A6

(10 produktov)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Obrázok: Svätý Anton Paduánsky
Obrázok: Svätý Anton Paduánsky

A6. Obrázok Svätého Antona Paduánskeho. Na druhej strane je krátky životopis a modlitba k svätému Antonovi. Obrázok je vo formáte A6.Odporúčame Vám: 13 utorkov ku cti svätého Antona za naše rodiny (2019).

Skladom

0,19 €

Obrázok: Slovo muža
Obrázok: Slovo muža

A6. Slovo mužaPane, som odhodlaný prijať svoju úlohu muža, pre ktorú si ma stvoril. Budem sa riadiť Tvojimi slovami a Tvojou vôľou, budem Ťa ctiť a budem sa Ti zodpovedať. Som odhodlaný modlitbou meniť svoj život, a byť mužom plným moci a vnútornej sily. Mužom evanjelia. Prevezmem plnú zodpovednosť za seba a svoju rodinu, budem ich milovať, chrániť ich a slúžiť im. Budem svojej žene verný, budem ju milovať a ctiť. Budem ochotný za ňu položiť život ako Kristus za mňa. Budem učiť svojho syna milovať Boha celým jeho srdcom, celou jeho mysľou a celou jeho silou. A budem ho učiť čestnosti, autorite a zodpovednosti. Svoju dcéru naučím spravodlivosti, milosrdenstvu a láske. Naučím ju chovať sa k ostatným s láskavosťou, rešpektom a súcitom. Naučím ich čeliť zlu a usilovne pracovať pre potreby svojich rodín.S Tvojou pomocou, Pane, budem takým silným, že dokážem priznať svoj hriech a poprosiť o odpustenie nielen Teba, ale aj tých, ktorým som ublížil a odpustiť tým, ktorí ublížili mne. Pane, chcem naplniť svoje poslanie a prijať svoje pravé miesto muža a otca v spoločnosti. Chcem sa stať sa požehnaním nielen pre moju rodinu a priateľov, ale aj pre spoločenstvo, v ktorom žijem a pracujem. V tom mi, Pane, pomáhaj. Amen.

Skladom

0,29 €

Obrázok: Modlitba za šťastnú smrť
Obrázok: Modlitba za šťastnú smrť

A6. Obrázok s motívom Svätej rodiny a modlitbou: Svätý Jozef, patrón umierajúcich, ty si mal milosť umrieť v náručí Ježiša a Márie. S veľkou dôverou ťa prosím, stoj pri mne v hodine smrti spolu s Pannou Máriou, pomocnicou kresťanov a vypros mi...Rozmer: 8,5 x 12 cm (A6).

Skladom

0,10 €

Obrázok: Kráľovná pokoja
Obrázok: Kráľovná pokoja

A5. Karta s posolstvom zo zjavení Panny Márie v Medžugorí.Obsahuje aj modlitbu Svätého Otca Františka.Kráľovná pokoja, oroduj za nás!Rozmer: 12 x 17 cm (A5).

Skladom

0,19 €

Obrázok: Zasvätenie rodiny Panne Márii Guadalupskej
Obrázok: Zasvätenie rodiny Panne Márii Guadalupskej

A6. Obrázok s motívom Panny Márie Guadalupskej. Na zadnej strane obrázka sa nachádza modlitba zasvätenia rodiny Panne Márii a informácie o pôvode zázračného obrazu, ktorý súvisí zo zjaveniami Panny Márie v Mexiku.Rozmer: 12 x 17 cm (A6).

Skladom

0,19 €

Obrázok: Svätý Páter Pio, oroduj za nás!
Obrázok: Svätý Páter Pio, oroduj za nás!

A5. Obrázok formátu A5 s motívom svätého Pátra Pia obsahuje: krátky životopis,litánie k Pátrovi Piovi.Svätý páter Pio, náš mocný orodovník u Boha, oroduj za nás!

Skladom

0,29 €

Zápisník: Láska (A5)
Zápisník: Láska (A5)

Pietro Biblico (ed.)

Kvalitný zápisník obsahujúci 96 nepopísaných linajkovaných strán. Zatváranie na elastický pásik.Rozmer: 14 x 21 cm

Skladom

5,72 €

Obraz: Svätá rodina (A6) + Kto dá prístrešie Svätej rodine?
Obraz: Svätá rodina (A6) + Kto dá prístrešie Svätej rodine?

Predvianočný deviatnik. Sada obsahuje:obraz Svätej rodinya predvianočný deviatnik Kto dá prístrešie Svätej rodine?Je to adventná deväťdňová pobožnosť spájajúca deväť rodín (deväť osôb), ktoré sa chcú spoločne pripraviť na dôstojné oslávenie Ježišovho narodenia.

Skladom

3,88 €

Obrázok: Kráľovná pokoja, zasväcujeme ti náš svet
Obrázok: Kráľovná pokoja, zasväcujeme ti náš svet

Obrázok s rozmermi 12 x 16,8 cm, na ktorom je znázornená Panna Mária s ľaliou v ruke. Srdce Panny Márie je ovenčené ružami, no zároveň prebodnuté mečom. Na zadnej strane obrázka je modlitba, ktorú sa modlil pápež František so všetkými národmi 27. októbra 2023. Modlitba je uvedená v skrátenej verzii.Panna Mária, vzhliadni na nás! Sme tu pred Tebou. Ty si naša Matka a poznáš naše námahy a naše rany. Ty, Kráľovná pokoja, trpíš spolu s nami a za nás, keď vidíš toľko svojich detí skúšaných konfliktmi, sužovaných vojnami, ktoré trýznia svet. Prihováraj sa za náš svet v nebezpečenstve a zmätku... (úryvok)

Skladom

0,19 €

Portrét: Svätý Otec František
Portrét: Svätý Otec František

A6. Svätý Otec František, vlastným menom Jorge Mario Bergoglio, je 266. pápežom Katolíckej cirkvi. Vybral si meno, ktoré si dosiaľ nedal nijaký pápež. Na pápežský stolec zasadol v roku 2013 ako nástupca emeritného pápeža Benedikta XVI. Je historicky prvým pápežom pochádzajúcim z amerického kontinentu a tiež prvým pápežom pochádzajúcim z rehole jezuitov.

Skladom

0,29 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

PAVOL, 24.3.2024

žiadna

userAvatar

Ľubomír, 20.3.2024

Veľmi dobrý. Zatiaľ nemám zlú skúsenosť

userAvatar

JOZEFÍNA, 19.3.2024

Obchod je nedaleko môjho bydliska, s dlhou otváracou dobou.

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk