Knihy od: Thomas H. Green • Zachej.sk

Thomas H. Green

(0 produktov)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Když vyschne studna
Když vyschne studna

Thomas H. Green

Modlitba po překonání začátků. Mnozí z těch, kdo již překonali začátky života modlitby a zakusili radost, kterou přináší, jsou zmateni, když přijde období vyprahlosti a zdánlivé Boží nepřítomnosti. Kniha pomáhá tento stav objasnit a orientovat se v něm. Autor čerpá ze své dlouholeté zkušenosti duchovního vůdce a snaží se zpřístupnit myšlenky velkých mistrů modlitby, sv. Terezie z Avily, Jana od Kříže či neznámého autora knihy Oblak nevědění, a nabídnout nám je jako průvodce pro dobu, kdy “vyschne studna” Boží útěchy.

Vypredané

8,63 €

Kúkoľ medzi pšenicou
Kúkoľ medzi pšenicou

Thomas H. Green

Každému je asi jasné, čo treba urobiť s kúkoľom, ktorý vyrástol medzi pšenicou. Táto kniha vám teda nebude radiť, ako sa ho zbaviť. Naučí vás však kúkoľ rozoznať. Je to kniha o rozoznávaní. Lebo každý človek je vystavený situáciám, keď si musí voliť jednu z dvoch možností. Niekedy sú to maličkosti, niekedy veci vážne. Thomas Green, SJ ako skúsený a u nás známy autor (Keď vyschne studňa, 1998; Piť z vyschnutej studne, Otvoriť sa Bohu a Temnota na trhovisku 1999) vás v knihe povedie krok za krokom cez jednotlivé stupne umenia správneho rozoznávania, voľby a rozhodnutia. Netreba azda pripomínať, že podkladom pre jeho postupy sú Duchovné cvičenia Sv. Ignáca z Loyoly.

Vypredané

3,30 €

Piť z vyschnutej studne
Piť z vyschnutej studne

Thomas H. Green

Autor sa často stretáva s otázkou, či suchá studňa — temná noc — je vždy bezútešná. Hovorí nám, že aj v temnej noci môžeme nadobudnúť pokoj. Pri úvahách nad tajomstvom modlitby spája učenie sv. Jána z Kríža a sv. Ignáca z Loyoly.Dostupná v českom jazyku Když vyschne studna.

Vypredané

4,27 €

Temnota na trhovisku
Temnota na trhovisku

Thomas H. Green

Trhovisko nášho života je tam, kde žijeme, milujeme a kde objavujeme Boha. Skutočný zmysel temnoty trhoviska nám nevyhnutne uniká, kým sa nezačneme modliť, kým naša modlitba nedosiahne zrelosť suchej studne či temnej noci. Až potom si začneme uvedomovať, že Pán od samého začiatku pôsobil v našom živote.

Vypredané

1,84 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Poštovné zadarmo nad 39 €

Zákazníci nám píšu:

Viac hodnotení
user avatar

Minulý štvrtok neskoršie popoludní som si u Vás objednala knihy a tento pondelok ráno, keď som prišla do práce, balík bol už na mojom stole. Vlastne vždy to tak je, keď si u Vás nakupujem. Tentokrát mi to už nedalo a rozhodla som sa, že sa Vám musím veľmi pekne poďakovať za Vaše úžasné a rýchle služby a nech sa Vám darí aj naďalej.

Lucia

99 % zákazníkov <br/> nás odporúča

99 % zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2023 Zachej.sk