Zachej.sk Recenzie

V našej ponuke

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Napíšte recenziu a vyhrajte 20 € poukážku na nákup v Zachej.sk

20 € poukážku na nákup tovaru na Zachej.sk za mesiac september 2017 získava p. Mária za názor na knihu Tajomstvá posledných časov. Blahoželáme!
Zobraziť celý zoznam výhercov (klik na rozbalenie)

Dočítali ste knihu a chcete sa o svoj názor podeliť? Vaše názory pomáhajú ďalším stovkám ľudí, ktorí sa rozhodujú, či si knihu prečítať. A navyše, každý mesiac žrebujeme jedného recenzenta, ktorý od nás získa poukážku v hodnote 20 € na nákup produktov v ponuke kresťanského kníhkupectva Zachej.sk

Zakladné podmienky súťaže: (podrobný štatút súťaže)

  • registrujte sa na Zachej.sk a píšte názory ako prihlásený užívateľ
  • vyhľadajte knihu, ku ktorej chcete napísať svoj názor
  • rozsah recenzie viac ako 100 znakov + ohodnoťte knihu hviezdičkami
  • v jednom mesiaci môžete napísať viac recenzií, zvýšite si tým šancu na výhru

Marianna (1 recenzií)
17.10. 2017

Veľmi dobrá, hlboká kniha. Aj keď je to útla knižočka, nečíta sa rýchlo a ľahko, ale oplatí sa prečítať, možno aj viackrát.

Marko Ivan Rupnik
skladom
3,88 €
Marianna (4 recenzií)
17.10. 2017

Odporúčam. Nie je to obyčajná kniha na prečítanie vo voľnom čase. Myslím, že v tejto modlitbe každý nájde svoj uzol, ktorý potrebuje rozviazať.

Marianna (4 recenzií)
17.10. 2017

Veľmi ľahko sa číta, aj v češtine. Výborná, usvedčujúca, vhodná na spytovanie svedomia, aj keď troška dlhšie :-)

C. S. Lewis
skladom
9,65 €
Marianna (4 recenzií)
17.10. 2017

Veľmi dobrá kniha. Niektoré pasáže sú náročnejšie, ale aj tak odporúčam. Veľmi aktuálna, aj napriek tomu, že od jej prvého vydania prešlo viac než 60 rokov.

Erich Fromm
skladom
10,19 €
David
16.10. 2017

Kvalita za rozumnú cenu.

Mirka (11 recenzií)
15.10. 2017

Denníček som si objednala za účelom pravidelného čítania Sv. Písma a zároveň s túžbou prehĺbiť vzťah s Bohom. Tak dúfam, že mi aj táto forma pomôže :) Dúfam, že referencia pomohla a buďte požehnaní.

Marián Kováčik (ed.)
skladom
4,75 €
overený zákazník
15.10. 2017

Zaujímavá téma.

Elias Vella
skladom
7,66 €
Irens (1 recenzií)
13.10. 2017

Úžasná kniha. Človek sa pri čítaní musí zamyslieť nad svojimi prioritami. Veľmi jednoducho ale pútavo napísané. Odporúčam.

Leo Maasburg
skladom
13,58 €
Ľubomír (6 recenzií)
12.10. 2017

Táto kniha bola pre mňa veľmi povzbudzujúca. Láska a trpezlivosť s akou pristupovala denne Matka Tereza k najchudobnejším z chudobných, v ktorých videla prítomného Ježiša, boli ukážkou ako „Robiť malé veci s veľkou láskou“. Vďaka tejto knihe som si opäť uvedomil, aká je dôležitá bezhraničná dôvera Bohu v každej životnej situácii. Veľkým povzbudením bola aj sila Zázračnej medaily opísaná v knihe, kedy medaila otvorila cestu k zdanlivo nepriechodným situáciám či k politicky alebo osobnostne nenakloneným osobám k dielam Matky Terezy.

Leo Maasburg
skladom
13,58 €
Anna j.
12.10. 2017

Martina som poznala, a keď som sa dozvedela čo sa stalo, bola som z toho v šoku. Takto si ho chcem pripomenúť. Ďakujem Martine a Ondrejovi, že zozbierali pre nás takéto vzácne výpovede a spomienky. R.I.P Martin Šinaľ.

Martina Poláková; Ondrej Sukeľ
skladom
11,00 €
strana: 1 z 460
   späť  
         
  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská