Zachej.sk Recenzie Recenzie používateľa Ľubica

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Ľubica (16 recenzií)
08.12. 2017

Viete, kto potrebuje pomoc v krízovej situácii... Kto potrebuje pomoc v ťažkej chvíli... nech nezúfa, nech neskladá všetky "zbrane" a nádej. Panna Mária, naša Nebeská mamička je predsa tu! Ona nás počúva, Ona počúva svoje zúfalé dieťa a vypočuje ho! Malá záložka do knihy, ktorá nezaberie skoro žiadne miesto a vždy, keď ju obrátite nájdete kus opory a podpory v ťažkej chvíli. Silná modlitba za uzdravenie nášho blízkeho, nášho priateľa, známeho alebo nás. Panna Mária, prosím oroduj za nás!

Ľubica (16 recenzií)
08.12. 2017

90 min. v nebi... Čo by sme dali za čo i len jednu minútu. Aby sme sa presvedčili, aké je nebo krásne a kto všetko na nás čaká? Ako asi vyzerajú všetci tí, ktorých už Pán Boh povolal k sebe? Čo všetko sa môže stať za 90 min? Krásny príbeh, ktorý nám možno odpovie na pár z našich otázok. Ale viete... "čo oko nevidelo a ucho nepočulo..." A toto všetko krásne nás tam čaká. Odporúčam ako krásny darček.

Don Piper
vypredané
6,69 €
Ľubica (16 recenzií)
08.12. 2017

Výborný časopis. A najmä toto číslo. Už som ho čítala asi päťkrát a možno aj viac. Priznám sa, že som si ho kúpila kvôli sv. Šarbelovi, ktorého mám nesmierne rada a je mojim najobľúbenejším svätým. Ak znova hľadáte odpoveď na otázku, či malé znamenie akou cestou sa vydať, potom skúste čítať...

Mieczyslaw Piotrowski
vypredané
1,46 €
Ľubica (16 recenzií)
08.12. 2017

Fatimskí pastierikovia boli malé deti s obrovskou silou. Stoja pred tvárou Boha za ich veľké skutky. Kniha je ilustrovaná milými obrázkami. Je síce útla, ale má v sebe obrovský odkaz pre nás všetkých. Ak hľadáte pekný a milý darček, určite neváhajte. A modlitba, prosba, či len povzdych nezostane nepovšimnutý. Pastierikovia, deti - jednoduché malé stvorenia, ktoré si Panna Mária vyvolila, aby nám odovzdali jej posolstvá - niečo neuveriteľné a predsa sa to stalo. Orodujte za nás!

Marilena Carraro
vypredané
4,85 €
Ľubica (16 recenzií)
08.12. 2017

Svätá Gemma, moja milá Gemma. Moja priateľka a súputníčka. Kto potrebuje ochranu pred nebezpečenstvom, pred pokúšaním, pred upadnutím do hriechu, kto potrebuje podporu a oporu, pre toho tu je Gemma. A nezabudnite si prečítať jej životpis, odporúčam tiež. Svätá Gemma oroduj za nás!

Ľubica (16 recenzií)
08.12. 2017

Potrebovala som darček pre sestru, ktorá už v Santiagu bola a pešo prešla z Francúzska do Santiaga. Bol to pre ňu, aj pre nás obrovský zážitok, lebo sme denne s napätím sledovali jej pútnické kroky, až do cieľa. Hľadala som darček k jej meninám, otvorila som Zacheja a prvé, čo na mňa vyskočilo, bola táto kniha. Znova to bola vec náhody, či si ma "to našlo samo"? V každom prípade, kniha napísaná pútavo, s poučením do života... Kto hľadá cestu, nájde... Sestra sa nesmierne potešila a myslím si, že tak trocha začala plánovať ďalšiu pešiu púť do Santiaga. Kto sa k nej pridá, hoci len cez túto knihu, nebude ľutovať. Šťastnú cestu pútnici!

Anikó Sándorová
skladom
8,63 €
Ľubica (16 recenzií)
08.12. 2017

Sv. Jozef - najmä pre našich otcov, mužov, snúbencov, za naše rodiny a súdržnosť. Svätý Jozef nám je oporou v ťažkých chvíľach a smeruje nás po správnej ceste životom.

Josef Hrdlička
skladom
1,84 €
Ľubica (16 recenzií)
08.12. 2017

Šarbel je môj najobľúbenejší svätý a vždy sa naňho môžem spoľahnúť. Pomáha naozaj všade. Ja osobne som zažila dva také naozaj "malé, veľké" zázraky a to mi len potvrdilo, že sv. Šarbel stojí pred tvárou Boha a naozaj nám vyprosuje zdravie, lásku a zázračne pomáha tam, kde ho potrebujú a modlia sa k nemu. Ľudia, naozaj sa modlite k sv. Šarbelovi, čítajte jeho životopis, zázraky, ktoré urobil, modlite sa k nemu ruženec, pustite si DVD... Ja som k nemu ako k svätému prišla náhodou a mám pocit, že to náhoda ani nebola, že si ma proste on našiel, lebo chcel pomôcť. A ja mu zato ďakujem a navždy budem ďakovať.

Ľubica (16 recenzií)
08.12. 2017

Kartičky rozdávam po rodinách a známych. Páter Pio je skvelý svätý, naozaj kamarát "do dažďa" a chráni nás na každom kroku.

Ľubica (16 recenzií)
08.12. 2017

Skvelá kniha, prečítali sme ju "na jeden šup", písaná veľmi pekným a pútavým spôsobom. Odporúčam.

Robert Kowalewski
skladom
3,20 €
strana: 1 z 2
   späť