Poďakovanie • Zachej.sk
Poďakovanie

Poďakovanie

(18 produktov)

Život nám ponúka nespočetné množstvo okamihov, ľudí a vecí, za ktoré môžeme byť vďační. Nový východ ...

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Drevené srdce: Nech toto srdiečko vďakou je za všetko...
Drevené srdce: Nech toto srdiečko vďakou je za všetko...

Drevené srdce s nápisom: Nech toto srdiečko vďakou je za všetko. Ďakujeme pani učiteľka. Srdce je vyrobené v rozmere 14,5 x 18 cm a je vhodné ako darček pre každú pani učiteľku.

Skladom

5,72 €

Pero s citátom: Vďaka za to, že si - čiernobiele
Pero s citátom: Vďaka za to, že si - čiernobiele

Čierne pero s citátom: Vďaka za to, že si.Praktická kancelárska pomôcka pre každého školáka, ale aj do každej domácnosti.Pero býva obľúbeným malým darčekom.Rozmer: 14,5 cm.

Skladom

1,16 €

Drevené srdce: Najmilšej pani učiteľke, kvetinky
Drevené srdce: Najmilšej pani učiteľke, kvetinky

Drevené srdce na zavesenie s citátom: „Najmilšej pani učiteľke, ďakujem za všetko.“ Milým darčekom vyjadrujúcim poďakovanie môžete obdarovať pani učiteľku napríklad na konci školského roka. Srdce má rozmer 15 x 15 cm.

Skladom

4,85 €

Posledné kusy
Hrnček: Ďakujem za to, že si!
Hrnček: Ďakujem za to, že si!

Hrnček s motívom srdiečok a darčekov a s nápisom love (láska), ktorý zároveň vyjadruje vďaku: Ďakujem za to, že si!Vhodný darček pre každého, komu chceme dať najavo, že nás teší už len svojou prítomnosťou.Rozmer hrnčeka: 9,5 x 8 cm.

Skladom

5,34 €

Nové v ponuke
Ďakujem, že Ťa mám
Ďakujem, že Ťa mám

pre partnera či partnerku. Oceňte, čo vám s ním / s ňou robí radosť. Pripomeňte si svoje začiatky. Povedzte: Ďakujem, že Ťa mám! Zvládnete to ľahko, aj keď nie ste kreatívnyPriateľ, priateľka, manžel, manželka... býva tým najdôležitejším človekom, s ktorým zdieľame život. Ďakujem, že Ťa mám je kniha, kde ste vy autorom a ktorú dotvoríte tomu svojmu alebo tej svojej na mieru, ako poďakovanie za to, aký/aká je (aj s tými chybami!). Nebojte, nemusíte nič zložité vymýšľať – zvládnete to, aj keď nie ste kreatívny. Táto knižka Vám s tým totiž pomôže! Pobavíte ich a pripomeniete im pekné spomienky a spoločne strávené chvíleS Ďakujem, že Ťa mám tak pobavíte, potešíte a dokážete jednoduchým a osobitým spôsobom partnerovi či partnerke pripomenúť spoločné zážitky.S knihou Ďakujem, že Ťa mám! získate: Originálne ilustrácie od talentovanej ilustrátorky Katky Brabcovej alias Brabikate V troch farebných prevedeniach, takže môžete vybrať farbu knižky, ktorá sa Vám páči najviac Možnosť vlepovania fotiek – vďaka premyslenému dizajnu je možné ľahko prelepiť ilustráciu Kvalitný silný papier (170 g) zaistí bezproblémové vpisovanie Formát 16x16 cm pre pohodlné prehliadanie(Pokiaľ si myslíte, že tomu bude partner otvorený, môžete knižku darovať aj nevyplnenú. Môžete si ju prelistovať spoločne a zdieľať navzájom, čo by ste do nej napísali. Takéto vzájomné zdieľanie pomáha utužovať vzťah. Možno, že sa aj dozviete o ňom/o nej niečo nové.)

Skladom

15,51 €

Posledné kusy
Čaj: Vďaka za to, že si (Balance)
Čaj: Vďaka za to, že si (Balance)

Uvoľňujúci čaj pre vaše telo.Zloženie: list medovky, list mäty, vňať mučenky, kvet levandule.Hmotnosť: 180 g.Vhodný ako malý darček na rôzne príležitosti.

Skladom

2,91 €

Drevené srdce: Najlepšej pani učiteľke
Drevené srdce: Najlepšej pani učiteľke

Drevené srdce na zavesenie s nápisom: Najlepšej pani učiteľke, ktorý vyjadruje poďakovanie za všetko. Vhodný darček ku Dňu učiteľov alebo k ukončeniu školského roka.Srdce má rozmer 15 x 15 cm.

Skladom

4,85 €

Drevené srdce: Milý pán učiteľ! (veľké)
Drevené srdce: Milý pán učiteľ! (veľké)

Drevené srdce s textom poďakovania sa pánovi učiteľovi: „Možno zabudneme to čo ste nás naučili, ale na Vás nezabudneme nikdy!“Drevené srdce má rozmer 20 x 20 cm.

Skladom

7,76 €

Obrázok na dreve: Anjel, s modlitbou
Obrázok na dreve: Anjel, s modlitbou

2017-11. Detský obrázok s textom poďakovania za uplynulý rok. Na obrázku je znázornený anjel strážny.Rozmer obrázka je 20 x 12 cm.

Skladom

0,68 €

Ďakujem, že Ťa mám! Kniha pre sestru
Ďakujem, že Ťa mám! Kniha pre sestru

Mať súrodenca je niekedy radosť, inokedy drina, súhlasíte? Oceňte svoju sestru alebo brata v unikátnej knižke, ktorú ľahko a s humorom doplníte na mieru.Brat, sestra… človek, s ktorým nás spája rodinné puto. Môžu byť najlepším kamarátom alebo s nimi, naopak, nehovoríme zas až tak často. Tak či onak sme radi, že ich máme!Osobitný darček pre brata alebo sestruKnihy Ďakujem, že ťa mám, pre sestru / brata sú unikátnym darčekom,ktorým im poviete, že je fajn mať super súrodenca (aj cez to všetko pošťuchovanie). Kniha vás prevedie súrodeneckými eskapádami a osobitým spôsobom vyrobíte bratovi alebo sestre darček na mieru.

Skladom

15,51 €

Posledné kusy
Magnetka: Pani učiteľka ďakujem
Magnetka: Pani učiteľka ďakujem

Drevená magnetka v tvare srdca vyjadruje poďakovanie pani učiteľke. Magnetka je vhodná ako darček na konci školského roka alebo ku Dňu učiteľov. Rozmery magnetky sú 9 x 9 cm.

Skladom

2,42 €

Ďakujem, mama a otec!
Ďakujem, mama a otec!

Poďakovanie pre rodičov. Ďakujem, mama a otec! Poďakovanie pre rodičov je kniha, kde ste autorom vy a dotvoríte ju rodičom podľa vlastných spomienok ako poďakovanie za to, čo pre vás robili a robia. Ukážme aspoň raz, ako veľmi si to vážime. Nie ste kreatívni? Nevadí! Nemusíte nič zložité vymýšľať – prevedieme vás každou kapitolou. Ak, naopak, kreatívni ste, je v knižke aj priestor na prispôsobenie podľa vašich predstáv. Pokiaľ chcete, môžete do knihy nalepiť aj vlastné fotky.Knižka obsahuje krásne ručne kreslené ilustrácie. Myslíte si, že si vaši rodičia také poďakovanie zaslúžia? Urobte to osobitým spôsobom s knižkou Ďakujem, mama a otec! Poďakovanie pre rodičov.

Skladom

15,52 €

Posledné kusy
Hrnček: Milá pani učiteľka
Hrnček: Milá pani učiteľka

Biely hrnček s citátom. Na prednej strane hrnčeka je znázornený farebný veniec z kvetov. V strede venčeka sa nachádza text Milá pani učiteľka. Zadná strana obsahuje poďakovanie v znení: Ďakujem za celý školský rok a za to, že ste zvládli takých neposedných, občas neposlušných, stále vyrušujúcich nezbedníkov.Ideálny darček pre pani učiteľku na konci školského roka.Rozmer: 9,6 x 8,2 cm.

Skladom

5,34 €

Ďakujem, mami!
Ďakujem, mami!

Poďakovanie pre mamu. Ďakujem, mami! Poďakovanie pre mamu je kniha, kde ste autorom vy a dotvoríte ju svojej mame podľa vlastných spomienok ako poďakovanie za to, čo pre vás robila a robí. Ukážme aspoň raz, ako veľmi si to vážime. Nie ste kreatívni? Nevadí! Nemusíte nič zložité vymýšľať – prevedieme vás každou kapitolou. Ak, naopak, kreatívni ste, je v knižke aj priestor na prispôsobenie podľa vašich predstáv. Pokiaľ chcete, môžete do knihy nalepiť aj vlastné fotky. Knižka obsahuje krásne ručne kreslené ilustrácie. Myslíte si, že si vaša mama také poďakovanie zaslúži? Urobte to osobitým spôsobom s knižkou Ďakujem, mami! Poďakovanie pre mamu.

Skladom

15,52 €

Ďakujem, oci!
Ďakujem, oci!

Poďakovanie pre otca. Ďakujem, oci! Poďakovanie pre otca je kniha, kde ste autorom vy a dotvoríte ju svojmu ockovi, tatinovi, ocinovi, oteckovi (či akokoľvek inak ho voláte), podľa vlastných spomienok ako poďakovanie za to, čo pre vás robil a robí. Ukážme aspoň raz, ako veľmi si to vážime. Nie ste kreatívni? Nevadí! Nemusíte nič zložité vymýšľať – prevedieme vás každou kapitolou. Ak, naopak, kreatívni ste, je v knižke aj priestor na prispôsobenie podľa vašich predstáv. Pokiaľ chcete, môžete do knihy nalepiť aj vlastné fotky. Knižka obsahuje krásne ručne kreslené ilustrácie. Myslíte si, že si váš otec také poďakovanie zaslúži? Urobte to osobitým spôsobom s knižkou Ďakujem, oci! Poďakovanie pre otca.

Skladom

15,51 €

Ďakujem, že Ťa mám! Kniha pre brata
Ďakujem, že Ťa mám! Kniha pre brata

Mať súrodenca je niekedy radosť, inokedy drina, súhlasíte? Oceňte svoju sestru alebo brata v unikátnej knižke, ktorú ľahko a s humorom doplníte na mieru.Brat, sestra… človek, s ktorým nás spája rodinné puto. Môžu byť najlepším kamarátom alebo s nimi, naopak, nehovoríme zas až tak často. Tak či onak sme radi, že ich máme!Osobitný darček pre brata alebo sestruKnihy Ďakujem, že ťa mám, pre sestru / brata sú unikátnym darčekom, ktorým im poviete, že je fajn mať super súrodenca (aj cez to všetko pošťuchovanie). Kniha vás prevedie súrodeneckými eskapádami a osobitým spôsobom vyrobíte bratovi alebo sestre darček na mieru.

Skladom

15,51 €

Posledné kusy
Sviečka: Vďaka za to, že si - hnedá
Sviečka: Vďaka za to, že si - hnedá

PB22.007. Hnedá sviečka s rozmermi 10 x 13 cm s ornamentom a nápisom: Vďaka za to, že si. Sviečka dotvára príjemnú domácu atmosféru a je vhodná ako darček.

Skladom

9,60 €

Drevené srdce: Priatelia sú ako kvety...
Drevené srdce: Priatelia sú ako kvety...

Drevené srdce so špagátikom na zavesenie s motívom farebných kvietkov. Na srdiečku je uvedený citát: Priatelia sú ako kvety, ktoré robia svet krajším a farebnejším. Ďakujem, že si!Rozmer: 15 x 15 cm.

Skladom

4,85 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Poštovné zadarmo nad 39 €

Zákazníci nám píšu:

Viac hodnotení
user avatar

Dobrý deň prajem, zatiaľ som si cez Vašu stránku objednávala dva krát tovar. Chcem podotknúť, že mi prišiel odo dňa objednania vo veľmi krátkej dobe a musím pochváliť aj pánov kuriérov, ktorí mi tovar doručili, že boli veľmi milí a ústretoví. Takže v konečnom dôsledku môžem napísať iba jedno, že ste skvelá firma a odporúčim Vás aj mojím známym :-)

Alžbeta

99 % zákazníkov <br/> nás odporúča

99 % zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2023 Zachej.sk