Zachej.sk Recenzie Recenzie používateľa Zuzana Ring, redaktorka

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Zuzana Ring, redaktorka (169 recenzií)
09.01. 2019

Je ťažké nájsť si 15 minút denne? Väčšina z nás odpovie, že nie. A teda praktizuješ 15 minút denne s Ježišom? Obávam sa, že rovnaká väčšina odpovie totožne: nie. Prichádza pomoc! Nenápadná malá brožúrka 15 minút s Ježišom ktorou štartujeme vydavateľský rok 2019 má ambíciu pomôcť pravidelne sa zastaviť a stráviť pár minút pri nohách Toho, ktorému patrí všetok tvoj čas. Len Boh a ty. Prijmi toto pozvanie.

Anton Mária Claret
skladom
1,20 €
Zuzana Ring, redaktorka (169 recenzií)
11.12. 2018

Hovorí sa, že najlepšie sa učíme na cudzích chybách. Táto kniha je zbierkou svedectiev ľudí, ktorí sa zaplietli do osídel ľudových liečiteľov, veštcov, mágov a podobných podvodníkov. Hoci sú tieto príbehy z talianskeho prostredia, od toho nášho slovenského sa až tak nelíšia. Aj preto sme vydali túto knihu: aby sme ukázali, aká je pravá tvár podvodníkov, ktorí zneužívajú utrpenie a dôveru druhých ľudí, a aby ste vedeli, ako sa chrániť pred ich podvodmi.

Francesco Bamonte
skladom
6,95 €
Zuzana Ring, redaktorka (169 recenzií)
27.11. 2018

Prečo sme vydali túto knihu? Pretože čo sa týka modlitebného života, každý z nás potrebuje zdravú kombináciu útechy a povzbudenia. Skutočné príbehy vyslyšaných modlitieb sú jasným dôkazom, že Boh počúva naše modlitby. Dokonca oveľa pozornejšie, akoby sa na prvý pohľad mohlo zdať. Nech vaša viera rastie stále viac a viac a pripraví vaše srdce na zázraky, ktoré má Boh pre vás pripravené.

Lorene Hanley Duquin
skladom
7,83 €
Zuzana Ring, redaktorka (169 recenzií)
16.11. 2018

O Eucharistii bolo toho už veľa napísané a ja sama som už niekoľko kníh o tejto téme prečítala. O to väčšiu radosť som mala, keď som práve v tejto knihe našla úplne nové a originálne myšlienky, ktoré ešte viac prehĺbili moju úctu a poznanie tejto sviatosti. Rozhodli sme sa ju vydať práve preto, že je písaná jednoducho a pritom hlboko, jasne a predsa s rúškom tajomstva, ktoré, či už chceme, alebo nie, bude až do konca sveta spočívať na 7 sviatostiach Cirkvi. No zároveň, každý jeden katolík je pozvaný skúmať tajomstvo Eucharistie a rozumieť mu stále viac a viac. Idete do toho spolu s nami? Začať môžete presne tu: prečítaním knihy 7 tajomstiev Eucharistie.

Vinny Flynn
skladom
6,95 €
Zuzana Ring, redaktorka (169 recenzií)
23.10. 2018

Prečo sme sa rozhodli vydať túto knihu? Hoci už raz vyšla v slovenskom jazyku, motivácia ju opäť sprístupniť, bola vysoká. Sú v nej totiž veľmi vzácne otázky a ešte vzácnejšie odpovede. Málokomu sa podarí hovoriť o manželskej sexualite tak rýdzo ako Christopherovi Westovi. Veríme, že táto jedinečná kniha prinesie nový vietor slobody a pravdy do vášho manželstva.

Christopher West
skladom
9,59 €
Zuzana Ring, redaktorka (169 recenzií)
18.10. 2018

Viete, že v Katolíckej cirkvi máme poklad? A nie jeden, ale rovno sedem: sedem sviatostí. Ich hĺbka je tak veľká a ich pôsobenie tak mnohotvárne, že nám nebude stačiť ani celý život na ich pochopenie. Aj preto sme sa rozhodli vydať knihu o spovedi. Áno, ďalšiu. Pretože chceme šíriť a hlásať zo striech všetku tú krásu a uzdravenie plynúce z jedného najväčších darov Boha ľudstvu: odpustenia hriechov skrze ruky kňaza vo sviatosti zmierenia.

Franz Spirago
skladom
4,31 €
Zuzana Ring, redaktorka (169 recenzií)
05.10. 2018

Vydať knihu o Fatime znamená sprostredkovať okolnosti najprorockejšieho posolstva spomedzi moderných zjavení. V čom je táto kniha iná oproti ostatným, ktoré už vyšli a prečo by ste ju mali zaradiť do svojej knižnice? Jednoducho preto, že fundovane, aktuálne a úplne objasňuje fenomén Fatima. Tri fatimské tajomstvá, či úkon zasvätenia sveta Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie – v tejto knihe sú preskúmané do tých najmenších detailov. Máte otázky týkajúce sa Fatimy? Tu nájdete odpovede.

Saverio Gaeta
skladom
7,83 €
Zuzana Ring, redaktorka (169 recenzií)
02.10. 2018

Túto knihu sme vydali ako odpoveď na rozrastajúci sa zmätok ohľadne anjelov. Je módou mať na každý prst desať anjelov. K Michalovi a Rafaelovi pridať Uriela (pričom tento má viac spoločné s nemenovaným práškom na pranie ako s nebeským chórom), vyberať si anjela podľa dátumu narodenia, či úplne v pohode používať anjelské kalendáre a zároveň pristupovať k sviatostiam. Nie je to správne! Obsah knihy Anjeli vo videniach veľkých mystičiek je v súlade s náukou Katolíckej cirkvi. Ukáže, že anjeli majú svoje miesto v Cirkvi, ale také aké im patrí - nechať sa nimi sprevádzať na ceste k Bohu a zároveň neupadnúť do nezdravého anjelského kultu.

Marcello Stanzione; Myriam Castelli
skladom
8,71 €
Zuzana Ring, redaktorka (169 recenzií)
26.09. 2018

Vizionárka Anna Katarína Emmerichová má v našom vydavateľstve osobitné miesto. Aj preto sme sa rozhodli vydať túto knihu. Sú v nej zozbierané zjavenia, ktoré dostala medzi prvými, keď bola ešte mladučkým dievčaťom. Starý zákon je pre nás tajomný viac než dosť. Mnohí ľudia mu nerozumejú a aj tí, ktorí berú do rúk Sväté písmo si radšej otvárajú Nový zákon. Slová mystičky: „a uvidela som...“ poodhalia tento závoj a vy môžete vnímať skutočnosti a postavy, ako reálne, živé a prítomné. Máme nádej, že Tajomstvá Starého zákona vás pritiahnu bližšie k nespútanému Božiemu Slovu.

Anna Katarína Emmerichová
skladom
6,95 €
Zuzana Ring, redaktorka (169 recenzií)
13.09. 2018

Fenomén Medžugorie. Niektorí ho prijímajú ako miesto modlitby a mnohých obrátení, iní nie. Vydaním tejto knihy nechceme nikoho nasilu presviedčať o tom, kto má pravdu. Chceme ponúknuť fascinujúci príbeh vizionárky Mirjany Soldo, ktorej rok 1981 radikálne zmenil celý život. Život poznačený nielen vojnou a komunizmom, ale aj nesmiernou Božou láskou, ktorá podľa jej slov, prevyšuje všetko tu na zemi.

Mirjana Soldo
skladom
10,47 €
strana: 1 z 17
   späť