Oznam o expedovaní zásielok zo Zachej.sk
Z dôvodu inventúry budeme všetky objednávky prijaté od 31.7.2017 expedovať po dátume 16.8.2017.
Po celý čas Vám však budeme k dispozícii a môžete nás kontaktovať telefonicky alebo mailom.
Predajňa v Košiciach bude otvorená od 09:00 do 17:00 hod. (PON - PIA).
Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekné letné dni.

 

Zachej.sk Recenzie

V našej ponuke

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Napíšte recenziu a vyhrajte 20 € poukážku na nákup v Zachej.sk

20 € poukážku na nákup tovaru na Zachej.sk za mesiac jún 2017 získava p. Andrea za názor na knihu Milovanej princeznej. Blahoželáme!
Zobraziť celý zoznam výhercov (klik na rozbalenie)

Dočítali ste knihu a chcete sa o svoj názor podeliť? Vaše názory pomáhajú ďalším stovkám ľudí, ktorí sa rozhodujú, či si knihu prečítať. A navyše, každý mesiac žrebujeme jedného recenzenta, ktorý od nás získa poukážku v hodnote 20 € na nákup produktov v ponuke kresťanského kníhkupectva Zachej.sk

Zakladné podmienky súťaže: (podrobný štatút súťaže)

  • registrujte sa na Zachej.sk a píšte názory ako prihlásený užívateľ
  • vyhľadajte knihu, ku ktorej chcete napísať svoj názor
  • rozsah recenzie viac ako 100 znakov + ohodnoťte knihu hviezdičkami
  • v jednom mesiaci môžete napísať viac recenzií, zvýšite si tým šancu na výhru

Andrea (13 recenzií)
24.07. 2017

Knižku som dostala darom a je veľkým požehnaním. Sú tam aj príbehy, v ktorých sa nájdeme, modlitby čo povzbudia. Životné situácie vysvetľuje jednoduchým a prijateľným spôsobom a dáva nádej, že Boh s nami vždy bude počítať a čakať na nás aj keď sme ešte dnes možno ďaleko. Ďalšia dobrá knižka od o.Vellu.

Elias Vella
skladom
7,28 €
Andrea
23.07. 2017

Odporúčam.

Elias Vella
skladom
1,70 €
Andrea
23.07. 2017

Zablúdilo naše dieťa? Či nechceme aby nám zablúdilo? Alebo sa chceme modliť za svoje dieťa? Veľmi odporúčam.

Mária Vicenová
skladom
2,72 €
Andrea
23.07. 2017

Úžasná knižočka. Veľmi jednoducho a zrozumiteľne napísaná. Názov knižky hovorí za všetko. Je tu všetko, čo sa týka uzdravenia našej duše až po fyzické uzdravenie. Odporúčam prečítať každému.

Elias Vella
skladom
4,27 €
Mony (25 recenzií)
23.07. 2017

Nezmazateľný dojem je krásny kresťanský historický román, avšak, musím povedať, že príbeh bol veľmi predvídateľný a dokonale som vedela predpokladať, akým smerom sa vyberie. V tomto ohľade nebol originálny, pretože som sa už s podobnými námetmi stretla a skrátka, možno by na niekoho tento fakt nespravil dobrý dojem. Ale, aj napriek všednosti bola táto kniha neobyčajná. Zásluhu na tom majú najmä čarovné opisy a detaily, ktorými autorka plným priehrštím rozsievala na každej strane. Dokonca som samu seba musela odhovárať, aby som neobracala stránky vopred, pretože Tamera dokáže vzbudiť zvedavosť a nedočkavosť toho, čo sa na ďalšej stránke odohrá, aj keď sami tušíte, že to až také prekvapujúce nebude. No i tak, napriek všetkému vo mne Tamera Alexanderová skutočne zanechala nezmazateľný dojem. Napísala kvalitné dielo, ktoré sa zmenilo v akúsi mozaiku. Obraz hýriaci farbami zložený z množstva dielikov rôznych veľkostí, a pritom v konečnom dôsledku vytvárajú ucelený obraz. Presne ako i táto kniha. Niesla v sebe mnoho malých príbehov, mnoho postáv, zákutí, maličkostí a emócií, ktoré sa spojili v jedno úhľadné a výnimočné dielo, ktoré vás núti zamyslieť sa. Ktoré odráža nie len nádherný príbeh lásky, odpustenia, pravdy a lži, cesty za snom, ale zachádza i do hĺbky duše samotných protagonistov, v ktorých zaznieva Boží hlas a je len na nich, či sa ho rozhodnú nasledovať alebo si zvolia svet, v ktorom sa nosí pretvárka, pokrytectvo, moc a bohatstvo, len aby doň zapadli. Nezmazateľný dojem je naozaj úchvatným dielom, skvelo preloženým a viem, že Tamera v nás ešte takýchto nezmazateľných dojmov zanechá požehnane. Zanechá v nás aj zistenie, že Boh nás miluje takých akých sme a preňho budeme vždy výnimoční...kiežby nám viac záležalo na tom, čo si o nás myslí práve On a našli tak samých seba...

Tamera Alexanderová
skladom
13,10 €
Farinopalo
23.07. 2017

Veľkým plusom je seriózne jednanie a rýchle dodanie tovaru.

Viera Paštrnáková
23.07. 2017

Odporúčam najmä tým, ktorí nemajú toľko času čítať, pretože tu môžu CD počúvať aj pri práci doma. Je to možnosť, ako načerpať z Božieho milosrdenstva.

Faustína Kowalská
skladom
7,76 €
Viera Paštrnáková
23.07. 2017

Každý den môžem prežívať Božie milosrdenstvo prostrednictvom sv.Faustíny. Vrelo odporúčam všetkým, pretože nás každý deň približuje a spaja s Božím milosrdenstvon, pomaha nám pokračovať v záchrane duší a v diele sv. Faustíny.

Elżbieta Siepak (ed.)
skladom
4,85 €
Soňa Bučencová (1 recenzií)
22.07. 2017

Neskutočne túžim mať Bibliu a konečne si ju začať čítať.

Maťo (1 recenzií)
21.07. 2017

Bez tejto knižky to na liturgii asi nepôjde :) Náš Šimonko ju zbožňuje a veľmi rád v nej listuje. Okienka sú super, lebo sú veľké a odhaľujú nové udalosti z príbehu a tak dotvárajú príbeh aj atmosféru :). Kniha obsahuje milé kresby, pekné texty. Krásny spôsob, ako deťúrencom priblížiť Bibliu tak, aby porozumeli už aj ony :).

skladom
9,12 €
strana: 1 z 431
   späť  
         
  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská