Zachej.sk Recenzie Recenzie používateľa Zuzana Ring, redaktorka

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Zuzana Ring, redaktorka (175 recenzií)
15.03. 2019

Myslím, že jednou z ústredných čŕt svätého Jozefa je starostlivosť. Sú svedectvá mnohých ľudí, ktorú ju reálne zažívajú aj dnes. Tento veľký svätec rozhodne nepatrí do starého železa! Aj preto vydávame túto pobožnosť: aby úcta k nemu vzrástla, ožila a spolu s ňou ožili aj naše srdcia. Je úžasné cítiť, že sa Boh o nás stará. A áno, aj skrze príhovor svätého Jozefa.

Zuzana Ring, redaktorka (175 recenzií)
04.03. 2019

Vydať knihu o jednej z najkontroverznejších postáv Nového zákona, na to treba mať odvahu. My sme ju v sebe našli a tak sa môžete začítať do 88 strán, ktoré mapujú vnútorný svet Judáša Iškariotského – jedného z Pánových učeníkov a priateľov. PREČO to Judáš urobil? Aj vám napadla táto otázka? Ak áno, tak tu môžete nájsť odpoveď. A má táto postava obklopená rúškom tajomstva niečo spoločné s nami? Drieme kúsok Judáša v každom z nás?

Sergio Stevan
skladom
5,19 €
Zuzana Ring, redaktorka (175 recenzií)
21.02. 2019

Už dávno nejaká kniha vo mne nespôsobila také nadšenie, ako táto. Inovatívna myšlienka – nepostiť sa od jedla, ale od hriechu – ma totálne dostala! Pomyslela som si: ako sa to dá? Odpoveď nájdete na stránkach tejto vynikajúcej knihy. Bol by „hriech“ nepreložiť ju do slovenčiny a nesprístupniť všetkým tým, ktorí túžia po hmatateľnej zmene svojho srdca. Mám nádej, že z knihy budete rovnako unesení ako ja a pomôže vám vyhrať tie boje, ktoré sa vám zdajú hoci aj vopred prehrané. Nebojte sa! Spolu to určite zvládneme!

Ken Kniepmann
skladom
6,95 €
Zuzana Ring, redaktorka (175 recenzií)
06.02. 2019

Z obľúbenej edície RITA MEDZI NAMI vydávame už piatu publikáciu zameranú na šírenie úcty k jednej najpopulárnejších svätíc Talianska: svätej Rite z Cascie. Tejto patrónke neriešiteľných situácií sme my osobne veľa dlžní a aj preto svojou prácou prispievame k tomu, aby ju mohlo spoznať čo najviac ľudí. Prehĺbte si spolu s nami úctu k tejto výnimočnej svätici, napríklad aj pobožnosťou pätnástich štvrtkov.

Juraj Pigula
skladom
1,76 €
Zuzana Ring, redaktorka (175 recenzií)
28.01. 2019

Osobne ma najviac zaujala pasáž o Eucharistii, kde rozvinul nádhernú náuku o tomto tajomstve. Vnímam ju ako testament kňaza, ktorý toho veľa spoznal, zakúsil a predsa vyznáva, že sa nič nevyrovná chvíľam stráveným pred sviatostným Ježišom. Odporúčam!

Elias Vella
skladom
12,13 €
Zuzana Ring, redaktorka (175 recenzií)
25.01. 2019

Máme veľkú radosť, že práve v našom vydavateľstve vychádza kniha o jednej z najobľúbenejších svätíc moderných čias. Terezka z Lisieux je podmanivá a kto ju už raz aspoň trochu spoznal, zistí, že je voči jej šarmu úplne bezbranný. Taká bola aj naša skúsenosť. Aj preto prinášame knihu o nej, plnú podmanivých impulzov, ktoré vám pomôžu na vašej každodennej ceste duchovného rastu.

Patricia Treece (ed.)
skladom
7,83 €
Zuzana Ring, redaktorka (175 recenzií)
09.01. 2019

Je ťažké nájsť si 15 minút denne? Väčšina z nás odpovie, že nie. A teda praktizuješ 15 minút denne s Ježišom? Obávam sa, že rovnaká väčšina odpovie totožne: nie. Prichádza pomoc! Nenápadná malá brožúrka 15 minút s Ježišom ktorou štartujeme vydavateľský rok 2019 má ambíciu pomôcť pravidelne sa zastaviť a stráviť pár minút pri nohách Toho, ktorému patrí všetok tvoj čas. Len Boh a ty. Prijmi toto pozvanie.

Anton Mária Claret
skladom
1,32 €
Zuzana Ring, redaktorka (175 recenzií)
11.12. 2018

Hovorí sa, že najlepšie sa učíme na cudzích chybách. Táto kniha je zbierkou svedectiev ľudí, ktorí sa zaplietli do osídel ľudových liečiteľov, veštcov, mágov a podobných podvodníkov. Hoci sú tieto príbehy z talianskeho prostredia, od toho nášho slovenského sa až tak nelíšia. Aj preto sme vydali túto knihu: aby sme ukázali, aká je pravá tvár podvodníkov, ktorí zneužívajú utrpenie a dôveru druhých ľudí, a aby ste vedeli, ako sa chrániť pred ich podvodmi.

Francesco Bamonte
skladom
6,95 €
Zuzana Ring, redaktorka (175 recenzií)
27.11. 2018

Prečo sme vydali túto knihu? Pretože čo sa týka modlitebného života, každý z nás potrebuje zdravú kombináciu útechy a povzbudenia. Skutočné príbehy vyslyšaných modlitieb sú jasným dôkazom, že Boh počúva naše modlitby. Dokonca oveľa pozornejšie, akoby sa na prvý pohľad mohlo zdať. Nech vaša viera rastie stále viac a viac a pripraví vaše srdce na zázraky, ktoré má Boh pre vás pripravené.

Lorene Hanley Duquin
skladom
7,83 €
Zuzana Ring, redaktorka (175 recenzií)
16.11. 2018

O Eucharistii bolo toho už veľa napísané a ja sama som už niekoľko kníh o tejto téme prečítala. O to väčšiu radosť som mala, keď som práve v tejto knihe našla úplne nové a originálne myšlienky, ktoré ešte viac prehĺbili moju úctu a poznanie tejto sviatosti. Rozhodli sme sa ju vydať práve preto, že je písaná jednoducho a pritom hlboko, jasne a predsa s rúškom tajomstva, ktoré, či už chceme, alebo nie, bude až do konca sveta spočívať na 7 sviatostiach Cirkvi. No zároveň, každý jeden katolík je pozvaný skúmať tajomstvo Eucharistie a rozumieť mu stále viac a viac. Idete do toho spolu s nami? Začať môžete presne tu: prečítaním knihy 7 tajomstiev Eucharistie.

Vinny Flynn
skladom
6,95 €
strana: 1 z 18
   späť