Zachej.sk Recenzie Recenzie používateľa Daniela

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Daniela (6 recenzií)
07.06. 2018

Milá detská biblia pre detičky. Kúpila som ju ročnému synčekovi, no zatiaľ ho zaujímajú len obrázky zvierat. Príbehy sú vhodné až pre väčšie detičky..tak 2-3 ročné. Je to väčší formát, no dobre sa s ňou manipuluje. Odporúčam.

Sally Ann Wrightová
skladom
6,69 €
Daniela (6 recenzií)
07.06. 2018

Veľmi zaujímavá kniha, ktorá popisuje rôzne javy u niektorých známych i neznámych mystikov a svätých, hlavne tých nám bližších, ktorí žili nedávno, či ešte žijú. Zaujala ma aj Myrna, o ktorej som kedysi počula a videla ju aj v televízií. Odporúčam, číta sa dobre :-)

Paola Giovetti
skladom
8,71 €
Daniela (6 recenzií)
07.06. 2018

Veľmi dobre napísané, ale nie každý ju bude mať chuť prečítať celú. Je písaná zrozumiteľne, ale zároveň aj dosť odborne a to niekedy unavuje. Ja som ju čítala dlhšie, keďže mám aj rozčítané iné knihy, ktoré sú pre mňa oddychom. Môj muž ju určite neprečíta, tak som mu len označila pár dôležitých statí, čo by ho mohlo zaujať a mal by o nich každý vedieť :-)

Ksawery Knotz
skladom
9,70 €
Daniela (6 recenzií)
07.06. 2018

Veľmi dobre napísaná kniha o dušiach v očistci. Prehľad rôznych vyjadreniach svätých a mystikov a musím povedať, že sa zhodujú. Nie je to len kniha o tom, čo tam duše zažívajú, ale aj o tom ako im môžeme pomôcť a ako oni pomáhajú nám. Niekedy viac ako svätí. Čítala som ju so zaujatím. Vrelo odporúčam.

Franz Spirago
skladom
4,31 €
Daniela (6 recenzií)
11.01. 2018

Je to pekná knižka pre malé deti s krásnymi farebnými ovrázkami a kratkym príbehom. Čo ma dosť sklamalo, sú tie dotykové časti. Je ich strašne málo, na každej dvojstránke je len 1. Práve kvôli tomu som ju kúpila.

Caroline Jayne Church
vypredané
5,53 €
Daniela (6 recenzií)
11.01. 2018

Je to najlepšia kniha, akú som už dlho nečítala. Zaujímava od začiatku až do konca. Teraz ju už číta manžel :-D Mnohí sa boja čítať Zjavenie Jána a niet sa čo diviť ... no tu je to všetko tak skvelé vysvetlené a popísané, že až žasnem nad Božou dobrotou a milosrdenstvom aj v posledných časoch pre tých, čo sa ho zrieknu a On im dá nanovo šancu a nie len jednu. Som pokojnejšia, keď viem, že ešte tie časy nie sú, ale určite to už nebude dlho trvať... píše sa tam aj počet pápežov, čo je zaujímavé, vie sa o Antikristovi skutočne veľa a bude sa dať ľahko spoznať, kto to bude, až tie časy nastanú. Určite je dobré to všetko vedieť dopredu a nenechať sa oklamať a to isté musíme naučiť i naše deti, či vnúčatá, aby mali pevnú vieru v Kristovi a nenechali sa zviesť bludmi.

Franz Spirago
skladom
6,95 €