Zachej.sk Recenzie Recenzie používateľa Lucia

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Lucia (4 recenzií)
17.04. 2018

Príbeh dvoch dievčat, ktoré spoznávajú život sv. Faustíny, pričom si jedna z nich uvedomuje, aký márnivý je bežný, každodenný život mladých i starých. Vďaka ich zvedavosti a túžbe dozvedieť sa viac o sv. Faustíne, sa spolu s nimi dozvedáme o jej túžbe, ktorú mala od malička, o jej láske k Bohu, dobrote, pokore, láske k blížnym a jej milosrdenstve a odovzdanosti Bohu.

Jolanta Sasiadeková
vypredané
6,31 €
Lucia (4 recenzií)
09.04. 2018

Príbeh troch detí, ktorým sa zjavila Panna Mária vás pohltí natoľko, že nebudete chcieť prestať čítať. Ich láska a viera bola taká silná, že aj dnes vedia ovplyvniť naše životy. Hovorí sa, že každý by sa mal modliť primerane svojmu veku, ale tieto tri deti môžu byť pre mnohých z nás príkladom.

Wilhelm Hünermann
skladom
7,66 €
Lucia (4 recenzií)
09.04. 2018

Kniha o sv. Charbelovi zanechala vo mne veľkú stopu. Predstavuje nielen životopis a zázraky sv. Charbela, ale približuje nám aj jeho vieru, odhodlanie, skromnosť, obetu, kedy sa človek zamýšľa nad skutočnými hodnotami svojho života. Je obdivuhodné, koľko sa dokáže človek modliť, koľkého sa dokáže zrieknuť, dar mlčanlivosti, zdržanlivosti. Aj keď človek nevlastní túto knižku, určite by si ju mal aspoň prečítať.

Elias al Jamhoury
skladom
6,60 €
Lucia (4 recenzií)
09.04. 2018

Veľmi krásna knižka krátkych príbehov ľudí z rôznych kútov sveta, ako im žalm na kúsku papiera postupne zmenil život. knižka ponúka zamyslenia nad každodenným životom a jeho zmyslom, znovuobjavenia Boha. odporúčam :)

Betsy Duffeyová; Laurie Myersová
skladom
7,76 €