Zachej.sk Recenzie

V našej ponuke

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Napíšte recenziu a vyhrajte 20 € poukážku na nákup v Zachej.sk

20 € poukážku na nákup tovaru na Zachej.sk za mesiac február 2017 získava p. Miroslava za názor na knihu Milovanej princovej neveste. Blahoželáme!
Zobraziť celý zoznam výhercov (klik na rozbalenie)

Dočítali ste knihu a chcete sa o svoj názor podeliť? Vaše názory pomáhajú ďalším stovkám ľudí, ktorí sa rozhodujú, či si knihu prečítať. A navyše, každý mesiac žrebujeme jedného recenzenta, ktorý od nás získa poukážku v hodnote 20 € na nákup produktov v ponuke kresťanského kníhkupectva Zachej.sk

Zakladné podmienky súťaže: (podrobný štatút súťaže)

  • registrujte sa na Zachej.sk a píšte názory ako prihlásený užívateľ
  • vyhľadajte knihu, ku ktorej chcete napísať svoj názor
  • rozsah recenzie viac ako 100 znakov + ohodnoťte knihu hviezdičkami
  • v jednom mesiaci môžete napísať viac recenzií, zvýšite si tým šancu na výhru

bandi (13 recenzií)
27.03. 2017

V roku 2015 bola táto rodina vyhodnotená ako NAJ rodina Európskou federáciou mnohodetných rodín. Žiaľ, tento rok odišiel na večnosť manžel autorky Jose Maria Postigo vo veku 56 rokov. Pre Rosu a jej rodinu začína nová kapitola života. S akou pokorou a pokojom túto udalosť zvládali je obdivuhodné.

Rosa Pich-Aguilera Roca
skladom
5,04 €
Júlia (3 recenzií)
26.03. 2017

Krásna knižôčka, ktorá poteší nielen malé deti, ale aj ich rodičov.

Mária Rázusová-Martáková
skladom
2,99 €
Ľubica (1 recenzií)
26.03. 2017

Táto kniha je pravdivá. Je v nej opísané zlo, ako pôsobí a ako sa môžeme proti nemu brániť, chrániť sa. Ďakujem pánu profesorovi, že napísal túto knihu, ktorú by si mal určite každý prečítať.

Imrich Degro
skladom
5,02 €
Marek (11 recenzií)
25.03. 2017

Výborna kniha môžem len odporúčať. Veľa hlbokých myšlienok o Svätej Trojici a Panne Márii. Zaujalo ma aj akú moc majú modlitby a slzy za svoje blúdiace dieťa. Zachránia ho pred večným zatratením.

Brigita Švédska
skladom
7,83 €
Miroslava (4 recenzií)
24.03. 2017

Veľmi ľahko, stručne a hlavne s dôverou písaná novéna odovzdanosti. Brožúrka mi vleje nádej, vieru, lásku a pokoj do srdca. Je super ju čítať ráno, človek sa hneď ráno odovzdá do Božej prozreteľnosti a deň je hneď krajší a hlavne prežívaný s pokojom a vierou v Boha - Ocka, ktorý ma všetko vo svojich rukách. A jeho plány sú iné ako naše.

Don Dolindo Ruotolo
skladom
0,34 €
Miroslava (4 recenzií)
24.03. 2017

Kniha je písaná veľmi pútavo, autobiograficky. Hneď ma zaujala. Keď ju začnete čítať nedá sa od nej odtrhnúť, pritom je písaná veľmi ľahko, zrozumiteľne. Človek sa zamyslí nad svojím životom, svojimi hriechmi; ako naše správanie, hriechy vplývajú na náš život a životy iných. Knihu odporúčam.

Gloria Polo
skladom
1,84 €
Miroslava (4 recenzií)
24.03. 2017

Veľmi pútavo písaná kniha. Veľmi pekným spôsobom popisuje vzťah Boha, Otca a Ducha Svätého navzájom. A poukazuje na bezhraničnú a milosrdnú, odpušťajúcu lásku Boha - Ocka. Poukazuje na to, ako nám Boh - Ocko opakovane odpúšťa a ako nás veľmi miluje.

William Paul Young
vypredané
11,16 €
Helena (2 recenzií)
24.03. 2017

Knižka sa mi páči a odporúčam ju pre deti k 1. sv. prijimaniu.

Helena (2 recenzií)
24.03. 2017

Novéna k Fatimskej Panne Márii sa mi páči, lebo je jednoduchá, nenáročná na čas a veľmi aktuálna nielen v tomto roku.

Zuzka (2 recenzií)
24.03. 2017

Tá kniha rozširuje poznanie o duchovnom svete a prehlbuje náš vzťah s Bohom , ukazujeme neopísateľne milosrdenstvo, čo nám ponuka skrze Ježiša Krista Boh a dáva nám dar , že jedine Boh nám pomôže v každom okamihu nášho žitia. Tento dar, ktorý mala Anna Katarína Emmerichová vo svojich videniach je darom milosti pre každého z nás.

Anna Katarína Emmerichová
skladom
7,83 €
strana: 1 z 338
   späť  
         
  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská