Zachej.sk Recenzie Recenzie používateľa Zuzana

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Zuzana (155 recenzií)
25.05. 2018

Dielko "Pane, príď mi na pomoc" je mocné. Modlitba je totižto mocná zbraň. Zlý duch sa nebojí našich darov či chariziem; ale kolien, ktoré sú sklonené pred Bohom v modlitbe. Vykročte na cestu modlitby!

Imrich Degro
skladom
2,55 €
Zuzana (155 recenzií)
25.05. 2018

Prečo sme sa rozhodli vydať túto knihu? Pretože je ešte stále veľa nezodpovedaných otázok, ktoré manželom vŕtajú v hlave a zdá sa, že ich nemajú komu položiť. V tejto knihe nájdete 37 otázok a odpovedí z oblasti manželskej sexuality, pričom jednou z nich je aj tá, odkiaľ to všetko tento katolícky kňaz vlastne vie :-) Mňa osobne kniha veľmi obohatila a som hrdá na to, že sme ju mohli sprístupniť aj pre našich ľudí, tu na Slovensku. Verím, že prinesie svoje ovocie v podobe zdravých a vitálnych rodín, ktoré sa vedia tešiť z darov, ktoré im dal Boh.

Ksawery Knotz; Sylwester Szefer
skladom
7,83 €
Zuzana (155 recenzií)
16.05. 2018

V knihe sú veľmi užitočné texty o rozlišovaní, či je osoba posadnutá, alebo nie. Celkovo mi vyhovuje Bamonteho delikátny štýl, s akým píše o exorcizmoch, satanizme a svedectvách oslobodenia; to, že sa neznižuje na úroveň lacných bulvárnych správ. Pozornosť zameriava na Ježiša – jediného a pravého víťaza. Kvalitné a povzbudzujúce čítanie.

Francesco Bamonte
skladom
6,32 €
Zuzana (155 recenzií)
14.05. 2018

Návod ako žiť spiritualitu Panny Márie v 21. storočí. Pekne krok po kroku. Nie nadarmo sa hovorí, že na vytvorenie návyku sú potrebné aspoň 3 týždne. Ak chcete mať Srdce ako Mária, siahnite po tejto knihe a nechajte sa 31 dní formovať touto výnimočnou ženou.

Edward Looney
skladom
6,07 €
Zuzana (155 recenzií)
09.04. 2018

Dielko Cesta dozrievania je otvorenými dverami na stretnutie Boha s človekom. Sú to zápisky, výňatky z denníkov Alície, ktorá mala mystické zážitky s Ježišom. Je rozdelená na niekoľko krátkych kapitol, pričom Alíciin vklad do textu je minimálny - väčšinou ide len o hlavné názvy a pár otázok. O všetko ostatné sa postaral sám Ježiš. Knihu odporúčam čítať pomaly, po dúškoch. Nechať slová pôsobiť na svoje vnútro a prosiť o milosť to vypočuté aj žiť.

Mieczyslaw Piotrowski (ed.)
skladom
3,20 €
Zuzana (155 recenzií)
01.03. 2018

Ide o jednu z najlepších kníh, aké som mala možnosť prečítať a osobne by som jej pridala ešte jeden výstižný podnázov: "Ako urobiť raz a navždy poriadok vo svojom duchovnom živote." Kniha je radikálna, praktická, pravdivá, overená, náročná, zdravo drzá a priama. Je o odovzdaní sa. Áno, sme z neho na smrť vydesení! Asi to bude mať niečo do činenia s dôverou v Neviditeľného. No všetko sa dá. A mám taký pocit, že s touto knihou na cestu odovzdanosti môžeme vykročiť už dnes a to úplne konkrétne.

Larry Richards
skladom
10,57 €
Zuzana (155 recenzií)
20.12. 2017

Celým srdcom treba čítať naozaj celým srdcom. A možno aj trochu preladiť na trapistický štýl, kde nejde o kvantitu, ale kvalitu. Niektoré myšlienky sa ma nedotkli vôbec, zato iné mnou tak zatriasli, že ešte teraz sa chvejem. Odporúčam pre každého, kto rád pri čítaní premýšľa a má odvahu nechať sa prekvapiť tým, čo všetko ešte stále nevie.

Dom Samuel
skladom
11,64 €
Zuzana (155 recenzií)
20.12. 2017

Od tejto knihy som sa nevedela odtrhnúť! Autorka ani tentokrát nesklamala. Opäť totálna otvorenosť, žiadne masky, príkrasy, okrasy, nič, čo je umelé. Len ona, Boh a zápas o vieru a holý život. Výborné čítanie, ktoré napriek ťažkej téme, ktorú spracúva, nevovádza do depresie, ale naopak do otvoreného Božieho náručia.

Mária Martina Marthini
skladom
6,95 €
Zuzana (155 recenzií)
20.12. 2017

Absolútne skvelá kniha! Nadávkované presne toľko, koľko stihne žena na materskej: krátky impulz, modlitba a skutok. Žiadne duchovné rekordy a predsa o krok bližšie k Nemu...

Danielle Beanová; Elizabeth Fossová
skladom
9,60 €
Zuzana (155 recenzií)
01.12. 2017

Autora poznám ešte spred dvadsiatich rokov, keď naživo prednášal v žilinskom fidéliu. Už vtedy ma fascinovala jeho hlboká múdrosť ukotvená v Božom Slove, jeho podriadenie sa tejto autorite a prirodzenosť, s akou prepájal Písmo s bežným životom. Inak tomu nie je ani v knihe "Ako získať viac času pre rodinu". Ako pekne spojil Písmo, rodinu a čas do zrozumiteľného konceptu, si však už musíte prečítať sami.

Richard Vašečka
skladom
6,78 €
strana: 1 z 16
   späť  
         
  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská