Rosa

(3 produkty)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Pustovník
Pustovník

David Torkington

prvá časť trilógie. Kniha Pustovník je prvou časťou vyhľadávanej trilógie autora Davida Torkingtona.James, racionálne zmýšľajúci človek, podniká cestu kdesi do pobrežných vôd Škótska, kde na pustom ostrove žije „pustovník“ Peter, ako ho miestni nazývajú. James sa snaží vyrovnať so stratou svojej manželky. Jeho cesta za Petrom je zároveň aj putovaním k sebe samému a k osobnejšiemu vzťahu s Bohom, na ktorého už takmer zabudol.

Skladom

8,63 €

Prorok
Prorok

David Torkington

druhá časť trilógie. Po tom, ako „pustovník“ Peter Calvay záhadne zmizol počas plavby svojím člnom, má doktor Robertson na požiadanie otca Calluma za úlohu usporiadať jeho pozostalosť. Tak sa dostáva k jeho rukopisom a tie mu odkrývajú Petrovu duchovnú cestu. Od stretnutia s otcom Dimitriom na hore Athos, pátrom Rufinom, ktorý ho usmerňuje na ceste jeho ďalšieho duchovného rastu, silného vzplanutia citov k obdivuhodnej Francoise, až po stretnutie s Pátrom Piom, ktoré sa natrvalo nezmazateľne vrýva do jeho duše.Druhá časť trilógie Davida Torkingtona nás hlbšie vovádza do vnútorného sveta modlitby, ktorá jediná nás privedie na cestu k dokonalosti.

Skladom

9,90 €

Posledné kusy
CD: Eufória
CD: Eufória

Janais

Na albume Eufória sa nachádza 11 skladieb, tri v angličtine, dve vo francúzštine, okrem dvoch všetky texty pochádzajú opäť z dielne Janais.Zoznam piesní:Priveľa dníKeď ťa niet (feat. Martin Husovský)V korunách jabloníCallAngels in my roomDans ma te^teV zrkadláchSlnkoUntoldJe m’en fousChvíľa

Skladom

10,00 €

Ako sa modliť
Ako sa modliť

David Torkington

Vreckový sprievodca duchovným životom. David Torkington je teológ, spisovateľ a rečník, ktorý sa v kresťanskej spiritualite a mystickej teológií špecializuje na modlitbu. Kniha Ako sa modliť, ktorá pre svoju úspešnosť bola preložená do mnohých jazykov, je užitočným a vítaným pomocníkom pre ľudí, ktorí sú začiatočníkmi v osobnej modlitbe. No je dobrým sprievodcom aj pre ľudí, ktorí už majú zážitok s hľadaním Božej tváre a túžia svoju modlitbu posunúť o level vyššie. Krátke kapitoly poskytujú dostatok inšpirácií aj pre niekoľko hodinové meditácie. Táto kniha môže pomôcť každému zažiť v modlitbe skutočné stretnutie s Bohom.

Vypredané

5,72 €

Múdrosť kresťanských mystikov
Múdrosť kresťanských mystikov

David Torkington

Kniha Múdrosť kresťanských mystikov je plná výziev k naštartovaniu našej modlitby. Autor David Torkington sa opiera o mystické učenie Ježiša Krista, ktoré sa naplno prejavovalo v prvotnej Cirkvi. Ide o celoživotné dielo, v ktorom sa vyštudovaný teológ odvoláva na život prvých kresťanov. Vyzýva nás k neustálej modlitbe a správnej rovnováhe medzi osobnou a spoločnou modlitbou tak, aby sme dokázali hľadať a napĺňať Božiu vôľu.

Vypredané

16,01 €

DVD - Poklady pod sněhem
DVD - Poklady pod sněhem

St. John Patricia

Příběh přátelství a odpuštění natočený podle knižní předlohy Patrice St. John. Je možné změnit minulost a odpustit? Mohou se z nepřátel stát kamarádi?Půvabný příběh o přátelství a síle odpuštění podle knižní předlohy Patricie St. John nás zavede do krásné krajiny švýcarských Alp. Setkáme se tam s malým Danim a jeho starší sestrou Annette, kteří vyrůstají v horách s otcem a babičkou. Annette se chce pomstít svému spolužákovi Lucienovi, který ublížil jejímu bratříčkovi. Přes všechnu Lucienovu snahu o usmíření to vypadá, že nenávist a opovržení nikdy neskončí. Jenže události nabírají dramatický spád a začíná se ukazovat, že hořkost a zloba nejsou řešením…Celkový čas: 107 min Jazyk: český, anglický Titulky: české

Vypredané

11,76 €

DVD - Heidi děvčátko z hor
DVD - Heidi děvčátko z hor

Emma Bolger; Max von Sydow

Tento film je z kategorie inspirujicich: jde o filmy, v nichž víra nehraje podstatnou roli a nedá se jim říci křesťanské, nicméně svými tématy (např. odpuštění, důvěra, naděje...) nás mohou inspirovat v našem životě. Dojemný příběh o osiřelém děvčátku Heidi, o které se nemá kdo starat, a tak skončí u svého mrzutého dědečka v horách. Oba k sobě ale postupem času najdou cestu a vytvoří se mezi nimi silné pouto. Heidi si hory zamiluje, najde zde svůj domov. Za čas ale musí odjet. Její teta totiž slíbila jedné bohaté rodině, že Heidi bude dělat společnost jejich nemocné dceři Kláře. Heidi se s Klárou okamžitě spřátelí, ale stesk po dědečkovi a po horách je tak velký, že se vrátí zpátky domů. S Klárou se však tak docela loučit nemusí, brzy totiž přijede Heidi do hor navštívit.

Vypredané

3,88 €

Když Bůh mlčí
Když Bůh mlčí

Pete Greig

Vstoupit do ticha nevyslyšených modliteb. Tato kniha byla zrozena z veliké bolesti i úžasu nad Boží mocí. Zatímco globální modlitební hnutí, které založil, ovlivňuje množství lidí po celém světě, jeho vlastní žena bojuje o život s těžkou nemocí. Pete Greig zápasí s temnou stranou modlitby a přichází s těžce získanou zprávou o naději, s útěchou a hlubokým biblickým povzbuzením pro všechny, kdo trpí v tichu Božího mlčení. Pete Greig je teolog a misijní průkopník žijící ve městě Guildford v Anglii. Časopisem Relevant byl zařazen mezi TOP 50 „revolučních lídrů“ své generace. V roce 1999 spoluzaložil ekumenické hnutí Modlitby 24-7, které se postupně rozšířilo do více než třetiny zemí světa. Modlitby 24-7 si díky inovativnímu přístupu k misii a křesťanské spiritualitě získaly pozornost mnoha sekulárních médií od Reader's Digest po Rolling Stone.Recenzia na knihu Když Bůh mlčí na stránke Blog.Zachej.skKniha vyšla v slovenskom jazyku: Keď Boh mlčí (2021).

Vypredané

10,86 €

CD: Zázrakovanie
CD: Zázrakovanie

Anna Tomaštiková

Piesne na biblické námety pre deti. Piesne pre deti nemusia vždy vyzerať úplne detsky. Takto by sa dal charakterizovať aj tento album „piesní na biblické námety pre deti“ Profesionálna inštrumentálna úroveň, pestré aranžmány s bohatým nástrojovým obsadením a otvorené texty, dovoľujúce ponaučenie si dotvoriť . Autorsky ho „stvorila“ Anka Tomaštiková, pôvodne ako piesne pre deti na nedeľné bohoslužby.Vďaka tomu je k nim aj samostatne vydaný spevník, ktorý okrem znotovaných textov obsahuje aj výtvarné nápady pre prácu s deťmi a interaktívne stvárnenie skladieb. Okrem autorky CD naspievali samotné deti, hudbou a tiež spevom pomohli banskobystrickí muzikanti Juraj Haško, Martin Novák, Miroslav Páv, Ján Fiala a Róbert Schranz. Zoznam piesní:NoeBabylonMojžišDanielJonášMudrciKánaOlejRáno

Vypredané

7,50 €

DVD - Příběh Ježíše Krista pro děti
DVD - Příběh Ježíše Krista pro děti

Pravdivý příběh o Ježíši, jak ho viděly děti jeho doby. Ježíšovo učení nebylo jen pro dospělé. Vždycky chtěl, aby ho mohly slyšet i děti a dospělým je dával za vzor. Jaké to asi pro děti bylo - žít v Ježíšově době a setkávat se sním? V tomto převyprávění Ježíšova života, vycházejícím z filmu Ježíš, sledujeme události očima několika dětí a jejich rodin. Díky této perspektivě dokáže příběh zaujmout děti v každém věku. DVD vyšlo aj v slovenskom jazyku: DVD - Ježiš - Príbeh (nielen) pre deti.

Vypredané

2,60 €

Nový zákon v mp3 + brožurka Ecce Homo
Nový zákon v mp3 + brožurka Ecce Homo

Marka Míková

mp3 + booklet. Nový zákon kvalitně namluvený profesionálními herci - Josef Somr, Jan Potměšil, David Vávra, Petr Forman, Jan Vondráček, Ivan Vyskočil, Vít Brukner, Ladislav Matějček, Luboš Veselý, Aleš Juchelka, Marka Míková, Jaroslava Kretschmerová, Lucie Trmíková.Režie Marka Míková.K CD ve formátu MP3 je jako booklet přiložena brožura Ecce Homo, která obsahuje biblické pašijové texty, vybrané pasáže hlavně z Janova evangelia.

Vypredané

1,55 €

CD: Wake up! (Papež František)
CD: Wake up! (Papež František)

Pápež František

Music Album with His Words and Prayers. Album s proslovy papeže Františka z různých míst v angličtině, italštině, španělštině a portugalštině, proloženými a podkreslenými pop-rockovou hudbou italských autorů a interpretů (např. Giorgio Kriegsch, Mite Balduzzi, Giuseppe Dati, Lorenzo Piscopo, Dino Doni, Tony Pagliuca).

Vypredané

13,77 €

Křesťan a tvořivost
Křesťan a tvořivost

Leen La Riviere

Biblické základy kreativity a umění. Kniha myšlenek holandského autora (m.j. vedoucího Continental Ministries Europe, rytíře a politického poradce) o umění, smyslu pro krásu a tvořivosti jako Božích darech. "Bůh tvoří a dává nám talenty abychom mohli tvořit též."

Vypredané

4,17 €

CD - Chci zářit
CD - Chci zářit

Jedním srdcem

Mladá worshipová kapela z Hradce Králové si začíná pomalu, ale jistě získávat svoje publikum ve všech koutech České republiky. Po účinkování na několika křesťanských konferencích se jejich píseň „Chci zářit“ stala hymnou čtvrtého ročníku Festivalu UNITED. Nyní přichází Jedním srdcem se stejnojmenným albem, které je zároveň jejich první studiovou nahrávkou. CD obsahuje 12 autorských písní zpěváka Filipa Zavřela. S produkcí alba pomohl slovenský skladatel a multiinstrumentalista Viliam Šandor.„Vzdát Bohu chválu, stát společně před jeho trůnem, vyvýšit ho nad všechno ostatní, vyznat kým je... Toto jsou některé z hlavních motivů, proč jsme jako kapela tady. Jsme skupina lidí, kteří mají na srdci chválu našeho Boha prostřednictvím hudby. Protože věříme, že Bohu náleží jen to nejlepší, snažíme se to, co děláme, dělat pořádně a posouvat se dál. Součástí naší vize je také působení za hranicemi našeho sboru. Jedním z našich dlouhodobých cílu je změna worship prostředí v ČR.“Kapela:Filip Zavřel – zpěv, kytara; Jana Švajdlerová – klávesy; Richard Beníšek – bicí; Jiří Špaček – elektrická kytara; Jan Moudrý – baskytara. Zoznam piesní: Láska Tvá Chci zářit K nebi Milost Znát Tě víc Vše, co mám Důvěru mám On přichází Zapal mě Poklekám Tvá moc Tvé je vítězství

Vypredané

10,38 €

CD - Jakub Jan Ryba: Kompletní varhanní dílo
CD - Jakub Jan Ryba: Kompletní varhanní dílo

Michal Novenko

Česká varhanní hudba období klasicismu. První nahrávka kompletního varhanního díla Jakuba Jana Ryby. Nahráno v Rožmitále pod Třemšínem na nástroji, na který hrával sám Ryba. Druhou "světovou premiérou" je výběr skladeb ze Zlatokorunského rukopisu skladatele a varhanníka Antona Borového, který ve Zlaté Koruně po mnoho let působil. Nahráno na původním nástroji v klášterním chrámu ve Zlaté Koruně.Reedice nahrávky z roku 1999 vychází u příležitosti 250. výročí narození a 200. výročí úmrtí Jakuba Jana Ryby v jubilejním roce 2015.

Vypredané

8,34 €

CD - Josef Egyptský
CD - Josef Egyptský

Učedníci

Folkové pásmo o životě starozákonního patriarchy Josefa. Reedice nahrávky, která vyšla původně na magnetofonové kazetě v roce 1988. Kdo je zván 6:22Pastýř 2:28Dvacet šekelů 2:13Karavana velbloudí 5:02Potifar 3:14Vězeň 2:15Sen 1:59Proč skryla tvář 3:54Řekni sám 7:16 Matka pláče 2:45Z jednoho stolu 2:07Safenat Paneach 6:27Zvednem se a jedem 3:46Učedníci: Josef Hrubý - dvanáctistrunná kytara, zpěvJaroslav Kudrnáč - šestistrunná kytara, zpěvVojtěch Šustek - šestistrunná kytara, zpěv Václav Derner - kontrabas, zpěv, vokální aranžmáMarie Kudrnáčová - zpěvMarie Jochcová - zpěv

Vypredané

8,34 €

CD - Popelka Nazaretská
CD - Popelka Nazaretská

Václav Renč; Vít Petrů

Literárně - hudební pásmo. Život Pána Ježíše Krista z pohledu jeho matky Marie. Literárně-hudební pásmo sestavené z úseků jedinečné básně Václava Renče (v přednesu Jaroslava Konečného), prokládané písněmi Víta Petrů v podání komorního sboru kostela Panny Marie Sněžné a Ztracené kapely.

Vypredané

8,34 €

CD - Zpíváme si písničku 5
CD - Zpíváme si písničku 5

Ztracená kapela

Nastavte uši. 23 písní pro děti i rodiče pochází převážně z dílny Pavla Svobody, Jany Svobodové - Březovské a Daniela Henycha. Nahrávku pořídila Ztracená kapela ke svým 25. narozeninám.V pestrých aranžích uslyšíte kromě zpěvu, kytar, kontrabasu a perkusí také mandolínu, housle, flétnu, klarinet, trubku, trombón, saxofon a akordeon.

Vypredané

10,38 €

Chvála a uctívání
Chvála a uctívání

Leen La Riviere

Chvála a uctívání jsou pro každého křesťana velmi jedinečné aktivity. Pod vlivem jistých trendů se ale mohou omezovat pouze na jednoduché texty, vybičované emoce nebo jednostranné doktríny. Tato kniha se nesnaží nabízet nějaký „vysněný scénář“, vychází z mnohaleté praxe v oblasti chvály a uctívání v nejrůznějších uměleckých formách v kombinaci s dlouhodobým studiem dějin tohoto jevu. Doufáme, že se kniha stane podnětem k přehodnocení obecného přístupu ke chvále a uctívání.

Vypredané

8,34 €

CD - Hebrejské písně
CD - Hebrejské písně

Hebrew Songs. Pěvecký sbor Adash má své počátky v kurzu hebrejštiny, který pod tímto názvem vyučuje doc. ThDr. Tomáš Novotný (zároveň sbormistr Adashe) na Ostravské universitě. Díky muzikalitě a rostoucí kvalitě přednesu se sbor stále častěji objevuje za hranicemi školních učeben při svých samostatných koncertech doma i v zahraničí a setkává se s nadšeným ohlasem posluchačské veřejnosti. Na tomto, v pořadí již druhém, albu můžete nalézt tradiční židovské modlitby, chasidské svatební písně nebo milostnou píseň v ladinu.

Vypredané

11,25 €

Uklidňující omalovánky pro dospělé s biblickými verši
Uklidňující omalovánky pro dospělé s biblickými verši

30 obrázků k vybarvení je doplněno biblickými verši.. Život je někdy náročný – samé termíny, závazky, povinnosti v práci i doma... To všechno s sebou nese napětí a stres. Vybarvování může toto napětí snižovat, ale opravdové odpočinutí a pokoj najdeme v Bohu. Tyto omalovánky v sobě spojují obojí – při nenáročné tvůrčí činnosti můžete rozjímat nad Božím slovem a přijímat povzbuzení, naději, pokoj.

Vypredané

4,56 €

CD - Vánoce v českých kancionálech
CD - Vánoce v českých kancionálech

Písně z českých kancionálů, které svým původem spadají do 15. - 19. století a přitom jsou v současné vánoční liturgii dosud živé.

Vypredané

8,34 €

Milované Princezně (česky)
Milované Princezně (česky)

Sheri Rose Shepherd

Milostné dopisy od tvého Krále. Která žena by nechtěla dostat dopisy od svého Krále? Tato krásná barevná knížečka přináší svazek milostných dopisů od Krále celého stvoření. Na každé dvoustraně naleznete vždy nádhernou fotografii s biblickým citátem a k němu dopis povzbuzení, poučení, potěšení.Není lehké podívat se na svůj život a považovat se za královské dítě. Pravdou však je, že Bůh je naším Králem a že si nás jako svoje děti vyvolil. Když se vaše duše ponoří do těchto dopisů, najdete v nich utvrzení v tom, kdo jste, proč tu jste a jak velmi Vás Král miluje...Titul vyšiel aj v slovenčine: Milovanej princeznej (2014).

Vypredané

11,25 €

Zpíváme si písničku 5
Zpíváme si písničku 5

Nastavte uši. 23 písní pro děti i rodiče pochází převážně z dílny Pavla Svobody, Jany Svobodové - Březovské a Daniela Henycha. Zpěvník je již tradičně obohacen omálovánkami Markéty Dubnové.

Vypredané

3,30 €

Celým srdcem 4
Celým srdcem 4

Zpěvník. Po osmi letech od minulého dílu vychází konečně čtvrté pokračování série "současných českých chvalozpěvů". Zpěvník obsahuje 30 nových písní, z nichž 13 je nahraných na CD Celým srdcem IV. a 12 na albu Už ne já, ale Ty. Písně jsou v úpravě melodická linka s textem a akordické značky.

Vypredané

0,87 €

CD - Shirim Ashirim
CD - Shirim Ashirim

Shirim Ashirim

V červnu 2014 vychází debutové album skupiny Shirim Ashirim, která se věnuje chvalozpěvům mesiánských židů v moderním zpracování. Všechny písně vycházejí z biblických textů a jsou zpívány v současné hebrejštině (ivritu). Tvořivé aranže, tepající orientální rytmy, které vás zvednou ze židle... zvuková i hudební kvalita se vymyká všemu, co jste mohli v nabídce české "křesťanské" hudby okusit.

Vypredané

8,34 €

DVD - Hrabě Zinzendorf
DVD - Hrabě Zinzendorf

Síla přesvědčení. Dokumentární cyklus o české protestantské historii. Jméno Mikuláše Ludvíka Zinzendorfa je nerozlučně spjato nejen s historií Obnovené Jednoty bratrské, ale vůbec s dějinami české reformace a potažmo světové křesťanské misie. Hrabě Zinzendorf dal na svém panství vzniknout osadě Ochranov, kde nacházely útočitě desítky českých a moravských bratří, nucených opustit své domovy kvůli náboženské perzekuci. Malá ochranovská komunita se stala místem nepřetržité modlitby a misionáři, vyslaní z této komunity, zasáhli evangeliem stovky míst po celém světě od Severní a Jižní Ameriky po západní Indii, od Grónska až po jižní Afriku. Délka: 57 min.

Vypredané

11,25 €

CD - Pěkný břeh
CD - Pěkný břeh

Jaromír Navrátil

Ostravská skupina Nové měchy vydává po 12 letech nové album. Po debutu "Osamělý vrabec na střeše" z roku 1999, který můžete stále zakoupit za lidovou cenu, se zakladatel kapely - Mira s vydatnou pomocí dalšího původního člena - Mecha rozhodl obnovit činnost tohoto prazvláštního uskupení.

Vypredané

10,48 €

CD - Vzpomínky na Františka
CD - Vzpomínky na Františka

František z Assisi se nebál být sám sebou. Věřil, že za biblickými větami se nemá hledat složitý teologický výklad a upřímně mu bylo líto křesťano-vědců, kteří se handrkovali nad pravostí či nepravostí svých věrouk. Miloval zemi, prosté lidi, zvěř i květenu a nevycházel z úžasu nad božím stvořením.

Vypredané

8,34 €

CD - Zpíváme si písničku 4
CD - Zpíváme si písničku 4

Zůstávej s námi. Bylo otázkou cti, aby si Ztracená kapela ke svým dvacátým narozeninám nadělila dárek v podobě 4. alba písniček pro děti (tentokrát s podtitulem „Zůstávej s námi“). Nahrávku opět doplňuje zpěvník s obrázky k vymalování.

Vypredané

8,34 €

Celým srdcem 5 (zpěvník)
Celým srdcem 5 (zpěvník)

Pátý díl ze série "současných českých chvalozpěvů" obsahuje 20 nových písní s notami a akordickými značkami, z nichž 12 je nahraných na CD Celým srdcem V.

Vypredané

0,87 €

CD - Abychom věřili…
CD - Abychom věřili…

Meetpoint

Písně chval a uctívání nejen pro děti. S podtitulem "Písně chval a uctívání nejen pro děti" vychází nahrávka deseti písní v aranžích Jiřího Jelínka, nazpívaných převážně dětmi - většinou členy rodiny Jelínkovy. CD obsahuje také samotné základy (nahrávky doprovodů bez zpěvu) a v bookletu najdete texty i s akordy.

Vypredané

11,25 €

CD - Chci jít za Tebou
CD - Chci jít za Tebou

VeKa

VeKa (Vesmírná kapela) je královéhradecká diecézní kapela, která doprovází akce pro mládež a jiné. Její složení se neustále obměňuje - tato nahrávka zachycuje stav v letech 2007 a 2008. Album obsahuje známé písně ze zpěvníků Hosana: Zvednem se a jedem; Chci jít za Tebou; Jsem; Duchem svatým; Rozžíhá; Blíž, Pane, blíž; Proč jen mlčíš, Pane; Kříž; Zachraň mě, Bože; Ježíš je má skála; Shlédni dnes; Haleluja ať zní; Zůstaň; Přijď království Tvé.

Vypredané

8,34 €

Plesejte noc pominula
Plesejte noc pominula

Písně jednoty bratrské z kancionálů 15. až 17. století. Toto album nabízí letmý pohled do písňové tvorby staré Jednoty bratrské tak, jak se nám dochovala v kancionálech převážně 16. století. Upravovatel většiny písní Milan Uherek se snaží přiblížit původnímu charakteru s dominantním zachováním nápěvu.Petr Eben naopak vytváří na dávné texty Komenského svébytné skladby bohaté melodicky i polyfonně. Pro doplnění představy o dobové hudební produkci jsou zde zastoupeny dvě anonymní polyfonní kompozice utrakvistického původu, zpracovávající chorální melodii. Krátká čtení z díla Jana Amose Komenského, kterými jsou zpěvy prokládány, nám nejen představují dobový teoretický pohled či způsob myšlení, ale jsou zároveň krásnými básněmu v próze. Smyslem této nahrávky je v souvislosti s 550. výročím vzniku Jednoty bratrské poukázat na dávné hodnoty, které prach času neumenšil.

Vypredané

8,34 €

CD - Ram Adonai
CD - Ram Adonai

Reedice. Legendární plzeňská crossoverová kapela se v téměř původní sestavě vrací na pódia (baskytary se v současné sestavě chopil Jonatán Kaleta). Připravili jsme pro Vás reedici alb Ram Adonai (1997), Getsemane (1998) a DVD dokument s názvem Home Video (2000).

Vypredané

12,51 €

CD - Pohádka českých Vánoc
CD - Pohádka českých Vánoc

Zapomenutá hudba 19. a poloviny 20. století. Hojnost české vánoční komponované hudby minulých staletí je možná ještě větší, než jsme tušili, zejména co se týče 19. století a první poloviny 20. století. V tomto dosud ne příliš prozkoumaném období českého romantismu a postromantismu se komponovaly pastorální vokální skladby, na rozdíl od předchozích dvou poměrně dobře prozkoumaných staletí, většinou už bez rozsáhlejšího instrumentálního doprovodu, pouze s varhanami nebo ještě s jedním dalším nástrojem. Projevuje se hlavně nová epochální obliba sborového zpěvu a vzniká i mnoho sólových nebo dvojhlasých písní a sólových skladeb varhanních.

Vypredané

8,34 €

CD - Svitlo jitro nedělní
CD - Svitlo jitro nedělní

Luděk Rejchrt

Velikonoční zpěvy. Toto autorské album evangelického faráře Luďka Rejchrta vychází s podtitulem "Velikonoční zpěvy". Všechno tady totiž ukazuje na velikonoční zvěst - ať už je to úvodních pět písní v podání dětského sboru Bambini di Praga, kantáta o Marii Magdaleně, nebo závěrečné zamyšlení, které čte herec Jan Potměšil.

Vypredané

4,17 €

CD - Boží gen
CD - Boží gen

Chvíle klidu patří do života každého z nás. I když nás ve škole, a často ani jinde v životě, neučí jak se ztišit. Ticho je prostor, kde mohou zaznít naše touhya, prosby i Boží hlas. Je to prostor, kterým k nám přichází povzbuzení a inspirace.

Vypredané

4,17 €

Určitě poletí 1. a 2. díl
Určitě poletí 1. a 2. díl

Michaela Novozámská

Zpěvník vychází jako doplněk ke dvěma stejnojmenným kazetám dětských písní. 37 svěžích písniček je určeno pro menší i větší děti nebo nedělní školy. Všechny skladby ve zpěvníku jsou v úpravě melodická linka s textem a akordické značky. Zpěvník doplňují ilustrace Michala Sčigola.

Vypredané

2,13 €

CD - Labyrint světa a ráj srdce
CD - Labyrint světa a ráj srdce

Petr Eben

Pro varhany a recitátora. Něco pro posluchače vážné duchovní hudby z odkazu jednoho z předních českých křesťanských myslitelů a pedagogů Jana Ámose Komenského. Varhanní cyklus, doprovázející texty Komenského, vytvořil na základě dlouholetých improvizací Petr Eben. Eben v cyklu pracuje s chorály z Komenského Amsterdamského kancionálu, jindy volí k vyjádření sugestivní atmosféry textu vlastní témata. Všeobecně je Ebenova hudba velmi dramatická. Jednotlivé části skladby vždy následují za recitací daného úryvku textu a umožňují tak posluchači rozjímat nad Komenského myšlenkami, vyjádřenými jak přednesem, tak hudbou.

Vypredané

8,34 €

1 z 2
logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Daniela, pred 1 dňom

Spokojnosť, všetko Super. Vďaka.

userAvatar

Martin, pred 1 dňom

ochota a flexibilita

userAvatar

Iveta, pred 2 dňami

Odporúčam.

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk