Zachej.sk Recenzie Recenzie používateľa Zuzana Ring, redaktorka

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Zuzana Ring, redaktorka (210 recenzií)
12.09. 2019

Prečo sme sa rozhodli vydať túto knihu? Pretože bola napísaná zo súcitu voči tým ľuďom, ktorí sa zaplietli do osídel špiritizmu a na vlastnom tele pocítili jeho zničujúce následky. Sám autor hovorí, že poskytne dôkazy úplnej nepravdivosti toho, čo tvrdia vyvolávači duchov, mágovia a špiritisti. Kniha je spoľahlivou prevenciou pre všetkých, ktorí chcú poznať pravdu a vedieť, čo (alebo kto) sa skutočne skrýva za špiritistickými seansami. Napísal ju taliansky exorcista Francesco Bamonte a pekne zblízka si v nej posvietil na všetkých týchto podvodníkov.

Francesco Bamonte
skladom
6,95 €
Zuzana Ring, redaktorka (210 recenzií)
02.09. 2019

Prečo sme sa rozhodli vydať ďalšiu knihu o spovedi? Nuž preto, aby to pre nás nebola povinná jazda, ale skôr stretnutie, na ktoré sa môžeme tešiť. Áno, počuli ste dobre: tešiť sa na spoveď. Veď aj zvykneme hovoriť: „Musím ísť na spoveď,“ a málokedy počuť „chcem ísť na spoveď.“ Vinny Flynn cez 7 kľúčových aspektov spovede, cez jej krásu, moc, hodnotu a hĺbku; detailne poopraví náš pokrivený pohľad ukotvený v strachu a pozve nás objaviť sviatosť zmierenia nanovo. Tak, ako ste ju doteraz nevnímali.

Vinny Flynn
skladom
7,83 €
Zuzana Ring, redaktorka (210 recenzií)
16.08. 2019

Tretia Božská Osoba – Duch Svätý – je pre nás z Najsvätejšej Trojice azda najviac prikrytá rúškom tajomstva. Tak, ako sa o Ňom ťažko káže samotným kňazom, tak sa môže aj nám laikom neľahko k Nemu modliť. Aj preto sme vydali túto knihu. Chce byť pomocníkom, ktorý vdýchne tie správne slová do našich sŕdc, z ktorých vytryskne prameň modlitieb k Duchu Svätému.

Pacôme Elet; Apollinaire Medagbe
skladom
6,07 €
Zuzana Ring, redaktorka (210 recenzií)
12.07. 2019

Úcta k sv. Charbelovi je na vzostupe a najmä za posledné roky si tento libanonský pustovník nachádza prekvapivé miesto aj v srdciach laikov: mužov, žien, matiek i otcov rodín. Rozhodli sme sa vydať týždennú rodinnú pobožnosť, v ktorej si nájde svoje miesto naozaj každý člen rodiny a to aj vrátane detí. Budete prekvapení, v čom všetkom sa prelína život rehoľníka so životom bežnej rodiny. Zvedaví? Začítajte sa a pomodlite sa túto osviežujúcu pobožnosť a spoznajte o trochu viac čnosti tohto mocného divotvorcu.

Martin Csontos
skladom
2,55 €
Zuzana Ring, redaktorka (210 recenzií)
17.06. 2019

Príď a uzdrav nás! je modlitbový sprievodca duchovným, emocionálnym a fyzickým uzdravením. Keďže niet na svete jediného úplne zdravého človeka, ktorý by nepotreboval žiadne uzdravenie, je to kniha viac ako aktuálna. Jej vydaním sme chceli sprístupniť výborné texty kňaza a exorcistu Imricha Degra, ktorý už celé roky slúži ľuďom modlitbami za uzdravenie a oslobodenie.

Imrich Degro
skladom
6,07 €
Zuzana Ring, redaktorka (210 recenzií)
13.06. 2019

Diabol raz povedal, že sa nebojí ľudí, ktorí pre Cirkev horlivo pracujú, ale tých, ktorí sa horlivo modlia. Je nám jasné, že modlitba je absolútny základ duchovného života a rovnako vieme, že v tejto oblasti takmer neustále zápasíme. Aj preto sme sa rozhodli vydať túto knihu. Je to vynikajúci pomocník plný útechy a povzbudenia, ktorého hlavným odkazom je: v modlitbe treba vytrvať a oplatí sa o ňu zabojovať!

Ronald Rolheiser
skladom
5,19 €
Zuzana Ring, redaktorka (210 recenzií)
03.06. 2019

Úcta k svätým je ústredným pokladom Katolíckej cirkvi a aj preto sme sa rozhodli vydať text k jednému z najpopulárnejších svätcov – sv. Antonovi Paduánskemu. Jeho život bol ozdobený nielen úžasnými zázrakmi, ale v prvom rade čnosťami lásky k Bohu a blížnym. Pripravme sa na jeho sviatok touto starobylou pobožnosťou, ktorá však nič nestráca na svojej aktuálnosti. Osvojme si čnosti tohto skvelého muža!

Zuzana Ring, redaktorka (210 recenzií)
20.05. 2019

Opäť sme na posvätnej pôde. Čím ďalej tým viac si uvedomujem, že vydávať knihy o Eucharistii neznamená vydávať len nejaké obyčajné texty. Je to dotýkanie sa tajomstva, ktoré nás presahuje a predsa chce, aby sme sa k nemu priblížili. Aj toto môže byť cesta, ako byť bližšie k Nekonečnému, ktorý sa nám dáva úplne celý a bez výhrad. Verím, že to bude pre vás obohacujúce čítanie a zároveň, že nezostanete len pri čítaní. Tá podstata sa totiž deje na oltári, tam sa to všetko láme a práve tam treba prísť.

Franz Spirago
skladom
4,31 €
Zuzana Ring, redaktorka (210 recenzií)
03.05. 2019

Si pripravený zdôvodniť nádej, ktorá je v tebe? (Porov. 1 Pt 3,15)

Táto otázka stála na začiatku rozhodnutia vydať práve túto knihu. Autor – bývalý kalvín – hovorí o pokladoch Katolíckej cirkvi s typickou kreeftovskou príťažlivosťou a pádnou argumentáciou. Sám uznáva, že tých dôvodov, prečo je katolíkom, je oveľa viac ako len 40, no formulácia týchto zdôvodnení je tak či onak dostatočná na to, aby o nás platilo vyššie povedané: že vieme zdôvodniť nádej, ktorá je v nás. A o to predsa ide: aby sme nielen verili, ale aj vedeli, prečo veríme.

Peter Kreeft
skladom
5,19 €
Zuzana Ring, redaktorka (210 recenzií)
18.04. 2019

Prečo sme sa rozhodli vydať túto knihu? Nebolo už o Božom milosrdenstve povedané všetko? Určite nie a určite nie takým skvelým spôsobom, akým píše autor Vinny Flynn. Po úspechu prvej knihy zo série 7 TAJOMSTIEV sme neváhali a pustili sme sa do ďalšej. Pripravte sa na skvelú jazdu, zapnite si duchovné bezpečnostné pásy! Opäť to bude výlet do tajomstiev nepoznaného a na jeho konci vás čaká pocit, že máte o jednu obľúbenú knihu viac.

Vinny Flynn
skladom
7,83 €
strana: 1 z 21
   späť