Vydavateľstvo: Benedetto • Zachej.sk

Benedetto (1)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Jakub zo Saáje
Jakub zo Saáje

Dominic Preuge

Prečo veriť?Čo je sloboda?Možno pochopiť lásku?Kto je Boh?Mnohé otázky sa vynoria v mysli mladého človeka, ako je tomu u hlavného hrdinu príbehu, ktorý voči nim neostane ľahostajný. Rozvíjaním ľúbostného vzťahu s dievčaťom sa mu otvárajú nové obzory, prekonávajúce jeho racionálnu pochybovačnosť voči nadprirodzenému.Tajomný pustovník na púšti (Jakub zo Saáje) mu svojou prezieravosťou pomôže prijať aj pravdu, voči ktorej sa dovtedy búril. Prvotina slovenského autora, vychádzajúca pod pseudonymom, pútavým spôsobom, no nenútene, predstavuje mladému čitateľovi, ako sa môžu jeho zásadné otázky o živote postupne premieňať na triezve odpovede.

Skladom

1,55 €

Sedem darov Ducha Svätého
Sedem darov Ducha Svätého

Peter Olas

Pomôcka pre katechétov, ktorí vyučujú náboženstvo deti na prvom stupni.

Vypredané

0,97 €

Panna Mária, ktorá rozväzuje uzly (novéna)
Panna Mária, ktorá rozväzuje uzly (novéna)

Pobožnosť rozširovaná pápežom Františkom. Deväťdňová pobožnosť k Panne Márii Rozväzovačke uzlov. Pobožnosť rozšírovaná pápežom Františkom.Odporúčame Vám: Živá novéna k Panne Márii, rozväzovačke uzlov, s meditáciami zo Svätej Zeme (2017).

Vypredané

0,60 €

Modlitby svätcov a k svätcom
Modlitby svätcov a k svätcom

Malá brožúrka s modlitbami a obrázkami svätcov.

Vypredané

1,36 €

Modlitby svätíc a k sväticiam
Modlitby svätíc a k sväticiam

Malá brožúrka s modlitbami a obrázkami svätých žien pre deti.

Vypredané

1,36 €

Krížová cesta so sv. Veronikou Giuliani
Krížová cesta so sv. Veronikou Giuliani

Pobožnosť krížovej cesty so sv. Veronikou Giuliani. V slovenskom jazyku vyšiel tiež jej životopis: Svätá Veronika Giuliani - Opravdivá učeníčka a Apoštolka Panny Márie (2014).V českom jazyku vyšiel jej životopis: Svatá Veronika Giuliani - Závrať z Boží lásky (2011).Dotlač Krížová cesta so svätou Veronikou Giuliani (2017).

Vypredané

1,07 €

Svätá omša
Svätá omša

Magdaléna Glombová

Pre rodinnú, školskú a farskú katechézu. Ak chceme viesť deti k aktívnej účasti na svätej omši, je nevyhnutná aj výchova k liturgii v rodine. Nestačí len deti na svätú omšu vodiť, ale aj naučiť ich, čo pre nich znamená a čo sa v nej skutočne deje. Táto knižka by mohla rodičov inšpirovať a pomôcť im pri vysvetľovaní symbolov a tojomstiev, ktoré nám ponúka svätá omša, aby sa tak pre nich stala ozajstným živým stretnutím s Kristom a nie len zvykom a prázdnou tradíciou. Vhodná pomôcka pre rodičov, školskú a farskú katechézu.

Vypredané

2,40 €

Krížová cesta Pána Ježiša
Krížová cesta Pána Ježiša

prekl.: sr. Margita Baroková

Šanca pre človeka.  

Vypredané

1,07 €

Deviatnik k milosrdnej láske
Deviatnik k milosrdnej láske

Brožúra s pobožnosťou k Milosrdnej láske na základe spisov ctihodnej Matky Speranzy Ježišovej (1893 – 1983), v ktorej sa počas deviatich dní rozjíma nad jednotlivými slovami modlitby Otčenáš.Titul vyšiel v novom vydaní: Deviatnik k milosrdnej láske (2017).

Vypredané

1,07 €

Krížová cesta
Krížová cesta

Maľovanka s textom. 1. zastavenie: Pán Ježiš je odsúdený na smrťPán Ježiš bol nespravodlivo odsúdený a aj napriek tomu sa nebráni. Aj my máme možno niekedy pocit, že sú k nám dospelí ľudia nespravodliví. Práve vtedy si spomeňme na jeho lásku k nám.

Vypredané

0,97 €

Vypredané

0,78 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Poštovné zadarmo nad 39 €

Zákazníci nám píšu:

Viac hodnotení
user avatar

To som nepochopila... jeden deň urobíte objednávku, vyplatíte, a druhý deň klope poštár s balíčkom :-) super, odporúčam.

Tinka

99 % zákazníkov <br/> nás odporúča

99 % zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie