Zachej.sk Recenzie Recenzie používateľa Júlia

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Júlia (3 recenzií)
03.02. 2015

Túto knihu som čítala ako tretiu od tejto autorky (po vykúpenej láske a dieťati zmierenia) a tak som na ňu mala už veľmi veľké očakávania. Napriek tomu nemôžem povedať, že by ma kniha sklamala, no pre mňa osobne síce nebola tak pútavá ako ostatné, ale to môže byť spôsobené aj tým, že je podľa mňa skôr určená pre strednú/staršiu generáciu, ktorá sa vie s príbehom ženy v stredných rokoch, prežívajúcej manželskú krízu trochu viac stotožniť. Ale musím povedať, že aj v tejto knihe ako vo všetkých knihách tejto autorky určite nájdete veľa zaujímavých a povzbudzujúcich častí. :)

Francine Riversová
skladom
9,60 €
Júlia (3 recenzií)
03.02. 2015

Táto kniha pohladí každé ženské/dievčenské srdce, ukáže každej princeznej ako veľmi je milovaná svojím nebeským Ockom. Myslím, že každá žena/dievča si veľmi dobre uvedomuje svoje nedostatky, poklesky a hriechy, no v tejto knihe dostane povzbudenie, že sa oplatí žiť život s Bohom, ktorý každého miluje tak, že dal svojho jednorodeného Syna, aby nás spasil.

Sheri Rose Shepherd
skladom
9,60 €
Júlia (3 recenzií)
03.02. 2015

Táto kniha mi priniesla úplne iný pohľad na biblickú postavu Rachab, veľmi sa mi páči ako sa autorka zamerala na postavu, ktorú veľmi často pri čítaní Biblie prehliadneme. Zároveň bol príbeh spracovaný veľmi pútavo, až som mala často problém sa od knihy odtrhnúť :) Myslím si,že Perla v piesku si získa vaše srdce podobne ako napríklad Vykúpená láska :)

Tessa Afsharová
vypredané
9,60 €