Vydavateľstvo: Hlas pre Krista • Zachej.sk

Hlas pre Krista (0)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
DVD: Boh sa postará
DVD: Boh sa postará

VDOVA A OLEJUž si niekedy bol v situácii, keď si potreboval, aby sa Boh o Teba postaral zázračným spôsobom? Dôveruješ Bohu, že sa o Teba postará bez ohľadu na Tvoje potreby? Je možné, aby si zažil takýto zázrak aj v Tvojom živote? Príbeh Vdova a olej ponúka na základe biblického podkladu z 2 Krl 4, 1-7 bohatú dramatickú cestu objavovania, ako môže Boh zasiahnuť do Tvojho života a prekvapujúco sa o Teba postarať. Dĺžka: 14 min.VYVÝŠENÝAko spolu súvisia dva biblické príbehy, medzi ktorými uplynulo 1400 rokov? Ako Ti môžu v dnešnom uponáhľanom a rýchlo sa meniacom svete ukázať, kam bez strachu a starostí vložiť svoju dôveru? Ako ovplyvňuje napĺňanie každodenných potrieb Tvoju vieru v Boha? Krátky film Vyvýšený ponúka na základe biblického príbehu z Evanjelia Jn 3, 1-17 kvalitný dramatický zážitok. Je možné využiť ho individuálne alebo v rámci menšej študijnej skupinky doma, v škole, atď. Dĺžka: 21 min.JEREMIÁŠOVO VOLANIEV akej oblasti života si vôbec nevieš rady? Máš pocit, že je život k tebe krutý? Ovplyvňujú Ťa nepriaznivé okolnosti? Snažíš sa vyriešiť svoje problémy sám bez pomoci iných? Aká je skutočná pravda o Božom pláne pre Teba? Naozaj Ti chce dať budúcnosť a nádej? dĺžka:16 min.Každý filmový príbeh je doplnený o úvahu hlavnej postavy, ktorá vysvetľuje čo sa naučila a o krátky predhovor producenta Chucka Bentlsyho, ktorý nám pomôže na ceste objavovania Ďalších Božích princípov.Slovenské titulky.

Vypredané

9,22 €

DVD: Ježiš
DVD: Ježiš

John Heyman

Historicky najpresnejší film o živote Ježiša Krista. Film natočil režisér John Heyman podľa skutočných udalostí zaznamenaných v Lukášovom evanjeliu, a je to historicky najpresnejší film o živote Ježiša Krista. Bol preložený do viac ako 760 jazykov a nárečí a videli ho 4 miliardy ľudí v 219 krajinách sveta. Dĺžka filmu: 120 min.

Vypredané

6,90 €

DVD: Magdaléna, Zbavená hanby
DVD: Magdaléna, Zbavená hanby

Láska zmenila jej život. Žiadna z nás nemusí žiť v strachu a hanbe. Nemusíme sa už cítiť nepovšimnuté alebo nevypočuté.Jedna žena prichytená pri škandalóznom smilstve, ďalšia odmietnutá a ignorovaná pre jej promiskuitu, iná zase izolovaná 12 rokov pre chorobu a nečistotu a vdova odmietaná okolím, ktorá oplakáva svojho jediného syna …Ich životy sú bolestne popretkávané hanbou, smútkom a beznádejou. Po troch rokoch nasledovania Ježiša Mária Magdaléna videla všetky tieto veci, aj mnohé iné. Bola svedkom zázrakov, zmenených životov a dosahu obnovenej nádeje na životy ľudí. V úžase nad tým, že ju vyslobodil zo zajatia zlých duchov – zavil ju hanby.Mária Magdaléna je rozprávačkou a súčasne účastníčkou príbehu Magdaléna – zbavená hanby. Prerozpráva nám príbeh o zmenenom živote tých, ktorí sa stretli s Ježišom a boli ním zbavení hanby.Celkový čas: 82 min. Jazyk: slovenský, anglický, nemecký, maďarský, poľský, ruský, španielský, francúzsky. Titulky: anglické, nemecké, ruské, španielské, čínske.

Vypredané

6,69 €

DVD: Ježiš - Príbeh (nielen) pre deti
DVD: Ježiš - Príbeh (nielen) pre deti

Hlas pre Krista

Pravdivý príbeh o živote Ježiša Krista očami malých detí. Historický najpresnejší film o živote Ježiša Krista. Osobitosťou tohto spracovania je určite zaujímavé spojenie historicky pravdivého príbehu Ježiša Krista (ako to zaznamenal historik – evanjelista Lukáš) s novým príbehom skupinky židovských detí, ktoré sa zúčastňujú na Ježišovom vyučovaní, mnohých uzdraveniach a zázrakoch…Vnímajú Ježiša ako láskavého a múdreho učiteľa, ktorý vždy pristupuje k ľuďom spravodlivo – a to je pre nich veľmi príťažlivé. S prirodzenou detskosťou sa vydávajú na dobrodružné výpravy na miesta, kde sa objaví Ježiš. Ježišovo pôsobenie je pre nich zdrojom vášnivých diskusií, vnútorných zápasov a nakoniec aj zmenených postojov. Vydajme sa spolu s našimi detskými sprievodcami bližšie poznávať Ježiša Krista a porozumieť posolstvu Jeho života.Dĺžka: 61 min. Jazyková verzia: slovenská, anglická, česká, nemecká.

Vypredané

6,69 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Poštovné zadarmo nad 39 €

Zákazníci nám píšu:

Viac hodnotení
user avatar

Balíček mi bol doručený v poriadku. S Vašou službou som spokojná, ako aj s objednaným tovarom.

Henrieta

99 % zákazníkov <br/> nás odporúča

99 % zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie