Z dielne DaVinci

Z dielne DaVinci

(0 produktov)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Veselé papierové zvieratká
Veselé papierové zvieratká

Maria-Regina Altmeyer; Michael Altmeyer

Papier je všestranne využiteľný materiál pre šikovné ruky. Dá sa trhať, krčiť, strihať, lepiť – aj skladať. Skladanie prináša deťom radosť, zároveň rozvíja ich jemnú motoriku prináša pocit úspechu.Publikáciu odporúčame materským i základným školám, alebo do rôznych kreatívnych kurzov.

Vypredané

3,49 €

Skladáme, vystrihujeme, nalepujeme
Skladáme, vystrihujeme, nalepujeme

Brigitte Freund

Z papiera môžeme jednoduchým a zábavným spôsobom vytvoriť pekné dekorácie, ako napr. košíky, ozdoby na okná, ozdoby do kvetináčov a veľa ďalších. Pri práci s predlohami v pôvodnej veľkosti môžu aj menšie deti hravo uskutočniť nápady nachádzajúce sa v tejto knižke. Jednoduché motívy stačí len vystrihnúť, na prerušovaných čiarach pokladať a nakoniec zlepiť a dozdobiť fixkami a vystrihnutými krúžkami.

Vypredané

2,54 €

Jarné a veľkonočné papierové ozdoby
Jarné a veľkonočné papierové ozdoby

Kerstin van der Linde

Po sivej zime je tu opäť pestrofarebná jar. Nadišiel čas, aby sme pestrými papierovými ozdobami skrášlili okná i dvere a postupne sa pripravovali na veľkonočné obdobie. V tejto knižke nájdete lienky, kvety, veselé žabky, zajačiky i malého krtka. Na ich zhotovenie budete potrebovať iba farebný papier a nožnice, pretože každý motív sa dá prekopírovať z predlohy a úspech je zaručený.Publikácia je vhodná aj pre materské a základné školy, keďže pri výrobe podporuje jemnú motoriku a hotové ozdoby skrášlia triedu i chodby.

Vypredané

2,54 €

Adventné vence
Adventné vence

Silvia Braun

Adventné obdobie plynie v znamení očakávania. Zhotovte si adventný veniec podľa seba.V knižke nájdete rôzne farebné variácie z rôznych materiálov.Zapojte do výroby adventného venca aj deti, pracujte spoločne. Z hotového venca budete mať o to väčšiu radosť.

Vypredané

2,54 €

Bábky z fúkaných vajíčok
Bábky z fúkaných vajíčok

Erika Konczová-Szekeresová

Vajíčka predstavujú všestranne využiteľný materiál pre šikovné ruky. Dá sa na ne maľovať, ľahko prilepiť papier, filc, plstený materiál. Majú vhodný tvar a čo je najdôležitejšie – dajú sa ľahko zaobstarať. V tejto publikácii nájdete zaujímavé rady, ako zhotoviť z vajíčok veselé figúrky nielen na Veľkú noc, ale na akýkoľvek deň a akúkoľvek príležitosť. Môžete použiť aj vajíčka z polystyrénu alebo z papierovej hmoty.

Vypredané

3,58 €

Nápady z prírodných materiálov
Nápady z prírodných materiálov

Ernestine Fittkau

Príroda je „plná pokladov“ – farebných listov, plodov, jadierok či semienok, ktoré si môžete smelo nazbierať a z nich zhotoviť rôzne figúrky, ozdoby alebo uskutočnite svoje vlastné predstavy. Ak je to potrebné, doplňte ich kartónovým papierom, plsťou, prípadne bežne dostupnými surovinami z domácnosti, ako sú napríklad celé korene, tekvicové semienka a pod.

Vypredané

2,54 €

Veselé figúrky z jednoduchých materiálov
Veselé figúrky z jednoduchých materiálov

Marion Semling

Nápadov nikdy nie je dosť a medzi novými podnetmi a návrhmi si každý príde na svoje. Pomocou návodov si deti môžu pripraviť pomerne ľahko nápady, ktoré sa nachádzajú v tejto knižke. V každej domácnosti sa predsa nájde napr. rolka od toaletného papiera, korok, zvyšky textílií, gombíky atď.Predlohy majú byť vzorom, ktoré sa môžu ľubovoľne meniť alebo upraviť. S vyhotovenými predmetmi môžete potešiť mamičku, babičku alebo aj svojich známych.

Vypredané

2,54 €

Ozdobné škatuľky
Ozdobné škatuľky

Anita Szűcs

V tejto publikácii sa dozviete, ako sa zo škatuliek zdobených servítkovou technikou dajú vyrobiť jedinečné škatuľky pomocou korálikov, dekoračného piesku, mušlí a iných ozdôb. Fantázii sa medze nekladú. Pomôže vám k tomu podrobný návod.

Vypredané

2,54 €

Veľkonočné ozdoby a darčeky
Veľkonočné ozdoby a darčeky

Laura Blücher

Spoločne s rodinou sa pripravte na Veľkú noc. Môžete maľovať kraslice alebo si zhotoviť ozdoby na stôl a na okná. V knižke nájdete aj tipy na darčeky, ktoré môžu poslúžiť ako prekvapenie pre šibačov i pre deti.

Vypredané

2,54 €

Servítková technika v kuchyni
Servítková technika v kuchyni

A. Massenkeil; P. Panesar

Na slávnostné príležitosti kupujeme často servítky, aby sme aj pekne prestretým stolom umocnili krásu sviatočných chvíľ. Neraz zostane z každého balíka zopár obrúskov. Tie môžeme využiť a nimi skrášliť staré i nové úžitkové predmety. Z jednoduchých kuchynských predmetov alebo kvetináčov vyčaríme krásne a jedinečné ozdoby a darčeky pre svojich známych.

Vypredané

2,54 €

Zvieratká a ozdoby z krepového papiera
Zvieratká a ozdoby z krepového papiera

Marianne Brüssing

Krepový papier je obdivuhodný materiál, jeho živé farby a všestranné možnosti využitia rozhýbu našu fantáziu. Malí i veľkí rovnako z neho môžu zhotoviť prekrásne veci. A výborne sa hodí aj na zdobenie. Uvidíte, že pri zhotovovaní predmetov nachádzajúcich sa v tejto knižke vám prídu na um ďalšie a ďalšie nápady.

Vypredané

2,54 €

Adventné kalendáre
Adventné kalendáre

Erika Bock

Zhotovte svojím deťom jedinečný adventný kalendár. Popustite uzdu svojej fantázie a nechajte sa inšpirovať rôznymi návodmi, ktoré nájdete v tejto publikácii .

Vypredané

2,54 €

Aranžovanie kvetov
Aranžovanie kvetov

Enikő Szabóová; Mária Radicsová

V publikácii autorky podrobne predstavili rôzne spôsoby zhotovenia slávnostných kytíc a šikovné triky, takže aj začiatočníci sa môžu smelo pustiť do aranžovania kvetov.

Vypredané

4,15 €

Vianočné papierové ozdoby
Vianočné papierové ozdoby

Birgit Utermarck

Na Vianoce sa každý dom oblečie do slávnostného šatu. Tam, kde bývajú aj deti, zdobia okná farebné obrázky. Deti s radosťou zhotovujú vianočné motívy (Mikuláša, soba, anjelikov…) a medzitým sa rodina pripravuje na najkrajší sviatok roka. Pri vianočných prípravách vám prajeme príjemnú zábavu.

Vypredané

2,54 €

Mozaika
Mozaika

Ingrid Moras

V tejto knižke autorka zozbierala nápady, ktoré vám môžu skrášliť byt, ale môžu poslúžiť aj ako milý a užitočný darček. Príjemnú náladu na terase vyčaríte lampášmi, izbovými fontánami a vedľa jazierka v záhrade zasa môžete naaranžovať obrovské kamene zdobené mozaikou. Dajte sa smelo do práce a okrem uvedených modelov uskutočnite aj svoje vlastné nápady.

Vypredané

2,54 €

Príprava sviečok z voskového prášku a gélu
Príprava sviečok z voskového prášku a gélu

Angelika Massenkeil; Pammi Panesar

S voskovým práškom a voskovým gélom si zhotovíte sviečku podľa seba. Táto knižka vám v tom pomôže.

Vypredané

2,54 €

Zakvitnutá Veľká noc
Zakvitnutá Veľká noc

Mária Radics

Po dlhej zime telo i duša pookreje a chytiac nový dych, človek sa pustí do práce. Prahom nového života je Veľká noc, ktorej dekorácie sa inšpirujú jarnou sviežosťou. Nenahraditeľným symbolom sviatkov je veľkonočné vajíčko, ktoré zhotovujeme nielen pre šibačov, ale aj pre vlastné potešenie. Poprehŕňajme sa v starých truhliciach a zo zvyškov látok, farebných korálikov a pestrých stúh zhotovme maličkosti – ozbobné predmety, ktoré nám navodia jarnú náladu. Oblečme svoj domov do jarných farieb, urobme si nádherné dekorácie, veľkonočné ozdoby a darčekové predmety.

Vypredané

2,54 €

Figúrky z mušlí, kamienkov a plodov
Figúrky z mušlí, kamienkov a plodov

Christine Gall

Nájdu sa u vás doma rôzne kamienky, plody, mušle, listy, atď, ktoré ste si doniesli z dovolenky čí z prechádzky? Môžete z nich vyrobiť rôzne zaujímavé veci. Môžete využiť nápady a predlohy uvedené v tejto knihe, ale rovnako zapojiť vlastnú fantáziu a predstavivosť. Už aj malé deti dokážu pomocou lepidla a predstavivosti vymyslieť zaujímavé predmety a veselé figúrky z prírodných materiálov.

Vypredané

2,54 €

Mramorovanie
Mramorovanie

Otto Hannelore

Čaro mramorovania sa skrýva v tom, že rozplývavý vzor sa nedá do takej miery ovplyvniť, ako keď maľujete štetcom. To znamená, že je takmer nemožné vytvoriť dva dokonale rovnaké motívy. Pripravíte si jedinečné dosky, šatky, škatule, obrusy, sviečky, atď.

Vypredané

2,54 €

Batikovanie
Batikovanie

Judita Tószegiová

História batikovania je stará niekoľko tisícročí. V tejto publikácii nájdete vzory, ktoré vznikli skladaním, krčením, omotávaním a naučíte sa aj postupy vytvárania vzorov neuzatvorených voskom.Batikovanie môže byť obľúbeným programom letných táborov rôznych kategórii, zvládnu ju aj malé deti v škôlke, či žiaci základných škôl.

Vypredané

3,49 €

Vianočné maľovanie na sklo
Vianočné maľovanie na sklo

Melanie Schächtner

Už sa blíži zima a onedlho príde Mikuláš a potom dlho očakávané Vianoce. V tejto publikácii nájdete nielen vianočnú okennú výzdobu, ale predstavíme vám mnohostranné využitie zlupovacej farby na sklo. Môžete si zhotoviť veselé menovky na darčeky, adventný kalendár, darčekové balíčky, vianočné gule, … a mnoho iných drobností. Pustite sa smelo do práce, veď maľovanie na sklo prinesie radosť malým i veľkým.

Vypredané

2,54 €

Pozlátené Vianoce
Pozlátené Vianoce

Susanne Hoffmann

V období adventu by každý chcel vo svojom príbytku vyčarovať vianočnú náladu. Ponúkame vám pomoc v tejto publikácii, v ktorej zlaté dekorácie vyžarujú teplo a dôvernú atmosféru. Zhotovte si ozdoby, vianočné prestieranie či tácku, šíriacu vianočnú vôňu. Môžete pracovať spolu s deťmi. Publikácia obsahuje podrobné návody.

Vypredané

2,54 €

Balenie darčekov
Balenie darčekov

Mária Radics

Každý z nás rád dostáva, ale aj dáva darčeky. Pozornosť však treba venovať nie len kúpe darčeka, ale aj jeho zabaleniu. Pekné balenie zvýrazní jeho výnimočnosť a vyjadrí vašu úctu k obdarovanému. Táto publikácia vám ponúka niekoľko návodov ako obzvláštniť darček jeho zabalením.

Vypredané

2,54 €

Medovníky
Medovníky

Judit Tószegi

Medovníky predstavujú neobyčajné spojenie chutí, vôní a tvarov. Majú niekoľkotisícročnú tradíciu, ktorá sa k Vianociam viaže iba niekoľko stoviek rokov. Zdobili si nimi vianočné stromčeky, ponúkali ich koledníkom. Medovníčky sa zhotovujú v rôznych tvaroch a sú zdobené tradičnými motívmi z rôznych krajov. Pečenie medovníčkov môže byť príjemnou sviatočnou udalosťou pre deti i celú rodinu. Pritom ponúka i možnosť vyhovoriť jedinečný darček od jeho plánovania až po radosť z hotového výrobku. Pustite sa smelo do práce podľa návodov z tejto publikácie a upečte si medovníky pre seba a svojich blízkych.

Vypredané

2,54 €

Korálikové hviezdy na Vianoce
Korálikové hviezdy na Vianoce

Ingrid Moras

Zhotovte si spoločne s vašimi deťmi korálikové hviezdy, ktoré budú peknou ozdobou vianočného stromčeka alebo okien. Určite ich využijete nie len tento rok. V publikácii nájdete jednoduché i zložitejšie ozdoby, môžete pri tom využiť aj svoju fantáziu.

Vypredané

4,15 €

Bytové doplnky
Bytové doplnky

Judita Vargová

Ak radi šijete, je táto publikácia práve pre vás. Nájdete v nej rôzne bytové doplnky, ktoré sú dekoratívne, praktické a dajú sa ušiť bez väčšej zručnosti. Môžu byť vhodným darčekom pri narodení dieťaťa, na Deň matiek, narodeniny alebo pri inej príležitosti. Neváhajte a dajte sa do tvorivej činnosti ešte dnes.

Vypredané

3,49 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Mária, pred 2 dňami

Spokojna

userAvatar

Karol, pred 4 dňami

Ďakujeme za výbornú knižku a tisíckrát +++++++++ pre Zachej.sk

userAvatar

Alžbeta, pred týždňom

Pre nás jeden z najlepších internetových obchodov na Slovensku.

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk