Zachej.sk Recenzie Recenzie používateľa Martina

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Martina (14 recenzií)
17.11. 2018

Diár vyzerá krásne, jednoduchý a čistý dizajn, pritom pútavý...určite bude radosť si doňho robiť poznámky a záznamy. Napriek tomu, že je väčšieho formátu, môže sa stať príjemným celoročným spoločníkom.

Jozef Haľko
skladom
8,63 €
Martina (14 recenzií)
08.11. 2018

Nie je to také chytľavé ako som možno čakala. Čítanie miestami veľmi odborných textov sťažoval aj český jazyk, ale napriek tomu eseje ponúkajú veľmi veľa odpovedí, zamyslení a zaujímavých úvah tohto výnimočného autora. Ku knihe sa určite ešte vrátim.

C. S. Lewis
skladom
7,47 €
Martina (14 recenzií)
08.11. 2018

Jednoducho skvelá, úžasná a vtipná kniha, ktorá bola mojou prvou od Lewisa a podnietila ma k čítaniu aj ďalších jeho diel. Neskutočné ako sa autor dokázal preniesť na stranu diabla, ktorý dáva rady ako pokúšať človeka (pacienta) svojmu začínajúcemu kolegovi. Je to vtipné, svieže, ale zároveň plné Božej lásky a podnetov k zamysleniu nad sebou samým. Vrelo odporúčam.

C. S. Lewis
skladom
9,65 €
Martina (14 recenzií)
08.11. 2018

Čo sa Biblie týka, tu samozrejme nie je možné hodnotiť obsah, ale len formát, v ktorom je vydaná. Obsah je jasný, nemenný a je to skutočne kniha kníh, ktorú by mal prečítať každý, nielen kresťan. Čo sa formátu týka, tento ma príliš neoslovil. Bibliu je potrebné čítať po malých častiach ako každodenné zamyslenia a pri tejto knihe to ani inak nejde, keďže písmenká sú skutočne malinké, strany tenké a presvitajúce, takže únava očí pri čítaní sa rýchlo prejaví. Veľmi mi tiež prekážalo, že poznámky sú až na konci knihy a nie na strane pod čiarou, čo je veľmi nepraktické. Naopak ako vreckový formát a na nosenie v kabelke mi príde táto Biblia ako celkom slušné závažie.

vypredané
14,00 €
Martina (14 recenzií)
07.11. 2018

S knihou som sa snažila prežiť mesiac október, ktorý je mesiacom modlitby posvätného ruženca. Napriek tomu, že kniha je plná zamyslení a krásnych myšlienok, mala som pocit, že ma nedokázala vtiahnuť a plávala som po povrchu.

Edward Looney
skladom
6,07 €
Martina (14 recenzií)
23.10. 2018

Táto forma spirituality ide mimo mňa, napriek tomu som v knihe našla poučenia, ktoré by sa oplatilo aplikovať aj v mojom prežívaní viery, predovšetkým uvedomenie si sily modlitby a zodpovednejší prístup k nej.

Bob Schuchts
skladom
7,83 €
Martina (14 recenzií)
23.10. 2018

Vyznania sú mi predsa len trochu vzdialené, no obsahujú krásne myšlienky a cestu hľadania a nájdenia viery a pravej lásky, ktorá je iba v Bohu.

Sv. Augustín
skladom
9,70 €
Martina (14 recenzií)
23.10. 2018

Posledné rozhovory sú krásnou knihou, ktorá ma zoznámila s Benediktom XVI., ktorého veľkosť som začala poslednú dobu objavovať. Je veľkou škodu a nespravodlivosťou, že ostáva v tieni svojho predchodcu a aj nástupcu. Určite si zaslúži našu pozornosť a záujem o jeho veľké dielo, ktoré tu pre nás zanechal.

Joseph Ratzinger; Benedikt XVI; Peter Seewald
skladom
19,40 €
Martina (14 recenzií)
02.10. 2018

Nádherná kniha, kde som na jej stránkach našla presne to, čo som túžila počuť a chcela by som od milovanej osoby stále počúvať.

Sheri Rose Shepherd
skladom
9,60 €
Martina (14 recenzií)
02.10. 2018

Tak toto by som nazvala ako povinné čítanie, kde som sa nakoniec pristihla, že ho čítam s veľkým záujmom. Nie je to ľahké, ale našla som tam všetko, čo treba vedieť a zároveň bol aj odrazovým mostíkom a podnetom k ďalšiemu štúdiu.

strana: 1 z 2
   späť