve stužky - záložky. Odporúčame Vám: Jazykový sprievodca Roháčkovým prekladom Novej zmluvy.

Vypredané

33,95 €

CD: Biblické príbehy 6
CD: Biblické príbehy 6

kolektív

mp3. Po piatich sériách staro zmluvných rozhlasových Biblických príbehov sme sa ocitli na začiatku Novej zmluvy. Pred nami je 36 dramatických príbehov nielen z obdobia Ježišovho života tu na zemi ale aj rozprávanie o šírení kresťanstva po jeho odchode do neba.Prvé príbehy 6. série prinášajú jednu z najznámejších a najrozšírenejších udalostí histórie, neustále opakovanú a pripomínanú celými generáciami a to už od dôb, kedy sa udiala. Je to správa o narodení Mesiáša, Spasiteľa sveta v skromnej maštali v malom mestečku Betlehem.Aj keď sa z jeho príchodu spolu s anjelmi tešili len obyčajní, chudobní pastieri a neskôr cudzinci z Východu. Jeho život a dotyky plné lásky mali nielen navždy zmeniť beh ľudských dejín, ale tiež ukázať všetkým aký úžasný je Boh, ktorý všetko stvoril. V prvej novo zmluvnej sérii budeme tiež počuť príbeh o začiatku Ježišovej služby. O tom, ako si vybral učeníkov, ale tiež o tom, ako piatimi chlebmi a dvoma rybičkami nasýtil obrovský zástup.OBSAH: Mária z Nazareta; Narodený s hviezdou; Kráľ rastie; Hlas na púšti; V Jeruzaleme; Radosť v Galilei; Bublajúca voda; Cesta ku šťastiu; Najväčší zázrak; Zajatec v púštnej cele; V búrke; Chlapčekov obed a rybár, ktorý nevedel plávať.

Vypredané

4,37 €

Biblia (v hnedom prevedení, SSV)
Biblia (v hnedom prevedení, SSV)

kolektív

Je Vaším každodenným sprievodcom?Chcete ju darovať?Alebo si jednoducho myslíte, že patrí do každej knižnice?Nech už hľadáte Bibliu na všedný, alebo sviatočný deň, na štúdium, alebo meditáciu, toto mimoriadne pekné katolícke vydanie určite splní Vaše očakávania.K dispozícii je aj obal na túto Bibliu, alebo iný: Obal na Bibliu (tmavomodrý, tmavozelený).

Vypredané

33,00 €

CD: Biblické príbehy 1
CD: Biblické príbehy 1

kolektív

mp3. Prvá séria 12 rozhlasových hier pre deti a mládež. Moderné spracovanie v kombinácii s pôvodnými biblickými príbehmi zo Starého zákona je pútavé a zároveň poučné nielen pre mládež ale aj pre dospelých. Originálna hudba a ruchy výborne dotvárajú atmosféru príbehov.Obsah:Adam a Eva (24′)Kain a Ábel / Muž, ktorý uveril Božím slovám 1. (30′)Muž, ktorý uveril Božím slovám 2. (29′)Chrámová veža (24′)Povolanie Abrama (25′)Traja záhadní cudzinci (30′)Sodoma (30′)Najťažšia skúška (28′)Nezvyčajný príbeh lásky (28′)Odlišné dvojčatá (30′)Podvádzal a nakoniec bol podvedený (27′)Záhada zmiznutých modiel (25′)

Vypredané

4,37 €

8CD: Biblické príbehy (1-8 megapack)
8CD: Biblické príbehy (1-8 megapack)

kolektív

mp3. Prichádzame s výhodnou ponukou! Megapack obsahuje všetkých 96 príbehov úspešnej série rozhlasových hier pre deti a mládež. Viac ako 41 hodín počúvania na 8 CD-ROM (mp3) so zľavou až 38%.

Vypredané

27,16 €

CD: Biblické príbehy 7
CD: Biblické príbehy 7

kolektív

mp3. Určite ste strávili spolu s vašimi deťmi krásne chvíle pri počúvaní príbehov o Ježišovi a jeho učeníkoch. Ponúkame vám ďalšie pokračovanie. A prezradíme, že aj tieto príbehy budú poučné, zaujímavé a nebude chýbať ani napätie. Možno sa aj vy spolu s chlapcami Tomášom a Jesem opýtate, ako je možné, že kňazi a farizeji sa netešia z príchodu očakávaného Mesiáša.Ich odmietnutie nakoniec prepukne do otvorenej nenávisti, ktorá ukončí Ježišov život na Golgote. Ale táto smutná a beznádejná situácia trvá len krátko. Pretože Ježiš po troch vstal ako víťaz. Aj vy môžete prežiť s učeníkmi radosť zo stretnutia so svojím Majstrom, môžete počúvať jeho posledné slová povzbudenia a v nádeji očakávať jeho druhý príchod.Celkový čas: 321 min.

Vypredané

4,37 €

CD: Biblické príbehy 2
CD: Biblické príbehy 2

kolektív

mp3. Druhé pokračovanie obľúbeného seriálu rozhlasových hier pre deti a mládež obsahuje ďalších 12 starozmluvných príbehov. Prežijeme radostné stretnutie Jákoba a Ezaua, v niekoľkých príbehoch sa stretneme s Jozefom a potom spolu s Mojžišom vyvedieme izraelských otrokov z Egypta. Posledný príbeh nás privádza pod horu Sinaj, kde Boh prostredníctvom 10 prikázaní učí svoj ľud žiť na slobode.Celkový čas: 325 min.

Vypredané

4,37 €

CD: Biblické príbehy 3
CD: Biblické príbehy 3

kolektív

mp3. Tretie pokračovanie pútavej relácie pre deti a mládež. A nie len pre nich, aj dospelí si pochvaľujú! Moderná hudba, autentická zvuková kulisa a k tomu zaujímavý, miestami napínavý dej. To všetko môžete prežiť pri sledovaní životných príbehov Mojžiša, Jozuu, Samsona, Rút a mladého Samuela.Dvanásť starozákonných príbehov ožíva nielen ako učebnica histórie, ale sú aplikačne spracované pre dnešnú spoločnosť.Obsah: Miriam – významná žena (28′) Najtrpezlivejší muž na svete (31′) Neverný prorok 1 (28′) Neverný prorok 2 (28′) Zlodej, ktorý porazil armádu (28′) Najdlhší deň v dejinách (27′) Mocný Gideón (28′) Víťaz nad víťazmi (29′) Príbeh o Rút (29′) Nehodní synovia (30′) Najmladší služobník v chráme (29′) Dve bitky pri Aféku (27′).

Vypredané

4,37 €

Sväté písmo
Sväté písmo

kolektív

Katolícky preklad Starého a Nového zákona. Nech už hľadáte Bibliu na všedný, alebo sviatočný deň, na štúdium, alebo meditáciu, toto mimoriadne pekné katolícke vydanie určite splní Vaše očakávania.

Vypredané

17,00 €

Nová Zmluva a Žalmy
Nová Zmluva a Žalmy

kolektív

Evanjelický preklad. Dlho očakávané znovuvydanie Novej zmluvy a Žalmov v pevnej väzbe s chronologickými tabuľkami a mapami. Nová zmluva a Žalmy sú vytlačené na tenkom hodvábnom papieri s dvoma lacetkami.

Vypredané

7,47 €

Biblia ekumenická bez deuterokánonických kníh pre mladých, vrecková
Biblia ekumenická bez deuterokánonických kníh pre mladých, vrecková

kolektív

Ekumenická Biblia bez deuterokánonických kníh. Obsahuje farebné biblické mapy.

Vypredané

12,51 €

CD: Biblické príbehy 5
CD: Biblické príbehy 5

kolektív

mp3. Do piatej série rozhlasových biblických príbehov patria posledné príbehy zo Starej zmluvy. Obdobie Izraelského kráľovstva je priam presiaknuté zabúdaním na Hospodina a modloslužbou kráľov, ktorí rovnakým smerom viedli aj celý národ. Aj keď občas sa našli nejakí, ktorí si Boha ctili, boli to skôr výnimky. Keď Boh vypočul modlitbu kráľa Ezechiáša a predĺžil mu život, on namiesto vďačnosti ukázal babylonským poslom svoje bohatsvo.A tak už onedlho Boh dovolil, aby mocný babylonský kráľ Nebúkadnecar po svojom víťazstve nad Jeruzalemom presídlil do rôznych končín svojho rozľahlého impéria celý Izrael… Ako pamätník stojí v línii týchto príbehov Jóbova skúsenosť s Bohom. Jeho vyznanie na konci života, že v utrpení stretol tvárou tvár Hospodina dáva aj našim existenčným zápasom silu vydržať.

Vypredané

4,37 €

Chlieb náš každodenný 2014
Chlieb náš každodenný 2014

kolektív

Biblické úvahy na každý deň. Dôležité! > Chlieb náš každodenný 2017 už v predaji.Biblické úvahy na každý deň roku 2014.Obľúbené úvahy vychádzajú každý rok už od roku 2000. Denné zamyslenie pozostáva z krátkej myšlienky z Božieho slova, z úvahy nad ňou, z modlitby a z myšlienky. Text je písaný v stĺpcoch a celá úvaha nezaberie viac ako 5 - 7 minút. Výborný návod na každodenný kontakt so živým Božím Slovom...

Vypredané

4,50 €

Písmo Sväté - Nová zmluva a Žalmy
Písmo Sväté - Nová zmluva a Žalmy

kolektív

Slovenský ekumenický preklad. 3. vydanie slovenského ekumenického prekladu Nového zákona a Žalmov.Z pôvodných jazykov do súčasnej modernej slovenčiny preložila prekladateľská komisia zložená zo zástupcov z jednotlivých registrovaných cirkví na Slovensku.Obsahuje aj úvody k jednotlivým knihám, mapy a chronologický prehľad.

Vypredané

8,47 €

3 CD - Biblické príbehy 6, 7, 8 superpack
3 CD - Biblické príbehy 6, 7, 8 superpack

kolektív

(mp3). Prichádzame s výhodnou ponukou! Superpack obsahuje všetkých 36 novozmluvných príbehov úspešnej série rozhlasových hier pre deti a mládež. Viac ako 15 hodín počúvania na 3 CD-ROM (mp3) so zľavou až 25%.

Vypredané

10,57 €

Svätá Biblia - Roháčkov preklad, vrecková
Svätá Biblia - Roháčkov preklad, vrecková

kolektív

Text je podľa druhého revidovaného vydania z roku 1969. Okrem biblických textov, ktoré profesor Roháček preložil z pôvodných jazykov (Starý zákon z hebrejčiny a aramejčiny, Nový zákon z gréčtiny) sa tu nachádzajú farebné biblické mapy a prehľad mesiacov, váh, mier a mincí používaných v biblických časoch. Odporúčame Vám: Jazykový sprievodca Roháčkovým prekladom Novej zmluvy.

Vypredané

17,27 €

Nový zákon - New Testament
Nový zákon - New Testament

kolektív

Výborná pomůcka pro učení a procvičování angličtiny. Každá dvojstrana obsahuje tentýž biblický text - vlevo česky (v překladu B21) a vpravo anglicky (v překladu New Living Translation).Jazyk: česko - anglicky.

Vypredané

9,65 €

Bible - český studijní překlad
Bible - český studijní překlad

kolektív

Nový překlad do současné češtiny vyznačující se důrazem na přesnost a konkordantnost, s mnoha studijními a výkladovými poznámkami.jedinečná příležitost proniknout k hloubce biblického poselství mimořádný záběr poznámek a odkazů.Kvalitní soudobá čeština, 70 stran příloh a map, pevný bílý papír vhodný ke vpisování poznámek.Hlavní cíle Českého studijního překladu: každé slovo nebo slovní spojení originálu překládat na všech místech stejně (konkordantnost) neovlivňovat výsledný text teologickými názory překladatelů; zachovat co nejvíce informací z originálního textu. K co nejvyšší míře naplnění těchto náročných a jen obtížně dosažitelných cílů slouží bohatý aparát desítek tisíc jazykových, historických i výkladových poznámek.Vazby navrhl přední český výtvarník Aleš Lamr.

Vypredané

29,00 €

Evanjelická Biblia v koži
Evanjelická Biblia v koži

kolektív

Písmo Sväté Starej a Novej zmluvy. Reedícia prekladu Slovenskej evanjelickej cirkvi augsburského vyznania z roku 1999. Text overili z poverenia Bohoslužobného výboru ECAV na Slovensku v júni až auguste 1999: Doc. ThDr. Juraj Bándy, Doc. ThDr. Ján Grešo a Prof. ThDr. Igor Kišš. Vhodný pre tých, pre ktorých je starší typ slovenčiny prekladu Prof. Roháčka menej zrozumiteľný. Mapy sú v odtieňoch sivej.

Vypredané

14,49 €

Biblia
Biblia

kolektív

Nádherné príbehy. Príbehy o stvorení sveta, babylonskej veži, potope sveta, Desiatich Božích prikázaniach, o Abrahámovi, Mojžíšovi a ďalších biblických postavách.

Vypredané

6,30 €

Chlieb náš každodenný 2013
Chlieb náš každodenný 2013

kolektív

Dôležité! > Chlieb náš každodenný 2017 už v predaji.Biblické úvahy na každý deň roku 2013.

Vypredané

5,53 €

Heslá 2014
Heslá 2014

kolektív

Biblická pomôcka k dennému čítaniu od autorov z AC, BJB, CB, ECM a Ref. cirkvi.Heslá 2014 s úvahami na každý deň.

Vypredané

4,37 €

Sada: Jeruzalemská Biblia
Sada: Jeruzalemská Biblia

kolektív

Kompletné vydanie Svätého písma s komentármi Jeruzalemskej Biblie. Ponúkame vám kompletné vydanie Svätého písma v mäkkej väzbe v piatich zväzkoch, ktoré postupne vychádzali v rokoch 2004 - 2008:Pentateuch, Historické knihy, Múdroslovné knihy, Prorocké knihy,a Nový zákon v novom preklade. Jeho autorom je Mons. ThDr. Anton Botek.

Vypredané

32,01 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Marta, pred 22 hodinami

Veľmi rýchle dodanie, krásne balenie a nádherný škapuliar aj s retiazkiu

userAvatar

Libor, pred 2 dňami

Rychlost dodání perfektní

userAvatar

Jozef, pred 2 dňami

Ďakujem za ochotu odporúčam.

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk