Zachej.sk Recenzie Recenzie používateľa Silvia

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Silvia (5 recenzií)
28.11. 2015

Nádherná kniha, ktorá zahreje ak strácame nádej, poteší ak sme smutní, dodá silu ak sa nám niečo zdá ťažké, povzbudí ale najmä nám srdce pretvorí na lásku. Ku nášmu Kráľovi a Pánovi Otcovi a Priateľovi. Knihu som nečítala ako ostatné, t.j. pekne zaradom, ale každý deň som si prečítala list, ktorý som vybrala náhodne, systémom: tam, kde to otvorím, sa určite niečo dozviem. Aj keď som ju čítala každý deň ráno, boli dni, kedy mi čosi našepkávalo, aby som ju otvorila neskôr. A bolo to práve v tých dňoch, kedy sa počas dňa vyskytli nepekné udalosti. Večer som knižôčku náhodne otvorila a našla list presne zapasovaný do udalosti dňa. Odporúčam ju!!! Je to klenot, ktorý sa vám neošúcha, naopak, urobí vás ešte krajšími než ste:).

Sheri Rose Shepherd
skladom
9,60 €
Silvia (5 recenzií)
14.11. 2015

Úžasná a veľmi mocná novéna. Kto sa ju modlí a trochu sa aj zamyslí, určite nájde v duši pokoj, v dnešnej dobe taký potrebný a ešte viac prehĺbi dôveru v Pána Ježiša Krista.

Don Dolindo Ruotolo
skladom
0,34 €
Silvia (5 recenzií)
14.11. 2015

Milá brožúrka, nie hrubá, ale veľmi vzácna, v ktorej nájdete modlitby na každý deň aj so žalmom i čítaním z evanjelia na príslušný deň. V závere sú ešte doplnené rôzne modlitby. Táto útla, pritom bohatá brožúrka vám dennými modlitbami určite obohatí duchovný život. Odporúčam :)

Imrich Fuzy (ed.)
vypredané
1,94 €
Silvia (5 recenzií)
14.11. 2015

Po knihe Dostaňte nás odtiaľto, som siahla aj po ďalšej knihe o dušiach v očistci od Marii Simma a rozhodne neľutujem. Kto doposiaľ žil "vlažným" životom, určite sa viac zamyslí nad svojimi skutkami, niečo možno aj oľutuje a bude sa snažiť vyhýbať sa ďalším prehreškom. Ja osobne som sa predtým nikdy nezamýšľala nad tým, ako "dopadnú" duše po smrti. Teraz už viem, že ich život pokračuje ďalej, ale bez svetských radostí. Vďaka Marii Simma som poznala, aké je dôležité týmto dušiam pomáhať, najmä modlitbami. Maria Simma podáva svedectvo z vlastných skúseností, skutočne hodné na zamyslenie sa. A vďaka nej si neraz poviem - pomodlím sa za duše ruženec, mne to neublíži a im to pomôže :) Určite ju odporúčam na prečítanie...

Maria Simma
vypredané
5,63 €
Silvia (5 recenzií)
09.10. 2015

Veľmi milá kniha, ktorú ale odporúčam čítať s prestávkami, aby ste do seba vstrebali informácie aj nad nimi porozmýšľali i keď kniha sa číta sama od seba a láka vás pokračovať. Maria Simma podala nádherné svedectvo a vďaka nej som pochopila, aké je dôležité nezabúdať ani duše v očistci. Pre mnohých z nás život človeka končí jeho smrťou a viac sa o neho nezaujímame. Keby sme len vedeli, ako nás duše potrebujú a aké sú vďačné za každé slovko, ktoré im venujeme v modlitbe! Odkedy som knihu prečítala, modlím sa za duše v očistci. Je to pre nich veľká pomoc a nám to pritom zaberie tak málo času... v knihe sú krásne modlitby aj ruženec či litánie, čo som veľmi ocenila. Odporúčam prečítať!

Maria Simma; Nicky Eltz
skladom
7,66 €