Sv. Anna • Zachej.sk

Sv. Anna

(6 produktov)

Sv. Anna bola matkou Panny Márie. Avšak priamo z evanjelií sa o nej nedozvedáme nič. Kresťania sa vš...

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Atypické ružence
Atypické ružence

Papierová skladačka s modlitbami ružencov.Obsahuje tieto modlitby sv. ruženca:Ruženec Sv. RityRuženec k ucteniu sĺz Panny MárieModlitba sedembolestného ružencaRuženec Sv. AnnyRuženec k sv. JozefoviKorunka k sv. Michalovi Archanjelovi a Anjelským ChóromRuženec Božieho milosrdenstvaRuženec za duše v očistciObetný ruženec Pátra PiaVyberte si z našej ponuky ružencov.

Skladom

1,46 €

Kartička: Modlitba k svätej Anne
Kartička: Modlitba k svätej Anne

RCC37SK. Obojstranná plastová kartička (ako kreditná karta) so zlatou medailou. Kartička s vyobrazením svätej Anny a modlitbou k tejto svätici, matke Panny Márie.Rozmer kartičky: 5,4 x 8,4 cm.

Skladom

0,49 €

Obrázok: Modlitba v ťažkej chorobe
Obrázok: Modlitba v ťažkej chorobe

35. Laminovaný obrázok s modlitbou v ťažkej chorobe. Na obrázku je zobrazená sv. Anna.

Skladom

0,19 €

Obrázok: Modlitba k svätej Anne
Obrázok: Modlitba k svätej Anne

106/135. Laminovaný obrázok s modlitbou k svätej Anne.Slávna svätá Anna, teba si Boh vyvolil a pre svoje mimoriadne cnosti si sa stala hodna Božej milosti: porodiť Matku vteleného Slova, Presvätú Pannu Máriu.Rozmer: 6 x 9,6 cm.

Skladom

0,19 €

Medailón: svätá Anna
Medailón: svätá Anna

FM022s. Kovový medailón striebornej farby. Z jednej strany je vyobrazená svätá Anna, matka Panny Márie, z druhej strany je na niektorých Svätá rodina, na niektorých nápis: Pray for us a na niektorých je kvet. Posielame podľa aktuálnej ponuky. Rozmery prívesku sú 2,5 x 1,6 cm. Vhodné na retiazku či náramok.

Skladom

0,29 €

Posledné kusy
Socha: svätá Anna - 20 cm
Socha: svätá Anna - 20 cm

0936. Socha svätej Anny vo výške 20 cm. Ide o súsošie stvárňujúce svätú Annu, ktorá vyučuje Pannu Máriu vo veku menšieho dievčatka. Svätú Annu si pripomíname v rámci liturgickej spomienky na rodičov preblahoslavenej Panny Márie - svätých Joachima a Annu.

Skladom

25,80 €

Anna (detská)
Anna (detská)

Maria Loretta Giraldo; Nicoletta Bertelle

Nenáročný a zaujímavý životopis o sv. Anne, matke Panny Márie, ktorá je uctievaná aj ako patrónka starých rodičov.Vhodné nielen pre deti. Na konci brožúrky je krátka modlitba za starých rodičov, ktorú sa deti môžu modliť za svojich starkých.

Vypredané

1,46 €

Úcta k svätej Anne
Úcta k svätej Anne

Vincent Malý (ed.)

Novéna k sv. AnneLitánie k sv. AnnePobožnosť k sv. Anne

Vypredané

0,81 €

Svätá Anna
Svätá Anna

Modlitba k svätej AnneSlávna svätá Anna, ty si plná milosrdenstva voči tým, ktorí ťa vzývajú, a plná lásky k tým, ktorí trpia. Obťažkaný bremenom svojich problémov prichádzam k tvojim nohám a pokorne prosím, aby si za mňa orodovala, keď sa utiekam pod tvoju ochranu. Prosím, odporuč ma svojej dcére Preblahoslavenej Panne Márii a polož moje ťažkosti pred Ježišov trón, aby ich mohol láskavo vyriešiť. Neustále za mňa oroduj, až pokým nebudú moje prosby vyslyšané. No predovšetkým pros, aby sa mi jedného dňa dostalo milosti uzrieť Boha z tváre do tváre, a s tebou, Pannou Máriou a všetkými svätými ho vo večnosti naveky chváliť. Amen.

Vypredané

1,46 €

Svätá Anna - Dobrá matka
Svätá Anna - Dobrá matka

Bernadette Lecureux

Anna – koľko dievčat a žien na celom svete nosí toto krásne meno. Viac-menej každá vie, kto bola tá najslávnejšia Anna v dejinách ľudstva, ale bližšie jej život pozná máloktorá… A isto ju chcú spoznať aj ostatní, nielen nositeľky jej mena. Svätice a svätci žili príkladný život, vykonali záslužné činy, pestovali hrdinské cnosti. Aj keď dnes už nevieme presne, čo vykonala tá-ktorá svätica či svätec, v minulosti bol čas, keď ľudia o tom vedeli, a preto ich pápeži kanonizovali, teda vyhlasovali a vyhlasujú za svätých. V prípade svätej Anny nie je pre nás dôležité vedieť, čo urobila, ale kým bola: nuž, bola matkou Panny Márie. Ako sa to dozvieme? Historici nám na to nemôžu dať odpoveď, lebo o tom nič alebo takmer nič nevedia. Teológovia nám hovoria: „Každý prostriedok musí byť primeraný cieľu, na ktorý sa použije. Aby sme zistili veľkosť svätosti spravodlivých, treba sa pozrieť na dôstojnosť služby, ktorú mali splniť." To znamená, že dobrý Boh zveruje najvznešenejšie úlohy ľuďom, ktorých pokladá na danú úlohu za najhodnejších.Istá svätá vizionárka vyjadrila takmer rovnakú myšlienku: „Boh vybral pre Pannu Máriu veľmi svätých a veľmi dokonalých rodičov, ktorých nikto na svete neprekonal vo svätosti. Lebo ak by sa boli našli hodnejší, potom by bol Boh vybral práve tých.“ Zdá sa to byť logické. Sme teda presvedčení, že svätá Anna a jej manžel svätý Joachim boli dve nadmieru sväté osoby, najdokonalejšie spomedzi svojich súčasníkov. Mali splniť úlohu, ktorej význam bol skutočne výnimočný."

Vypredané

2,91 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Poštovné zadarmo nad 39 €

Zákazníci nám píšu:

Viac hodnotení
user avatar

Váš obchod je perfektný čo do sortimentu, kvality tovaru, prístupu k zákazníkovi a rýchlosti dodávky. Dali ste si záležať aj na zabalení zásielky.

Lýdia

99 % zákazníkov <br/> nás odporúča

99 % zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2023 Zachej.sk