Benedetto

(6 produktov)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Novinka
Moja biblická krabička
Moja biblická krabička

12 biblických príbehov. Moja biblická krabička je malá praktická knihovnička pre vašich najmenších. V krabičke s rozmerom 12,5 x 12,2 cm nájdete 12 najobľúbenejších biblických príbehov: Ako vznikli nebo a zemNoemova archa Dávid a GoliášBabylonská vežaMalý MojžišJonáš a veľrybaPríbeh MárieJozef, tesár z NazaretaNarodí sa JežišMárnotratný synMilosrdný SamaritánJežiš a BartimejPríbehy s veľmi peknými ilustráciami sú zrozumiteľne prerozprávané a sú určené deťom od 3 do 8 rokov. Odporúčame ako tip na darček.

Skladom

16,49 €

Sviatosť zmierenia vo svetle Ducha Svätého
Sviatosť zmierenia vo svetle Ducha Svätého

Josef Prokeš

Pod pojmom sviatosť zmierenia alebo spoveď si v mysli väčšinou vybavíme nepríjemné stretnutie, pri ktorom vymenúvame svoje hriechy a slabosti. Sviatosť zmierenia však má byť uzdravujúcim stretnutím – vnútorným stretnutím s Bohom, ktorý nás stvoril a je prameňom nášho bytia. Tiež je potrebné si uvedomiť, že to nie je sviatosť zameraná len do minulosti, ale je zásadne obrátená do budúcnosti. Prostredníctvom spovede dostávame silu, aby sme svoj život nasmerovali správnym smerom.Rímskokatolícky kňaz Josef Prokeš nás vo svojej publikácii s názvom Sviatosť zmierenia vo svetle Ducha Svätého povzbudzuje k dobrej príprave na svätú spoveď a pomocou modlitby k Duchu Svätému ponúka aj spytovanie svedomia v Duchu Svätom. Len ak sa s dôverou zveríme Duchu Svätému, umožníme mu presvietiť náš život na rôznych úrovniach a potom zakúsime očistenie, povzbudenie i uzdravenie.

Skladom

1,94 €

Posledné kusy
Kalendár: Radosť každý deň, nástenný - 2024
Kalendár: Radosť každý deň, nástenný - 2024

Kalendár Radosť každý deň na rok 2024 je farebný nástenný kalendárik vhodný ako darček.Jednotlivé listy na každý mesiac obsahujú jednoduché kalendárium, farebnú fotografiu a tematický citát.Listy je možné odtrhnúť a použiť ako záložku do knihy.Rozmer kalendára: 7 x 21,5 cm.

Skladom

2,91 €

Posledné kusy
Kalendár: Malé múdrosti, nástenný - 2024
Kalendár: Malé múdrosti, nástenný - 2024

Kalendár Malé múdrosti na rok 2024 je farebný nástenný kalendárik vhodný ako darček.Jednotlivé listy na každý mesiac obsahujú jednoduché kalendárium, farebnú fotografiu a tematický citát.Listy je možné odtrhnúť a použiť ako záložku do knihy.Rozmer kalendára: 7 x 21,5 cm.

Skladom

2,91 €

Posledné kusy
Kalendár: Veľa šťastia, nástenný - 2024
Kalendár: Veľa šťastia, nástenný - 2024

Kalendár Veľa šťastia na rok 2024 je farebný nástenný kalendárik vhodný ako darček.Jednotlivé listy na každý mesiac obsahujú jednoduché kalendárium, farebnú fotografiu a tematický citát.Listy je možné odtrhnúť a použiť ako záložku do knihy.Rozmer kalendára: 7 x 21,5 cm.

Skladom

2,91 €

Jakub zo Saáje
Jakub zo Saáje

Dominic Preuge

Prečo veriť?Čo je sloboda?Možno pochopiť lásku?Kto je Boh?Mnohé otázky sa vynoria v mysli mladého človeka, ako je tomu u hlavného hrdinu príbehu, ktorý voči nim neostane ľahostajný. Rozvíjaním ľúbostného vzťahu s dievčaťom sa mu otvárajú nové obzory, prekonávajúce jeho racionálnu pochybovačnosť voči nadprirodzenému.Tajomný pustovník na púšti (Jakub zo Saáje) mu svojou prezieravosťou pomôže prijať aj pravdu, voči ktorej sa dovtedy búril. Prvotina slovenského autora, vychádzajúca pod pseudonymom, pútavým spôsobom, no nenútene, predstavuje mladému čitateľovi, ako sa môžu jeho zásadné otázky o živote postupne premieňať na triezve odpovede.

Skladom

1,55 €

Sedem darov Ducha Svätého
Sedem darov Ducha Svätého

Peter Olas

Pomôcka pre katechétov, ktorí vyučujú náboženstvo deti na prvom stupni.

Vypredané

0,97 €

Panna Mária, ktorá rozväzuje uzly (novéna)
Panna Mária, ktorá rozväzuje uzly (novéna)

Pobožnosť rozširovaná pápežom Františkom. Deviatnik k Panne Márii - rozväzovačke uzlov. K dispozícii je aj obrázok s modlitbou k Panne Márii - rozväzovačke uzlov.

Vypredané

0,60 €

Modlitby svätcov a k svätcom
Modlitby svätcov a k svätcom

Malá brožúrka s modlitbami a obrázkami svätcov.

Vypredané

1,36 €

Modlitby svätíc a k sväticiam
Modlitby svätíc a k sväticiam

Malá brožúrka s modlitbami a obrázkami svätých žien pre deti.

Vypredané

1,36 €

Krížová cesta so sv. Veronikou Giuliani
Krížová cesta so sv. Veronikou Giuliani

Pobožnosť krížovej cesty so sv. Veronikou Giuliani. V slovenskom jazyku vyšiel tiež jej životopis: Svätá Veronika Giuliani - Opravdivá učeníčka a Apoštolka Panny Márie (2014).V českom jazyku vyšiel jej životopis: Svatá Veronika Giuliani - Závrať z Boží lásky (2011).Dotlač Krížová cesta so svätou Veronikou Giuliani (2017).

Vypredané

1,07 €

Svätá omša
Svätá omša

Magdaléna Glombová

Pre rodinnú, školskú a farskú katechézu. Ak chceme viesť deti k aktívnej účasti na svätej omši, je nevyhnutná aj výchova k liturgii v rodine. Nestačí len deti na svätú omšu vodiť, ale aj naučiť ich, čo pre nich znamená a čo sa v nej skutočne deje. Táto knižka by mohla rodičov inšpirovať a pomôcť im pri vysvetľovaní symbolov a tojomstiev, ktoré nám ponúka svätá omša, aby sa tak pre nich stala ozajstným živým stretnutím s Kristom a nie len zvykom a prázdnou tradíciou. Vhodná pomôcka pre rodičov, školskú a farskú katechézu.

Vypredané

2,40 €

Krížová cesta Pána Ježiša
Krížová cesta Pána Ježiša

prekl.: sr. Margita Baroková

Vypredané

1,07 €

Deviatnik k milosrdnej láske
Deviatnik k milosrdnej láske

Brožúra s pobožnosťou k Milosrdnej láske na základe spisov ctihodnej Matky Speranzy Ježišovej (1893 – 1983), v ktorej sa počas deviatich dní rozjíma nad jednotlivými slovami modlitby Otčenáš.Titul vyšiel v novom vydaní: Deviatnik k milosrdnej láske (2017).

Vypredané

1,07 €

Krížová cesta
Krížová cesta

Maľovanka s textom. 1. zastavenie: Pán Ježiš je odsúdený na smrťPán Ježiš bol nespravodlivo odsúdený a aj napriek tomu sa nebráni. Aj my máme možno niekedy pocit, že sú k nám dospelí ľudia nespravodliví. Práve vtedy si spomeňme na jeho lásku k nám.

Vypredané

0,97 €

Vypredané

0,78 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Katarína, pred 3 dňami

Precízne zabalené knihy, rýchle doručenie, možnosť platby na dobierku, záložka od Zacheja sa mi veľmi páči

userAvatar

Michaela, pred 4 dňami

Bývám spokojená s obchodem, vždy si tu vyberu něco, co mě zaujme:).

userAvatar

jela, pred 4 dňami

Rýchle dodanie, nádherné produkty. ODPORÚČAM!!!

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk