Peter Scazzero

(5 produktov)

Peter Scazzero je bývalým pastorom New Life Fellowship Church, ktorý viedol 26 rokov, a spoluzaklada...

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Posledné kusy
Cesta k emočnej a duchovnej zrelosti
Cesta k emočnej a duchovnej zrelosti

Peter Scazzero

Je nemožné byť duchovne zrelým človekom a pritom ostať emočne nezrelý. Viera a duchovný svet sa nedá oddeliť od ostatných oblastí nášho života. Výnimkou nie sú ani emócie, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Každý z nás túži duchovne rásť a vstupovať do čo najvyššej zrelosti.Peter Scazzero v knihe Cesta k emočnej a duchovnej zrelosti poukazuje na fakt, že je nemožné byť duchovne zrelým človekom a pritom ostať emočne nezrelý. Narúša naše predstavy o živote a vovádza nás do hĺbky nášho vnútra, odkiaľ nás naučí postupne vynášať udupané bahno, ktoré nás ťaží a brzdí v duchovnom a osobnostnom rozlete. Kniha je natoľko efektívna aj z dôvodu, že autor čerpá zo skúseností, ktoré mu priniesli vlastné chyby a nedostatky. Postupne sa naučil skĺbiť svoj charakter a emócie s duchovnou zrelosťou, do ktorej teraz vovádza ďalších ľudí. Prostredníctvom desiatich symptómov duchovnej a emočnej nezrelosti autor postupne mení a buduje vnútro čitateľa a vovádza ho do skutočnej autentickosti a celistvosti života.

Skladom

11,64 €

Emočne zrelý učeník
Emočne zrelý učeník

Peter Scazzero

Od plytkého kresťanstva k hlbokej premene. Emočne zrelý učeník je kniha vhodná pre každého lídra, vedúceho spoločenstva či dobrovoľníka. Peter Scazzero v nej predstavuje nový spôsob vedenia v cirkvi na základe siedmich znakov zdravého učeníctva:byť je viac než robiťnasledovať ukrižovaného Ježišaprijať Boží dar obmedzeníobjaviť poklady ukryté v smútku a stratezrelosť merať láskouzlomiť moc minulostiviesť ľudí z pozície slabosti a zraniteľnosti„Kam ide líder, tam ide cirkev,“ pripomína Scazzero a vysvetľuje, ako emočne zrelé učeníctvo dokáže radikálne premeniť život a pomáha skutočne nasledovať Ježiša: učí nás spomaliť, aby sme napriek každodennému zhonu dokázali budovať hlboký a osobný vzťah s Ježišom. Usmerňuje nás, aby sme nerobili zbytočné či nežiaduce kompromisy. Pomáha prijať obmedzenia a limity, ktoré sú prirodzenou súčasťou života. Ukazuje nám, ako sme ovplyvnení pri nasleovaní Krista. Určuje kritériá, podľa ktorých dokážeme zhodnotiť svoju duchovnú zrelosť. Učí nás prijať slabosť a zraniteľnosť, a ešte omnoho viac.

Skladom

13,58 €

E-kniha
E-kniha: Cesta k emočnej a duchovnej zrelosti deň po dni
E-kniha: Cesta k emočnej a duchovnej zrelosti deň po dni

Peter Scazzero

Štyridsať dní pravidelnej modlitby. Ak túžiš vniesť pravidelnosť a vášeň do tvojej osobnej modlitby, knižná novinka Cesta k emočnej a duchovnej zrelosti deň po dni 40 dní pravidelnej modlitby sa môže stať tvojou každodennou pomôckou. Peter SCAZZERO zostavil akýsi zborník z modlitieb na ráno i na večer, pričom jeho osnova nemá byť zväzujúcim návodom, ale naopak; do tvojho modlitebného života vnesie úprimnú chuť tráviť čas s Otcom. Každá modlitba pozostáva z priestoru na stíšenie, alebo z akéhosi vnútorného ukľudnenia, či z čítania Písma. Nechýba ani hlboké zamyslenie inšpirované rôznymi osobnosťami nielen z katolíckeho prostredia. Tak isto osobnú modlitbu dopĺňa trefnou otázkou na úvahu, ktorá ťa dokáže nasmerovať viac do Otcovho náručia.Ak aj ty túžiš po modlitbe, ktorá prinesie do tvojho života systém a pokoj, táto kniha ti určite pomôže. Tak vykroč na cestu modlitby.

Ihneď na stiahnutie
-33%

8,00 €

Emočně zdravá spiritualita
Emočně zdravá spiritualita

Peter Scazzero

Lze být duchovně zralý a zároveň emočně nezralý?. K této knize byla v roce 2024 vydána modlitební příručka 40 dní v Boží přítomnosti.Nelze být duchovně zralý a zároveň emočně nezralý: k tomuto závěru autor dospěl díky bolestným zkušenostem se sebou samým i s lidmi, které se coby pastor multietnické komunity pokoušel vést ke Kristu a duchovně formovat. Jeho služba i rodinný život byly poznamenány emoční nezralostí a vnitřní rozervaností. Podobně jako mnozí z nás přehlížel a potlačoval své emoce, vyhýbal se konfliktům a neuměl přijímat své limity. Špatně snášel ticho a samotu před Bohem, dokonce i svou duchovní službu používal jako únik z Boží přítomnosti.

Skladom

12,13 €

40 dní v Boží přítomnosti
40 dní v Boží přítomnosti

Peter Scazzero

Modlitební příručka volně navazuje na knihu autora, která nedávno vyšla pod názvem Emočně zdravá spiritualita (Paulínky 2022). Vede nás k tomu, abychom se aspoň dvakrát denně dokázali na chvilku zastavit a ztišit před Boží tváří – s cílem žít své životy daleko víc a vědoměji ve vztahu s Bohem, s Ježíšem.Texty jsou stručné, ale velmi výživné, vždy zakončené otázkou „na tělo“. Cílem není přidat si další pobožnost někam na okraj svého nabitého programu, ale naučit se častěji vracet do životodárného ticha s Bohem, což může radikálně proměnit naše srdce i celý náš život (včetně služby druhým): to se ostatně přihodilo i autorovi, proto už více než dvacet let neúnavně předává tento svůj objev křesťanům po celém světě.Peter Scazzero (* 1956) je evangelikální pastor a spisovatel z USA. Teologii studoval v New Jersey, doktorát obdržel v baptistickém teologickém semináři ve Filadelfii (Pensylvánie). V roce 1987 založil se svou manželkou Geri multikulturní sbor New Life Fellowship a šestadvacet let jej i vedl. Poté se stala středem jeho zájmu „emočně zdravá spiritualita“ a vše související (emočně zdravá církev, učednictví, vedení v církvi). V této oblasti napsal několik bestsellerů a praktických příruček, se svým týmem podnikl řadu seminářů po celém světě. V současnosti vytváří materiály pro kurz „emočně zdravé manželství“.

Skladom

12,32 €

Cesta k emočnej a duchovnej zrelosti deň po dni
Cesta k emočnej a duchovnej zrelosti deň po dni

Peter Scazzero

Štyridsať dní pravidelnej modlitby. Publikácia Cesta k emočnej a duchovnej zrelosti deň po dni pozýva na cestu každodennej pravidelnej modlitby počas štyridsiatich dní. Čitateľom knihy Cesta k emočnej a duchovnej zrelosti od rovnakého autora Petra Scazzera môže toto dielo pomôcť pri aplikovaní duchovného a emočného dozrievania do života.Texty na jednotlivé dni obsahujú Rannú a Večernú modlitbu. Každá z nich sa skladá z čítania z Biblie, zamyslenia, otázky na zamyslenie a krátkej modlitby.Záver knihy obsahuje zaujímavé prílohy: Modlitbu Otčenáš, Návod, ako a modliť Otčenáš a Test emočnej zrelosti.

Vypredané

11,64 €

Emočne zrelá žena
Emočne zrelá žena

Geri Scazzerová; Peter Scazzero

Osem vecí, s ktorými musíte prestať, aby ste zmenili svoj život. Emočne zrelá žena je kniha, ktorá vznikla zo spolupráce manželov Geri a Petra Scazzerových. Je to kniha o nasledovaní Krista a o tom, ako prestať s vecami, ktoré nepatria do jeho kráľovstva.Zvyčajne nekladieme dôraz na to, s čím máme prestať, ale ako v niečom vytrvať. Prestať s niečím nie je niečo, čo by sme na sebe alebo na iných obdivovali. Treba si však uvedomiť, že aj skoncovanie s vecami môže byť prejavom sily a rozhodnutia žiť v pravde, pokiaľ sme robili veci, ktoré škodili na duši nám alebo iným. A/až keď s niečím prestaneme zo správnych dôvodov, zažijeme premenu, a prinesie nám to ovocie a vytúženú slobodu. Ak s určitými vecami prestaneme, objavíme cestu k pravému zmyslu života, ktorým je nechať sa premeniť Božou láskou a Duchom Svätým a postupne takou láskou milovať druhých.Geri Scazzerová sa v ôsmich kapitolách knihy venuje ôsmim veciam, s ktorými prestala. Môžeme povedať, že ide o praktické princípy, ktoré je priam nevyhnutné zaviesť do nášho života, aby sme mohli žiť v slobode Božích detí. Geri to odporúča aj nám:Prestaňte sa báť toho, čo si myslia iní.Prestaňte klamať.Prestaňte zomierať nesprávnym veciam.Prestaňte popierať hnev, smútok a strach.Prestaňte zvaľovať vinu na iných.Prestaňte nezdravým spôsobom preberať zodpovednosť.Prestaňte s chybnými vzorcami myslenia.Prestaňte žiť život niekoho iného.Hoci kniha nesie názov Emočne zrelá žena, rovnako by sa mohla nazývať aj Emočne zrelý muž, pretože každý, kto nasleduje Ježiša, by mal spoznať a aplikovať tieto pravdy a vďaka nim duchovne rásť.

Vypredané

13,48 €

Emocionálně zdravá církev
Emocionálně zdravá církev

Peter Scazzero; Warren Bird

Jsou křesťanské církve, jejich jednotlivé sbory a společenství bezpečným místem, kde se lidé mohou s důvěrou otevřít druhým?Počítá se vůbec s tím, že lidé trpí různými bolestmi, zraněními a že jejich emocionální projev může mít mnoho podob – od výbuchů hněvu až po popření veškerých pocitů?Je vůbec církev připravena takové lidi přijímat a pomoci jim k osobnímu růstu?A připouštíme si vůbec, že těmi zraněnými jsme mnohdy my sami?Autor, který ve své práci vychází z vlastní zkušenosti – jeho svět se vinou emocionálního napětí a pozdějšího vyčerpání zhroutil tak, že musel opustit práci pastora a téměř se mu rozpadlo manželství – nabízí několik užitečných kroků na cestě k vnitřnímu uzdravení: pohlédnout do vlastního nitra navzdory tomu, že nám takový pohled může způsobit bolest;odhalit a odstranit negativní vlivy pocházející z minulosti;přijmout vlastní nedokonalost a zranitelnost;přijmout vlastní omezení;vyrovnat se se ztrátami a žalem, které nás v životě potkávají;přijmout a porozumět Božímu vtělení jako vzoru opravdové lásky.

Vypredané

11,11 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

PAVOL, 24.3.2024

žiadna

userAvatar

Ľubomír, 20.3.2024

Veľmi dobrý. Zatiaľ nemám zlú skúsenosť

userAvatar

JOZEFÍNA, 19.3.2024

Obchod je nedaleko môjho bydliska, s dlhou otváracou dobou.

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk