Poďakovanie

Poďakovanie

(14 produktov)

Život nám ponúka nespočetné množstvo okamihov, ľudí a vecí, za ktoré môžeme byť vďační. Nový východ ...

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Pero s citátom: Vďaka za to, že si - čiernobiele
Pero s citátom: Vďaka za to, že si - čiernobiele

Čierne pero s citátom: Vďaka za to, že si.Praktická kancelárska pomôcka pre každého školáka, ale aj do každej domácnosti.Pero býva obľúbeným malým darčekom.Rozmer: 14,5 cm.

Skladom

1,16 €

Hrnček: Ďakujem za to, že si!
Hrnček: Ďakujem za to, že si!

Hrnček s motívom srdiečok a darčekov a s nápisom love (láska), ktorý zároveň vyjadruje vďaku: Ďakujem za to, že si!Vhodný darček pre každého, komu chceme dať najavo, že nás teší už len svojou prítomnosťou.Rozmer hrnčeka: 9,5 x 8 cm.

Skladom

5,34 €

Mame s láskou a vďakou
Mame s láskou a vďakou

Anna Kolková (ed.); Helena Sališová (ed.)

Mama je život. Mama je láska. Mam je šťastie. Mama je domov. Mama je útecha. Mama je pomoc. Kniha plná vyznaní mamám, ale aj starým mamám, krstným mamám a birmovaným mamám. Im všetkým patrí naša vďaka!

Skladom

1,65 €

Ďakujem
Ďakujem

Soňa Vancáková

(2.vydanie). Darčeková publikácia Ďakujem je malá knižočka akurát do dlane, v ktorej nájdeme 17 citátov o vďačnosti s obrázkami. Na každej dvojstránke sa nachádza na ľavej strane citát a na pravej farebná fotografia. Citáty vyjadrujú, za čo všetko môžeme (a často zabúdame) byť vďační - za radosť, úprimný úsmev, pozvanie, cenné rady, prítomnosť, a podobne... Fotografie sú s motívom rôznych kvietkov. Autorkou publikácie je Soňa Vancáková.

Skladom

3,49 €

Magnetka: Priatelia sú ako kvety... - drevená
Magnetka: Priatelia sú ako kvety... - drevená

Drevená magnetka s motívom farebných kvietkov v tvare srdca so špagátikom. Na magnetke je uvedený citát: Priatelia sú ako kvety, ktoré robia svet krajším a farebnejším. Ďakujem, že si!Rozmer: 9 x 9 cm.

Skladom

2,23 €

Drevené srdce: Najlepšej pani učiteľke
Drevené srdce: Najlepšej pani učiteľke

Drevené srdce na zavesenie s nápisom: Najlepšej pani učiteľke, ktorý vyjadruje poďakovanie za všetko. Vhodný darček ku Dňu učiteľov alebo k ukončeniu školského roka.Srdce má rozmer 15 x 15 cm.

Skladom

4,85 €

Nové v ponuke
Ďakujem, že Ťa mám
Ďakujem, že Ťa mám

pre partnera či partnerku. Oceňte, čo vám s ním / s ňou robí radosť. Pripomeňte si svoje začiatky. Povedzte: Ďakujem, že Ťa mám! Zvládnete to ľahko, aj keď nie ste kreatívnyPriateľ, priateľka, manžel, manželka... býva tým najdôležitejším človekom, s ktorým zdieľame život. Ďakujem, že Ťa mám je kniha, kde ste vy autorom a ktorú dotvoríte tomu svojmu alebo tej svojej na mieru, ako poďakovanie za to, aký/aká je (aj s tými chybami!). Nebojte, nemusíte nič zložité vymýšľať – zvládnete to, aj keď nie ste kreatívny. Táto knižka Vám s tým totiž pomôže! Pobavíte ich a pripomeniete im pekné spomienky a spoločne strávené chvíleS Ďakujem, že Ťa mám tak pobavíte, potešíte a dokážete jednoduchým a osobitým spôsobom partnerovi či partnerke pripomenúť spoločné zážitky.S knihou Ďakujem, že Ťa mám! získate: Originálne ilustrácie od talentovanej ilustrátorky Katky Brabcovej alias Brabikate V troch farebných prevedeniach, takže môžete vybrať farbu knižky, ktorá sa Vám páči najviac Možnosť vlepovania fotiek – vďaka premyslenému dizajnu je možné ľahko prelepiť ilustráciu Kvalitný silný papier (170 g) zaistí bezproblémové vpisovanie Formát 16x16 cm pre pohodlné prehliadanie(Pokiaľ si myslíte, že tomu bude partner otvorený, môžete knižku darovať aj nevyplnenú. Môžete si ju prelistovať spoločne a zdieľať navzájom, čo by ste do nej napísali. Takéto vzájomné zdieľanie pomáha utužovať vzťah. Možno, že sa aj dozviete o ňom/o nej niečo nové.)

Skladom

15,51 €

Drevené srdce: Priatelia sú ako kvety...
Drevené srdce: Priatelia sú ako kvety...

Drevené srdce so špagátikom na zavesenie s motívom farebných kvietkov. Na srdiečku je uvedený citát: Priatelia sú ako kvety, ktoré robia svet krajším a farebnejším. Ďakujem, že si!Rozmer: 15 x 15 cm.

Skladom

4,85 €

Drevené srdce: Milý pán učiteľ! (veľké)
Drevené srdce: Milý pán učiteľ! (veľké)

Drevené srdce s textom poďakovania sa pánovi učiteľovi: „Možno zabudneme to čo ste nás naučili, ale na Vás nezabudneme nikdy!“Drevené srdce má rozmer 20 x 20 cm.

Skladom

7,76 €

Obrázok na dreve: Anjel, s modlitbou
Obrázok na dreve: Anjel, s modlitbou

2017-11. Detský obrázok s textom poďakovania za uplynulý rok. Na obrázku je znázornený anjel strážny.Rozmer obrázka je 20 x 12 cm.

Skladom

0,68 €

Ďakujem, mama a otec!
Ďakujem, mama a otec!

Poďakovanie pre rodičov. Ďakujem, mama a otec! je tvorivá darčeková kniha, ktorá umožňuje zábavným a kreatívnym spôsobom vyjadriť, ako si svojich rodičov vážime a za čo všetko im ďakujeme. Obsahuje priestor na písanie, kreslenie, nalepenie fotografií a podobne.Má sedem kapitol, pomocou ktorých sa rodičom môžeme poďakovať za to, že:vydržali to plačúce malé dieťa (Od začiatku drina);nás naučili veľa vecí (Aký rodič, také dieťa);že radili a pomáhali, keď sme to potrebovali (Škatuľka prvej pomoci);robia dobré skutky (Môj rodič hrdina);plnia veľa rolí (Rodič mnohých tvárí);to všetko zvládajú, aj keď to majú niekedy ťažké (Recept na spokojného rodiča);tu pre nás boli a sú aj naďalej (Z minulosti do budúcnosti).Skvelo sa zabavíte pri jej vypĺňaní a rovnako dobre sa zabavíte aj potom so svojimi rodičmi, keď si ju budete spoločne prezerať. Naozaj zaujímavý a netypický darček!

Skladom

15,52 €

Posledné kusy
Ďakujem, že Ťa mám! Kniha pre brata
Ďakujem, že Ťa mám! Kniha pre brata

Ďakujem, že Ťa mám! Kniha pre brata je tvorivá darčeková kniha, ktorej sa môžete stať spoluautorom a obdarovať ňou vášho súrodenca.Kniha má štyri kapitoly: O našom detstveO tebe - Kto je vlastne brat?O násO tom, čo budea obsahuje priestor na dopisovanie, lepenie, dokresľovanie a iné tvorivé aktivity podľa vlastnej ľubovôleĎakujem za to, že mám takého brata, ako si ty.

Skladom

15,51 €

Ďakujem, oci!
Ďakujem, oci!

Poďakovanie pre otca. Ďakujem, oci! je tvorivá darčeková kniha, ktorá umožňuje zábavným a kreatívnym spôsobom vyjadriť, ako si vážime svojho otca a za čo všetko mu ďakujeme. Obsahuje priestor na písanie, kreslenie, nalepenie fotografií a podobne.Má sedem kapitol, pomocou ktorých sa môžeme poďakovať otcoviza to, že: vydržal to plačúce malé dieťa (Od začiatku drina);nás naučil veľa vecí (Aký rodič, také dieťa);že radil a pomáhal, keď sme to potrebovali (Škatuľka prvej pomoci);robí dobré skutky (Môj rodič hrdina);plní veľa rolí (Rodič mnohých tvárí);to všetko zvláda, aj keď to má niekedy ťažké (Recept na spokojného rodiča);tu pre nás bol a je aj naďalej (Z minulosti do budúcnosti).Skvelo sa zabavíte pri jej vypĺňaní a rovnako dobre sa zabavíte aj potom so svojím otcom, keď si ju budete spoločne prezerať. Naozaj zaujímavý a netypický darček!

Skladom

15,51 €

Magnetka: Ďakujem za vašu trpezlivosť
Magnetka: Ďakujem za vašu trpezlivosť

Drevená magnetka v tvare srdca s rozmerom 9 x 9 cm, so špagátikom na zavesenie.Citát na magnetke: Ďakujem za vašu trpezlivosť a starostlivosť.Na magnetke sú znázornené farebné kvietky.

Skladom

2,42 €

Ďakujem, že Ťa mám! Kniha pre sestru
Ďakujem, že Ťa mám! Kniha pre sestru

Kniha Ďakujem, že Ťa mám, kniha pre sestru, z vydavateľstva Perkman je jedinečným darčekom pre sestru. Mať súrodenca, konkrétne sestru, je krásne, ale niekedy sú chvíle, kedy je to veľká drina. Práve táto knižka slúži na zachytenie všetkých spoločných spomienok, trápení, radostí, povzbudení.Kniha obsahuje nádherné ilustrácie od Karolíny Sýkorovej a pomocné otázky či text, ktoré vám pomôžu sa rozpamätať na čas strávený so sestrou.

Vypredané

15,51 €

Ďakujem, mami!
Ďakujem, mami!

Poďakovanie pre mamu. Ďakujem, mami! je tvorivá darčeková kniha, ktorá umožňuje zábavným a kreatívnym spôsobom vyjadriť, ako si vážime svoju mamu a za čo všetko jej ďakujeme. Obsahuje priestor na písanie, kreslenie, nalepenie fotografií a podobne.Má sedem kapitol, pomocou ktorých sa môžeme poďakovať mame za to, že: vydržala to plačúce malé dieťa (Od začiatku drina);nás naučila veľa vecí (Aký rodič, také dieťa);že radila a pomáhala, keď sme to potrebovali (Škatuľka prvej pomoci);robí dobré skutky (Môj rodič hrdina);plní veľa rolí (Rodič mnohých tvárí);to všetko zvláda, aj keď to má niekedy ťažké (Recept na spokojného rodiča);tu pre nás bola a je aj naďalej (Z minulosti do budúcnosti).Skvelo sa zabavíte pri jej vypĺňaní a rovnako dobre sa zabavíte aj potom so svojou mamou, keď si ju budete spoločne prezerať. Naozaj zaujímavý a netypický darček!

Vypredané

15,52 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Katarína, pred 6 dňami

Precízne zabalené knihy, rýchle doručenie, možnosť platby na dobierku, záložka od Zacheja sa mi veľmi páči

userAvatar

Michaela, pred týždňom

Bývám spokojená s obchodem, vždy si tu vyberu něco, co mě zaujme:).

userAvatar

jela, pred týždňom

Rýchle dodanie, nádherné produkty. ODPORÚČAM!!!

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk