Knihy od: Miroslav Schlesinger • Zachej.sk
Miroslav Schlesinger

Miroslav Schlesinger

(0 produktov)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Východisko z beznádeje
Východisko z beznádeje

Miroslav Schlesinger

Počas duchovných cvičení dával Majster pre zasnúbené páry na rozjímanie vždy aj tento krátky text neznámeho autora: Nie som zaľúbený, aby som ti sľuboval obrovské zmeny v mojom alebo v našom živote. Nie som ani slepo zahľadený na teba, preto nebudem robiť všetko, čo ti zíde na um… Možno znejú moje slová tvrdo, ale pochop, že láska a naivita, inak povedané, začiatočná zaľúbenosť nie je jedno a to isté. Nechcem ti nič len tak sľubovať, lebo uprednostňujem radšej skutky, to vieš. Ale keď mi nazrieš do srdca a pozrieš sa na môj život, pochopíš, že pracujem na sebe každým dňom. Nesľubujem teda, ale radšej ti najprv ponúkam to, čo už mám a čo viem teraz…Ak si myslíš a pociťuješ v srdci, že ti to zatiaľ stačí, som pripravený pokľaknúť pred oltár a svoju lásku k tebe vysloviť aj pred Bohom. Ja ťa mám totiž rád takú, akou si teraz. Ostatné bude potom na našich snahách. Nebojím sa toho, lebo viem, že sme stále v Božích rukách.

Vypredané

3,18 €

Iný pohľad
Iný pohľad

Miroslav Schlesinger

Ak človek dokáže v tichu počúvať, ak zameria pozornosť i do duchovného sveta, alebo prežije nejaký hlboký zážitok, môže počuť Majstra. Ďalšia z kníh obľúbeného autora. Ponúka bohatstvo duchovných postrehov a jednoduchých rád, ktoré dáva Majster tým, čo ich chcú počuť.

Vypredané

2,73 €

Kroky k svetlu
Kroky k svetlu

Miroslav Schlesinger

Tretia kniha slovenského autora. Vychádza po knihách: Začni už žiť a Potrebuješ skutočnosť. Obsahuje myšlienky na zamyslenie.

Vypredané

2,09 €

Povzbudenia
Povzbudenia

Miroslav Schlesinger

Ak máte radi rôzne citáty na zamyslenie, alebo, ako je v dnešnej dobe zvykom, posielať si krátke odkazy cez mobil, v tejto knihe nájdete všetko, čo sa Vám môže niekdy zísť... 

Vypredané

5,32 €

Príbehy, ktoré zmenia...
Príbehy, ktoré zmenia...

Miroslav Schlesinger

Miroslav Schlesinger napísal v knihe množstvo životných skúseností v podobe krátkych príbehov, ktoré sa opierajú o skutočné udalosti. Autor sa zaoberá najdôležitejšími témami ako sebaúcta, úcta k iným, riziká našich predstáv a očakávaní, falošné predstavy o sebe ale aj o viere, pohľady detí na život a iné. Hlavnou postavou je tajuplný a múdry Majster, ktorý svojim poslucháčom pomáha pozerať sa na všetko inak, než boli doteraz zvyknutí. Majster v príbehoch najčastejšie zastupuje duchovného radcu alebo múdreho priateľa, ktorý je pri každom z nás. Vzhľadom na to, že sa autor venuje v rámci práce aj formovaniu osobností detí, mládeže i dospelých, vybral také príbehy, ktoré je možné využívať práv na túto činnosť. Môže byť teda dobrou pomôckou na hodinách etiky i náboženstva.Čitateľ tu môže nájsť iný pohľad na rôzne situácie, ale tiež väčší pokoj v duši. Príbehy sú inšpirované praxou súvisiacou s prevenciou kriminality a hľadania východísk z problémov. Najtvrdší bývajú pravé tí, ktorí boli najviac zranení. Nepotrebujú bojovať s okolím, potrebujú len pochopiť a cítiť, že sú skutočne milovaní… že je niekto, komu na nich skutočne záleží, aj keď už prešli peklom svojho života.Najviac sa mi páči príbeh Zázračný úsmev, kde majster povzbudzuje svojho žiaka: „Každému, nech je akokoľvek mrzutý, daruj milý úsmev. Pamätaj, že úsmev, ktorý vychádza z pokojného srdca, je priam Božím dažďom pre vysychajúce srdce trpiace nedostatkom lásky“.

Vypredané

4,51 €

Kroky k svetlu
Kroky k svetlu

Miroslav Schlesinger

Tretia kniha toho mladého, slovenského autora. Vychádza po knihách Začni už žiť a Potrebuješ skutočnosť. Obsahuje myšlienky na zamyslenie. Vydavateľstvo ju zaradilo do svojho edičného plánu po veľkom úspechu autorových predošlých diel.

Vypredané

2,13 €

Počúvaj a konaj
Počúvaj a konaj

Miroslav Schlesinger

Chcete si prečítať niečo neobvyklé, nie prveľmi dlhé, a ešte pri tom zmeniť svoj život? Chcete spraviť niečo dobré pre seba alebo pre niekoho iného? Chcete odpovede na niektoré neobjasnené otázky? Ak áno, tak neváhajte! Táto kniha je onou zvláštnosťou, ktorá Vás správne obdarí.

Vypredané

2,13 €

Človek, si jedinečný
Človek, si jedinečný

Miroslav Schlesinger

Kniha, ktorú práve držíte, je napísaná tak, aby ste v nej našli nielen niečo dobré na čítanie, ale aj pozitívnu zmenu pre svoj život. Témy príbehov sú natoľko aktuálne, že zaujmú aj tých, ktorí nie sú veriaci. Hovorí sa v nich prdovšetkým o hľadaní skutočných hodnôt, o úcte, sebaúcte, ale aj o láske a múdrosti.Autor v nej ponúka iný pohľad na pravdu skrytú v človeku spôsobom, ktorý zanechá v každom pocit, že našiel niečo, čo už dlho hľadal. Nájdete tu množstvo inšpirácie ako byť stále jedinečným, usmiatym a múdrym človekom.

Vypredané

6,21 €

Niečo nové pre život
Niečo nové pre život

Miroslav Schlesinger

Autor, bývalý telesný strážca, dnes uznávaný odborník v oblasti prevencie kriminality na Slovensku, podáva čitateľovi hodnotné informácie zo života veľmi prístupnou formou. Kniha zaujme každého, kto hľadá poučenie, pobavenie i niečo nové pre svoj duchovný rozmer. Bude veľkou pomôckou pre pedagógov, pracovníkov prevencie kriminality aj pre rodičov. Nájdete v nej množstvo motivácie a povzbudenie, ktoré práve dnes každý z nás potrebuje. 

Vypredané

3,20 €

Potrebuješ skutočnosť
Potrebuješ skutočnosť

Miroslav Schlesinger

„Tak, ako slnečnica potrebuje k svojmu životu slnečné lúče, tak človek, aby skutočne žil, potrebuje svetlo Skutočnosti.“Krátke príbehy na zamyslenie.

Vypredané

2,13 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Poštovné zadarmo nad 39 €

Zákazníci nám píšu:

Viac hodnotení
user avatar

Knihy, ktoré som hľadala, som našla práve u vás. Veľmi sa mi páčila informovanosť o mojej objednávke a rýchla vybavenosť. Jednoducho výborná spolupráca. Už sa teším na ďalší nákup :)

Viera

99 % zákazníkov <br/> nás odporúča

99 % zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2023 Zachej.sk