Zachej.sk Zoznam autorov Stormie Omartian

Stormie Omartian

(11 produktov)
Stormie Omartian

Ľudia s ťažkým životným osudom sa nájdu všade po svete. Každý si však zvolí inú metódu, ako sa s ním vysporiadať.
Stormie Omartian mala duševne chorú matku, ktorá ju často ako malú zatvárala do skrine. Jej otec takmer nebýval doma kvôli ťažkej práci a povinnosti uživiť rodinu. Stormie v ňom nemala žiadnu ochranu. Výsledkom toho bolo, že depresie, strach, hnev, pocit beznádeje, bezmocnosti a odmietania, sa stali bežnou súčasťou jej života. V čase, keď mala dvadsať rokov, bola už úplne uzamknutá.
Zmena v jej živote nastala, keď sa prostredníctvom svojej kamarátky spoznala s miestnym pastorom, ktorý jej predstavil Ježiša ako skutočného a milujúceho priateľa. Pomohol jej pochopiť, že väčšina jej problémov pramení z odlúčenia od Boha. Jej život sa od základu zmenil. Objavila silu modlitby a naučila sa, čo všetko sa dá, ak sa človek úprimne modlí. Boh ju zmenil tak, že nedokázala uveriť, kým bola kedysi. Jej životným cieľom sa stalo pomáhať druhým objaviť tú istú slobodu, vyliečenie a dôvod žiť, tak, ako to všetko našla ona.
Stormie Omartian túži všetkým ukázať úžasnú - život meniacu Božiu silu. Je autorkou bestsellerov, ktoré vychádzajú v sérii "Moc modlitby." Patria tu knihy: Moc modlitby rodiča, Moc modlitby ženy, Moc manželkiných modlitieb, Moc manželových modlitieb, Moc modlitby tínedžera...


V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.