Knihy od: Mieczysław Maliński • Zachej.sk
Mieczysław Maliński

Mieczysław Maliński

(0 produktov)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Náš každodenný chlieb
Náš každodenný chlieb

Mieczysław Maliński

Nie nato žijeme, aby sme chodili do kostola, ale preto chodíme do kostola, aby sme žili ako ľudia. Zatiaľ nás od iných rozoznávajú podľa toho, že v nedeľu chodíme do kostola. Má to však byť inak: "Podľa toho poznajú, že ste moji učeníci, ak sa budete navzájom milovať."Kniha je koncipovaná ako denné zamyslenia na základe citátov z Písma. Poslúži aj ako pekný a hodnotný darček.

Vypredané

3,86 €

Prv než povieš milujem
Prv než povieš milujem

Mieczysław Maliński

Mnoho mladých ľudí si myslí, že vie, čo je to láska, ako s ňou zaobchádzať a čo pri tom robiť. Chodenie, randenie, citové vzplanutia a vzápätí príde na rad, často aj nečakane či neplánovane, manželstvo. Obrovský skok od nežných citov k realite života a spolunažívania dvoch rozdielnych ľudí niekedy prináša mnohé problémy. Čo s nimi? Vzdať sa a ukončiť vzťah rozvodom alebo bojovať? Neraz padne dobre, keď človek dostane radu v takejto situácii. Kňaz, teológ, profesor a spisovateľ, spolužiak a dôverný priateľ Jána Pavla II. a najmä charizmatický rozprávač v tejto knihe oslovuje svojho čitateľa – chlapca aj dievča – priamo, v druhej osobe a sprevádza ho svetom dospievania a dospelosti. Veľmi živo a súčasne citlivo, na príkladoch konkrétnych ľudí, ktorých mal možnosť dobre spoznať, a v krátkych dialógoch s nimi či medzi nimi mu odkrýva rýdzu skutočnosť, no nie poznačujúc ju slepou skepsou a cynizmom, ale zrelou vierou v to, že hľadať cestu k sebe a k Bohu sa oplatí. Prechádza jednotlivými témami a podáva nielen pohľad do problémov, ktoré sa vo vzťahu vyskytnú, ale snaží sa nachádzať ich riešenie. Nejde o žiadne nudné náučné dielo, ale o živú výpoveď, ktorá zasiahne nejedného čitateľa.

Vypredané

3,98 €

Anjelská poviestka
Anjelská poviestka

Mieczysław Maliński

Na svete nie sme sami. Okrem ľudí sú tu duchovné bytosti, ktoré s nami spolupracujú. Veľa sa o nich píše v Písme svätom ako Starého tak aj Nového zákona. Sprevádzajú aj Ježiša. Zvlášť v čase jeho príchodu na svet. O tom je táto knižka, venovaná deťom od dvoch do sto dvoch rokov. Píše o tom o. Miecyslaw Maliński, teológ, publicista i rozprávač, ktorý vie vyložiť aj najťažšie otázky veľmi jednoduchým spôsobom.

Vypredané

5,63 €

Druhý život Karola Wojtyłu
Druhý život Karola Wojtyłu

Mieczysław Maliński

Mieczysław Maliński, kňaz, profesor a charizmatický spisovateľ, je spolužiak a dôverný priateľ pápeža Jána Pavla II., Karola Wojtyłu. Jeho smrť a pohreb v Ríme sa ho hlboko dotkli a podnietili ho, že po návrate do Krakova začal postupne uverejňovať spoločné zážitky s Karolom v Poľskom denníku. Séria článkov celá dýcha úctou a oddanosťou voči vzácnemu priateľovi, no každý článok obsahuje veľa objavných poznatkov o Cirkvi, najmä o Cirkvi v Poľsku, o Cirkvi umlčanej, no práve preto príťažlivej; o univerzálnej Cirkvi, ktorá sa všemožne stará podať svetu časnú i večnú spásu, o Koncile, o ekumenizme, o pápežovi, ktorého ťaží starosť o všetky miestne cirkvi i o každú dušu... Zaujímavé a nevšedné čítanie, ktoré v čitateľovi budí zdravé sebavedomie, vďačnosť, že patrí do Kristovej Cirkvi, že ju tvorí, a mimovoľne ho to ťahá k Wojtyłovi, ktorý vždy chcel, a aj teraz chce byť priateľom každého človeka.. 

Vypredané

5,15 €

Aby neomdlievali na ceste
Aby neomdlievali na ceste

Mieczysław Maliński

Mierou našej viery sú nenápadné skutky, za ktoré nám nikto neplatí: ani peniazmi, ani pozornosťami, ani vďačnosťou. Mierou našej viery sú nenápadné dobré skutky, o ktorých nikto nevie. Mierou viery a ľudskosti. A o tom je táto knižka.

Vypredané

5,64 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Poštovné zadarmo nad 39 €

Zákazníci nám píšu:

Viac hodnotení
user avatar

Ďakujem za expresné vybavenie a doručenie objednávky. Objednávala som u Vás prvý krát a som maximálne spokojná, budem odporúčať.

Zuzana

99 % zákazníkov <br/> nás odporúča

99 % zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2023 Zachej.sk