Zachej.sk Recenzie Recenzie používateľa Erika

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Erika (3 recenzií)
25.11. 2015

Knižku určite odporúčam, je plná pekných myšlienok a poznatkov o očistci. Je dôležité, aby sme mali starosť o duše v očistci a snažili sa im svojimi modlitbami a sv. omšami pomáhať. Nezabúdajme na ne. Ďakujem za krásnu knihu vydavateľstvu Zachej.

Franz Spirago
skladom
4,31 €
Erika (3 recenzií)
17.08. 2014

Autorka knižky nám ukázala, aký môže byť náš vzťah s Bohom plný pokoja a lásky a čo všetko môžeme svojimi modlitbami urobiť pre naše deti a celé naše rodiny. Modlitba vo dvojici a viac má veľkú silu, preto je dôležité budovať spoločenstvá a vyprosovať milosti spolu jeden pre druhého.

Veronica Williams
vypredané
3,88 €
Erika (3 recenzií)
06.05. 2014

Kniha - Biblia - v tomto vreckovom formáte je úžasným každodenným pomocníkom. Kupovala som si ju práve preto, aby som ju mohla mať stále pri sebe, či som v práci, niekde na ceste, na dovolenke, ... aby som mohla do nej nazrieť a prečítať si Božie slovo, kdekoľvek sa budem nachádzať - je prehľadná a kvalitne spracovaná (ja mám v modrom formáte) Prvý podnet mi k tomu dal sv.otec - pápež František, ktorý to raz spomenul na jednej sv.omši, ako je veľmi dobré mať bibliu stále pri sebe (mám doma aj klasickú bibliu - veľkú knihu - no do kabelky by mi asi nevošla a bola by ťažká) - tak som neváhala a hneď som si ju vyhľadala v internetovom kresťanskom kníhkupectve (v mojom už obľúbenom Zachej-i). Ďakujem!

vypredané
14,00 €