Prednáška

Prednáška

(4 produkty)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Posledné kusy
2CD: Prijať Krista ako svetlo
2CD: Prijať Krista ako svetlo

Jozef Šuppa

Duchovná obnova pred Vianocami. CD 1Prišiel k nám čas Vianoc čias (1:49)Duchovná obnova v službe života (10:46)Počúvať a milovať Boha (12:05)Pravdou nášho života je láska (9:50)Sme milovaní hriešnici (11:37)Radosť z odpustenia (9:27)Život j e dar (10:44) Krásou života je pravda a láska (9:49)Sanctus (1:07) CD 2Boh ostáva verný vo svojej láske (10:36)Človek - tma a svetlo (9:09)Svetlo prišlo na svet (16:17)Posolstvo Svätej rodiny (14:16)Múdrosť troch 1 (11:40)Bez lásky je život nezmyselný (9:47)Tichá noc (5:17)Celková dĺžka 77:15

Skladom

7,76 €

DVD: Srdce Slovákov v Ríme
DVD: Srdce Slovákov v Ríme

dokumentárny film. Srdce Slovákov v Ríme Pápežský slovenský ústav sv. Cyrila a Metoda v Ríme 50. výročie založenia Slovenský ústav svätých Cyrila a Metoda (SÚSCM) v Ríme zohral dôležitú úlohu najmä v období na Slovensku známom ako „normalizácia“, v rokoch 1968 až 1989. V gymnáziu Antona Bernoláka sa formovala slovenská inteligencia. Vo vydavateľstve vyšlo 709 knižných titulov, ktoré sa do komunistického Československa dostávali rôznymi legálnymi i nelegálnymi spôsobmi.Dokumentárny film hľadá odpovede na otázky, čo predchádzalo vzniku Slovenského ústavu v Ríme, aké boli a sú jeho ciele a vízie. BONUS: 10 prednášok z vedeckej konferencie o SÚSCM Pri príležitosti 50. výročia založenia SÚSCM sa v Ríme konala medzinárodná vedecká konferencia. 10 prednášok približuje kontext vzniku SÚSCM, jeho osobnosti a dielo.Prednášajú kardinál Jozef Tomko; historici Emília Hrabovec, Ľuboslav Hromják, Pavol Jakubčin; saleziáni Štefan Turanský a Zlatko Kubanovič; či Jozef M. Rydlo, Mons. Štefan Vrablec a Marek Haratim. Celkový čas: 120 min Veková vhodnosť: od 7 rokov

Skladom

3,88 €

Posledné kusy
DVD: Semienka viery
DVD: Semienka viery

Dave Nodar

Krátke inšpiratívne úvahy o podstatných otázkach nášho života a našej viery. Na 2 DVD Semienka viery sa nachádza 9 krátkych katechéz, dĺžka úvah je priemerne 13 minút. Sú vhodné na hodiny náboženstva, či pre malé skupiny. Na konci každej úvahy je zopár otázok, ktoré možno použiť na diskusiu v skupine, či osobné zamyslenie sa."Boh nám dáva zadarmo dar večného života v Ježišovi Kristovi. Nezabudnime, že kresťanstvo sa veľmi líši od ostatných náboženstiev. Práve ten rozdiel z neho robí radostnú zvesť. Nesnažíme sa sami dostať k Bohu, to Boh zostupuje k nám." Dave Nodar Bohom poverení Otcom milovaní Ježišom zachránení Pozvaní k učeníctvu Sám s Bohom Prepnúť program Povolaní do spoločenstva Sila jazyka Srdce pre stratených

Skladom

8,00 €

DVD: Cez Matku k nádeji
DVD: Cez Matku k nádeji

Prvá národná púť Slovákov do Lúrd. Prvú národnú púť viedol kardinál Jozef Tomko a zúčastnili sa na nej biskupi, kňazi a tisíce pútnikov zo Slovenska. Toto DVD prináša to najdôležitejšie z týchto nezabudnuteľných okamihov …

Skladom

3,88 €

CD: Marián Kuffa - Promluvy (mp3)
CD: Marián Kuffa - Promluvy (mp3)

Marián Kuffa

Nahrávka byla pořízena při Třech dnech spirituality v Brně roku 2016. Marián Kuffa (nar. 1959) je slovenský kněz, který slouží v Žakovcích pod Tatrami. Už více než dvacet let se věnuje bezdomovcům, bývalým vězňům, alkoholikům, opuštěným matkám a mladým lidem bez rodinného zázemí. Žakovce se staly domovem pro více než 250 lidí v nouzi, kteří si sami zajišťují provoz domů i svou obživu, ale ještě s otcem Mariánem vypomáhají v okolních romských vesnicích. O díle otce Mariána vzniklo několik filmů, dokument Jany Ševčíkové Opři žebřík o nebe získal cenu Českého lva jakožto nejlepší dokumentární film roku 2015.

Vypredané

5,34 €

2 CD: Vnitřní uzdravení
2 CD: Vnitřní uzdravení

Elias Vella

Nahráno při exerciciích pořádaných Charismatickou obnovou ve dnech 7. – 13. 2. 2011 na Velehradě. Celkový čas 17 hod. 42 min.

Vypredané

6,40 €

CD: Láska k sebe
CD: Láska k sebe

Peter Brodek

7 reflexií kňaza Petra Brodeka na tieto témy: Keď si zamilujeme Boha samého, vtedy aj seba najviac milujemeAkým dielom k sebeláske prispieva naša sloboda?Človek je spolupracovníkom Boha, nie Boh človekaMilujeme seba tým, že seba strácame kvôli JežišoviBez trpezlivosti nemôžeme pravou láskou milovať sebaMilovať sa pravou láskou vo vzťahu k našim povinnostiamSlužba blížnemu nás dvíha k BohuCD obsahuje aj záverečnú modlitbu a pieseň. Celkový čas 86:28 min.

Vypredané

6,79 €

CD: Svatodušní obnova
CD: Svatodušní obnova

Vojtěch Kodet

mp3. Co všechno Bůh připravil těm, kdo ho milují (1Kor 2,9)Kdo by nás mohl odloučit od lásky Kristovy? (Řím 8,35) – 39:40Miluješ mě více než ti zde? (Jan 21,15)Boží láska je nám vylita do srdce (Řím 5,5)Budete mi svědky (Sk 1,8) – 47:13Kdo žízní, ať přijde... (Jan 7,37)Celkový čas: 2 hod. 52 min.Záznam kázání a přednášek pronesených při duchovní obnově před Letnicemi v Praze-Liboci ve dnech 16.–18. května 2013; stopa č. 6 obsahuje kázání v rámci duchovní obnovy v Olomouci-Hejčíně v květnu 2012.

Vypredané

3,88 €

CD: Dar eucharistie
CD: Dar eucharistie

Vojtěch Kodet

Záznam cyklu přednášek, které se konaly v březnu a dubnu 2013 v Římskokatolické farnosti sv.Terezie od Dítěte Ježíše v Praze Kobylisích.Celkový čas 4 hod. 40 min.

Vypredané

3,88 €

CD: Pánová modlitba (mp3)
CD: Pánová modlitba (mp3)

František Trstenský

Biblické katechézy o modlitbe Pána. Slovenský biblista a teológ František Trstenský pripravil CD s deviatimi katechézami venovanými Pánovej modlitbe “Otčenáš”. Autor sa najskôr zaoberá dôležitosťou modlitby ako takej, a potom prechádza jednotlivé prosby Otčenáša. CD je obohatené náhravkami Otčenáša v rôznych jazykoch – hebrejsky, grécky, latinsky, anglicky atď.Nahrávky sú vo formáte mp3 v celkovej dĺžke viac ako 4 hodiny. Katechézy sú vhodné na počúvanie do auta, na biblické stretnutia alebo pre jednotlivca, ktorý sa chce povzbudiť vo viere.

Vypredané

3,88 €

CD: Milosrdenství
CD: Milosrdenství

Vojtěch Kodet

Duchovní obnova. Zvuková stopa pořadu, který pro vysílání TV Noe vyrobilo Telepace, s. r. o., v roce 2016. Srdce BohaTvář Otcova milosrdenstvíDům milosrdenstvíMilosrdný SamaritánZtraceníOdpuštěníSlužbaPokoj VámCelkový čas: 4 hod. 33 min.

Vypredané

4,37 €

CD: Provokující Ježíš
CD: Provokující Ježíš

Vojtěch Kodet

mp3. Nahráno během rekolekcí "Tří dnů křesťanské spirituality" v Brně ve dnech 9. - 11.května 2014.Zoznam prednášok:Provokujíci JežíšSíla láskyDotek milosrdenstvíNový začátekNed tím se pohoršujete?Dobrý pastýřCelkový čas: 3 hod. 24 min.

Vypredané

3,88 €

CD: Advent, Vianoce
CD: Advent, Vianoce

Peter Brodek

Príprava na príchod Pána, Hovorené slovo ako aj piesne s vianočným motívom.

Vypredané

3,88 €

CD: Postní obnova
CD: Postní obnova

Vojtěch Kodet

Zvukový záznam pořadu, který pro vysílání v TV Noe vyrobilo Telepace, s.r.o.Modlitba, půst a almužnaPokušení PáněRozmluva se SamařankouUzdravení slepceVzkříšení LazaraVjezd do JeruzalémaVelikonoční triduum

Vypredané

4,75 €

CD: Škola Pavlovho slova (mp3)
CD: Škola Pavlovho slova (mp3)

formát MP3

10 stretnutí Lectio Divina nad textami svätého Pavla s bratislavským arcibiskupom Stanislavom Zvolenským. Bratislavská arcidiecéza pripravila v Roku sv. Pavla duchovný program s názvom Škola Pavlovho slova. Od septembra roku 2008 do júna roku 2009 každú prvú stredu v mesiaci približoval v Katedrále sv. Martina arcibiskup metropolita Mons. Stanislav Zvolenský Pavlove texty formou Lectio divina.Nahrávky sú vo forme mp3.

Vypredané

2,91 €

CD: Tajemství Božího království
CD: Tajemství Božího království

Vojtěch Kodet

Vám je dáno znát tajemství Božího království – 32:50 Výklady podobenství:O rozsévači – 33:06O světle – 33:15O hořčičném zrnku, o kvasu – 32:04O pleveli mezi pšenicí – 33:56O pokladu, o perle, o síti, o hospodáři – 33:45O dělnících na vinici – 33:05O nepoctivém správci – 28:40O svatební hostině – 33:57O deseti družičkách – 33:10O hřivnách – 35:20O posledním soudu – 32:40Celkový čas: 6 hod. 36 min.

Vypredané

5,72 €

DVD: Hľa, tvoja Matka
DVD: Hľa, tvoja Matka

Jn 19, 26. Tri prednášky o zjaveniach, o pravej mariánskej úcte a zasvätení sa Panne Márii.1. vdp. Juraj Augustín (52 min) – O pravej úcte k Panne Márii – sv. Ľudovít M. Grignion2. vdp. Pavol Benko (84 min) – Zjavenie Panny Márie vo Fatime3. vdp. Štefan Kaňuk (46 min) – Zjavenie Panny Márie v Guadalupe4. Rozhovory s prednášajúcimi (40 min) – Hľa, tvoja MatkaDeň priblíženia sa k Panne Márii, 08. september 2012, Prešov.

Vypredané

2,91 €

CD: Eucharistia
CD: Eucharistia

Peter Brodek

Eucharistia ako prameň života, z ktorého sme sa prišli napiť s úctou. Autor nádherným spôsobom vysvetľuje Svätú Omšu, jej jednotlivé časti, ako ich prežívať, chápať a ako ja, kresťan, môžem denne z Eucharistie žiť.Tiež môžeme hlbšie pochopiť prežívanie času adorácie pred Sviatostným Spasiteľom. Jednotlivé časti nahrávky sú prepojené kresťanskými piesňami.

Vypredané

3,40 €

CD: Vďačnosť a čakanie
CD: Vďačnosť a čakanie

Peter Brodek

Reflexia nad témou Vďačnosť a čakanie od Petra Brodeka. Jednotlivé zamyslenia sú predelené piesňami.Vďačnosť a vzájomný spoločný život; Boh má svoj čas; Čakajme s vierou; Veriaci človek čaká odovzdane a bez strachu; Advent je časom čakania.

Vypredané

6,79 €

DVD: Posolstvo z Damašku
DVD: Posolstvo z Damašku

Myrna Nazzour

Svedectvo mystičky zo Sýrie o posolstvách zjednotenia od Ježiša a Panny Márie. Dĺžka DVD: 47 min

Vypredané

1,94 €

CD: Na konci bude turniket (mp3)
CD: Na konci bude turniket (mp3)

Pri slovách otca biskupa Haľka určite nezaspíte. Nevšedné pohľady a myšlienky vám pootvoria dvere do Božej blízkosti. V rámci modlitebných stried Spoločenstva pri Dóme sv. Martina sa v ,,Roku milosrdenstva", ktorý vyhlásil pápež František. uskutočnili rozjímania na tému ,,Brána milosrdenstva". Východiskom boli rôzne typy symbolických ,,brán" v podobe turniketu, tunelu či letiskového body-scannera.OBSAH: Boh ťa skenuje 34:07Cval či empatia 33:43Slepé dvere 23:05Tunely 39:33Turniket 33:26

Vypredané

4,75 €

CD: Impulzy pre život
CD: Impulzy pre život

Peter Brodek; bohoslovci

Svätý Cyril a svätý Metod. Sv. Cyril a Metod – ich posolstvo sa stáva osobitne živým a aktuálnym za našich dní. Autor cez niekoľko zamyslení o samote, pokoji, učeníctve či kríži, zvláštnym spôsobom odkrýva život solúnskych bratov. V ich evanjellizačnom diele dáva vidieť hlboké pravdy o našom živote, ktoré často nevidíme a ktoré je tak potrebné pochopiť a žiť. Jasnosť s akou sú podávané je príťažlivá a vedie nielen k zamysleniu, ale i k nasledovaniu.Celá nahrávka je pretkaná piesňami bohoslovcov kňazského seminára sv. Gorazda v Nitre.

Vypredané

3,40 €

CD: Turínske plátno
CD: Turínske plátno

Pravda a mýty; Vedecké dôkazy a klamstvá. O mýtoch, ale aj o výskumoch Turínskeho plátna hovorí salezián Andrej Paulíny. Hudba: Gregoriánsky chorál. Celkový čas: 64 min.

Vypredané

3,88 €

DVD: Krásné slovo otce Špidlíka – komplet 1.–10. díl
DVD: Krásné slovo otce Špidlíka – komplet 1.–10. díl

Tomáš Špidlík

V letech 1994–1995 vznikl pro Centrum Aletti obsahově hodnotný filmový záznam s kardinálem Tomášem Špidlíkem. Téměř dvacetihodinový nesestříhaný materiál pořízený Studiem Velehrad Olomouc si kladl za cíl uceleně zmapovat témata, kterými se celoživotně Tomáš Špidlík zaobíral a proslavil a která nyní předává populární formou jako odkaz divákům všech generací. Máme tak možnost „vidět a slyšet“ jeho patristickou erudici, vhled do zákonitostí duchovního života a hlubokou znalost souvislostí mezi východní a západní spiritualitou. Záznam je soustředěný na tvář Špidlíka, který osobitě a svěžím způsobem komunikuje a srozumitelně hovoří o složitých tématech dotýkajících se nejhlubších základů lidského života. V letech 2014–2015 z tohoto materiálu připravilo pro Centrum Aletti stejné Studio Velehrad spolu s televizí Noe do vysílání desetidílný pořad nazvaný Krásné slovo otce Špidlíka, jehož kompletní sérii naleznete na pěti DVD.8 h 29 min, 5x DVD, 16:9, region ALL, PAL

Vypredané

29,97 €

CD: Pozri na nebo a spočítaj hviezdy
CD: Pozri na nebo a spočítaj hviezdy

Jozef Možiešik

Námety na biblické stretká pre rodiny s deťmi. "Pozri na nebo a spočítaj hviezdy," hovorí Pán Abramovi. A ten potulný nomád zrazu videl a uveril, že ten, ktorý toto všetko stvoril, to s ním myslí vážne. Mnoho ráz a rozličným spôsobom hovoril a hovorí Boh. V ten osudný večer rozprával cez svit hviezd a škripot piesku pod Abramovými nohami.CD kniha obsahuje metodický materiál na biblické stretká pre rodiny s deťmi. Témy sú venované postavám starozákonnej knihy Genezis. No cieľom nie je zostať pri samom príbehu. Stretnutia majú byť pozvaním hľadať v Písme Slovo Boha, ktorý sa nám prihovára dnes. Objaviť, čo hovorí Pán Adamom, Evám, Kainom i Rebekám dvadsiateho prvého storočia.

Vypredané

3,88 €

DVD: Krásné slovo otce Špidlíka 3. a 4. díl
DVD: Krásné slovo otce Špidlíka 3. a 4. díl

Tomáš Špidlík

Kristus u slovanských myslitelů - 1. a 2. část. V letech 1994–1995 natočilo Studio Velehrad pro Centrum Aletti obsahově hodnotný filmový záznam s kardinálem Tomášem Špidlíkem. Společně s televizí Noe připravilo z tohoto materiálu v roce 2014 do vysílání pořad nazvaný: Krásné slovo otce Špidlíka. Nakladatelství Refugium nyní čtenářům a divákům předkládá tento desetidílný cyklus přednášek (řazený vždy po dvou na jednom DVD), sestavený podle témat, s úvodním slovem jeho žáků (Pavel Ambros, Michal Altrichter, Luisa Karczubová) z Centra Aletti v Olomouci.

Vypredané

7,18 €

CD: Spiritualita pro seniory
CD: Spiritualita pro seniory

Kateřina Lachmanová

Přednáška z třetího diecézního setkání seniorů na biskupství v Ostravě v květnu 2010. Přednáška zazněla pod názvem "Duchovní život seniorů co nejpraktičtěji" v rámci 3. diecézního setkání seniorů na biskupství v Ostravě v květnu 2010.

Vypredané

3,88 €

CD: Dobré vzťahy
CD: Dobré vzťahy

Mário Tomášik; Michal Steiner

mp3. Ako postaviť svoje vzťahy na dobrom základe? Druhí môžu byť pre nás požehnaním! Pravidlá dobrých vzťahov. 11 prednášok na tému „vzťahy“ odzneli na stredajších stretnutiach Spoločenstva pri Dóme sv. Martina. Viac ako 8h slova. Témy prednášok: 0. Boh ti chce byť blízko 1. Vzťah s Bohom je najdôležitejší 2. Pozeraj na seba Božím pohľadom 3. Druhí sú darom od Boha (naozaj?) 4. Dobre vzťahy 5. Čo kazí vzťahy? 6. Vzťah muža a ženy 7. Od priateľstva k manželstvu 8. Vzťahy v rodine 9. Úrovne vzťahov 10. Zlaté pravidlá dobrých vzťahov.

Vypredané

9,90 €

DVD: Psychotronika
DVD: Psychotronika

Martin Ševčík

Na DVD najdete zfilmovanou přednášku Martina Ševčíka, který má intenzivní zkušenost s praktikováním psychotroniky. Věnoval se proutkaření, zjistil že má jasnovidecké schopnosti a věnoval se také léčitelství. V úvodní části DVD vypráví konkrétní situace, které zažil během své praxe a ve druhé části analyzuje principy, na kterých psychotronika funguje.Vše popisuje srozumitelně, dává příklady a vyvozuje z nich závěry.Na našem trhu neexistuje srovnatelné DVD, které dává podobně srozumitelnou a jasnou odpověď na otázky, které si člověk pohybující se v psychotronice pokládá. Martin Ševčík hledal odpovědi v různých náboženských směrech a nakonec se dívá na psychotroniku očima Bible. Jedná se o křesťanský dokumentární film. Martin Ševčík se psychtronikou dříve aktivně zabýval, ve svém hledání však neustal až našel Krista. DVD je vhodné i pro nevěřící, zejména ty, kteří se o psychtroniku zajímají.Na DVD najdete 160 minut videa, která bylo natočeno na různých místech, které mají souvislost s příběhem.

Vypredané

4,65 €

DVD: Krásné slovo otce Špidlíka – 1. a 2. díl
DVD: Krásné slovo otce Špidlíka – 1. a 2. díl

Tomáš Špidlík

Slovanská spiritualita a Velehrad - 1. a 2. část. V letech 1994–1995 vznikl pro Centrum Aletti obsahově hodnotný filmový záznam s kardinálem Tomášem Špidlíkem. Téměř dvacetihodinový nesestříhaný materiál pořízený Studiem Velehrad Olomouc si kladl za cíl uceleně zmapovat témata, kterými se celoživotně Tomáš Špidlík zaobíral a proslavil a která nyní předává populární formou jako odkaz divákům všech generací.Máme tak možnost „vidět a slyšet“ jeho patristickou erudici, vhled do zákonitostí duchovního života a hlubokou znalost souvislostí mezi východní a západní spiritualitou. Záznam je soustředěný na tvář Špidlíka, který osobitě a svěžím způsobem komunikuje a srozumitelně hovoří o složitých tématech dotýkajících se nejhlubších základů lidského života.V roce 2014 z tohoto materiálu připravilo pro Centrum Aletti stejné Studio Velehrad spolu s televizí Noe do vysílání desetidílný pořad nazvaný Krásné slovo otce Špidlíka, jehož 1. a 2. díl nyní našim čtenářům a divákům předkládáme.Délka: 1 h 54 min.

Vypredané

7,18 €

DVD: Krásné slovo otce Špidlíka 7. a 8. díl
DVD: Krásné slovo otce Špidlíka 7. a 8. díl

Tomáš Špidlík

Tajemství člověka a Santa Maria Maggiore. O Janu z Jenštejna, Teologie Zla a Meditace u moře. V letech 1994–1995 natočilo Studio Velehrad pro Centrum Aletti obsahově hodnotný filmový záznam s kardinálem Tomášem Špidlíkem. Společně s televizí Noe připravilo z tohoto materiálu v roce 2014 do vysílání pořad nazvaný: Krásné slovo otce Špidlíka. Nakladatelství Refugium nyní čtenářům a divákům předkládá tento desetidílný cyklus přednášek (řazený vždy po dvou na jednom DVD), sestavený podle témat, s úvodním slovem jeho žáků (Pavel Ambros, Michal Altrichter, Luisa Karczubová) z Centra Aletti v Olomouci.Celkový čas: 1h 31 min.

Vypredané

7,18 €

CD: Promluvy Tomáše Holuba (mp3)
CD: Promluvy Tomáše Holuba (mp3)

Tomáš Holub

U příležitosti biskupského svěcení P. Tomáše Holuba byla vydáná nahrávka několika jeho zdařilých přednášek z duchovních obnov a krátký projev z plzeňské katedrály, který pronesl v den svého představení diecézi. Šel kolem a vyhnul se muPokání a naše úhybné manévryPřijď království Tvé...Král David a ŠalamounCelkový čas 2 hod. 32 min.

Vypredané

5,34 €

CD: Nová evanjelizácia v chápaní a náuke Jána Pavla II.
CD: Nová evanjelizácia v chápaní a náuke Jána Pavla II.

Richard Štefák

audiokniha. V predloženej publikácii predstavujeme novú evanjelizáciu v chápaní a náuke pápeža Jána Pavla II.Tiež v nej hodnotíme pokyny o novej evanjelizácii, ktoré predniesol Svätý Otec počas svojich návštev v Česko-Slovensku a na Slovensku v súvislosti s ich zahrnutím do pastoračných plánov na našom území.Vychádza vo formáte audiokniha.

Vypredané

7,66 €

DVD: Krásné slovo otce Špidlíka 9. a 10. díl
DVD: Krásné slovo otce Špidlíka 9. a 10. díl

Tomáš Špidlík

V letech 1994–1995 natočilo Studio Velehrad pro Centrum Aletti obsahově hodnotný filmový záznam s kardinálem Tomášem Špidlíkem. Společně s televizí Noe připravilo z tohoto materiálu v roce 2014 do vysílání pořad nazvaný: Krásné slovo otce Špidlíka. Nakladatelství Refugium nyní čtenářům a divákům předkládá tento desetidílný cyklus přednášek (řazený vždy po dvou na jednom DVD), sestavený podle témat, s úvodním slovem jeho žáků (Pavel Ambros, Michal Altrichter, Luisa Karczubová) z Centra Aletti v Olomouci.Celkový čas: 115 min.

Vypredané

6,73 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Radoslav, 28.1.2024

odporucam

userAvatar

Radovan, 26.1.2024

Nadherná knižka hlavne pre mladých.

userAvatar

Pavol, 23.1.2024

doporučujem

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk